Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

Natalia

@Nickto możesz powiedzieć coś więcej o szkoleniu? Widzę, że trwa ono aż cały miesiąc. Czy później również można liczyć na dodatkowe szkolenia, czy też kursy podnoszące kwalifikacje? Piszesz też, że jednak można liczyć na benefity, tylko trzeba przepracować w firmie kilka miesięcy. Możesz powiedzieć co wchodzi w skład benefitów dostępnych w ULTIMO?

Anita

ULTIMO ma właśnie kilka ofert pracy dla normalnych pozytywnych osób!!

Czesiek

Jak już nie macie o czym pisać to będziecie się teraz obrażać? Może ktoś napisać jak się w firmie pracuje, jaka jest atmosfera? Na jaką umowę może liczyć nowy pracownik? Czy rozmowa rekrutacyjna jest spoko?

YOY
@Czesiek

Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?!!! Wyślij cv i jak się odezwą to się przekonasz jaka jest atmosfera i umowa !

Nickto
@Czesiek

Czesiek, nie słuchaj tych bzdur, byłem na rozmowie, całkiem spoko, normalna rozmowa. Wiem jak jest, paru znajomych pracuje, paru odeszło, jest różnie, po prostu nie każdy się do takiej pracy nadaje. Nie wiem, jak będzie ze mną, jestem przyjęty, ale póki co czytam sobie o techynikach, negocjacjach itp, chcę mieć jakąś tam wiedzę zanim tam trafię. Szkolenie miesiąc, z czego po dwóch tygodniach odbierasz (pod nadzorem)telefony. Benefity są, tyle, że z tego, co pamiętam benefit po 6 miesiącach chyba, a luxmed po trzech. Potrafię to zrozumieć, skoro mają dużą rotację, a że jest rotacja to fakt niezaprzeczalny. Na windykacji można zarobić, jeśli chcesz i się przyłożysz i masz pewne cechy charakteru, to nie będzie źle. Podstawa jest kilkaset zł większa od najniższej, ale nie będę pisał ile, ja chcę spróbować, jestem pełen optymizmu, jak sie nie uda trudno. Czytając takie fora i sugerując się wypowiedziami nigdy bym chyba nie mógł podjąć pracy, to jest typowo Polskie, narzekanie, węszenie wszędzie spisków, znajomości itp... Nie warto. Pozdrawiam.

Centrum

Ludzie, którzy mają kłopot z utrzymaniem się w firmie bardzo przekonują jaka to zła firma. Odejdź z pracy człowieku.

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

On

Mogę polecić ULTIMO, praca ciężka i stresująca ale zarobki około 5k przy realizacji celu są satysfakcjonujące.

Amator

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów informacji ogólnych o firmie? Aplikuję na młodszego analityka w dziale analiz statystycznych i dobrze jest coś wiedzieć ?

Ona

Ja na zleceniu też miałam liderkę i nie zauważyłam , żeby się czepiała. Jeśli ktoś ma nasrane w głowie i przychodzi do pracy się opieprzać i śmierdzi na kilometr bo się nie myje i nie używa środków do higieny , to wiadomo ,że liderka ma prawo zwrócić uwagę bądź nawet podziękować za współpracę!

Opinia

Jeśli jest tak źle jak piszecie dlaczego nikt nie podpisze się [pod swoją opinią? Czego sie boicie? Podobno nie warto tu pracować ? Może ktoś was inspiruje w pisaniu takich opinii? Gdyby było źle dawno bym odeszła.

Lacroix

Beznadzieja i wyzysk, tylko tyle moge powiedziec. Firma robi nieustannie pod górkę pracownikom. Robia z ludzi maszynki do pieniędzy jednoczesnie próbując przyczepic sie do czegokolwiek. Wszystko ustawione tak by tylko tzw "wybrani" robili cel a reszta to w sumie ich nie obchodzi. Odradzam każdemu. Pozdrawiam,

ola

odradzam, najpierw wycisna z ciebie soki, a jak juz nie pasujesz to mykaj, omijajcie szerokim łukiem. Praca nie warta kasy.

hhhhhhh

Potwierdzam firma super zaprasza do pracy i super szybko rozwiązuje umowę. Tłumacząc się decyzją góry. Nie polecam, nawet odradzam lepiej iść do sklepu.

Pecet

Potwierdzam firma chyba upada. Zwalniają ludzi.

BBX

Dno nie firma omijajcie szerokim łukiem. Pracują tam bezmózgi.... Ludzie przecież tam są teraz zwolnienia. Norwedzy zawijają interes uciekajcie... okręt już dawno zatonął...

Mariusz

ULTIMO S.A. to według mnie dobra, spokojna firma.!

Dupsko
@Mariusz

Co ty chłopie za bzdury wypisujesz. Ogarnij się i poszukaj lepszej roboty...

toxic

Pracownik biurowy, liderka to niestety kobieta:(( Preferuje mezczyzn w zarządzaniu, mniej sie czepiają o pierdoły.

Denis
@toxic

W dodatku jakas babcia ☺

Henry

Jaką kasę może dostać w firmie doradca klienta, jak się pracuje?

odradzam
@Henry

praca na starych sprawach musisz czekać na przychodzący telefon ( tzw strzał) to może uda Ci się zrobić te 100% ale na to bym nie liczył. , 80 % pracy polega na przedstawianiu się i słuchaniu "do widzenia" lub gorzej to już zależy od kultury rozmówcy ,praca na PD czyli przygotuj się na wykonanie około 300 nawet do 380 (sic!) często bezproduktywnych telefonów. zarobki w okolicach 1,9-2,2 k przy realizacjach 80%, powiem że kiedyś było lepiej bo długo pracuje wg. mnie firma podejmuje nietrafne decyzje które obciążają doradców. Pozdrawiam

Skorpion

Jeżeli ktoś to lubii śmiało zapraszam. Ja jestem obecnie na wypowiedzeniu, które trwa aż 2 tyg, a jestem na okresie próbnym. Więc po co robią mi jakieś szkolenia...jakieś egzaminy ? Okres próbny powinien byc za porozumieniem stron bo mi te szkolenia nic nie dają, a tylko czas marnuje. Pierwszym raz sie z czymś takim spotykam. Dużo nauki dużo materiału ale tak jak mówię jak ktoś chce jak ktoś lubi to mu sie spodoba. Typowy coll Center dzień dobry z tej strony .... tylko bez skryptu. i tak w koło Macieja. Oczywiście cele cele cele. O ludziach się nie wypowiem nie poznalam ale fajne jest to, że każdy mówi do siebie na "Ty"':) Tyle o firmie Ultimo ze strony Świerzaka

Calinka

ULTIMO S.A. to bardzo fajna firma, dla chcących pracować.

Romario
@Calinka

Najśmieszniejsze jest to, że ultimo czyta tutaj komentarze i ma swoich trolli, którzy tutaj piszą - o tym, że praca u nich - jest wspaniała. Np "CALINKA" - osoba, która pracuje w ultimo. "ULTIMO S.A. to bardzo fajna firma, dla chcących pracować. " Nie, Ultimo nie jest bardzo fajna firma, dla chcacych pracować. Pracowałem w Ultimo, a odszedłem, bo to był wyzysk i jedno wielkie kłamstwo. Ja lubię pracować i pracuje w innej firmie, w której doceniają ciężką pracę, w przeciwieństwie do Ultimo. O zarobkach, nie wspomnijąc. Bo w Ultimo robią wszystko, żeby nie wypłacić pracownikom premi. W obecnej firmie, w której płacą uczciwie i 4 razy więcej. W Ultimo zarabiałem 1600 - 2000 zł na rękę, a obecnie mam 8 000 zł netto + premie. Dlaczego? Właśnie dlatego, że chcę pracować. W Ultimo też chciałem, ale tam nie doceniają "chcących pracować" - tylko chcą ich wykorzystać :) Taka prawda. W Ultimo nauczycie się dwóch rzeczy - definicji słowa "wyzysk" i jak okłamywać ludzi i naciągać ich do spłaty nieistniejących długów.

ULTIMO to nie tylko praca na słuchawce. Są też inne departamenty a nie tylko call center.

antywindykator
@Gość

departament to jest jednostka organizacyjna organów administracji w Polsce (np. w ministerstwie) bądź jednostka podziału administracyjnego Francji, a nie jakieś śmieszne nazwy działów w firemce-popierdułce. wrażenie chcą zrobić na ludziach, a tylko się ośmieszają i kompromitują

Calinka

Jeśli ktoś nie lubi pracy na słuchawce to nie polubi pracy w firmie. Taka praca na siłę stwarza tylko tarcia i konflikty. Nie jest łatwo w takiej pracy a wiem co pisze bo tu pracuję. Są zasady, normy i monotonia ale ponieważ to lubię dlatego pracuje i nie narzekam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.