Opinie o Grupa CEDC w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa CEDC. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa CEDC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa CEDC w Oborniki

Nikomu nie polecam wysyłać CV do firmy CEDC. Po przejęciu przez firmę Maspex pod hasłem integracja firma poddawana jest restrukturyzacji. Jest sporo zwolnień lub propozycji degradacji. Ci co jeszcze zostali będą do czasu aż Maspex wyciagnie wszystkie informacje i przeniesie stanowiska do centrali w Wadowicach. Zakup przez Polską firmę to najgorsze co mogło spotkać CEDC. Wszyscy żałują że nie udało się zostać przejętym przez zagraniczną firmę....

@Bartek

Rozumiem, że z Maspexa jesteś? A to skąd w sumie znasz ich przeszłość i co tak właściwie się działo? Ja to widzę, że faktycznie chyba słaba atmosfera tutaj jest. :(

Przykro patrzeć jak Maspex "demontuje"tą firmę wychodząc z założenia że ktoś z Wadowic nie mający pojęcia o biznesie alkoholowym będzie lepszy na danym stanowisku niż osoba pracująca tu wiele lat.....dotyczy to praktycznie każdego działu. Typowe polskie podejście my jesteśmy Pany a wy(usunięte przez administratora).słabe... Nazywają się polskim Unileverem a do pięt tej firmie nie dorastają...Sprzedaż spada jak nigdy w historii od czasu przejęcia...przypadek????

@Adolf Hilter

Nielogiczne bo sprzeczne z Twoimi?? A co Ty wiesz o tej firmie skoro tu nie pracowałeś. Nie masz pojęcia jak tu było. Ludzie ze sobą współpracowali i to Maspex wszystko zniszczył. Rozwaliliście działy, zespoły procesy. Ludziom po prostu nie chce się pracować w takich warunkach brak motywacji do wykonywania codziennych obowiązków. Nigdy wcześniej nie odchodziło tyle osób z wieloletnim doświadczeniem w tej firmie...odchodzą sami a nie są zwalniani przez Maspex. Było wielu właścicieli ale dopiero obecny doprowadził ich do takiej decyzji bo nie mogą już patrzeć na te wszystkie błędne decyzje. W kanale on trade dramat wylecieliśmy z wielu kluczowych miejsc. Warunki PZU i LuxMEd gorsze niż mieliśmy do tej pory. Procesy w wielu przypadkach lepsze w CEDC nawet pracownicy Maspexu to przyznają ale musi byc tak jak w Maspexie nawet jesli coś jest gorsze..gratuluje podejscia biznesowego. Pisz sobie co chcesz ale pogodz sie z tym ze pracownikom CEDC było lepiej bez Was. Koncze juz tą dyskusje cokolwiek tu odpiszesz bo na pewno wyskrobiesz kolejne mądrości ale na moją odpowiedz już nie licz Maspexowy pracowniku..

abcdefgh Nowy wpis

Moja opinia nie będzie wyróżniać się szczególnie na tle innych, gdyż odniosłem podobne wrażenie jak inni pracownicy po paru latach pracy w tej firmie. Na start warto zaznaczyć, że kpiną jest stan w jakim jest zakład pracy. Ze studzienek kanalizacyjnych i odpływów śmierdzi jak z toi toia i bardzo często takowe zapachy towarzyszą pracownikom w trakcie pracy. Najgorzej wygląda chyba dział zestawialni, w którym odpadają płytki, panuje wszechobecny grzyb i smród. Pracownicy w zakładzie są wykorzystywani do wypełniania zadań, które do nich nie należą, premie odbierane są za byle problem. Spotkałem się nawet z sytuacjami, w której kobietom nie chciano dać 2 minut przerwy, aby mogły wymienić podpaskę. Wózki widłowe i paletowe na magazynie są w większości w opłakanym stanie, a osoby prowadzące te paletowe nie są w żaden sposób instruowani jak z nich korzystać i przeszkadzają w trakcie pracy, miejscami nawet są potencjalnie niebezpieczni. Sanepid prawdopodobnie jest tu opłacany przez firmę, gdyż nic nie robi sobie z tego, że panują tu warunki higieniczne jak w XIX wiecznej fabryce. Wynagrodzenia są śmieszne, pracodawca utrudnia wypowiedzenie umowy.

