Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

Romario

Pracowałem tam przez rok na słuchawce. Odradzam - jeden wielki wyzysk. W dodatku zmieniaja cele w trakcie ich realizacji. Jak widza, ze zrobisz cel na dany miesiac, to zmienia ci dwa dni przed koncem miesiaca jego warunki, zeby ci premii nie placic... W dodatku karza oklamywac dluznikow.

Meritum

ULTIMO jest dobrą firmą z gatunku przyjaznych dla pracowników.

ciekawy

a czy ktoś pracuje albo wie jak wygląda praca na stanowisku młodszego specjalisty ds. rozliczeń?

były_była
@ciekawy

(usunięte przez administratora)Duże wymagania, słabe wynagrodzenie. Praca czasem przypomina pracę na akord. (usunięte przez administratora)

nowy

pracuję w ultimo od 2 miesięcy, ogólnie jestem zadowolony, atmosfera świetna, lider bardzo przyjazna i pomocna, współpracownicy też zawsze gotowi do pomocy i jeśli jest jakaś konkurencja między nimi, to raczej pozytywna, nie zawsze jest łatwo i nie jest to praca, która pozwala zarobić szybko i równie szybko się zmyć, ale po kilku miesiącach okazuje się, że było warto, kiedy na koncie nagle znajdzie się 5 kafli, chociaż wiadomo, że ten poziom osiągają tylko najlepsi i bez zaangażowania nie ma co liczyć na dużo więcej niż te 2 tys.

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

Chętny do pracy

ULTIMO potrzebuje do pracy lidera zespołu poszukiwań danych, i jestem tym bardzo zainteresowany. Może ktoś podpowie jak się pracuje w firmie? Jakie są wymagania na poczatku?

korpoknur

Rozmawiałem z kilkoma osobami, pracującymi w tej firmie. Wszyscy jakby mieli wyprane mózgi i sumienia. Tylko jeden przyznał, że jest tam niewolnikiem. Trafił tam dobrowolnie?

polak

banda wyłudzających i wyprowadzających pieniądze polaków za granicę - gdzie tu jest Ziobro ? E-sądy kto to wymyślił ?

antywindykator
@polak

nie ma się co czepiać e-sądu. co do reszty to śmiało można się zgodzić :)

Były

Co nowego słychać w ULTIMO? Byłem pracownikiem tej firmy i bardzo dobrze wspominam ten czas. Niestety wyjazd zmusił mnie zmiany firmy i bardzo tego żałuję bo tu miałem super robotę. Czy firma się rozwija ? Jak ogólnie atmosfera, kibicuje wam cały czas.

PORSCHE I FERRARI !

antywindykator
@Gość

jednego to nawet widziałem w maybachu :) ale on miał już staż 2-letni

Terenowy

Witam Jakie warunki dla terenowego ? Jaka podstawa i premia a i cele z kosmosu czy tylko z jonosfery? już 8 lat jestem terenowy więc praca mi nie obca a za 3 dni mam rozmowę. a i jakie auta dają ?

olo

TO chyba jakieś nowe stanowisko , bo nigdy wcześniej raczej nie było zamieszczane.

Natalia

ULTIMO S.A. ma ofertę pracy dla specjalisty ds. Standaryzacji i Wzbogacania Danych i może ktoś mógłby dodać więcej szczegółów o tej pracy?

gość

Nie ma głupich odpowiedzi ,tylko głupie pytania,coś ci się pomyliło! Daj już spokój , jeśli ci zależy na pracy to wyślij cv i czekaj na odzew. Jeśli cię zaproszą to się wszystkiego dowiesz, jeśli nie będzie po problemie. Ot tyle w temacie.

gość

No to skoro zostałeś zaproszony to się dowiesz na rozmowie, a forum jest po to aby pisać opinie o ULTIMO a nie zadawać głupie pytania jak w podstawówce!

@gość

Żadne pytania nie są głupie, są tylko głupie odpowiedzi :) Miłego popołudnia.

gość

Nie wiem , nawet nie zostałeś jeszcze zaproszony na rozmowę więc nie rozumiem po co te pytania?!

@gość

A może zostałem zaproszony i jestem ciekawy . Po to jest ta strona by wymieniać poglady i doświadczenia .

gość

Na pracownika biurowego były testy , ale bardzo proste i do przejścia.

@gość

Ciekawy jestem jakie będą na stanowisko -Specjalista ds. Wdrożenia Portfeli Windykacyjnych, czego mogą dotyczyć ?

gość

Prześlij cv to się dowiesz

@gość

Zara pośle i bede czekał czy zaproszą na rozmowe , słyszałem że czasami robia jakieś testy . Ciekawe czy to prawda ?

Bratek

Witam, Jestem na stronie ULTIMO i zainteresowało mnie stanowisko -Specjalista ds. Wdrożenia Portfeli Windykacyjnych. Pytanie czy wiecie może jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku i jaki rodzaj umowy?

gość

Źle nie jest ale żeby tam była jakaś wspaniała atmosfera to nie widzę. Raczej zupełnie neutralnie, ludzie przychodzą, robią swoje i wychodzą.

gość

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.