XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

Pijemy

Skala prostuj się

NIe pracownik

Przepraszam że się wtrącam ale czy normalne jest tej w firmie że dzień w dzień trzeba siedzieć dłużej nigdy nie wychodzi się o czasie ? sorry ale to nie jest normalne

I co z nami będzie jak to XBS przegrał

Albi

Słyszeliscie ze XBS przegrał przetarg i jest tylko do końca października ??? Może CURSOR wróci od listopada, ale by było fajnie !!!!! dzwoniłem do Krzyśka W. Podobno jest coś na rzeczy.

@Albi

Nawet nie wiesz do kiedy XBS ma umowę a się mądrzysz.

Cursor

Zajebistość Cursora polegała na tym że robiło się soboty i jak się zrobiło 4 to 3400 wpadało na konto ja najmniej dostałem w Cursorze 2700 a wy ile zarabiacie teraz? Macie soboty? Nie 2200 2300 to max ruch ają was a wy myślicie że jest fajnie bo pracę macie to ja teraz mam 2500 bez sobót

Facet

Pedały nie chodzą na ustawki wolą pisać na forum bo im jaj brakuje żeby powiedzieć to w realu.

Błonnik

Po co żeś to napisał ?! Była już cisza na tym głupim forum to widać ci przeszkadzało ... Po co podsycać atmosferę kłótni i wrogości. Naprawdę nikomu to niepotrzebne !!! Dla mnie jesteś w tym momencie zwykłym zadymiarzem ... Idź sobie na jakąś ustawkę i tam się wyżyj.

xKiosk

Ja cały czas powtarzam i powtarzać będę, że błędem było pozostawienie jakiegokolwiek pracownika z tej śmieciarskiej firmy cursor. Nie było by braków, problemów ani donosicielstwa do ruch, atmosfera w pracy była by dużo lepsza itp.

Chciałam jeszcze dodać,żebyście ciągle nie obrażali ludzi z dawnego Cursora, bo poza oszołomami , którzy tam pracowali było sporo naprawdę normalnych, na poziomie ludzi . Nie mierzcie ludzi jedną miarą by i was nie mierzono i nie wrzucono kiedyś do jednego worka. Każdy niech patrzy na siebie, jaki ma stosunek do siebie taki też będzie miał stosunek do innych. Jak w domu swoim nic nie robię to i w pracy nic nie będę robił . Kolego-koleżanko niech cię inny nie obchodzi , to ciebie szef oceni za twoją pracę i nie będzie wtedy patrzył przez pryzmat twojego kolegi tylko weźmie do ręki raport z twoimi wynikami i twoją pracę oceni . A po drugie nie spodziewajcie się,że będą tam pracowali ludzi z wyższym wykształceniem i z ambicjami, więc choć trochę się szanujcie albo przynajmniej udawajcie,że się szanujecie i nie obrażajcie innych bo poniekąd i ja czuję się przez was obrażona choć z wieloma osobami i ich zachowaniami nie miałam nic wspólnego. Praca to drugie nasze życie więc spędzajcie ten czas w miłej atmosferze wtedy i lepiej się będzie pracowało i wyniki będą , jak zaczniecie ze sobą współpracować. To tyle . Powodzenia

I'm

Ten post na temat walorów S kały,to napewno pisał jego gach(Smę dzik)

Maniek

Na pewno nie prawdziwe są o pracowitości Ska ły i sumienności Błonia a co do Pośl w biurze to było najlepsze pracuje za dwóch jak on nawet nie ogarnia Sapa do końca a o exelu nie wspomnę.

Brat Pit

To które są te nieprawdziwe informacje SZ MATO?

xKiosk

Nie byłoby takiego problemu gdyby XBS pozbyło się śmieci przy przejęciu, to jest pracowników zdemoralizowany, przyzwyczajonych do złodziejstwa i donośicielstwa, przejętych od cursora.

inny były

Potwierdzam to straszne jak ludzie się traktują w tej firmie też pracowałem w XBS i cieszę się że mnie tam nie ma widzę że zwolnili parę wartościowych osób i teraz jest walka między obozami Błonia kontra Cursora to jest jakaś farsa wiadomo kto wygra ważne że ja jestem zadowolony każdego ranka i z radością idę do mojej obecnej pracy.

Cała prawda i tylko prawda.

Tym "ludziom" wolno jest się spóźnić+-godzinę,wolno wziąć urlop kiedy tylko chcą,iść na L4,mieć krótszą nogę i najważniejsze:nawet wolno jest im niemieć mózgu.To są właśnie jedyni wartościowi "ludzie"tego burdelu.

zarząd

W tej firmie w oddziale Annopol, powoli kształtuje się już załoga taka jaka powinna być, mam nadzieje, że te opisy obrażające poniżające i zgoła jednostronne są pisane przez kogoś kto już nie pracuje w firmie albo nie długo sam odejdzie. Doszły mnie słuchy iż została założona sprawa na temat kilku postów na tym forum. Jesteśmy jedną firmą XBS. Jak macie jakieś wątpliwości proponuję zajrzeć do umowy. Wracając do pracowników, to wiele osób zachowuję się tu jak dziecko z przedszkola, któremu zabrał ktoś grabki albo samochodzik. Niech każdy weźmie przykład z na prawdę wartościowych pracowników jakimi są m.in. Krzysztof, Tomasz, Tadeusz. Ci pracownicy pracują i nie patrzą się ciągle na innych. Takich pracowników firma powinna doceniać, ale i z takimi kolegami fajnie pracować. Inny przykład, (usunięte przez administratora)który jest w biurze - Na prawdę dużo robi (fakt ma swój świat) ale pracuje za dwóch a taki "mały". Ciągle też słyszy się coś negatywnego na Marcina S. Przyjmuję dostawy rozkłada towar, wstawia, oraz jakimś innym klientem się zajmuję, ostatnio zbierał też, więc robi tyle samo co Damian P. Czy (usunięte przez administratora) a mimo wszystko o nich nikt nie napisał że są pierwszymi nierobami czy coś w tym stylu. Pamiętajcie jesteśmy jedną firmą każdy z nas jest tym elementem który napędza tą pracę i jeśli będziemy pracować zespołowo to będą efekty. Na koniec tylko dodam, że chciałbym aby całkowicie skasować to forum, bo tu za chwilę znów poleci parę wiązanek ludzi umysłowo chorych, przeświadczonych tym, że firma bez nich nie da rady.

prof Miodek
@zarząd

"została założona sprawa na temat kilku po..."to musiał pisać jakiś bezmózg z Błonia.

Zły porucznik
@zarząd

Te zarząd, uważaj żeby tobie Miodek sprawy nie założył za kaleczenie języka polskiego.

zarząd

Witać, że nie masz pojęcia co się dzieje na magazynie, albo specjalnie oczerniasz ludzi i wypisujesz bzdury. Poza tym zajmij się swoją pracą a innych oceniać będzie kto inny na pewno nie Ty :)

Witajcie, czytając te posty można się złapać za głowę .... Ludzie, którzy ze sobą pracują na co dzień, patrzą sobie w oczy, chodzą razem na przerwę, stoją przy jednym stole, obok siebie zbierają - mają tak podły stosunek do siebie nawzajem . To po prostu jest przerażające ile zła i goryczy jest w was , pracownikach, kolegach . Każdy zamiast narzekać , jak praca i płaca nie pasuje -poszukać nowej , lepszej pracy i nie być zwykłym robolem . To chyba prawda,że pracują tylko tam tacy , którym nie chce się znaleźć bardziej ambitnej pracy, gdzie można pracować z szacunkiem do drugiej osoby , być zadowolonym z pracy, z radością wstawać co rano i z czystym sumieniem patrzeć w lustro,że nikogo wczoraj nie oplułem .... Jak ja się cieszę,że już tam nie pracuję !! Praca poniżej godności i w traktowaniu pracownika, i w płacy i w relacjach międzyludzkich . To było dla mnie przejściowe ale i nie zbyt przyjemne wydarzenie w moim życiu ta praca . Powodzenia tym, którzy tam wciąż trwają i wciąż się wzajemnie opluwają . pa

Ola

Ciekawe jak będzie wyglądać integracja w tym roku Wwa vs Reszta wieśniaków?

Ja zostaję a ty nie bardzo

Paulina

Kwiatek do zwolnienia

@Paulina

Chyba ty.

haha

A ty odważysz się powiedzieć jej to bezpośrednio ?

Killer
@haha

Właściwie to czekam na tą chwilę z utęsknieniem.Myślę,że ta chwila się już zbliża wielkimi krokami.

honey

Jaka firma (CURSOR) taki poziom - dokładnie ! Już chyba jest jasne dlaczego cursor upada haha

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.