Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

jateztambylam

Nie jest ciężko z premią. Czasem faktycznie jakieś poszczególne cele w trakcie realizacji są zmieniane, ale to nie jest jakieś diametralne, po prostu dostosowują je do aktualnych warunków. Ale jeśli chodzi z punktu widzenia pracownika, to ja nigdy przez to nie straciłem swojej premii.

arkadiusz

Praca odznacza się bardzo wysokim tempem pracy, pod tym względem jest to naprawdę dynamiczne zatrudnienie. Rozmów odbywa się wiele, są wśród nich również nieprzyjemne. Można jednak do tego przywyknąć, zresztą kto pracował w windykacji, ten wie. Ja jestem zatrudniony od dwóch lat. W tym obszarze widzę wiele szans dla siebie. Nie wiem jeszcze, jak długo zostanę w jednym miejscu, ale na razie specjalnie nie szukam nic innego.

Sama prawda !

Mi się nie podobało w call center ! Na umowę o pracę najniższa krajowa na okresie próbnym ! Trzeba się stosować do szablonowych wzorców, nie można gadać przez telefon jak się chce ! Mi się nie podobało ! A wiadomo, że praca call center to specyficzna praca !

kikioto
@Sama prawda !

Myślę, że dla studentów to będzie dobra praca, szczególnie, że nie trzeba na całym etacie być. Jak na taką robotę na słuchawce to hajs się zgadza. Jak ktoś zbytnio nie emocjonuje się rozmowami, to myślę, że będzie to dla niego dobre miejsce.

Sama prawda

Najniższa krajowa jest na początek na wszystkich stanowiskach szeregowych w Ultimo, te stanowiska to Inspektor ds obsługi korespondencji, negocjator telefoniczny , nieprawda ,że jest więcej, Obecnie pracodawcy wykorzystują fakt i wszędzie dają najniższą krajową. Niestety, ale to prawda

@Sama prawda

Sama prawda to nieprawda, na starcie masz 160% najniższej krajowej plus premie miesięczne, więc jak nie znasz sytuacji to może się samaprawda nie wypowiadaj....

@CC

130%, czyli 2600 PLN, mea culpa;)

CC

Sama prawda o 'samej prawdzie' jest taka że jeśli tam pracowała i tylko najniższa krajowa to może sobie firmy pomyliła i rajstopy szła bo tam kilka firm jest. A że to nie ogar to widać chociażby po stylu pisania:) Biedactwo nawet nie wie u kogo umowę o pracę dostał, w każdym razie trzymam mocno kciuki za ciebie i żebyś rozwiązał swoje problemy. Waracajac jednak do sedna... Dodatkowo oprócz podstawy wyższej niż krajowa są premie nawet kilka razy wyższe niż podstawy oraz inne benefity. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz to spokojnie ponad 1000 PLN miesięcznie wyrobisz a najlepsi znacznie więcej.

@CC

niestety ale opowiadasz głupoty. premie owszem są - ale nierealne do uzyskania z uwagi na kosmiczne cele. firma tak wszystko ustawia, tak żongluje sprawami abyś do tej premii się zbliżał niczym goniąc króliczka - a tu na koniec miesiąca rach ciach! zabrakło tak niewiele ale nagle zabrano ci rokujące sprawy gdzie jelenie już mieli wpłacać, a dostałeś do obsługi sprawy gdzie rozmówcy każą ci się gonić. cel uciekł sprzed nosa jak króliczek :) a kierownik poklepuje po ramieniu z fałszywym uśmiechem na ustach i mówi że byłeś dobry, prawie ci się udało więc w przyszłym kwartale na pewno uda ci się osiągnąć wyższy cel :D tak to wygląda. jak dociągniesz to 2 tys na rękę to znaczy że miałeś udany miesiąc

Cc
@antywindykator

A już myślałem że trol zniknął a on tylko się przyczail:) Ty od lat bruzdzisz na tym forum, to jest forum przeznaczone dla pracowników i kandydatów więc daj se chłopie spokój i nie zasmiecaj wpisów skoro nie wiesz jak jest, swoje żale zostaw dla kogoś, kto chce czytać wszystkie te niby złote rady od ciebie....

omka
@antywindykator

Właśnie rozpocząłem pracę w Ultimo... sorry ale bzdury gadasz bo 2000zł masz zawsze nie robiąc żadnego celu i utagu. Tak więc przestań kłamać;) Pozdrawiam

@omka

nawet jeszcze pierwszej wypłaty nie wziąłeś a już wszystko wiesz o zarobkach :D owszem jest nawet więcej niż 2 tys. tyle że brutto.

