Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

dr. who

ohhohoho rozkręcamy się ! :D

Witam, Pracowałem w tej firmie przez dość długi okres czasu. Mam dowody na mobing ze strony Konrada i Moniki jakby ktoś potrzebował to wykorzystać jestem chętny do współpracy. Potrzebna osoba zatrudniona na UOP

Wazniak

Oj raczej na 100 procent nie !

Nie ladnie

Klient spada na trzeci plan ? Nie ladnie , bardzo nie ladnie ;( tego oczekuje biuro? Raczej nie.

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Haha

Czyli oszukuje ! Wiec po co liczyc !?

Szok

Wchodze sobie poczytac i co widze ! : MASZ 5 minut hahhah . I nie podawaj buta bo nie masz czasu. Cale 5 minut zajmie Ci liczenie koleczek na ktorych piszesz ceny do 1 858 !

to prawda
@Szok

Żyjesz przeszłością. Słynne 5 minut funkcjonowało raczej za czasów Pani Magdy i dzisiaj budzi raczej uśmiech niż powód do nerwów - bo wiadomo, że pewnych spraw w 5 minut nie da się ogarnąć ;-) To prawda czasami jest tyle obowiązków, że klient spada na drugi lub 3 plan. Co do liczenia.. no cóż jedna osoba policzy do 50 i będzie dokładała równe "kupki" i zajmie jej to mniej niż 5 minut a inna osoba będzie liczyła do 1858 pojedynczo, a potem napisze o tym na forum.

Sprawiedliwy

Dla wszystkich mających trudności z wyszukaniem znaczenia słów, którymi miota na lewo i prawo: Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje - poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. No i jak chcesz teraz udowodnić swoją teorię mobbingu? Na drugi raz radzę się lepiej przygotować do wygłaszania swoich teorii bo w tym przypadku łatwiej jest wyciągnąć od Ciebie konsekwencje za pomówienie niż od pracowników biura za mobbing.

Sprawiedliwy

Stare i prawdziwe powiedzenie - zawsze są dwie strony medalu. Wina więc, na pewno leży po obydwu stronach. Prawie każdy z Was wypowiadających się tutaj ma spore zaległości w empatii, zrozumieniu i poszanowaniu siebie nawzajem jak i wykonywanej przez drugiego pracy. Jedna strona nic tutaj nie zdziała. Potrzeba zgody i wysiłku po obydwu stronach barykady. Niestety ale barykada pasuje tutaj jak ulał. Z dedykacją dla wszystkich hejterów: Kult - Arahja

gość
@Sprawiedliwy

hahaha, w mobbingu są dwie strony medalu, to dopiero żart, hahaha. zaraz powiesz że ofiary gwałcicieli są tak samo winne jak ich oprawcy. Jedno z najbardziej idiotycznych powiedzeń to to, że zawsze są dwie strony medalu. Otóż wbij sobie do głowy że nie, bardzo często jest tylko jedna strona i w tym wypadku jest bardzo oczywista.

Nie wierze

Nie wierze w to co widze. Jestes smieszny albo smieszna. Jakie zasady? Sa jakies ogolnie ? Brak zasad jesli juz . Zasada jest sie nie odzywac . Nie osmieszaj sie . Przestan bo doprowadzasz mnie do ataku smiechu ....no ekipa sie wykrusza. Dziwie sie ze komentujac to tego nie widzisz

A co? Zadowolony jesteś z posadki? ^^

Pankracy

Wszyscy jesteście śmieszni.... skoro tak bardzo wam nie pasuje to ludzie zwolnijcie się.... jeżeli nie potraficie sie dostosować do zasad w firmie to na waszym miejscu ja bym sie nie zastanawiał

No jasne

Wiemy wiemy ! Czesto to slyszymy ! Nic nowego nie powiedziales Madralo !!!! Twoja wypowiedz jest ponizej krytyki ! ! Nie ma skali w jakiej mozna by to opisac. Powodzenia Dupolizcu ! Dawaj sie gnoic i zastraszac dalej.! Jesli Ci to pasuje ! Twoje zycie ! Twoj poryty swiat ! Domyslam sie kto to napisal. Ktos kto czesto uzywa tych nedznych slow do wszystkich.