Również pracownik Nowy wpis
@abcdefgh

To jak Panu jest aż tak źle to niech się Pan zwolni bo to nie (usunięte przez administratora), pracodawca na siłę Pana trzymać nie będzie, wystarczy złożyć wypowiedzenie i powinno pójść gładko nawet za porozumieniem stron. Po co się tak męczyć jak życie jest takie piękne! Po co leczyć smutki wylewając żale nad klawiaturką swojego smartfona na goworku, że ma się tam tak ciężki żywot, marnując przy tym swój cenny czas na poszukiwanie lepszej i satysfakcjonującej Pana pracy. W dzisiejszych czasach rynek pracy jest naprawdę bardzo szeroki - proszę szukać swojego miejsca na ziemi!!! W przypadku chęci szybszego odejścia z pracy chętnie pomogę napisać za Pana wypowiedzenie, a następnie profesjonalne CV, a jak będzie taka potrzeba to i się wstawię za Pana żeby na siłę nikt Pana tam nie trzymał i żeby się Pan tam nie nabawił jakiegoś grzyba albo nie zalało Pana fekaliami, a co gorsza w konsekwencji jakiejś depresji bo leczenie jest długie i kosztowne, a przy tym ciężko się dostać do specjalisty. Naprawdę nie warto się tak męczyć, życzę miłego dnia, pogody ducha - zatroskana o Pana służąca pomocą dobra duszyczka ;)

Długoletni pracownik Nowy wpis
@abcdefgh

Jest mi bardzo przykro czytać te negatywne opinie i z żadną się nie zgadzam. Pracuję w tej firmie prawie od początku jej istnienia przechodząc przez kilka działów. Nigdy nie słyszałam żeby ktoś miał problemy z przeniesieniem czy wypowiedzeniem. Nigdy nie czułam smrodu ze studzienek nie widziałam odpadającego tynku grzyba ani pleśni. Prawda, że odświeżenia wymagają niektóre obszary, ale budynki przecież mają swoje lata . Z wieloma ludźmi pracuję od samego początku zatrudnienia, wspaniali ludzie lojalni, zaangażowani, tworzący często zgrany zespół na którym można polegać. Wypowiedź powyżej to oszczerstwa zgorzkniałej i sfrustrowanej osoby, być może z powodu tych cech nie odnalazła się w firmie widzi tylko same negatywy być może jest konfliktowa i z tego powodu pluje jadem no i musiała odejść w nieprzyjemnej atmosferze. Żeby nie było tak słodko mogę jedynie ponarzekać, że pracownicy niższego szczebla są trochę pomijani przy różnego rodzaju szkoleniach bądź wyjazdach integracyjnych. To jednak dzieje się chyba wszędzie. Nie wiem czy osoba, dodała ostatnią opinię jeszcze pracuje, ale mam nadzieję, że już wylewa gdzie indziej swoje żale.

Również pracownik Nowy wpis
@Długoletni pracownik

Jeżeli chodzi o moją opinię to jeszcze pracuję i pracuje mi się tu bardzo dobrze dlatego, tym którzy się tutaj źle czują i mają problemy z odejściem bo im rzekomo pracodawca robi problemy i opowiada o smrodzie i różnych innych dziwnych historiach to zawsze chętnie pomogę i poświęcę swój czas na pomoc w znalezieniu innej pracy, bo może potrzebuje wsparcia, bo może się wypalił i jest sfrustrowany, a może ma bardzo niską samoocenę i się po prostu boi lub nie potrafi napisać CV. Trzeba być pomocnym i elastycznym pozdrawiam :)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Grupa CEDC?

B

Podpisuję się pod powyższa opinia. Wykończą to co tak długo inni budowali! Teraz tylko patrzę jak zagraniczni dostawcy zaczną szukać innych poważnych dystrybutorów.

Pracownik długoletni
@B

Pracuję w tej firmie wiele lat i przeżyłam wielu właścicieli i zawsze było w miarę normalnie ale to co się teraz dzieje to brak słów. Wciąganie tak dużej organizacji na siłę w struktury w Wadowicach to bardzo zly pomysl. Niech ktoś się opamięta i zostawi tą firmę w pewnym stopniu niezależną jak to ma miejsce w przypadku Polskiego Leku. Traktowanie pracownikow CEDC jakby byli dziecmi w przedszkolu. Maspex wszystko robi dobrze lepiej niz my.. My podobno wszystko robimy zle i trzeba to zmienic. Jakim cudem istnielismy tyle lat z pozycją lidera..jakos obyło sie to bez pomocy pracowników Maspexu. .

Pracownik długoletni

Nie napisze Ci co to znaczy bo i tak tego nie zrozumiesz Maspexowy pracowniku:). Wystarczy że pracownicy CEDC wiedzą o co chodzi. Nigdy wcześniej nie zwolniło się tylu pracowników.. może dla Was Maspex jest rajem bo nic innego w Wadowicach nie macie ale nie dla wszystkich i gdybyście mieli okazje popracować w innej firmie to byś zrozumiał że może być inaczej. Wyobraź sobie że istnieją też inne firmy w tym kraju niż ten cały śmieszny Maspex.

Adolf Hilter
@Pracownik długoletni

Nie dziwię się w ogóle, że inna firma was wchłonęła Wypieranie rzeczywistości nie poprawi waszej sytuacji To co napisałaś jest pozbawione logicznych argumentów Czyli według ciebie, tacy jak ty wszystko wiedzą najlepiej, a inni nie wiedzą... Wy wszystko robicie dobrze, a inni się mylą Skoro tak dobrze się rządziliście to w takim razie czemu to Maspex wykupił was, a nie wy Maspex....??? Jeżeli ci praca nie odpowiada w CEDC to nikt cię za siłę nie trzyma....

@Adolf Hilter

Radzę zacząć czytać ze zrozumieniem. Nie uważam że robimy wszystko najlepiej to Maspex tak uważa i traktuje pracowników CEDC jak przedszkolaków którzy nic nie wiedzą.. A po co mieliśmy kupić Maspex?? To że wy Nas kupiliście nie znaczy że było z nami coś nie tak. Przypominam Ci że kupiliście lidera rynku a nie upadającą prowincjonalną firemke.Ówczesny właściciel chciał po prostu sprzedać firmę i na nasze nieszczęście trafił się taki kupiec. Maspex potrafi tylko kupować gotowe biznesy z już dobrze prosperującymi produktami ...nic nie musicie robić bo produkty są juz znane i wszystko się kula siłą rozpędu. Stwórzcie coś sami od początku a nie tylko żerujecie na pracy innych przypisując sobie te sukcesy i gnębiąc pracownikòw firm które przejmujecie. Nie wypieramy rzeczywistości tylko stwierdzamy fakty i pogodz sie z tym że pracownikom CEDC było lepiej bez Was i mamy prawo to oceniać...Zresztą wejdz na gowork Maspex za dobrze o Was nie piszą????więc nie próbuj wciskac kitów ze tylko pracownikom CEDC się nie podoba

Adolf Hilter
@.

Twoje argumenty są nielogiczne...dziwię się że pracujesz w firmie i tak mało o niej wiesz. Nie sprzedaje się firmy od tak sobie, bez powodu. (usunięte przez administratora) Traktują was jak przedszkolaków ponieważ nie potraficie pracować w zespole, ludzie tam nie potrafią współpracować ze sobą i wspierać się żeby wykonać postawione zadania. Zachowujecie się tak jakbyście nie grali do jednej bramki, a to jest oczywiste, że jeden piłkarz nie wygra meczu. Oczywiście, że masz prawo oceniać firmę jedną czy drugą, ale pamiętaj o tym że Maspex jest teraz właścicielem i to właściciel decyduje co ma być, a czego nie i jeżeli tak bardzo ci się nie podoba praca to możesz iść do innej firmy gdzie ci będzie lepiej.

@Adolf Hilter

Wiecie może, czy w Grupa CEDC szukają chętnych na staż?

Aplikowałeś do firmy Grupa CEDC? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Zdegustowany

Czy ktoś wreszcie zrobi porządek w Obornikach? Straszne (usunięte przez administratora) wnętrza biurowca z charakterystycznym zapachem stęchlizny. Wiecznie zapchane umywalki w toaletach . Odpadające płytki i tynk. Wszechobecny grzyb w scianach maskowany malowaniem. Parking dla pracowników pozostawiający wiele do życzenia. Wstyd zaprosić jakiegokolwiek kontrahenta. Białystok od kilku lat już wyremontowany. No tak ale tam mają innego zarządce. Dyrektor w Obornikach ma wszystko gdzieś..patrzy tylko aby punkt 16 opuścic fabryke...

