XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

honey

Jaka firma (CURSOR) taki poziom - dokładnie ! Już chyba jest jasne dlaczego cursor upada haha

darujcie sobie obrażanie innych, co wam to da? Satysfakcję? Poza tym jak widze pracownicy bylego cursora sami nawzajem sie obrazaja.

@77777

Źle widzisz (usunięte przez administratora)

DHL
@77777

Kurierzy z 7-demki głosu nie mają.

Miłośnik ziół

Zwalnia się NAJLEPSZYCH LUDZI,bo za bardzo odbiegali poziomem od skały

alibaba
@Miłośnik ziół

No to możecie spać spokojnie bo jeśli zwalnia się najlepszych to wam kursorki to nie grozi :))

nie

Najlepszy pracownik to taki ktory jest wydajny a nie byl wydajny. Prawa rynku prawa pracy sa bezlitosne. To byla decyzja gory trzeba sie z tym pogodzic i pracowac dalej nic nie da opluwanie innych.

alibaba
@nie

No i zostałeś ty, dno dna i metr mułu więc możesz się nie obawiać ;) Czaisz cwaniaku czy nadal nie rozumiesz ? :) Niby w czym byli najlepsi ci zwolnieni ? Nie masz pojęcia o czym piszesz ! Jedyna poszkodowana to Bożena bo firma nie zdołała znaleźć jej niefizycznej pracy niestety a dobrą pracą wcześniej zasłużyła na szansę. Ale to jest magazyn a nie biurowiec niestety i tutaj głównie fizyczni są potrzebni. Pozostałe 2 osoby miały w (usunięte przez administratora) firmę i cały czas szły pod prąd pomijając wydajność jednej i brak lojalności wobec firmy drugiej.

ha ha ha
@alibaba

Można napisać post bez obrażania? Można! Widać, że ktoś z Błonia napisał, bo na poziomie. Uczcie się "Kursorki"

40-tu rozbójników z CURSORA
@alibaba

Na ten niefizyczny etat bardzo dobrą pracą(he,he,he!!!) zasłużył sobie niejaki Poślad Piotr z "Błonia" oczywiście.

ha ha ha

Poziom to wynieśliście z cursora, na stronie o opiniach tej firmy są podobne wpisy, wiec widac ze to "cursorowskie" frajerskie bydlo pisze.

dre

Jaka firma taki poziom

@dre

Tylko nie nazywaj tego czegoś firmą.Proszę.

Tak lepiej brzmi
@dre

Staramy się,jak tylko możemy dostosować poziomem do władz tego czegoś.

miodek

Widzę, że poziom dyskusji się podnosi hahaha

ktos

(usunięte przez administratora). Kto jeszcze się podaje za cursor?

stara
@ktos

A co sądzisz po sobie podobno to ty lubisz w du pę i do ryja cwelu

yy
@stara

chyba twoja stara

Smędzik

Zwolnię was wszystkich wymiana załogi trwa Mariusz teraz będziesz ty potem reszta.

Dr. Posuwała

Tylko w te jej wymiona

mkw

Patryk to najwiekszy obibok i ten który zabiera nie swoje nie chce nazwać tego w innymi slowami

Cham i złodziej

Paulina ty STARA SOSNOWIECKA K RWO je bana w co się da (usunięte przez administratora) wy. pier dalaj z Warszawy!

xKiosk

Pokaż mi gdzie w Poznaniu czy Katowicach był śmieciarski cursor.

prof Miodek

"wyczytywać"?We (usunięte przez administratora) przestań wyczytywać takie głupoty.

ktoś

Szkoda że zwolnili a,d,ę. Gdzie dziewczyna nie stanęła to robiła. Ktoś wie za co ją zwolnili?

lila
@ktoś

Z tą jej pracowitością to bym nie przesadzała. A zwolniła się sama !

PO
@ktoś

Pewnie powiedziała cóś na Błonnika,albo robiła mniej od S kały.

ktoś
@lila

A Ty to niby pracownik miesiąca jesteś?

lila
@ktoś

Nic takiego nie napisałam ! Umiesz czytać ?

ttt

Mario uspokuj sie twoje plucie na innych jest znane juz wszedzie więc czas się uspokoić

macie opinie

Jak widać strona blokuje możliwość wklejenia strony internetowej, więc wejdźcie sobie na strone opini o firmie cursor oraz na strone cursroa

OEX
@macie opinie

Na wieki wieków-CURSOR

XBS
@OEX

to zmień pracę i pracuj w firmie cursor na wieki wieków

macie opinie

(usunięte przez administratora) Poczytajcie sobie opinie o tej firmie. Zmienicie zdanie, nie traktujcie swojej poprzedniej firmy jako wzór bo cursor powoli idzie na dno. Jeśli ludzie wolą pracować w biedronce stokrotce na kasie niż w cursorze no to współczuje im pracodawcy firmy Cursor. Zarobki też są marne. Ja nie pracuje w firmie XBS już jakiś czas, ale pracowałem w Błoniu, było na prawdę nie najgorzej. Widać słoiki z Warszawki urwały się z żyrandola, i by chcieli zarabiać po 5000 zł. Tak nie ma a jeśli już to na pewno nie w tej branży nie w tej firmie i nie jako robol fizyczny. Poza tym widać, że te wszystkie negatywne komentarze piszę jakaś grupka dwóch trzech osób, albo bardzo sfrustrowanych swoim życie, albo osób nie które nie mogą się pogodzić, że ktoś jest lepszy od nich i pracuje dalej.

Smęęęęęęęęęęęęęęędziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik!!!

on
@Cham i złodziej

Cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?

xKiosk

W Poznaniu nigdy nie było cursora... Może dlatego takiego chamstwa i złodziejstwa nie było...

ABC
@xKiosk

Ha ha ha mało wiesz słoiku! Podzwoń, popytaj!

he he

To Cursor jest je bany i zwalniany więc chyba odwrotnie.

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.