;-)
@No jasne

Tak, Office'owy kozak wtrącił 2 grosze ;) proszę Cię, nie daje Ci do myślenia fakt, ze od jakiegoś czasu pracownicy przestali wypisywać tu na temat "brak wypłat na czas, brak premii" ? Stosunek "regionalnego" i biura do pracownikow jest poniżający, a co za tym idzie daje nam- pracującym znak, ze trzeba jak najszybciej uciekać. Raz, ze zwolnionych nagle zostało wiele osób, reszta ucieka sama... Chyba jest coś nie tak?!

@No jasne

Lubię ludzi którzy wiedzą o mnie więcej niż ja sam. Zazdroszczę Ci tej zdolności jasnowidzenia!

Pankracy
@były pracownik

U nas mój drogi nikt sie nie wykrusza. Jakieś dziwne jazdy macie w sklepie i tyle

@Pankracy

Kolego, może Ty mówisz o innej siecisklepow? :D

pankracy

Kolego, dokładnie w tej o której toczy się ta śmieszna dyskusja

zzz
@pankracy

Pracujesz w biurze czy jesteś jednym z ich piesków co klaszczą i szczekają na zawołanie a nieproszone siedzą cicho z podkulonym ogonem?

gość
@zzz

Człowieku męczysz! Jak ci nie pasuje to napisz list do Watykanu do Franciszka może on Ci pomoże rozwiązać swoje problemy! Albo jedź do Rosji Putin ulży ci w bólu!

Myślicie że w innych firmach jest lepiej??? Ludzie ogarnijcie się i zabierzcie do pracy!!! A jak się nie podoba to możecie ją zmienić, przecież nikt na siłę was nie trzyma.

Dobry duszek

Sluchajcie to moze niech kazdy ze sklepow napisze do biura list. Czytac chyba potrafia . I napiszmy co jest nie tak . Chyba im tez zalezy na dobrym funkcjonowaniu firmy. Pomijajac kierownikow oczywiscie bo wszystko pojdzie na stracenie bo wg kierownikow zawsze jest wszystko ok bo musi. Nie bojmy sie swojego zdania. Oczywiscie bez tekstow oni so tacy czy inni tylko co bysmy chcieli zmienic w firmie jako jednostce zeby kazdemu sie lepiej pracowalo. Bo skad oni moga wiedziec co sie dzieje wewnatrz! Od kierasow ? Tam prawdy nie ma co szukac ;) Moj sklep jest ze mna. My piszemy! Oczywiscie mamy kandydata na nowego kierownika . A tu Was zaskocze nie bede to Ja ani nikt inny z ekipy! Jest ktos totalnie obcy dla nas z Galerii w ktorej pracujemy! Kazdego dnia obserwujemy jego prace ! Moze dyrekcja wezmie to pod uwage! Wiemy ze tam zarabia mniej niz u nas kierownik wiec mozna go wziasc na nasz okret. A nasza kiero do Wawy do biura niech wezma ! Albo zwolnia jak innych .

mobbing
@Dobry duszek

Nie zmienisz czyjejs mentalnosci listem, nawet, jesli kazdy sklep to zrobi. Trzeba zrozumiec jedna rzecz - office shoes jest zarzadzane poprzez mobbing. To najlepszy sposob zarzadzania dla osob ktore nie maja o tym bladego pojecia. Dlatego zastraszaja, wprowadzaja terror, groza zwolnieniami, zabieraniem premi, wywieraja presje, nacisk, nagradzaja kierownikow pochwalami w zamian za donosy i kablowanie, itp. To sa ich metody, ktorych nie zmienisz w zaden sposob. Tu pomoga jedynie albo donosy do inspekcji pracy, na Wegry albo zmiana pracy. Albo wlasciciel firme zarzadzajaca albo my zmienimy pracodawce. Innej opcji nie ma.

Guess who

Ten cały Office spada już na psy. Ludziom w Warszawie nie chce sie ogarniać pewnych rzeczy i zatrudnili sobie takiego łosia w formie "regionalnego"- leser jakich mało. Nie szanuje ludzi, zwalnia ich przez telefon, bo nie podoba mu sie "styl rozmowy". Ludzie, którzy maja swoje zdanie lecą na raz. Barany, które li (usunięte przez administratora) sa fajni, bo można ich wykorzystywać, szkoda mi ich, ze sa tacy ciotowaci. Pozdrawiam :)

Zgred

Jak to mozliwe ze gina wam takie pieniadze ? Co na to biuro !? Nic ich nie obchodzi ? Liczy sie tylko zeby oddac ? To wszystko pewnie ! Okropnosc ! Podkablujcie kierownika !