Zniesmaczony

Maspex przyszedł przejął i za pewne dobije Cedc. Szkoda tyłu fajnych specjalistów no ale inne firmy na tym skorzystają. Nowy właściciel nie ma pojęcia o branży i przez to wszystko niszczy, kosztem ludzi niestety

@Zniesmaczony

Zgadzam się w 100 procentach. Maspex wszystko niszczy na siłe wdraża swoje metody które gołym okiem widać że są gorsze. Przejmuje wszystko pod siebie a niestety poziom kompetencji ich pracowników jest znacznie niższy.. Szkoda pracownikow CEDC....atmosfera wśród tych co jeszcze dostali jest też kiepska..kazdy z tesknotą wspomina czasy kiedy nie panował nad nami MASPEX...

@Zniesmaczony

Tylko patrzeć jak stracimy pozycję lidera...Stock bardzo się rozwija i depcze Nam po piętach..Działania wszechwiedzących specjalistów z Maspexu do niczego dobrego Nas nie doprowadzą...Sprzedaż zarówno krajowa jak i zagraniczna dramatycznie spada odkąd objeli władzę nad nami.

Jako długoletni pracownik CEDC chciałbym wyrazić swoje zażenowanie zaprzestaniem współfinansowania ubezpieczenia grupowego. Pracowałem w różnych firmach rownież zdecydowanie mniejszych i absolutnie każda firma placi co najmniej połowę składki. Pokazuje to jak bieznadziejnym pracodawcą jest Maspex. Zakładam ze kolejnym etapem bedzie likwidacja Lux Medu wczasów pod gruszą czy pieniedzy na Swięta. Podsumowując benefitow zero a firma chwali sie ze jest najwieksza firma spozywczą w kraju i jedną z najwiekszych w Europie Srodkowo Wschodniej.....wypadałoby dodać ze jest tez najwiekszym wyzyskiwaczem... Mądrzy Ci ktorzy juz odeszli widząc co nas czeka pod tymi rządami pozostalym zycze szybkiego znalezienia nowej pracy. Na szczescie to nie Wadowice i nie trzeba sie kurczowo trzymac jednej firmy ....

Wczasy pod grusza czy bony na święta idą z pieniędzy socjalnych więc tego zlikwidować nie mogą. A z resztą się zgadzam .

Owszem mogą bo w Maspexie tego nie ma a oni wszystko dostosowują do siebie. Tak samo było z PZU przestali finansować bo u nich takiej praktyki nigdy nie było. Moga zatem wszystko... likwidują dzialy degraduja ludzi obniżają pensje i zabierają benefity ot taka rzeczywistość ...póki co same straty odkąd stało się to nieszczęscie z zakupem...

Robol bolsowy

Nieźle się szykuje Może to was czegoś nauczy....chociaż wątpię w to. Zamiast pracownicy jechać jeden po drugim mogliście się zjednoczyć i wspólnie walczyć o swoje prawa. Ale wy woleliście jeden drugiemu robić pod górke. Teraz korporacja was (usunięte przez administratora) że się nie pozbieracie. GRATULUJĘ WAM SUKCESÓW

B

W punkt. I jeszcze zamknęli sklep pracowniczy więc już niedługo uścisk ręki zostanie jako dodatkowy benefit do tej marnej placy

KAROLA

CZY WAKACJE PODGRUSZĄ W FIRMIE CEDC SĄ CO ROKU? CZY SĄ DOFINANSOWANIA DO NP. OBOZÓW DZIECI PRACOWNIKÓW? jAKIE TO ŚWIADCZENIA SOCJALNE SĄ WYPŁACANE I CO ILE I W JAKICH KWOTACH?

Ka
@KAROLA

Od 2023 tak co roku bo tak to tylko 1 zakład miał co roku reszta co 2. Kwoty zależne od dochodu na członka rodziny ale on 400 zł - szału nie ma. Zero dofinansowania dla dzieci. Najniższy pakiet w lx jest plus bony na święta. Więcej nic, a pensja bardzo slaba

Katarzyna

Ale żeby od razu kogoś degradować? Jakie argumenty idą za tym?

@Katarzyna

Jak to jakie że mają już takie stanowisko w Maspexie i nie będą utrzymywać dwóch..a wiadomo że zostawia swojego człowieka..

