XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

Azor

Nieudaczniki pracują w biurze i ten Norbert ze świeżym oddechem, te dokumenty porozrzucane po całym biurze to na pewno porządek.

hmm
@Azor

Mówisz o tych na stole czy o tych na podłodze ?

utpg

Pytanie a co do licha maja tu do powiedzenia dostawcy z tego co wiadomo xbs nie pracuje dla firmy przewozowej a przecież tyko dla ruchu a osobiscie tyko coca cola dostarcza proszę nie siać herezji Karolino lub Patryku lub inny nieudaczniku

Azorro
@utpg

Mi chodzi o dostawcę kebaba.

Azor

Słyszałem że po odejściu Patryka i wywaleniu Karoliny macie straszny porządek w dokumentach i administracja lepiej działa p.s. Dostawca się skarżył że jest teraz taki (usunięte przez administratora) e takiego nie widział nawet w Biedronce.

@Azor

A co to Cię obchodzi - to sprawa firmy nie Ciebie. Ja jednak mam lepsze doniesienia, dostawcy są zadowoleni bo nie czekają teraz długo przy dostawach, miła obsługa, a w biurze zawsze czas mają aby dostawcy papiery oddać.

Ua

To przykre że tak mało zarabiamy a Francuzi naszymi rękami zarobione pieniądze wydają na życie o którym my nie mamy nawet wyobrażenia.

@Ua

Nie musiałem walczyć o te 50 zł podwyżki (z tego co słyszałem). Po prostu się zwolniłem.

Many

A tak w ogóle to nie rozumiem jak pracownicy jednej firmy mogli się tak skłócić. Albo obstawiasz za dobrem "fizycznego" pracownika albo doczekasz chwili kiedy zrobią z Ciebie robola za kromkę chleba. Nie rozumiem dlaczego tak bronicie tej "korporacji". Polacy jednoczcie się!!!

@Many

Informację o zarobkach podane będą w najbliższym numerze Wprost. Jedno możemy zdradzić iż firma XBS i tak nie ma niskich stawek. Wystarczy popytać chłopaków za ścianą albo na skanerach w klatce, zarobki marne i do tego jeszcze umowa na zlecenie. Tam miesięcznie się przewija więcej ludzi niż zwolniono z XBS.

@Wprost

I to jest dowód na to, że przyjezdni za pracą zaniżają stawki mieszkańcom Warszawy. Najgorsze jest to, że myślisz, że dobrze zarabiasz!!! Jak przejdziesz na emeryturę to wtedy sobie powiesz "jakim ja byłem de..ilem", że się na to godziłem...

@Many

Do emerytury mało kto z nas dożyję, bo nie długo PiS będzie rządził i podniosą wiek jeszcze o 7 lat. A tak na poważnie mieszkałem w Warszawie przez 7 lat, jakoś nie widzę bym wydawał teraz mniej niż jak byłem w stolicy, życie jest takie same jeśli chodzi o koszty jak w innych miejscach. To stereotyp takie myślenie, że Warszawa jest droga, no chyba, że właśnie jesteś słoikiem i przyjeżdżasz wynajmujesz mieszkanie, ale z tego co słyszę jesteś rodowitym mieszkańcem Warszawy, więc mieszkanie masz własne a przynajmniej powinieneś mieć. Nie płacisz za wiele za użytkowanie wody gazu czy prądu. 7/9 wypłaty masz na swoje głupoty. Co do firmy to fakt nie płaci tak najgorzej, a może nie umiesz się starać o swoje o podwyżkę trzeba walczyć a nie tylko na forum pisać, że ten to taki a inny to taki. Dorosły jesteś ogarnij się.

Wprost

Dotarłem do nowych taśm Wprost.... Te negatywne posty piszę Patryka, Karolina Marcin (ziemniak), może Łukasz (Wełniak), czyli osoby które myślały, że zrobią tu karierę. Niestety życie pokazało jacy oni byli na prawdę, buntowali ludzi starali się zrobić wszystko by ten magazyn poszedł na dno. Mało tego robili wszystko by Ruch zerwał umowę z firmą. O tym i o wiele bardziej bulwersujących rzeczach dowiecie się państwo w poniedziałkowym magazynie "Wprost"

@Wprost

Nastał taki czas, że ludzie dostrzegają to, iż są wykorzystywani. Prawda jest taka, że francuz myślał, że zatrudni sobie niewolników do wykonywania roboty. Niestety dla francuza, ludzie zaczęli walczyć o swoje prawa. I ten, który broni pracodawcy (tu odniesienie do weteranów Staci), zróbcie sobie rachunek czy oby Wasze zaangażowanie jest odpowiednio nagradzane). Nie jesteście z Warszawy i może nie wiecie ile kosztuje życie w tym mieście, w każdym razie to co daje Wam pracodawca na pewno nie jest dla Was satysfakcjonujące. Do Anki, Skały i innych, zacznijcie walczyć o swoje czyli o to co tak bardzo poróżniło Was z Cursorem.

Mały Staś

Smะdzik,co u Ciebie p्dale?

Many

Głównym problemem jest to, że ludzie z Cursora po przejściu do Staci zaczęli zarabiać o wiele mniej i stąd ich rozgoryczenie. Starzy pracownicy Staci zawsze zarabiali mało więc bronią chlebodawcy. Pamiętajcie, że jak wejdzie nowa firma to raczej pewne będzię obniżenie dotychczasowych stawek. Ot kapitalizm =)

Sam

Ale cioty na forum kozaki w pracy koledzy.

xKiosk

Taki poziom reprezentują lumpen-robole pozostawieni przez cursora.

@xKiosk

Dla Twojej wiadomości Cursor zadbał o swoich byłych pracowników aby nie tracili pracy tylko mieli możliwość przejścia do Staci. Wiadomo było, że stawki polecą w dół ale dało to trochę czasu na szukanie nowej, lepszej pracy. Tobie widocznie wszystko pasuje. Nazwozisz słoików i życie masz za pół ceny.

Ali

Ja akurat jeżdżę tramwajem warszawskim nr "41" (usunięte przez administratora)

ZTM
@Ali

41 jest zawieszony od 1 lipca

Ali
@ZTM

Taaaa!!!?

Gumiś
@ZTM

ok przyszły tatusiu zobaczymy jak będziesz prowadził wózek z rozjeba nym dupskiem

żelazny

Jakich dobrych pracowników się Q zwalnia albo sam(a) zostałeś(aś) zwolniony(a) że piszesz takie bzdety ale w Markach wylot na Zegrze są wolne etaty tylko mydło potrzebne,butelka i jaskrawa mini

Al Fons
@żelazny

Widzę że jesteś dobrze zorientowany,co trzeba mieć na wylotówkach.Dupsko masz napewno dobrze zryte,no ale przynajmniej zarabiasz więcej niż w XBS-ie-coś za coś.

Many

Można zapytać ile osób pracuje teraz na magazynie (łącznie)?

były

A co mądrzejsi sami poodchodzili z Cursora i XBS ...

Syn

Doby sie nie łamie ale pracownik może pracować tylko 12 h na dobę 13 to łamanie praw pracownika.

XBS

przestańcie już i na ten cursor narzekać. Została grupa dobrych pracowników

Q
@XBS

"została grupa dobrych pracowników"racja,bo najlepszych ostatnio zwolniono.

nikt nie trzyma

Przecież nikt nie trzyma Ciebie tu!!!

zarząd

Nikt nikogo nie trzymał na siłę i jak widziałem kilka osób wyszło normalnie albo po dwóch godzinach nadgodzin. Poza tym w piątek nie łamię się doby pracowniczej gdyż w sobotę do pracy nie idziesz.

zarząd

Pracodawca ma prawo do zatrzymania pracownika do 4 godzin w tygodniu, ale nie więcej niż 2 godziny jednego dnia. Z drugiej strony jeśli pracujesz stricte 8 godzin dziennie, to zarobek jest mizerny.

ktoś

Jedną dziewczyne zwolnili bo nie mogła dźwigać a pan P. jak wychodzi po kilku godzinach pracy bo boli go kręgosłup to kierownictwo nie zwraca na to uwagi. Skoro ma problemy z kręgosłupem to nie dla niego praca na magazynie.

Nie pracownik

Spoko lubi pracować ale bez przesady ( jak nie zostanie po godzinach bo jest "jak zwykle dużo pracy" to podziękują za współprace) .... Czy nikt tam nie wie że ludzie mają życie prywatne, inne obowiązki i że ludzie nie żyją tylko pracą ? MASAKRA :/

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.