Opinie o Flextronics w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flextronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flextronics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics w Tczew

Może w końcu ktoś wypowie się na temat kondycji firmy a nie chowa głowy w piasek...ponoć... - od 1 października zakład rezygnuje z 4 brygadówki - dodatku 300-700 netto ?? - 4ta hala to niewypał...kontrahent wycofał się z projektu ,,czujki dymu'' ?? - na (usunięte przez administratora) 80 osób poszło na L4 o tym jak się dowiedzieli, że zabierają 4brygadówkę ?? - na magazynie nie przedłużono 40 osobom agencyjnym ?? - firma rezygnuje z operatorów SMT ?? kilkaset osób do zwolnienia ?? - ma być zlikwidowana całkowicie premia kwartalna ?? - firma dąży do całkowitego wyeliminowania nadgodzin ?? Czegoś takiego chyba jeszcze nie było...każda inna firma w regionie ,,dowala'' już na start 2500 brutto..z premiami miesięcznymi, możliwością nadgodzin 4 setek w miesiącu ( dzięki czemu i ludzie mogą zarobić i 3 tys. netto). Mamy wrażenie, że firmie jest na rękę, że ludzie się sami pozwalniają...(lub jak to ,,fachowo'' mówią...nie zwolniła firma a agencja nie przedłużyła umowy). Prosimy o odpowiedź

AndryuxD
@Anna

To nie uzasadnione ploty, firma ma się dobrze! Trwa przebudowa i modernizację linii nowe projekty są trzeba tylko rozpakować i jedziemy z koksem... ;)

@Anna

co do agencyjnych to akurat nieprzedłużyli umowy typowym nierobom agencyjni którzy pracuja dobrze nadal są zatrudnieni na 4 hali nie ma zadnych projektów za to na miejscu(usunięte przez administratora) mamy nowy projekt

Arti
@Anna

I teraz widzimy z biegiem czasu kto miał rację... stagnacja ludzi w tym zakładzie nic dobrego nie wróży...a Tyle jest zakładów w Tczewie, tylko co dla niektórych jest problem w tym bo gdzie indziej ,,trzeba rzetelnie pracować''. W tym zakładzie zostają ludzie bez przyszłości..

Damian
@Anna

Firma płaci najmniej w mieście... ogólnie obecnie panuje tu strach przed zwolnieniami. Nie znasz dnia ani godziny. Jeszcze kilka lat temu molwiono, ze ta firma jest stabilna...ale czar prysł...liczy się tu i teraz, czyli hajs a nie ludzie, Jedyne co to mozna polecic firme swiezakowi zaraz po szkole, by nabrał umiejetnosci a pozniej zachaczył sie gdzie indziej za lepsza kase i w innej stabilnej firmie.

@Damian

A możesz mi podpowiedzieć, gdzie dostanę więcej niż 2800, bo chętnie zmienię pracę?

ase
@Ania

Dovista...po 3...mies wyplaty 2900 netto ..Eaton 2800 netto...pres glas 4 netto..obidzcie sie NIUEUDACZNIKI ZA 1500 NETTO HAHA

@ase

A kobieta bez nadgodzin też tam tyle zarobi? Bo jak mi w eatonie zaproponowali 2450 brutto jako operator maszyn to podziękowałam.

as
@Ania

??? jakies studia dyplomy, ze tyle chcesz zarabiac na rękę...??? Za przykrecanie srubek płaca 1490 netto..2800 chcesz zarabiac jako kto ??? Opisz swe umiejetnosci i wykształcenie. Czekamy

@as

W tej chwili jestem operatorem maszyn, mam szkolenia sep, wózki widłowe, bardzo dobry angielski. I ta biedna stawka, którą zaproponował mi Eaton jest żenujaca, nawet w stosunku do tego, co zarabiam we flecie, gdzie mam kilkaset złotych więcej. I to bez nadgodzin, bo za bardzo cenię swój wolny czas, żeby go spędzać w pracy.

niki
@Anna

Po dostaniu nowego dyrektora firma stanela troche na nogi...ale najsmutniejsze jest to , ze dalej nic sie nie zmienilo..firma jako zaklad pracy jest najmniej stabilną w powiecie i najmniej placącą (2200 brutto to jakis smiech na sali)

sebix
@Anna

firma kiedys dostawała nagrody ..ciekawe za co..moim zdaniem najmniej stabilna firma w powiecie..z ogloszen wynika ze 2300 brutto płacą czyli 170 na reke..smiech na sali...

arty
@Anna

Te agencje pracy powinni pousuwać...w obecnych czasach ... przy tylu ofertach...moim zdaniem trzeba być całkowicie niezaradnym...by na coś takiego się godzić...

ADS
@Anna

Witam, jaka jest sytuacja w firmie ?? Przyjmuja bezposrednio przez Flexa czy tez przez agencje? Na jakie pensje mozna liczyc?? Jaka jest atmosfera?? Z góry dziękuje

Kamil

@Viper Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje które potwierdzały by Twoje zarzuty wobec firmy? Takie nieuargumentowane stwierdzenia nie brzmią wiarygodnie, a na forum mogą być tylko prawdziwe, rzetelne informacje. @Sławomir L. Forum publiczne na jakim jesteśmy nie jest miejscem do obrażania i obmawiania innych osób. Jeżeli jednak chcesz podzielić się opinią na temat pracy w firmie Flextronics zachęcam do wypowiedzi. @Igor skąd tak słyszałeś? Tak ogólne stwierdzenie nie wnosi zbyt wiele użytecznych informacji.

Kuba

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Viper
@Kuba

Flex i jego pracownicy a zwłaszcza w hr to taki tam bałagan jest że nie do wiary człowiek normalnie pracujący zostaje mu umowa nie przedłużona bo według mnie jest tam jeden z brygadzista co robi mobing wobec pracowników wiadomo o kim mówię

zibi

Narzekacie to czemu się nie zwolnicie ?

operator produkcji

Tak na początek masz testy ogulne badają twoją spostrzegawczość dbałość o szczegóły itp... Po pozytywnym wyniku będzie rozmowa w HR przedstawią ci obowiązki na danym stanowisku i zaproponują kasę teraz jakoś z 2tys brutto chyba jest na start potem ostatnia finalna pogadanka z przełożonym i szkolenia w zależności od funkcji od tygodnia do kilku miesięcy no operator trymowania długo człowiek się uczy strojić te filterki hehehe same kobiety prawie faceci nie mają cierpliwość ;) Pozdrawiam i zapraszam Flex jest spoko loko hihihi...

Czy zamieżasz zajść w ciążę w najbliższym czasie? Czy lubisz chodzić na L4? Hihihi

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Lucha.

Na moje jest to zakład do pracy z braku laku jak ktoś jest bez wyjścia i musi przeżyć.Nie da się utrzymać i godnie żyć za te śmieszne pieniądze nie oszukujmy się. Mężczyzna który ma na głowie dom i dzieci,pracując w tym zakładzie to porażka.Nie wyobrażam sobie życia z tych pieniędzy bo to pieniądze aby przeżyć nie żyć!

Joe

Flex to glo...no, szkoda nerwow atmosfera w pracy podzielona zawsze komus sie cos nie spodoba.

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

DyroBoss

Dobra firma nie narzekać! Same płaczki i maruderzy się tu wypowiadają, śmiać się chcę czytając tę wypociny a prawda jest tylko jedna>> FLEX is the BEST!!!

Witold

Myślę, że przesadzacie z tym narzekaniem!!!

Ciekawy

Ktos sie orientuje ile zarabia koordynator obszaru lancucha dostaw?

@Ciekawy

1790 netto...firma bankrutuje chyba

Spedytor

Szkoda, że młoda ale zapewne z musowym doświadczenie (no bo się wymaga) pewnie już wykształcona zarobi mniej niż w Biedronce, bądź jakimkoliwiek butiku w galerii. A po pewnym czasie o pracy 40h tygodniowo - można zapomnieć, chyba że portfolio Klientów się wypościło..

MietekBobii

Firma dobra na start, jako pierwsza praca po szkole. Zdobyć doświadczenie i szukać czegoś za lepsze pieniądze!

Ułożony
@MietekBobii

Dobrze prawi - dostać dobry szlif ale nie siedzieć za długo, bo bez zmian stanowiskowych człowiek przylgnie, się rozleniwi - a to polityka firmy wykorzysta - oszczędzi na pracownikach. Otrzaskać się i potem powoli w miłej atmosferze poszukać innej opcji.

Robo

Firma na moje dość solidna. Ja pracuję tu 10 lat, mam umowę na stałe. Raz jest więcej zamówień (wtedy są nadgodziny) a raz mniej ale robota zawsze jest w tak dużym zakładzie jak ten. W najgorszym wypadku Cię przeniosą na inny dział. W innej firmie poszliby na łatwiznę i zwolnili. Dość bogaty socjal. Co do wypłaty to nie narzekam. Fakt, jeśli jedna osoba cały czas w tej firmie wykonuje jedną tą samą czynność i nie chce się kształcić to za co ma mieć duże pieniądze.

nick
@Robo

bo masz umowe na stałe i by musieli ci dac odprawe..a tak jestes ich popychadłem...takie to własnie ich na łatwizne..

Ułożony
@Robo

Ale i po 10 latach dadzą wypowiedzenie, by zredukować koszta i wziąć 2 praktykantów za grosz mamiąc obietnicami zatrudnienia. Poza tym bez skakania po stołkach po 10 latach kasa nieporównywalnie niższa niż w okolicy - patrząc na staż, przepracowane nadgodziny w czynie społecznym oraz (jak widać niepotrzebny) spuszczaizm, by przerobić robotę. Kuźnia talentów - owszem - pierwsze ostre szlify, ale nie można się zasiedzieć - bo zeżarte nerwy i korzystanie z przywiązania do firmy przez pracownika jest niezbyt miłe.

Chętny do pracy

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

@Chętny do pracy

Gdzie ? :) haha

Kamil

@Ania, a jakie zmiany są w tej firmie? Czy obecnie flextronic rekrutuje? Nie widziałem na stronie żadnych oferty? Czy okres próbny trwa trzy miesiące? Podzielcie się opinią, na pewno będą pomocne dla innych naszych użytkowników.

Adams
@Kamil

Jaki okres próbny...rekrutują non stop przez gó...na typu work serwice,toolip...rząd powinien powy...ać te agencje pracy...w 2004 roku miało byc to na chwile, dla studentow..a do dzis robia ludzi w uja...umowa jak śmieciowi przedluzana lub nie co miesiac..nawet czajnija na raty ne kupisz...to jakis debilizm...praca dla kobiet...cyców co siedzą u mamy...i wyplata 2200 brutto jako op. prod. (1600 ne reke)..ten caly Flex (a nie flextronic dla red.)...to jakaś porazka BUHAHA

Kamil

@Zainteresowany, czy zdecydowałeś się złożyć CV? @Klaudyna, napisz proszę na jaką umowę można liczyć w Flextronics? @Flexiara, a jaka panuje atmosfera w pracy? Kto z Was jeszcze chcę się wypowiedzieć o firmie? Są obecnie prowadzone rekrutacje?

KlaudynaGorącaDziewczyna

Ktoś wie czy i kiedy w końcu będą w tym FLEX rozsądne podwyżki pensji??? Robię tu od 10lat i coraz częściej myślę że czas już się rozstać z firmą ;/

multimilioner
@KlaudynaGorącaDziewczyna

Jeśli przez dziesięć lat nie dostałeś rozsądnej podwyżki to nie dostaniesz jej przez następne 10 lat.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

WitamSiema
@Zainteresowany

Cały czas zatrudniają na 4 halę magazynierów ale przez agencję i chętnych nie ma za wielu xD

AleJajaPL
@Zainteresowany

Jak ruszy pełną parą kilka projektów/lini produkcyjnych jest w fazie rozbudowy tak czerwiec/lipiec będzie na bank brakować tu rąk do pracy. Nadgodziny do oporu i ogień w szopie hahahah...

Rambo

Witam. Jak wyglada u was sytuacja ? Podobno niedawno została otwarta nowa hala nr 4 i przymierzam się do pracy do was, najlepiej stanowisko magazynier - mam uprawnienia itp. Mam nadzieję, ze minimum 3tys brutto na start bym dostał. Jednakze z tego co widzę ofert pracy jakoś nie ma jak juz to tylko na halę mechaniczną. Interesuje mnie tylko praca poprzez firmę - w żadnym wypadku agencje pracy. Pozdrawiam

@Rambo

Z tego co wiem, to w tej chwili nie ma zapotrzebowania na magazyn.

Stary pracownik
@Rambo

3k na start XD każdy zaczyna od młodszego za 2400 i zapierdalasx jak (usunięte przez administratora) 3 tyś to moja pracownicy co po 5/10 lat pracują. A Hala nr 3 to jeden wielki śmietnik.

Stary pracownik
@Stary pracownik

DupoWlaz
@Stary pracownik

Ja mam na mięciutko 5k netto FLEX is THE BEST ;P

ty
@DupoWlaz

dupowłazie..skończ pie..ć..prosze wpisac na OLX praca flex tczew..operator produkcji..2200 brutto czyli 1600 na reke,...zmien lekarza lub rozbiegnij sie i walnij głowa w mur..5 tys HAHA..no za 3 mies...

DupoWlaz
@ty

Skąd wiesz że jestem operatorem? Może inż.Produktu i mam więcej niż 2200 ;)

@Rambo

Operatorzy produkcji z manuala myślą, że zarobią kokosy za skręcanie śrubek. Najpierw trzeba coś umieć. Rozwijajcie się, róbcie szkolenia, uczcie się maszyn, to zarobicie więcej. Ale po co, jak się nie chce?

@Flexiara

Właśnie! Trza było skończyć studia i zostać inżynierem! Wszyscy powinniśmy być inżynierami żebyśmy mogli godnie zarabiać.

@toja

Nie mówię o studiach, ale jakieś porządne, a nie pedagogikopodobne, by nie zaszkodziły. Przecież jest w firmie możliwość robienia szkoleń i podnoszenia kwalifikacji. Zapisałeś się na szkolenia z maszyn CNC albo akademię lidera? Albo angielski? Jak nie, to sam jesteś sobie winien, dalej zarabiaj najniższą krajową i narzekaj. ..

@Flexiara

I za samo ukończenie takich szkoleń dostanie się podwyżkę? Każdy kto zwiększy swoje kwalifikacje dostanie awans a operatorzy produkcji przestaną być w końcu potrzebni? A co z doświadczeniem? Pracujący kilka lat zarabia bardzo podobnie (jak nie mniej) do świeżaka po szkole. Albo jeżeli ktoś ma maturę a inna osoba tylko gimnazjum i obie dostają na początek to samo to jest to w porządku? W końcu matura (w tym angielski) to nie są wyższe kwalifikacje?

@toja

Powiedzmy sobie szczerze, że dzisiaj bardziej ceni się specjalistów po szkole zawodowej, niż z maturą po liceum (chyba, że to matura po technikum). Liczy się doświadczenie, a nie samo wykształcenie. Co nie zmienia faktu, że po kilku latach pracy powinno się zarabiać więcej, niż świeżak po szkole. A jeśli chodzi o angielski, to jest on atutem, ale tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jest on dobry w praktyce, a nie tylko na świadectwie ze szkoły.

SzlachtaPany

Ponoć mają wyrównać flex pensje do tych z Lidla i Biedronki tera będziemy żyć jak szlachta pany ;)

Monia90

Robota w Flex wkońcu ruszyła, hala mechaniczna cała przeszła na system czterobrygadówki, na B2 jeszcze jest trzy brygady ale nadgodziny co weekend więc zamówienia są i jest coraz lepiej ;)

@Monia90

Czyli Żydek się na coś przydał?

@toja

Jaki Żydek, żadnego Żydka nie ma. Ktoś ma nieaktualne informacje...

@Ania

Czyli macie już nowego Dyrka?

BummSiakaLakka
@toja

To nie jest żydek z Izraela? Tymczasowy dyrektor od czystek personalnych ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Tczew

• Jak się pracuje w Flextronics?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flextronics?

Kandydaci do pracy w Flextronics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flextronics