Sama prawda
@CC

Nieogar to ty jesteś prostaku bo nawet nie znasz ortografii! Nieogar pisze się łącznie a poza tym wiem o czym pisze bo tam pracowałem! Na okresie próbnym w cc była najniższa krajowa i tyle w temacie! A i wiem u kogo dostałem umowę o pracę , nie jestem (usunięte przez administratora) i tępakiem jak ty !

ariadna
@antywindykator

Nie jest ciężko żeby dostać premię, ja akurat nie miałam tego, ale mój znajomy już przy pierwszej swojej wypłacie miał. To zależy od tego jak szybko człowiek się wdroży. U mnie tak różnie idzie, raz mam, raz nie mam. Ale nie ma spiny, podstawe jak się robi to też jest okej. Na pewno lepiej się zarabia niż np. na jakiś telefonach i abonamentach

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

wrocligowy

Praca jest bardzo dobra, ale tylko dla tych co chcą pracować.. Jak się zauważy, że ktoś w bambuko leci, to nie ma taryfy ulgowej, nikt nie będzie za bardzo wspieral, tez dlatego tam raczej tacy ambitniejsi zostają, o maja wyniki i wiedza po co pracują

olllka

Zdarza się tak, że są jakieś sprawy reklamacyjne, albo są przedawnione lub nie ma wszystkich dokumentów…. nie powiem, to wkurza i trochę utrudnia pracę. Ale jakby no to jest windykacja, taka jest specyfika działalności w tej branży i w to akurat nie odbiega od tego. jak jest w innych firmach.

marekp

Trafiłam na bardzo spoko ludzi, w podobnym wieku co ja. Mi jak na razie praca odpowiada, nie podchodzę w ogóle emocjonalnie do tych sytuacji tylko traktuję to jak zadanie. Dzięki temu nie mam spiny, mam dobre wyniki i chyba ludziom się w porządku ze mną pracuje. Tak więc, dla mnie miejsce jest ok, ale trzeba coś dać od siebie.

Nowa w Cc

Tak czytam to forum i postanowilam sie wypowiedziec bo jest sporo skrajnych opinii. Praca nie jest latwa bo klient trudny. Pracuje z latwiejszym klientem placacym ale inni ze wszystkim, w tym najciezsze rozmowy sa z nieplacacymi. Mnie tez to czeka ale za jakis czas jak juz sie wszystkiego naucze. System premiowy jest prosty i mozna sporo zarobic jak jest sie dobrym szczegolnie na nieplacacych klientach, nawet kilka tys. Pln. Podstawa na starcie 2800 Pln + do 500 Pln premii w pierwszych trzech miesiacach a potem tyle ile wyrobisz. Benefity: Multisport, opieka medyczna, szkolenia, konkursy. Kawa i mleko:D. Plusem jest to ze premia nie zalezy od ukladow ale od wynikow i jest dobry program wdrozenia i mozliwosc awansu co roku i automatyczny wzrost wynagrodzenia. Minusem ciezki klient, intensywnosc pracy, wiele zmiam i komunikatow, np zmiamy w prawie i trzeba caly czas sie czegos nowego uczyc. Na koncu od sierpnia nowa siedziba na Grunwaldzie, ma byc nowoczesna i super komfortowa. Mi akurat to wydluzy dojazd ale do zniesienia, choc pewnie dla czesci to minus. Moja opinia jest taka ze warto sprobowac ale to trudna praca, w ktorej mozna dobrze zarobic, jak ma sie dobre wyniki.

