Opinie o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. w Poznań

Kamil

Czy firma potrzebuje może kogoś do pracy? Jakie zarobki na początek proponują?

Gerard
@Kamil

potrzebuje cały czas, zarobki bardzo wysokie, powyżej średniej krajowej

Bronisław J.

Ja tam nie narzekam. Pieniądze zawsze na czas. Pan Prezes zna się na wszystkim i każdemu zawsze dobrze doradzi. Dobrze się pracuje!

ryś
@Bronisław J.

Ja tom nie wiemm co ty gadasz, nie ma tam tego dużo i mało tez jest,..

Zuzanna

Dziś na dworcu zastała mnie nie miła Pani na 1 poziomie przy kfc , gdyż zaczęła nie kulturalnie zwracać się do mnie oraz chodzić i patrzeć się jak jem. Było to bardzo nie zręczne.

Bronka
@Zuzanna

nic nie mówiłam a ta baba mnie zaatakowała kubełkiem kfc !!!!!

Dzień dobry . Umowa dopiero po 4 tygodniach . Niby 14zł na godzinę a prawda jest taka że pracuje za 9zł.Wypłata niby 10 każdego miesiąca a dostanie 15 i czarna się jeszcze prosić o swoje.A poza tym pracują sami alkoholicy i narkomanii

Firma Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ROBOTNIK BUDOWLANY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Xxx

Haha to jest Hit

Roman

Witam po 3 tygodniach trzeba upominać się o umowę a do tego czasu pracownik pracuje na czarno.

@Roman

Czy do tego czasu posiadałeś umowę zlecenie? Może Twoja umowa jest w trakcie przygotowywania i warto jeszcze chwilę poczekać. W takich sytuacjach najlepiej okazać wyrozumiałość, a przede wszystkim starać się wyjaśnić sytuację.

Roman
@Marcin

Jak pytałem pana Romana to miała być umowa pierwszym tygodniu pracy a pracuje już 4 tygodnie i niemam jeszcze umowy czekam do piętnastego i się zwalniam.Zmieñcie podejście do ludzi to będzie mieć ludzi do pracy bo jak na razie sami dziadki pracują

Zaskoor
@Marcin

Za umową czekać? Z choinki się urwałeś? Z dniem rozpoczęcia pracy, żądasz umowy. Tyle w temacie

Colonel

tyłek dobry więc i robota idzie

ewelina
@Colonel

mój tyłek moja sprawa, moge rozdawac komu chce

@ewelina

To jak dajesz każdemu to idź na rokse pracować

ewelina
@Marek

Znajdziesz mnie równiez na roksie - ewelinka lux

Art

Właśnie jestem po montażu okien z firmy SALVA. Póki co jestem bardzo zadowolony. Zostałem profesjonalnie obsłużony, montaż przebieg sprawnie. Polecam firmę Moje sugestie dla Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.: właśnie jestem po montażu okien z firmy SALVA. Póki co jestem bardzo zadowolony. Zostałem profesjonalnie obsłużony, montaż przebieg sprawnie. Polecam firmę

@Rychu, forum GoWork.pl nie jest właściwym miejscem na pozdrawianie innych osób. Przypominam Ci także o regulaminie, który zabrania ujawniania danych osobowych. Jaka jest Twoja opinia o firmie Zakłady Usługowe Zachód. Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy?

@wal, proszę Cię zachowaj kulturę wypowiedzi. Rozumiem, że jesteś niezadowolony. Nie napisałeś jednak jaka sytuacja lub powody są tego przyczyną. Czy nadal pracujesz w firmie Zakłady Usługowe Zachód? Może warto wyjaśnić tę sytuację z przełożonym? Zawsze warto szukać porozumienia niezależnie od tematu rozmowy.

Proszę o merytoryczne wypowiedzi dotyczące pracy w firmie Zakłady Usługowe Zachód. Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje między innymi o tym pracodawcy. Czy możecie napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia i atmosferze, czy w ostatnim czasie coś się zmieniło?

