XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

Cursor

Różnica jest prosta w XBS się bieduje za Cursora się żyło więc prosta logika olać XBS i szukać normalnej firmy bo tu to się dorobicie figi z makiem

Przedprzedmarańcza

Z tym ćwierćmózgiem to chyba przesadził ? ? em 1/64mózg.Przepraszam najmocniej,ale to emocje.

......

5, 6, 7 i tak dalej to pracownicy dawnego Cursora, Wszystkich was zwolnić i zatrudnić nowe osoby. Jestem nowy/a i widzę jak jest, Trasowy Mario by się wyrabiał i trasy szybciej by wychodziły tylko ważniejsze jest się przywitać z każdą dziewczyną, pieprzyć głupoty w regałach i na stanowiskach i mało robić tylko obgadywać Ewę, i tak dalej. Mariusz! pamiętaj ściany mają uszy. Ostatnio się wygadał Agnieszce i Kasi, że piszę tu na forum na Ewe Skałę Smędzika Magdę i Edytę po to by się ich pozbyć. Założyli podobno taki pakt z niepracującymi już tu ludźmi, z tego co się dowiedziałem/łam, piszą po to by Paulina ( kierowniczka) zwolniła tak zwane "Błonniki" wtedy oni by do pracy mogli wrócić. Większość wpisów jak widać jest od pracowników Cursora. Angielski : 5, 6, 7, and so on are employees of the former Cursor, you all slow down and hire new people. I'm new / ai see how it is, Mario waypoint to the route was making and faster by just popping it is more important to say hi to every girl, bullshit shelves and positions and not enough to do just backbite Eve, and so on. Mariusz! Remember the walls have ears. Recently blabbed Agnes and Kate that I write here on the forum for Ewe Rock Smędzika Magda and Edyta in order to get rid of them. Supposedly founded a pact with inoperative people already here, from what I learned / column, write in order to Paulina (manager) slowed the so-called "błonniki" then they would be able to return to work. Most entries as you can see from employees Cursor.

abc
@......

Mogą tylko pisać i tyle czas biegnie bardzo ale to bardzo szybko

Mama

Błonniki a zabierzecie widły na awan.turę i szta.chety jak u was na wsi w remizie bo my w mieście na gołe ręce walczymy

XBS

Jesteśmy jedną firmą a wy zachowujecie jakbyśmy byli rywalami. To pewnie byli pracownicy z Cursora podsycają taką atmosferę.

O
@XBS

Może i jesteśmy jedną firmą,ale traktowani jesteśmy inaczej(wiadomo o co chodzi)[usunięte przez admina] Błonniki!!!

Błonie

Zapraszamy na Błonie, w takim razie leszcze z "cursora"

?
@Błonie

Morda!Pachołku Figurskiej

Tata

Najpierw dojedziemy "Błonników"i tych co z nimi i za nimi,a potem dojedziemy poznańskie psy,no i deser kluski śląskie z pałą Smędzikiem na czele

.V.!.P.

Tak godzinę

ktoś

Weźcie się za robotę bo linie się same nie zrobią.

38%

To już jest po XBS-ie!Bez Skały ta "firma"nie pojedzie:-D

Najgłupsza z wszystkich Ew

Prawda.Puściłam go dziś trochę wcześniej.

żebro

Sorry ziemniaczku, żartowałem sobie. Nie znasz sie na joke ? please, gdzie ta praca? pomóż mi ! cofam wszystko co pisałem na ziemniaka. To cool gostek, prawdziwy ziomus i prawdziwy hip hopowiec. Nie jakas podróbka !

Gapcio

Z tego co widzę to i Ja mogę liczyć na powrót.Czyż nie?

Ziemniak

Mam prace dla ciebie Że.bro 11 pln netto za godzinę ale postanowiłeś mnie pojechać więc jej nie dostaniesz przykro mi.

Smędzik

A mnie?

Magazyn

Przyjdź i porozmawiaj z kierowniczką lub liderką.

Mag
@Magazyn

Lepiej pogadaj ze skałą

Al Fons

Stań na wylotówce

żebro

Buhahaha, byles kierownikiem restrauracji. Jasne, ale sciemniacz. Widziałem Cie jak nosiłeś pizze i scierales stoliki. Moze i laske komus robiles w miedzy czasie i nadstawiales rowa ale ze to sie nazywa kierownictwo? phiii, jak zwal tak zwal.

Ziemniak

[usunięte przez admina] rok temu byłem kierownikiem restauracji a nie pizzerii ale to było teraz mam normalną pracę a jak ktoś chce mi [usunięte przez admina]to niech się podpisze jak jest taki mądry a nie szef klawiatury na forum hehe przestaje pisać bo i tak wykasują tak jak ostatnio napisałem o Ska.e i E.wi.w że wysłali paletę zniczy do katowic gratis no i że S.kała nie jest w stanie rozpoznać wody gazowanej od nie gazowanej w całej dostawie

ciekawy

ile sie zarabia na stanowisku magazyniera?

zebro

Ziemniak, ty masz teraz spoko robotę ? Pamiętam jak się chwaliles ze dorabiasz gdzieś u kumpla w kadrach a ktoś cie przyłapał jak w pizzy pracujesz.

X i jeszcze BS
@zebro

Zebro,a co Ty robisz na tym forum?Będzie lepiej,jak rok jak tu nie robisz a się udzielasz.Moordaaa!!!

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.