Katarzyna

No niby tak ale dla niektórych pewnie to dość trudne. Ciekawa jestem czy sporo osób przystanęło na propozycję degradacji? I ogólnie jak aktualnie sytuacja odnośnie tego wygląda?

Bartek

To nie jest przedszkole......... Jak wam się nie podoba to nie musicie tutaj pracować.

Bartek

Wcześniej wy też zostawialiście swoich a innym pracownikom dawaliście kopa w (usunięte przez administratora) Teraz to inni mają znajomości i wy dostaniecie. Poczujcie co to znaczy tak traktować ludzi jak wy ich traktowaliście. Pozdrawiam

@Bartek

Jaki jest wkład kierownictwa Grupa CEDC w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Elektryk

Witam Na jakie zarobki może liczyć na początek Elektryk ?

Monia

Złożyłam cv jako operator wózka widłowego w Bydgoszczy. Czekam na opinie

Hello

Witam jakie zarobki na są na stanowisku magazynier? Złożyłem papiery i nie wiem czego się spodziewać a opinie różne tu są w większość jednak złe xd. Zakład w Obornikach.

Mober
@Hello

niecałe 3 koła na łape i masz być na każde zawołanie

@Mober

Niecałe? Piszesz w kontekście podstawy? A jeśli podobno faktycznie na każdy zawołanie to jakie wszystkie obowiązki się tu ma i jak taki przykładowy dzień może wglądać?

Hello
@Mober

O to słabo 3 zmiany i niedziele to widać nie cenią pracowników oraz czas który muszą poświęcić dla firmy. Serio spodziewałem się przynajmniej 4 k

@Hello

pytanie jeszcze za jaki konkretnie zakres obowiązków w rzeczywistości. chyba, że ostatecznie pracuje się tu tak jak wszędzie? teraz w sumie jestem ciekawa czy pójdziesz na rozmowę i tak i będziesz negocjować czy odpuszczasz?

PH Area Zielona Góra

Witam, chciałbym podzielić się moja opinią na temat pracy w tej firmie, może stosunkowo krótko pracowałem ale bardzo dużo widziałem i zaobserwowałem. Pominę integracje czy tam łączenie dwóch firm, działów itp. bo to jest jedna wielka pomyłka tak jak wygórowane targety miesięcznie na 7 grup sprzedażowych. W firmie panuje dezorganizacja kilkanaście ludzi w różnych działach każdy odsyła gdzie indziej gdzie finalnie zatacza się wielkie koło. Potrzebujesz wsparcia pomocy? Zadzwoń napisz dyrektor regionu ci pomoże - zapomnij… zwolnili dwóch kierowników, jesteś sam z sobą jak ci zespół nie pomoże.Jak już dojdzie do momentu gdy zadzwonisz do Dyrektora Szy odeśle cię gdzieś indziej bo on od tego nie jest. Spieprzysz coś albo góra coś zawali ty Dostaniesz Bencki na teamsie przy kolegach i koleżankach z zespołu, nie jedno krotnie obrażanie słowami na „K” . Zero szacunku do drugiej osoby, nie zgodzisz się z czymś masz przerąbane. Między czasie na spotkaniu Dyrektor się na fura ch** wie czego drepta w miejscu, wzrokiem ucieka a sapie jakby przebiegł maraton. Nie jedno krotnie udowodniono mi w tej firmie ze jako pracownik masz guzik do gadania jesteś tylko liczba dla całego zarządu, nie robisz wyniku wylatujesz ale w jaki epicki sposób przywiozą ci wypowiedzenie w teren i każą na już podpisywać na kolanie jakbyś coś ukradł zabiorą ci sprzęt i już, gdzie tu jakieś standardy nie wiem normalna rozmowa w biurze, zdanie sprzętu w biurze? Dno! Powiem tak praca fajna zespół najlepszy na świecie ale kadra zarządzająca dno i metr mułu. Dopóki to się nie zmieni nie polecam młodym zaczynać pracy w tym (usunięte przez administratora)

Grupa lubimy mobbing CEDC

Tak jak w tytule - mobbing. To najlepszy opis tego jaka atmosfera panuje w tym zakładzie. Jesteś młodym i ambitnym pracownikiem? Uciekaj jak najdalej. Jesteś starym zrzędą z nienawiścią do ludzkości? Zapraszamy. Wszelkiego rodzaju zrzucanie obowiązków na nowych pracowników przez tych starszych, obrażanie, czy najzwyklej w świecie wyśmiewanie są tu na porządku dziennym. Zgłoszenie takowych zachowań wiąże się z kompletnym olewnictwem i zapomnieniem tematu. Na dodatek firma szczególnie utrudnia wypowiedzenie umowy.

