Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

sprawiedliwy

Co wy wszyscy [usunięte przez moderatora]!!!!! Wiecie na czy polega amerykanski kapitalizm!!!! Powiem wam!!!!! Dyrektorek zarabia 20tysia dostał nowa fure i firma placi mu za 4 kąty do tego premia i kilka innych dodatków. Wyciagnijcie wnioski kto na niego pracuje!!!! A on i tak trzyma prosto amerykaną. Polityka firmy - ograniczyc liczbe pracowników i zarobic jak najwiecej!!! Wasz wybór

Green

Ja proponuję wziąć się do roboty, bo za robotę mamy płacone.Utarczki słowne i kłótnie nic nie dają.Jeżeli praca komuś się nie podoba, niech sobie poszuka innej a nie pluje na kolegów na forum.Ja osobiście dużo pracuję ale i dużo mam. Wam też radzę brać się poważnie za robotę.Dla mnie nie ma problemów a zaczynałem od najniższej krajowej. Śmieszą mnie tutaj wypowiedzi niektórych tylko zawiść i zazdrość. Moja porada jest taka;wziąć się do rzetelnej pracy i nie narzekać jak baba.

spawacz

masz problem kolego ? masz jaja załatwimy taczkę i dyrektora przewieziemy po hali aż do bramy kto się odważy ? boicie się o swoje posady ? Weście się w garść żaden szmaciarz nie będzie nam pluł w twarz czy wie on kogo wywala ? np. wojskowego który wył w siłach zbrojnych ? to człowiek pod ochroną jego nie można zwolnić takie jest prawo a kto za to odpowie wy i będziecie harować na jego wynagrodzenie aż do emerytury

Matoł

Maniek - 2012-10-19 18:12:06 Green - 2012-10-19 17:42:42 Do rozgoryczonych. Proszę się uspokoić bo będziemy robić więcej i większy asortyment więc będzie potrzeba więcej pracowników.Kasa nie jest zła a będzie jeszcze lepsza. Gdybym dostał jakieś odpowiedzialne stanowisko, raz dwa zrobiłbym porządek.Gdyby ktoś chciał po godzinach dorobić zapraszam do mnie pracy mam ful.Pozdrawiam pracowników fizycznych czyli robotników.Dzieki kolego moze skorzystam i mam nadzieje ze to powazna propozycja dla nas. To przyjsc do ciebie zeby sie ugadac na gore do pomieszczen kontroli czy bezposrednio do laboratorium?Gówno prawda tylko ostatni matoł nie zauwazy tego co się dzieje , spadek zamówień modernzacja lini produkcyjnej po to by jak najmniej pracowało ludzi na produkcji , poleci jeszcze od cholery kolegów , nie ma przesunięc ludzi miedzy działami tam gdzie potrzebą rąk na daną chwile do pracy nie ma urlopów gdy nie ma co robić jak było kiedyś jest tylko PAN DYREKTOR co zachowuje se jak DRON czyli sławna bestia Kandaharu produkcji USA co strzela z powietrza fotki i namierza cele do eliminacji rebeliantów w afganistanie

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

Lider

A ja tam wiem jedno \" Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć \" Do tej pory frajerstwo nami rządziło a teraz mamy chociaż dyrektora z prawdziwego zdarzenia . A że frajerstwo do roboty zagonił to chwała mu za to.Skończyły się czasy świętych krów .Szef produkcji co to na produkcję przychodził tylko życzenia świąteczne złożyć dwa razy w roku Albo wazelinka , liceum zaoczne , OHP , suwmiarka elektroniczna w ręku , zielony fartuch i wykapany prezes. Jestem za tym , jesteś dobry robisz nie to wypad do ryb . Ile można na darmozjadów robić !!!!!! Łubu dubu , łubu dubu niech nam żyje prezes klubu . Niech żyje nam ;))) To ja śpiewałęm [usunięte przez moderatora]

stiv

MAMO WRÓĆ. [usunięte przez moderatora] JEDNAK BYŁA JAK MATKA;)) ps. A KIEDY BONY?