@Nowa w Cc

Nie bądź taką optymistką. 2800 PLN to chyba brutto, premia to czysta teoria. Targety masz tak dobrane żeby premii nie było. Po co firmie dodatkowy koszt. Benefity to są śmieszne, jeśli darmowe kawa i mleko sprawia ci tyle radości to ja niewiem jakie ty masz w życiu priorytety. Sprawy takie, że teraz prawie każdy dłużnik ma windykację gdzieś i mówi że po Getback my będziemy następni. Nie kłam też że na niepłacących można dobre premie zarobić. Jak zarobić jak nie płacą?

Bruce
@Nowa w Cc

Tych trudnych klientów będziesz miała coraz więcej bo coraz trudniej wam będzie pyskować. Jak ktoś wie co i jak to Cię najwyżej śmiechem zabije. O ile się do niego dodzwonisz. System wam zmienili z prostego powodu - przedawnione roszczenia w sądach są już nie do wygrania. Nawet stosując wasze sztuczki. Teraz pozostało wam tylko (usunięte przez administratora). I pamiętaj-dług nie potwierdzony przez sąd nie istnieje. Całe szczęście coraz więcej osób to wie i (usunięte przez administratora).

Nowa w Cc
@anonymous

Zastanawiam się skąd te głosy i bardzo nieprzychylne stwierdzenia? Zresztą ten jad to typowa polska mentalność, pewnie to kwestia tez oczekiwań. Dla mnie obecnie zarobienie 4000-4500 Pln brutto to jest dobra perspektywa za prace na sluchawce. I to jest realne i mozliwe i nawet niezbyt trudne. Jak ktos ma inne potrzeby to moze niech zmieni prace niz ma tylko zatruwac atmosfere i jątrzyc. Fakt. dobra premia jest za pracę na kliencie nieplacącym, dużo lepsza niż za placącego ale to naturalne, bo przecież to zupelnie inna trudność. A co do tej kawy to akurat kawa jest dla mnie ważna, bo bez niej cieżko życ:P A lista pozostalych benefitow jest przecież dluższa. Proponuje przestac narzekac i zaczac pracowaćna wlasną wyplatę.

Prawda
@Nowa w Cc

No płaca 4000 zł brutto (czyli 2800 na rękę) w takich warunkach na pewno nie jest godziwa. Po zmianach w ultimo jest tragedia. A praca gdzie połączenia wpadają bez przerwy jest obecnie nie do wytrzymania- nie da sie normalnie pracować tak jak to było. Zwariować można!

@Prawda

2800 to jest brutto, żadne tam netto.

@antywindykator

Moze jednak warto? Moze dobra płaca razem z premią? Moze super siedziba? Moze mozliwosc rozwoju? Moze realne wysokie premie powyzej 1000 Pln? Moze atrakcyjny pakiet benefitow i nagrody dla pracownikow? Moze w przerwoe fotele do masażu i inne udogodnienia? Moze to niełatwa praca ale też ciekawa i wymagania tez duże? Moze warto sprobować i sie samemu przekonać. Jest tez sporo minusów. Jak wszędzie. Moja opinia ze można i warto choc to nie dla wszystkich.

@pracownik

Pracownik czy pracodawca?

felicita
@Nowa w Cc

Mi się tam spodobało właśnie od razy, bo premie dostałem już przy pierwszej wypłacie! Tylko trzeba być dobrym, a nie bumelantować .

pewienbartek

Jak ktoś się boi, bo nie pracował nigdy to muszę powiedzieć, że akurat system wdrożeniowy jest bardzo dobry. Ja w swojej pierwzej pracy to od razu na drugi dzień na rozmowy poszlam, to było straszne. Tu jest dużo szkoleń na początku, jest czas aby się oswoic. To bardzo wpływa na komfort pracy, szczególnie na początku.

Maria

Jak dla mnie to jest spokojnie, nie ma wyścigu szczurów chociaż ambitnych osób nie brakuje. Jak premia wpadnie to w ogóle jest ok.