@Wykop, Czy próbowałeś jeszcze wyjaśnić tę sytuację z firmą Zakłady Usługowe Zachód? Czy ostatecznie udało Ci się otrzymać zaległe wynagrodzenie? Może istniał inny powód tej sytuacji. Czy wykonywałeś wszystkie swoje obowiązki wynikające z umowy? Może należało jeszcze poczekać z ostateczną decyzją.

Wykop.pl
@Karolina

Witam ja swoją pracę wykonywałem dobrze a proszenie się o swoje od 2mieścięcy gdzie zadnej umowy nie dostałem nie znam powodu innej sytuacji dlaczego zostałem tak potraktowany w polsce w roku 2018 to jest niedopuszczalne ja rozmawiałem prywatnie i telefonicznie z Panem Romanem i dał mi to do zrozumienia ze mam spierdalać.A swoje obowiązki wykonywałem bardzo dobrze . Ja jak tylko znajdę czas to się udam do Sądu Pracy i jestem wstanie udowodnić ze pracowałem bez umowy a tym bardziej bez wynagrodzenia.

Wykop

Zleceniodawca był Roman nazwiska nie pamiętam pracowałem na terenie wojskowym jako pracownik gozpodarczy dostałem do wypełnienia aneks do umowy wypełniłem aneks. Przekazałem tez swoję zdjęcie do wyrobienia przepustki po 3 tygodniach pracy nie dostałem umowy zadnej.Jak się zapytałem czy mi wypłaci to odpowiedział ze dostane 10 czerwca a jak dwoniłem 10 czerwca to powiedział ze osoby które pracują na umowe zlecenia dostają 15 czerwcza od tamtej sytuacji dałem sobie spokój szkoda mojego czasu i proszenia o swoje a poza tym pracują sami alkoholicy

@Pajdak, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na dyskutowanie o prywatnych sprawach pracowników. Forum odwiedzają potencjalni kandydaci do pracy w tej firmie. Rozmawiamy tutaj o warunkach w pracy, atmosferze, możliwościach rozwoju, przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Może posiadasz jakieś informacje na ten temat i chciałbyś się wypowiedzieć o firmie Zakłady Usługowe Zachód?

Stachu

Żeby robota dobrze szła trza robić, jak sie nie robi robota nie idzie. jak idzie to jest dobrze. pozdrawiam, Stachu

@ZUZ, czy jesteś oficjalnym przedstawicielem firmy Zakłady Usługowe Zachód na forum GoWork.pl? Na jakie dokładnie stanowiska trwają w tym momencie rekrutacje? Czy możesz napisać coś więcej o wymaganiach i niezbędnym doświadczeniu? Jak wygląda proces rekrutacji. Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą.

@Karolina

Tak, jestem oficjalnym przedstawicielem Zakładów Usługowych Zachód Sp. z o.o. na GoWork. Obecnie rekrutujemy na stanowiska: sprzątacz/sprzątaczka - praca pomiędzy Poznaniem a Koziegłowy'ami, oraz na stanowisko dostarczyciela rozkazów do lokomotyw PKP - praca na stacji Poznań Główny.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

ZUZ
@Andrzej

Cały czas rekrutujemy: 509 960 667, 501 257 442

Inspektor BHP

Często grabimy wspólnie liście, jest to normą wzmacnia haryzmę i tężyznę fizyczną zwłaszcza tych biurowych ....

Prezes

Szkolenia są głównie ^&%^%*%&% i zz #$%#%#$%#$%# więc jest OK!

@Prezes, możesz przybliżyć swoją wiedzę na temat szkoleń organizowanych przez firmę Zakłady Usługowe Zachód? Jakiego rodzaju szkolenia są organizowane dla pracowników? Czy są to specjalistyczne szkolenia, które podnoszą jakość pracy w tym przedsiębiorstwie? Podziel się z nami swoją wiedzą na ten temat. @Inspektor BHP, czy jest to jakaś stała zorganizowana akcja przez pracodawcę? Czy może to wyjątkowa sytuacja? Wyraź swój komentarz bardziej szczegółowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.