Maniek

Green

korektor

EDMUND - 2012-10-19 13:14:42 PRZEPRACOWAŁEM W STAKO PARĘ ŁADNYCH LAT Z MAŁĄ PRZERWĄ NIE WRÓCĘ TU NIE POTRAFJĄ U SZANOWAĆ PRACOWNIKA CZŁOWIEK MIAŁ NADZEJE ZE 2 RAZ POROBI DŁURZEI NAWET DO EMERYTURY A TU MASZ KOPA A GNOJE CO NIEKTÓRE [usunięte przez moderatora] ZOSTALI PRZYKREProszę jeszcze raz , spokojnie się wypowiedzieć tylko że tym razem może po polsku.

EDMUND

żygolo

chłopie nie kalecz języka shakespeare\\\'a

były spawacz

ty fenomen/Gonzo/Karamba :-) nie znasz dnia a ni godziny masz dwa metry wysokości jestem ciekaw jak będziesz wyglądał o metr krótszy

Bywalec

xxx - 2012-10-15 09:56:34 panowie nic was czas nie nauczyl czy w tym zakladzie dobieraja (usunięte przez administratora) ;jak byscie zalozyli zwiazki zawodowe to moglibyscie przynajmniej cos powiedziec a tak sracie w majtkiW pełni się z Tobą zgadzam. Gdyby w swoim czasie, gdy kilka osób było zddeterminowanych do założenia związków zawodowych, nie zabrakło by wam ja i okazali byście zgranie, to przy takim przejęciu firmy, jakie miało miejsce, nowy pracodawca musiał by podpisać odpowiednie porozumienie ze związkami zawodowymi. Dostali byście gwarancję zatrudnienia przez kilka lat, zarobków na odpowiednim poziomie i ew. rewaloryzację. W tej chwili wasza sytuacja wygląda następująco: niezależnie od stażu w firmie, jesteście wywalani na zbity pysk, podwyżkę którą dostaliście pod koniec ubiegłego roku zawinął wam operacyjny (obecnie naczelny), podnosząc wam progi premiowe, a ludzie z wieloletnim stażem są zwalniani za głupiego papierosa. Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia, i przestańcie płakać, bo sami sobie jesteście winni że jesteście frajerami. Nawet nie znacie swoich praw zawartych w kodesie pracy. Wieloletnie, niejednokrotnie 5-6, umowy na czas określony, dwutygodniowe wypowiedzenia i wasza łapczywość, gdy są nadgodziny doprowadziły was w miejsce w którym się dzisiaj znajdujecie: DO CZARNEJ [usunięte przez moderatora]

xxx

panowie nic was czas nie nauczyl czy w tym zakladzie dobieraja (usunięte przez administratora) ;jak byscie zalozyli zwiazki zawodowe to moglibyscie przynajmniej cos powiedziec[usunięte przez moderatora]

Makarov

marcin - 2012-10-14 17:09:14 nie wciskaj kitu napisz co wierz a jak nie umiesz po polsku to napisz w innym języku o ile jakiś znasz nie jesteśmy tacy ciemni jak tobie się wydaje pozdrawiamI see that in you with Polish big problems, I mean spelling. Use your head and you will certainly find a lot of information. Good luck

marcin

Makarov

wilhelm drugi - 2012-10-11 07:00:59 Tu juz lepiej nie będzie.lepiej juz było.poczekamy.ale patrząc na ten całokształt to nie wróżę tej firmie dobrej przyszłości.napewno do końca roku z 29 jeszcze poleciWystarczy troche sprytu, internetu, znajomosci j. ang a wszystko mozna wyczytac co takiego firma Worthington Cylinders planuje......oj tak....

wilhelm drugi

kpt. Bomba

anonim1111xx - 2012-10-08 08:40:41 Czy ta firma prowadzi obecnie jakąś rekrutacje?Tak potwierdzam , obecnie firma rekrutuje bezrobotnych w Urzędzie Pracy.

anonim1111xx

Czy ta firma prowadzi obecnie jakąś rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 894 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk