Opinie o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. w Poznań

Kar..

Pracowałem w tej firmie bardzo długo i naprawdę super ludzie fajna atmosfera kasa w porządku żadnych problemów nie było i często żałuję że się zwolniłem.Pozdrawiam ekipę ZUZ.

@Kar..

OH KAROL!

Co wchodzi w socjal Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.?

Xtx

Porówka i bułki

@Xtx

nie ma bułek

Ola

@Xtx macie darmowy posiłek?

@Ola

tak, kiełbasa, kaszanka itp.

@thx

brak bułek

Czy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

thx

tak, ale tylko dla studentów z Mongolii

Firma Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ROBOTNIK BUDOWLANY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Yt

Przeprowadzili dezynfekcję u mnie w biurze. Naprawdę sa godni zaufania. P.s. tylko skorupiaki przeżyły

Maciek

@thx czyli powyżej kierownika tutaj się nie pójdzie?

Wiesław

Nie polecam, radzę omijać szerokim. Co miesiąc przy wypłacie s cyrki. (usunięte przez administratora) pracowników, myślą że te parę złotych co zabiorą to im pomoże, (usunięte przez administratora)

Czy często w firmie Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

thx

Wewnętrzne rekrutacja tylko na kierownicze stanowiska

Futkartk

Galaktyki są połączone słabymi włóknami gazu. Zdjęcie: Joshua Borrow za pomocą C-EAGLE Naukowcy ujawnili pierwsze zdjęcie obejmującej wszechświat sieci międzygalaktycznych włókien. Znana jako sieć kosmiczna, ta niewidzialna wcześniej sieć galaktycznych autostrad składa się z gigantycznych włókien gazu (głównie wodoru pozostałego po Wielkim Wybuchu), które wypełniają pustkę między galaktykami. Uważa się, że sieć zawiera aż 60% całego gazu we wszechświecie. Jednak bezpośrednie obserwowanie tych filamentów od dawna stanowi wyzwanie, ponieważ są one niezwykle słabe i łatwo przyćmione przez intensywny blask galaktyk wokół nich. Teraz jednak naukowcom udało się wreszcie złożyć pierwsze zdjęcie tych kosmicznych struktur zbiegających się w odległej gromadzie galaktyk 12 miliardów lat świetlnych od Ziemi. Osiągnięcie to osiągnięto za pomocą przyrządu Multi Unit Spectroscopic Explorer na bardzo dużym teleskopie Europejskiego Obserwatorium Południowego w Chile. „Główną przeszkodą w dostrzeżeniu włókien jest ich 'słabość'” - powiedział autor badań Hideki Umehata. „Aby to obejść, można przejść do regionu, w którym włókna są znacznie jaśniejsze niż zwykle. W tej pracy skupiamy się na rdzeniu, w którym wiele galaktyk pękających w gwiazdach oświetla włókna”.

male-lolo

Bardzo lubię zapach napalmu o poranku.

tadzik56

Instytucja godna zaufania, tylko czemu nikt jak dzwonie nie chce mi podać składki emerytalnej w okresie ciąży?

Beata

Pozytywne opinie zachęcają do zainteresowania się firma? Na jakie stanowiska są wakaty?

leo
@Beata

na targanie kanapy

Irek@ikea.com.pl

Firma bardzo dobrze traktuje klientów. Wyroby pierwsza klasa. Zwłaszcza parówki z szynki oraz pasztety. Dobry stosunek jakości do ceny.

Tadeusz 67

Świetna firma. Nawet jak ostatnio z chłopakami biegaliśmy po robocie ,nago pod prysznicem to było godnie i wcale nikt nas nie podgladywał. Kierownictwo zawsze pomoże o każdej porze. Polecam- Tadzik!

kotuś65

Ja nie narzekam. Zarabiam dobrze. Atmosfera miła. Jeśli ktoś narzeka na Panią J. to chyba nie wie co to prawdziwy strach przed przełożonym. Lubie też Pana Rysia. On umie wszystko załatwić i naprawić. Nawet umie naprawić komputer i fax. Zdolny. A jaki ma dobry wpływ na Pana P. Tylko żeby nie podglądał innych chłopaków pod prysznicem...

Lesiu

To jest najlepsza firma (usunięte przez administratora)

Jarosław

Witam, chciałem tylko powiedzieć, że jak w każdej firmie są tu ludzie równi i równiejsi. Z niektórymi można się dogadać, z innymi nie. Tak jest wszędzie. Na szczęście jest jedna osoba do której zawsze można się zwrócić. I nie prawda, że jesteśmy podglądani pod prysznicem, sa nowe kotary i nic nie widać. A że czasem mydło komuś upadnie, noc cóż, ttrzeba po sobie posprzątać. Pozdrawiam całą załogę. Jarek.

Poldek

Mnie tam dobrze jest. Kierwoniczka jest fyfno i lubi nas. Czasem i poczęstuje kielbasa albo boczkiem. Dużo ludzi z Laosu. Fajnie ogólnie.

Bartek

Praca fajna przyjemna tylko człowiek pracuje na czarno umowa dopiero po miesiącu przepracowania wynagrodzenie niby do 10 a dostanie się. 15 nie polecam tego pracodawcy

Gerard

Co tom gadacie, robota idzie z gazem a czasem i bez gazu, jak sie piwo rozgazuje

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.