XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

Ta wiedźma

Coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!

Miłośnik ziół

Kierowniczkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!

ROKI

Słuchajcie. Jestem starym pracownikiem CURSORA. Bardzo tesknie za starą paczką :( Kto jeszcze ze starej elity został na ANNOPOLU? czy wszystkich zwolnili ?

RAMBO
@ROKI

Posłuchaj.Nie wiem w czym masz problem?Jak tęsknisz za starą paczką to wystarczy zadzwonić,umówić sie na spotkanie i po problemie.CURSOR WIECZNIE ŻYWY!!!

Janusz eS.

ps. I wygolone koniecznie,nie tak jak ostatnim razem.

Janusz eS.

Skała,na jutro masz mieć puzderko wyszorowane.O.K.?

Skala

O co wam chodzi ja chcę tylko zarobić na picie bo i tak żadna laska mnie nie pokocha

co jest

tak forum nie umrze bo caly czas bedzie o czym pisac jak sie sytlacja nie zmieni np o tym ze jak ludzie nie beda zostawac dluzej nie mowa o 10h a o12h to beda zwalniani a co tydzien powtorka z rozrywki prosba zeby zostac

Jest dobrze
@co jest

Pier dolić "kierowniczkę"i kurEWCIE w (usunięte przez administratora) Niech Sk ała i reszta tych jeba nych błonników zapie rdala.Od tego ku rwy są.Smę dzika i tą szmatę Fig urską też pier dolić w ryj.Pozwalniali LUDZI niech sami zapie rdalają.CURSOR WIECZNIE ŻYWY!!!

co jest

tak niech zwolnia wszystkich starych pracownikow bo wszystko zrobia pracownicy z agencji przysylaja sms ze nie bedzie ich w pracy i pozamiatane moga wyjsc po 8 godz pracy bo nie musza siedziec nadgodzin i ciekawe kto dokonczy robote

co jest

co jest z ta firma nie tak jeden balagan za malo ludzi zeby zrobic robote w 8h ludzi przenosi sie gdzie indziej i nie ma kto przyjmowac towaru z trzech osob zostal damian

CURSOR
@co jest

Bo to taka "firma"jest. Już niedługo p.(usunięte przez administratora) ,p.(usunięte przez administratora) i p.kierowniczka będą zmuszeni zwalniać tych nieudaczników "błonników",a następnie samych siebie a może i Francuza zwolnią?

co jest

ja nie moge jak damian bedzie sie staral a co sie nie stara zapierdziela chlopak dostawy pomaga na papierosach sprawdza co jeszcze

MMA
@co jest

Ale jest o niebo gorszy od Skały(Pały)

dda

Masz bledne informacje Damian bedzie pracowal jak bedzie się staral a ze forum umiera to dobrze

Tukan

Kolejny będzie Piegacik.

Sierp

Kiedy wylecial Mario K ?

Gun

Forum umarło?

Nicki
@Gun

CURSOR i forum NIGDY nie umrze

ha ha
@Nicki

Forum nie umrze bo (usunięte przez administratora) nie brakuje, a Cursor umarł z dniem przejęcia magazynu przez XBS.

Frr

kierowniczka
@Jam

Coooooooooooooooooo?!!!

bo?

Bo Cię zwolniła? puknij się w łeb

PW

Pamiętajcie,żeby się zatrzymać o godz.17:00.Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.