JeszczePracownik

Powiem wam szczerze, nie polecam. Chyba, że ktoś ma na prawdę odporną psychikę. Jeżeli chodzi o pracę na słuchawce. Co prawda firma podwyższyla podstawy, ale komfort pracy mocno spadł. Niestety ładna siedziba, kawa czy fotele do masażu to za mało, przynajmniej dla mnie. Klient jest trudny, prędkość pracy bardzo duża, przełożeni nie nadają się do tej pracy, albo sami są zawaleni robotą, raportowaniem i wszystkim czym zawalają ich dyrektorzy. Przez co nie mają czasu na pracę z własnymi ludźmi. A doradcy... No cóż, są zmęczeni, mają dość, co chwilę ktoś odchodzi. A ogromna cześć ludzi na L4, przez co reszta musi (usunięte przez administratora), albo będzie męczona przez to, że nie wyrabia się celi. Premie mocno odcięte, kiedyś można było fajnie zarobić, teraz niestety nie. Najlepsi pracownicy mają dość, zmiany w firmie poszły na dobre jedynie tym którzy nie wyrabiali celi. Ci zarabiają teraz więcej, a ci którzy byli świetni i robili super wyniki mają dość. Widać, że ludzie są zmęczeni. Powoli nikt nie ma siły. Ultimo stało się (usunięte przez administratora)w najnowocześniejszym biurowcu w mieście. Wyzysk pracownika, traktowanie ludzi jak dzieci. Namawianie by nie chodzić na zwolnienia by dostać premie... Masakra. A już (usunięte przez administratora)... (usunięte przez administratora).... powinna dawno być sądzona za mobbing. Na prawdę, żałuję tych zmian, jak większość pracowników. Jak komuś zdrowie psychiczne mile to odradzam. Niestety ci którzy tam już od kilku lat pracują, sami mają kredyty czy inne zobowiązania i nie tak łatwo zmienić pracę. Ale jeśli chodzi o ludzi, którzy się dopiero zastanawiają to szczerze odradzam.

op22

Abstrahując od samej specyfiki pracy w windykacji podam wam, co się dzieje obecnie w ULTIMO: 1)eksploatacja pracownika do granic możliwości 2)2500-3000 na rękę się zarobi 3)zatrudnienie niekompetentnych, niepowołanych do takiej pracy ludzi 4)połączenia oczywiście wybierane przez dialer, który nie daje sekundy wytchnienia przez całe 8 godzin pracy. 5)wyzysk pracowników(liczy się tylko ich kieszeń) 6)sprawy reklamacyjne, przedawnione, bez dokumentów do obsługi 7) pkt. 6 generuje klientów(dłużników), którzy wyżywają się na doradcach w każdym momencie. Wszystkie obelgi i pretensje odbiera doradca. 8) mamią dodatkami i piękną siedzibą 9)nikt nie słucha pracownika "ze słuchawki"; menedżerowie są nieprzyjaźni, gdy ktos im nie przynosi pieniędzy. żadne uwagi, propozycje zmian etc. nie znajdują żadnego odbiorcy. Odradzam to miejsce zatrudnienia,

Doradca AKT
@op22

A ty jestes jeszcze pracownikiem? Bo ostatnio zmniejszyli predkosc PD i jest mniej wrednych klientow. Jest tez wiecej przerw miedzy rozmowami. A sądzac po tym ile wskazujesz ze mozna zarobic to po prostu raczej nalezysz do sredniakow skoro tylko 3 tys na reke zarabiales. A teraz zarabia sie duzo wiecej niz jeszcze przed kwietniem. Choć pewnie są i tacy co stracili. Praca na windukacji czy Kruk czy Ultimo nigdy nie bedzie łatwa, taki klient.

@Doradca AKT

Kłamstwa. Nie zarabia się 3 tys na rękę ani więcej. 2800 brutto. Może mówisz o dyrektorach po znajomości i lizusach?

@anonymous

Chyba nikt w CC nie zarabia tylko 2800 brutto( nawet dla tych co są najkrocej w firmie jest +500 na okresie pròbnym). Chyba że najnizsza podstawa i nie masz żadnej premii. Ale to jest niemozliwe, chyba że w ogòle nie pracujesz i caly miesiąc chorujesz. A premię powyżej 1000 PLN można bez problemu wyrobić i nie trzeba być orłem aby taką premię dostać....

Żakatynka

Witam, pytanie mam takie do doradców terenowych: jak w tej chwili wygląda kwestia dochodów? znam podstawę i wiem ile % premii można otrzymać ale chciałabym tak orientacyjnie kwotowo przy zrealizowanych targetach ile mozna zarobić? 1000? 2000? bede wdzieczna za wszelkie informacje :)

@Żakatynka

jeśli znasz podstawę - znaczy że dokładnie wiesz ile można zarobić :) na % premii nawet nie patrz, bo targetu i tak nie wyrobisz. polityka płacowa firmy polega właśnie na niedopuszczeniu do wyrobienia targetu. króliczka masz non stop gonić, a nie go złapać :) jeśli się nawet niebezpiecznie zbliżasz do sufitu (a to i tak nie jest łatwe), to nagle zabiorą ci rokującą sprawę a wrzucą bezwartościowe śmiecie typu provident sprzed 12 lat gdzie klient albo cię zabije śmiechem, albo psem poszczuje. systemu nie oszukasz, doskonale tego pilnują - taniej przecież wychodzi płacić dwóm-trzem kapo za nadzór nad niewyrobionymi targetami niż rzeszy pracowników za wyrobione targety :)

hi
@antywindykator

anty. jesteś niczym więcej niż trolem. klamuesz, wprowadzasz ludzi w błąd. daj sobie spokoj. niw pracujesz w Ultimo więc przestań zmyalac....

były
@Żakatynka

możliwe zarobki wynikają z tego jak wygląda Twój odzysk tzn. czy masz dużo wpłat na małe kwoty np. 100 x po 100 zł czy masz 10 x 1000 zł, mimo że masz taki sam odzysk to premia będzię różna od niskich kwot jest niższa raczej koło kilku stów nie więcej niż 900,- a przy wyższych kowtach może być to ponad 1000 do tych 2000, ale nie więcej.

@były

Na początek chyba 2400 brutto po dwóch latach 2900-3000 brutto, premia w zależności od odzysków. Ale teraz zmiany zmiany, chyba od kwietnia będzie całkiem inaczej. O czym świadczy liczba wypowiedzeń od terenowych i prowadzone rekrutacje

@antywindykator

Anty ty chyba nie masz co robić, a przy okazji większość terenowych do tej pory zarabiała całkiem dobrze i te 5000-6000 netto było spokojnie do zrobienia przez ok 70% pracowników terenowych. Natomiast co będzie teraz tego nie wie nikt.

@Paprykarz

przestań bredzić, myślisz że ciemny lud to kupi? 5-6 tys netto :D komu ty chcesz kit wciskać? przy takich stawkach to pod bramą ultimo codziennie stałaby kolejka chętnych terenowych z innych firemek. owszem, jest 5-6 tys. - ale w koronach szwedzkich :)

@antywindykator

Na takie zarobki trzeba było sobie zapracować przez ok 6-12 miesięcy. Potem już się kręciło. A jak potrafi się tylko narzekać to się zarabia 1490 na rękę

@Paprykarz

dalej się kręci. tobie we łbie. realiów nie da się oszukać ani ukryć, próżny trud twego trollowania. nie ściemniaj o rzekomych kwotach jakie się tu zarabia, bo to zwykłe bzdury. chociaż może liczbę podajesz dobrą, zapominasz tylko dodać że to w koronach szwedzkich :)

@Paprykarz

Teraz będzie tylko gorzej.

Doradca CC
@Realnie 1

Panie Realnie 1. Po co wchodzisz na forum i zatruwasz wpisy jadem? To jest dla pracownikow forum chyba... Co do obecnych zmian.Na CC sa zmiany, wyzsza podstaw, prostszy system motywacyjny i niektorzy zarobia mniej ale wiekszosc ma zarobic wiecej za trudniejszą prace. To poczatek wiec trzeba patrzyc jak to wszystko bedzie dzialac w praktyce.

@Doradca CC

już to widzę jak ludzie w większości zarabiają więcej. firma od dawna tnie koszty, pensje idą w dół i nagle sypnie groszem pracownikom. nie żartuj sobie

@antywindykator

GDZIE TNIE TO TNIE ALE AKURAT sa teraz wyższe podstawy i prosty system motywacyjny. Zobaczymy jak bedzie na kobiec lipca ale w moim przypadku i wiekszosci doradcow zarobi sie wiecej wiec mi to odpowiada. Nie ma sensu yeraz narzekac tylko poczekac miesiac i zycie zweryfikuje. Zmiana polityki i placenie wiecej za trudniejsze zadania to dobry kierunek.

@anonymous

Na koniec lipca to się wszyscy zdziwicie marzyciele od siedmiu boleści. Wypłaty będą takie że pozostanie nam łatanie budżetu w Wonga

Indi

i co jakoś się nie zdziwiłem. Po 10 dniach urlopu dalej 4,5 wjechało

@Indi

nie trolluj

@antywindykator

Od trolowania jest specjalista na gowork o ksywie antywindykator. Nie jest pracownikiem firmy, nie zna bieżacej sytuacji, nie ma pojęcia jak sie pracuje w Ultimo a za punkt honoru przujal sobie zadanie pod tytułem obrzydzic, zniechecić, oczernic, zdyskredytować, siać zamęt i kłamać. Wystarczy sprawdzić jego wpisy, zarowno on jak i jego kłamliwe opinie niee są ani merytoryczne ani nic warte....

prawda cię boli?

Indi
@antywindykator

No Ciebie ewidentnie coś boli. Pewnie głowa, ale to trzeba zdiagnozować.

@Indi

na przerwie mówili że skarżysz się lekarzowi na oddawanie moczu o 6 rano. tyle że budzisz się o 6.30

życzliwy

Firma ULTIMO to totalna porażka. Odradzam każdemu pracę tam. Wierzcie mi, nie ma to sensu - wynagrodzenie jest systematycznie obcinane, w dodatku system premiowy jest liczony tak, żeby maksymalnie Wam to utrudnić. Nie mówiąc o tym, że premie w każdej chwili mogą zostać odebrane z absurdalnych powodów. Szczególną porażką są działy DPD i DOP (DWC również nie lepsze) posiadające niedouczone kierownictwo. Audyt zewnętrzny w tej firmie zrobiłby tam dosłownie masakrę. Jedyny pozytyw to współpracownicy, ale z powodu zarządzania przez najgorszy typ korpoleszczy nie mają oni nic do powiedzenia. Młody człowieku, który odwiedzisz tę stronę w poszukiwaniu pracy - POD ŻADNYM POZOREM NIE SZUKAJ PRACY W ULTIMO. Szkoda czasu i nerwów.

Ktoś kto wie

Ile tabelek z przedawnionymi długami poleciało dziś do kosza? O ile zmniejszyły się aktywa firmy? I jak tam na słuchawce? Podobają się nowe zasady i cięcia? A to dopiero początek.

Zorientowany

Katerina

Witajcie :) takie pytanie z innej beczki troszkę, jakimi autami jeżdżą doradcy terenowi??

były
@Katerina

skody fabie i vw polo wersje z klimą manualną

@Katerina

zazwyczaj białymi

gyły
@antywindykator

nie było nigdy białych aut, skody były czerwone, a polo szare

@gyły

Wiadomo. trol antywindykator (usunięte przez administratora) wie i (usunięte przez administratora) potrafi:)

@gyły

Wy naprawdę macie mały rozumem jak ironii nie rozumiecie.

:((((

Obecnie po zmianach na cc jest bardzo źle. W skrócie: duża presja, stres i przygniatające tempo pracy, zmiana sposobu wynagradzania na gorsze...

@:((((

To znaczy że do dobrze się zaczyna dziać. Proponuję wogole wam nie płacić aż zniknięcie.

Natalia

@Ona oprócz wysokości wynagrodzenia, co jeszcze powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy? Na jakie benefity, możliwości rozwoju można liczyć? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

gość
@Natalia

Firma nie daje żadnych benefitów, a możliwości rozwoju są słabe, chyba ,że ma się w tej firmie znajomości, tzw, kolesiostwo to wtedy może się awansuje ... Tyle Zarobki bardzo słabe prawie jak wszędzie czyli najniższa krajowa no i umowy śmieciowe co prawda nie na wszystkich stanowiskach, ale ogółem przeważają

ALA
@gość

Żadnych benefitow nie daje? A multisport? A opieka medyczna w luxmed? Co chwilę wewnętrzne konkursy z nagrodami typu wycieczka, telefon czy inne dość wartosciowe przedmioty? Dofinansowanie do okularow, dofinansowanie do jezyka angielskiego. Kursow tez duzo. Np excel, co w tych czasach bardzo przydatne. Darmowa kawa, herbata. Bony na święta. Serio żadnych benefitow? Widać, ze nie pracowales ale uwag masz dużo.

@ALA

wiesz co możesz sobie zrobić z takimi "benefitami"? ludzie chcą pieniędzy w ręce a nie świecidełek jak łapani niewolnicy w afryce w XVIII wieku. darmowa kawa i herbata ha ha ha nie ma co, super benefit że łaskawy pan pracodawca napoi robola

@antywindykator

trol antywindykator znowu atakuje. Rozumiem wolność słowa ale tego człowieka powinno się już dawno zablokować. Daj żyć innym człowieku i nie kłam i nie zniechęci ludzi do pracy swoimi kłamstwami...

@CC Agent.

a jakie to kłamstwa widzisz w poście powyżej? człowieku ty masz jakieś obsesje i fobie, powinieneś to koniecznie leczyć

@antywindykator

he. w sumi3 kazdy z twoich postów to kłamstwa o jest. Od białych aut po wynagrodzenia, premie, negacja dodatkowych benefotow, zniechęcenie ludzi do pracy poprzez kłamliwe pisanie o warunkach. A najśmieszniejsze jest to ze nie jesteś i nie byłeś pracownikiem Ultimo więc nawet nie masz prawa głosu na tym forum przeznaczonym dla pracowników i przyszłych pracowników.

@CC Agent.

najpierw to się sfrustrowany człowieku naucz języka polskiego, bo piszesz jak sowiecka kaleka umysłowa. po drugie to każdy normalny widzi że z białymi autami to był post z humorem. ale ty normalny nie jesteś, więc ci wybaczam i daję wskazówkę abyś nie brnął w to dalej gdyż się tylko kompromitujesz. po trzecie nie neguję istnienia benefitów, tylko mówię jaką wartość mają te "benefity". jest oczywistym że pracownicy wolą cyferki na koncie niż jakieś śmieszne konkursy gdzie można wygrać jakieś duperele. postaraj się czytać ze zrozumieniem ale widzę że jest to dla ciebie ogromne wyzwanie. po czwarte warunki jakie są to ludzie wiedzą i nic tu kłamliwego nie ma. kto nie wierzy bądź lubi hardcore, niech idzie i próbuje. wolny kraj, wolny wybór. po piąte, co tu jest nieprawdziwego w temacie wynagrodzeń? podstawa w okolicach minimalnej, premie naobiecywane że aż głowa goli i oczy się przewracają od cyferek - a tymczasem target taki żeby premii nie wyrobić, bo o to właśnie chodzi. premia to koszt, a koszty mają być jak najmniejsze w skali firmy. może to nieprawda, co? może firma płaci takie premie że cały wrocław tylko marzy o pracy w ultimo i ludzie łapówki dają byle tylko załapać tam zatrudnienie? siedzisz na słuchawce, to masz uszy zatkane. mało wiesz.

@ALA

Kawa i herbata darmowa ???? nic tylko pędem biec i aplikować. Jesteście zalosni .

ANIA

HEJ JAKA PODSTWA? PRACUJE W JEDNEJ FIRMIE I JEST TAM 2100 NA REKE TROCHE MALO, SZUKAM CZEGOS INNEGO

@ANIA

Od kwietnia minimalna podstawa na CC to 2800 PLN + 500 premii gwarantowanej przez pierwsze trzy miesiące. A potem tyle premi ile wyrobisz.

@CC Agent;)

nie kłam. nie ma podstawy 2800 i premii gwarantowanej przez 3 mies. podstawa to minimalna krajowa, ewentualnie niektórym odrobinę wyżej. premie mogą być i obiecane po 10 tys, ale i tak żadnej nie wyrobisz

@antywindykator

Anty. nie ośmieszaj się. Ty nic nie wiesz. Daj sobie spokój... Od kwietnia jest tak jak pisze, minimum 2800+500.

@CC Agent;)

kłam piniokio, kłam dalej kozucha kłamczucha. zapomnij o 3300, nawet jeśli to brutto. co najwyżej 3300 netto - ale w koronach duńskich

@antywindykator

Dobra. Sami zapytajcie bo przepychanki z Antyu sensu niee ma. A troll anty:wiadomo. Niespełnione ambicje i niewiele do zaprezentowania A jeszcze mniej do zaoferowania trolisko ma. Jeździ białym autem, +500 I pewnie renta. A skoro w TVP Korona Królów tylko raz dziennie leci to siedzi, króluje, hejtuje i sieje zamęt. Żal człowieka... I na konie. Anty to jest forum dla pracowników lub przyszłych A Ty nie jesteś ramowym więc po co się wypowiadasz? Nikt i tak twoich wypocin nie czyta...

GOŚĆ
@ANIA

Na cc nigdy nie było na rękę 2100 zł tylko najniższa krajowa przez pierwsze trzy miesiące to na pewno. Nie ściemniaj ,że jest więcej.

Siabadabada
@ANIA

W Ultimo więcej nie zarobisz :)

@CC Agent;)

Podstawa 2800 brutto owszem, ale premia to nie gwarantowane 500 brutto, tylko nie więcej niż 500 brutto

@Tomek

Tak Tomku. Czyli jakieś 3300 PLN brutto na start w pierwszych trzech miesiącach a potem premia jest większa, uzależniona od wyniku. Więc można zarobić więcej. Co istotne. Jak się ma doświadczenie w windykacji to jest 3200 PLN+500 PLN premii w pierwszych trzech miesiącach.

Ewela
@CC Agent.

Kłamstwo ma krótkie nogi CC Agencie. 3300 PLN na start? To wiesz co? My się z dziewczynami zwalniamy całym działem od razu i przyjmujemy na nowo. Zamiast obecnych ok. 2400 PLN i premii których zwyczajnie nie sposób osiagnąć, to dostaniemy z miejsca podwyzkę 800 PLN na 3200 PLN bo mamy duże doświadczenie. Jak mogłyśmy na to nie wpaść do tej pory, przecież jakie to proste, wystarczy się jednego dnia zwolnić a drugiego przyjąć na nowo. A my głupie tyle gadamy z liderkami o podwyżkach. Dzięki ci wielkie za idealny sposób, jesteś kochany i taki mądry!

@CC Agent.

Nie ma gwarantowanej premii. To jest fakt, a nieco można zarobić...

@Ewela

Ewela, ja nie kłamie A Ty wypij kawę i zjedz coś slodkiego bo poziom cukru wpływa na twoją zdolność do analizy. Masz minimum 2800 PLN brutto na starcie plus premie więc o czym ty piszesz? A jak.masz doświadczenie i choć raz awansowała to.masz 3200 PLN BRUTTO plus premie. Wake up! To dotyczy wszystkich, może ty nie rozumiesz co oznacza brutto czy netto?

@CC Agent;)

Wasza nuta i arogancja jest szokująca! Będziecie następną firmą do odstrzału! Jedno Ci powiem Panie Chamie ,będę edukować ludzi by mieli Was i wasze telefony głęboko w poważaniu.Wy nic nie możecie, no chyba że "proszę oddać sprawę do sądu ".I proszę Was dluznicy nie bójcie im się tak odpowiadać. Jak dostaniecie przedsadowy nakaz zapłaty wnoscie sprzeciw !To oni muszą udowodnić istnienie długu. Zazwyczaj jest on przedawniony, niezasadny. , nieistniejący lub splacony. A nawet jeśli to macie lepiej komorjika spłacić niż im złotówkę!

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.