Cloe

Lizusy maja najlepiej a Ci ktorzy maja swoje sluszne zdanie do jednego wora. Sa tacy co przypisuja sobie wszystkie zaslugi. Nie ma sprawiedliwosci w tej firmie ! W Wawie wiedza o co chodzi. Zreszta w sklepach tez ! Tylko kazdy siedzi cicho! A ja juz dluzej nie bede. Tez sie zwalniam. Kieruje slowa do jednej osoby : ZMIEN SIE BO KIEDYS CIEBIE PO RAZ DRUGI SPOTKA TAKI LOS.

natasza
@Cloe

Większej donosicielki niż nasza kierowniczka to nie ma w żadnym innym sklepie. Ale co się dziwić jak dzięki wazelinie i donosom zdobyła posadę a teraz kurczowo się jej trzyma bo dzięki temu ma spokój. Zawsze może zrzucić na nas, doniesc na kogoś i się wybielić. Na szczęście nasze miasto duże więc ze znalezieniem duzo lepszej pracy nie bedzie problemu. Ja mam dość tej firmy i tej małej pijawy

Byly pracownik

Jak brakuje tyle kasy to raczej ktos z ekipy kradnie !!!!!! Ja bym nie kasowala do wyjasnienia ! Moze sie zdarzyc raz na jakis czas ale nie ciagle !

Kierownica

Witam, wszyscy kierownicy i pracownicy nie mają pojęcia o obsłudze klienta i promocji firmy, za to doskonale wiedzą jak kablować na swoich pracowników, współpracowników (jest to wymóg odgórny). Kierownicy zwalniają pracowników i zatrudniają nowych żeby było na kogo zwalać winy. Dziwię się że Węgrzy nie zmieniają wyższych stanowisk i nastawienia bo firma ma potencjał, który jest całkowicie marnowany przez osoby zarządzające tym w Polsce. Nie inwestują w rozwój firmy, reklamę/ promocję. Kierownik nic nie może sam zrobić i nie ma na nic wpływu. Wypłaty są mniej więcej na czas za to sprawa premii jest zależna od humoru osób decydujących o tym. Pracownicy wyrabiają plan ponad normę a premii nie przelewają na konta pracowników tylko się dzielą miedzy sobą Wielcy Panowie i Panie sterujący okrętem. Okrętem, który już niedługo utonie dzięki tym Imbecylom którzy nie wiadomo czy sami umieli by komukolwiek buty sprzedać, czy poprowadzić jakikolwiek swój biznes od podstaw. Pracownicy masowo oprócz tego że są zwalniani sami się zwalniają bo widzą co to za SYF - masowo giną buty i pieniądze z kasy na co później składają się pracownicy w ciągu miesiąca jest to kwota od 50-300 zł na osobę. Za niedługo nikt nie będzie tam chciał pracować. A co do samego obuwia - wielka lipa, na pewno nie są to produkty pełnowartościowe, 7 na 10 modeli jest uszkodzona albo źle sklejona. Reklamacje zdarzają się coraz częściej. Chciwość,zawiść i głupota nigdy nie popłaca. Chora i nieprofesjonalna firma - szczerze nie polecam. Jeśli ktoś chce ciężko pracować, wchodzić klientom do d... i kłamać ich że byty są dobre a są ch... i dostawać za to około 1400netto mies. - minus to co ciągle ginie, plus nadzieje na wypłacenie premii w wysokości ok 200-500 zł raz do roku to jest to wymarzona praca dla niego. Pozdrawiam

Bros

Nie ma regionalnego w zasadzie. Jest ktos ale nie regionalny, kierownik z innego sklepu. W tej firmie nie mozna awansowac . On poprostu dostaje pieniadze za prace ktora powinno robic biuro w Warszawie i tyle. Poza tym nie ma nic wspolnego z regionalnym

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes