Opinie o Piekarnia Cukiernia Łobza sp.j. w Zaniemyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Cukiernia Łobza sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Cukiernia Łobza sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Łobza sp.j. w Zaniemyśl

były pracownik Nowy wpis

Osobiście nie polecam nikomu o zdrowych zmysłach pracy w tym miejscu (chodzi mi tylko o cukiernie) może i szef nie jest zły chociaż nie miałem okazji wiele razy z nim rozmawiać to niektórzy pracownicy są nie do zniesienia fizycznie praca może nie jest najtrudniejsza na zarobki też nie mogłem narzekać ale psychicznie można się tam wykończyć bardzo szybko

Robert Nowy wpis

Wyroby cukiernicze jak i pieczywko zawsze świeże i przepyszne :) Od wielu lat kupuję u "Łobzy", a jakość niezmienna przez cały ten czas. Polecam

Cxx Nowy wpis

Witam jakie zarobki w Poznaniu w tej firmie? Jak szanuje się pracownika? Jaki klimat pranuje wśród sprzedawców?

Jolanta Nowy wpis

Czytam Wasze opinie i sama nie wiem co myśleć, chyba będę musiała sprawdzić to wszystko osobiście. Przyjmują na piekarnie? Mam fach w ręku. Ile płacą?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia Cukiernia Łobza sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zibi

Podpowie mi ktoś czy teraz są w firmie szanse na pracę? Jakieś wskazówki o zarobkach?

buła

Pracuje w tej firmie od wielu lat i nie spotkalem sie ze złym traktowaniem pracowników. Wypłaty są zawsze na czas szef wiadomo czasem musi nakrzyczec, ale ogólnie jest ok. Można się z nim dogadać. Atmosfera mi pasuje,lubie swoją prace. Prawie wszyscy się tu znaja większość jest z Zaniemyśla i okolic więc jest taka rodzinna atmosfera. Pewnie że zdarzają się też mniej lubiani ... na przyklad jeden z kierowników ale generalnie jest ok. W okresie świąt i komuni jest dużo roboty ale to chyba normalne. Na pewno to nie jest kołchoz jak ktoś nizej napisał. polecam

Teresa

CUKIERNIA to bardzo dobry pracodawca i jeśli tego nie widzicie to bardzo smutne zjawisko.

Prai

Nie każdy sie tak traktuje ale wystarczy ze J. ma sie za wielkiego przyjaciela p. Lobzy no zycie tak opowiada otwarcie konfident ktory by zyskac poparcie wsrod pracowników powie ze nawet wodke z nim pije co niedziela

Okooo

Sciema i jeszcze raz sciema pracuje tam i pijanstwa nie ma jakos po za tym szef nie mogl by sobie pozwolic na takich pracownikow po drugie nie zapierniczam tam bog wie ile nigdy nie spotkalem sie z kolchozem sa ciezkie dni w okresie komuni swiat ale nigdy kolchoz obawiam sie ze ksiaz robi bardzo interesujaca nagonke lub inna konkurencja zycze powodzenia jak macie tak w swoich miejscach pracy dziwnym trafem polowa komentarzy to z tego samego IP

Katarzyna

Widzę, że większość opinii pochodzi od klientów firmy. Może jednak znajdzie się ktoś, kto zechce podzielić się swoją opinią na temat pracy w firmie B.M ŁOBZA CUKIERNIA "BOMBONIERKA"? Jaki rodzaj umów proponuje firma, czy są jakieś dodatkowe benefity dla pracowników?

Łobza

Ogl ludzi tam sie traktuje jak smieci. .pracownik kolegi nie szanuje a co dalej . praca wokół zegara wiesz kiedy wejdziesz ale nie wiesz kiedy wyjdziesz .pijactwo. Nie polecam nikomu to jest gorsze niz kołchoz tam nawet tam lepiej zarabiaja .dno . tam ludzie tylko pracuja miesiac dwa i do widzenia

Chrobry

Zamawiam torty od nich bardzo często i nigdy się nie zawiodłem. Świeże pieczywo. Polecam

haron

chleb nafaszerowany chemią kupujesz wieczorem rano nie do świń tylko ogolnie firma do kitu traktowanie czlowieka jak psa

ktoś

nigdy więcej pieczywa z tej firmy!!!

sąsiadka

po majowym wekendzie stwierdziłam że już nic nie kupie w tej cukierni,po dwóch dniach sama pleśń,bleeee

klient1

kuszą tylko wyglądem,reszta pozostawia dużo do życzenia...a chleb z tej piekarni po 8 godzinach smakuje i wygląda jak po 48 godzinach od konkurencji,nie polecam

Olga

Bardzo dobre i świeze wyroby

klient

pączki gumiaste

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Łobza sp.j. - Zaniemyśl

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Łobza sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Łobza sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Piekarnia Cukiernia Łobza sp.j.