@Grupa lubimy mobbing CEDC

Dobrze napisane... Bardzo dobrze opisałeś atmosferę, która panuje w tej firmie. Niestety tak właśnie jest. Atmosfera pracy w tej firmie jest straszna.

Obecny

O jakim dziale piszesz?

Krzysiek
@Grupa lubimy mobbing CEDC

(usunięte przez administratora), który procentuje %%%...

Pracownik biurowy-Zlotniki

Nie polecam pracy w księgowości w Zlotnikach, ciagle presja na wykonanie zadań… Kierownictwo nie traktuje ludzi równo, wyróżnienie dostają osoby, które wchodzą im w (usunięte przez administratora) Awanse są po układach. 20 osób pracuje w bardzo małym pomieszczeniu, wszyscy na siebie patrzą jak na wrogów… Zdecydowanie odradzam, pensja niska w porównaniu do innych firm o podobnym profilu działalności….

fvgevcfevce
@Pracownik biurowy-Zlotniki

Pracowałaś/eś w księgowości w Złotnikach, że masz takie zdanie? Raczej nie. Nikt na nikogo nie patrzy jak na wrogów. Wręcz przeciwnie. Dziewczyny są przemiłe, pomocne , uśmiechnięte. Kierownictwo jest wspaniałe nigdy nie wywołuje presji. I nie wyróżnia nikogo!!! Nie ma żadnych awansów i nie ma żadnych układów!! chyba jesteś koleżanko bardzo w życiu nie doceniona:) Widocznie nie jesteś nauczana pracy!!Bo jak jest coś pilnego to trzeba samemu narzucić sobie presję żeby tą pracę zrobić. A ty to pewnie tylko do leżenia się nadajesz. Jeżeli pracowałaś w księgowości w Złotnikach i ta praca i atmosfera ci nie odpowiadała to widocznie się nadajesz do sprzątania ulic. Tam nie ma presji:)W takiej firmie z taką szefową jaka jest teraz to czysta przyjemność pracy. Ja jestem szczęśliwa, że idę do pracy i dziękuję Bogu, że w końcu mam taką pracę. Szefowa potrafi usiąść obok i pomóc jak jest coś pilnego. Nigdy nie pośpiesza z pracą. Jest grzeczna, miła, pomocna, kulturalna. Jest wspaniałym człowiekiem i szefową. Praca w księgowości to czysta przyjemność. Do takiej pracy i do ludzi którzy tam pracują to chce się rano wstawać.

Pracownicy Księgowości
@Pracownik biurowy-Zlotniki

Powyższa opinia jest dla Nas jako wszystkich obecnych pracowników Księgowości krzywdząca i nieprawdziwa. Jesteśmy mocno poruszeni tą sytuacja i nie pozwolimy na niesprawiedliwe opinie na Nasz temat. Nasze aktualne Kierownictwo jest dla Nas dużym wsparciem a już na pewno traktuje wszystkich jednakowo. Awanse są za zasługi, wiedzę i umiejętności a nie za nieuzasadnione roszczenia osób, których wiedza merytoryczna jest daleka od wymaganej na danym stanowisku. Frustracje za własne niepowodzenia należy "wylewać" na kozetce u psychologa a nie szukać winnego tam gdzie go nie ma. W zespole pod aktualnym Kierownictwem przebywanie w takim gronie to czysta przyjemność a nie obowiązek czy konieczność. Do autora opinii: Cieszymy się, że opuściłaś Nasz zgrany Zespół skoro byliśmy dla siebie wrogami :)

vvnnn
@Pracownik biurowy-Zlotniki

Myślę, że niskie wynagrodzenie wynikało z niskich kompetencji. Opinia nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Proponuję rozładowywać swojej frustracje gdzieś indziej niż na gowork. Pozdrawiam, Zadowolony pracownik

shfcgdsrfg
@Pracownik biurowy-Zlotniki

@Pracownik biurowy-Złotniki. Skoro już Cię z nami nie ma to najlepsza rzecz jaka mogła się zdarzyć!!. W ostatnim czasie opuściło nas kilka osób, które wprowadzały, jak piszesz wrogą atmosferę - i dobrze!!! - pewnie należysz do tego grona. Obecny zespół to ludzie, z którymi naprawdę chce się pracować a Kierownictwo to "Mistrzostwo Świata"

@fvgevcfevce

Uważam, że ta opinia jest zmyślona i napisana na siłę. Przecież mamy tak spore biuro, że możemy się tu ganiać! Nikt na siebie nie patrzy jak na wrogów, a wręcz przeciwnie każdy chętnie do pracy przychodzi. Nie brałabym tej osoby na poważnie. Chyba ktoś jest bardzo nieszczęśliwy w życiu zawodowym jak i prywatnym żeby wypisywać nieprawdziwe informacje i wyładowywać swoją frustracje na innych. Współczuje, ale miło wszystko życzę wszystkiego dobrego!

@Pracownicy Księgowości

Uu jak się zgodnie wszyscy rzucili do obrony swojego działu:) tak naprawdę każdy wie że w opinii Pracownika biurowego jest trochę prawdy...

To ciekawe że tak uważasz, myślisz że te pozytywne opinie były ustawione? Skąd wiesz że w tej negatywnej jest trochę prawdy? Pracujesz tam aktualnie i wiesz coś wiecej na temat tej wrogiej atmosfery?

Cxx
@fvgevcfevce

Teraz to jeż weszliście bez mydła

@Cxx

Tak, staram się o podwyżkę :D

@Ewa

Praca jak praca... są lepsze i gorsze dni. Ludzie w księgowości OK, ale lider bardzo kiepski. Wynagrodzenie nie powala.

@pracownik

A jak długo jest ten sam lider? I w ogóle wy macie jakikolwiek wpływ na to kto nim jest czy kto tutaj go wyznacza?

@Katarzyna

Lider był i sie zmył......

@shfcgdsrfg

Podsumowując tą waszą rozmowę to wychodzi na to, że w tym biurze w Złotnikach zostały same lizaki i teraz to kraina nieskończonej szczęśliwości. Jakie to słodkie.... Jeszcze tylko tęczowego jednorożca zabrakło, który wesoło skacze na parkingu.

@Bartek

No nawet jeśli... To coś w tym złego? Skoro każdemu jest dobrze to nic tylko się cieszyć? ;)

Pracownik …
@Bartek

I oto cała prawda o Zlotnikach;) ci którzy przejrzeli na oczy odeszli i znaleźli lepszą prace za godne pieniądze. A pozostała tak naprawdę „stara gwardia” … a te „mistrzowskie szefostwo” które tak wychwalano pod niebiosy powiedziało „good by” i opuściło pokład.

Jak dużo osób pracuje w Grupa CEDC?

Kuba

Już niedługo nikt????????

@Kuba

Chyba nie brzmi to najlepiej? Przybliżysz temat?

Kuba
@Katarzyna

Odpowiedź znajdziesz w komentarzu Pracownika odnośnie Maspexu.

Alicja
@Kuba

A możesz tutaj ją przytoczyć? Bo nie mogę znaleźć tej odpowiedzi..

Pracownik biurowy

Jak długo jeszcze firma ma zamiar udawać że inflacji nie ma i wyzyskiwać pracowników za tak marne pensje? Wokół wszystkie firmy krzak dają podwyżki inflacyjne a lider rynku myśli że jak 10 lat temu się zatrudniło to pensja obowiązuje mimo szalejącej inflacji....wstyd !!

@Pracownik biurowy

Podwyżki były ale jak zwykle tylko dla pracowników produkcyjnych...oni co roku dostają podwyżkę inflacyjnyą z automatu i w myśl zasady czy się stoi czy się leży......... Zarabiają więcej niż niejeden pracownik biurowy. Paranoja..firma dno.....życzę wszystkim wyzyskiwanym pracownikom z biura jak najszybszego znalezienia nowej pracy w firmie która docenia ludzi bo takich nie brakuje...

Katarzyna

A teraz to zaskoczona jestem, zazwyczaj widuję sytuacje, gdzie to biurowcy są na rękach noszeni przez szefostwo a produkcja ginie w gąszczu braku zainteresowania. Słabe te układy w tym biurze macie w takim razie jeśli to prawda, ile osób jest w nim tak właściwie zatrudnionych?

Pracownik produkcji

To może przyjdź na produkcję ,pracuj na 3 zmiany , w weekendy zobaczymy czy wtedy też będzie takie stwierdzenie "czy się stoi czy się leży" . Na produkcji jest praca fizyczna czasami lżejsza ale z reguły jest dużo pracy chodzącej, stojącej, podnoszenie ciężkich kartonów, przezbrojenia maszyn. Przyjdź i zobacz jak się pracuje. Nie ujmuje pracy w biurze bo też powinna być należycie wynagrodzona ale nie neguj tego że na produkcji są podwyżki . Fakt nie wszyscy zasługują na podwyżki bo jedni robią więcej inni mniej ale nie my ustalamy kto dostaje .

Zosia
@Pracownik produkcji

Jak Ci tak ciężko to przyjdz do biura..jest sporo ogłoszeń rekrutacje są otwarte w czym problem złożyć cv i zacząć pracować? Zobaczyłbyś wtedy że wbrew powszechnie panującym opiniom praca w biurze nie polega na piciu kawki i robieniu ksero.. Ten wszechobecny hejt na pracowników umysłowych jest po prostu nudny...

@Zosia

A powiesz coś więcej na temat pracy w biurze tutaj? Bo zapowiedziałaś to dość negatywnie, ciekawa jestem co się tam odbywa

Jak firma ma zamiar wytłumaczyć że podwyżki inflacyjne otrzymały tylko wybrane działy/osoby????... Czy inflacja nie dotyczy wszystkich ? Rozumiem Panie dyrektorze HR że Pan za swój awans na szefa HR grupy Maspex otrzymał odpowiednią podwyżkę i ma Pan gdzieś ludzi...ale to już jest skandal. Firma od dawna placi marnie i ma problem z pozyskaniem pracowników bo każdy bez problemu znajdzie inna pracę za wyższa pensje ale brak podwyżek dla wszystkich to już strzał w kolano....Firma śmie nazywać się liderem rynku? W czym chyba w niskich pensjach...

Katarzyna

A które działy ostatecznie sobie "zasłużyły" na ten przywilej? Nie ma takiej możliwości, że pozostali otrzymają je ale później, ponieważ budżetu nie starczyło czy coś?

@Katarzyna

Nie sądzę aby reszta dostała. W każdej normalnej firmie podwyżki są dla wszystkich o jednym czasie.... Skąd wynikają przywileje nie wie nikt...kierownictwo tylko nie pomyślało ze takie coś się nie ukryje...ludzie którzy dostali chwalą się tym na prawo i lewo denerwując ty którzy nie dostali nie wiedząc dlaczego...To tylko pogorszy i tak już nieciekawą atmosferę w firmie....

A najlepszy był list od Pana B... gdzie pochwalił się że znakomita większość pracownikow otrzymała podwyżki .List otrzymali wszyscy nawet Ci którzy o podwyżce mogą pomarzyć ale za to przeczytali ze inni dostali.....żenada roku. O zarządzaniu ludźmi nikt nie ma tu pojęcia....

Nas

Dajcie sobie spokój z tą firmą weekendy w pracy 3 zmiany i na inwentury pracownik chodzi a biuro w domu kawę piję porażka i ludzie jeden drugiemu robi pod górkę

Jacek
@Nas

A nie mówili ci o tym już przed podpisaniem umowy? Bo brzmisz jakbyś był zdziwiony że tak się tu pracuje. No i te weekendy są płatne jakoś lepiej?

Nas
@Jacek

Jacek z choinki się urwałeś płatne weekendy haha chyba dzień wolny w tygodniu

Tomeczek
@Nas

Dobrze napisane....też tak oceniam tą firmę...i jeszcze bym dodał że dzwonią tylko i zadają niepoważne pytania bo oni nic nie wiedzą, nic nie mogą zrobić tylko zwykły robol na hali ma znać odpowiedzi na ich pytania. Skoro biorą lepszą kase i podostawali awanse to niech organizują robotę zamiast zrzucać na innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CEDC - Oborniki

• Jak się pracuje w Grupa CEDC?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa CEDC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa CEDC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa CEDC