XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

co jest

w polsce wiekszosc narodu jest za tyle dymane

Niezłe frajerstwo tam pracuje skoro dają się dymać za 9zl/h

co jest

tak jak sie uda to moze 2000 przekroczysz jak bedziesz codziennie zostawal po 11h bo stawka jest 9zl a wczesniej bylo 8zl i jeszcze ludzi zwalniali bo zawolni byli a kto bedzie sie staral za 8 zl

cv

Ale F igu takiej wali z japy jak by miała nas rane

i'm
@cv

Bo Ona już w tej konkurencji nie 1-szy raz uczestniczy.

i'm

Ma być też konkurencja zręcznościowa tj kto z wyższej odległości zesra się Figu rskiej centralnie na japę.

dr Posuwała

Podobno na imprezie integracyjnej ma być konkurencja,kto 1-szy wydyma Smूdzika.Dobrej zabawy.

gram

A zarobki jak? 3000 jest skoro tyle pracujecie?

co jest

praca nie jest zla lecz dla tych co lubia pracowac po 11 godz dziennie masz rodzine i obowiazki po pracy nie masz czego tutaj szukac

gram

Jak tam w XBS Annopol jest?

Powaga
@gram

Jest super!Zarobki-xtra,atmosfera-xtra,przełożeni-xtra.Dawaj do roboty.XBS forever.

zwierzyniec

tak ja poproszę na imprezkę coś dobrego bez alkoholowego wiadomo kocia morda wie o co chodzi to my stary nietoperek i młodszy nietoperek

L

Od tego są żeby śpiewać w chórze to i gardło i pupa boli

co jest

a nieudacznicy to blonniki i zarzad to sie zgodze

SS

Jak ktoś z Sosnowca może być fajny skoro tam mieszkają sami idioci.

aa

Pani Kierowniczka ni jest tym za kogo sie podaje sciemnia,klamczucha i wiele innych ma wad nawet w poprzednim magazynie ponoc jej nie chca

Poprzedni magazyn
@aa

Właśnie,że z Pauliną było dobrze,bo przynajmniej było gdzie (usunięte przez administratora)wetknąć.Liderko nasza, pozdrawiamy Cię-Mysłowice.Wracaj!!!

sprostowanie
@aa

Naucz się najpierw pisać bo tego bełkotu czytać się nie da ...

co jest

za cursora bylo inaczej i pracownicy byli zadowoleni ale narazie zginol bo go nie ma wygral przetarg xbs i nie nazywaj kogos nieudacznikiem bo jak trafiles do tej firmy to tak jak bys pisal tez o sobie

Po 1-sze
@co jest

Nieudaczniki w tym burdelu to:(będę oryginalny i powiem Błonniki)i cały zarząd.

ha ha ha
@co jest

Dobre dobre, kursor wiecznie martwy

wieczniemartwycursor
@ha ha ha

hahaha dokładnie

Poznań Lech

Co "Kursorowy" psie, do budy tam gdzie miejsce kursora i legii

To tylko Ja
@Poznań Lech

A że miejsce LEGII zawsze jest na 1-ym miejscu, to CURSORA samo przez się rozumie też!!!A ty poznański śmieciu ZAWSZE jesteś i będziesz skazany na porażkę.

ole

Żałosne płaczki z forum ... :))) Jeszcze cursor nie zginął póki nieudacznicy na forum płaczą buahaha

co jest

niestety w warszawie jest pelno takich firm ktore malo placa takich obozow pracy niestety z dobrych firm ludzie sie nie zwalniaja a jak do tego dojdzie to juz czeka na to miejsce 5 osob wiec nie gadaj ze w warszawie jest tak latwo o dobra prace

Turek
@co jest

Kto szuka ten znajdzie znam kilku byłych pracowników XBS którzy znaleźli dobrą pracę ja sam też mam.

Chinol
@Turek

Przecież lepszej roboty niż na Annopolu w XBS się nie znajdzie, ta ekipa:Skała,Ewa i reszta Błonników no i jeszcze ta bestronna kierowniczka.Po prostu jest zaje biście.

Turek

Nie to wy jesteście zacofani że pracujecie w takiej firmie bo jak by mieli ciągłą rotacje pracowników i wielo tysięczne braki to by wreszcie zrozumieli że warto zainwestować w dobry zespół i dać uczciwe wynagrodzenie ale wy trzymacie się tego obozu jak by to nie była Warszawa a XBS to był ostatni pracodawca to dobre dla frajerów z Błonia.

co jest

ten kraj finansowo jest zacofany 1500 to wystarczalo moze 5lat temu na zycie gdy wszystko bylo tansze teraz podstawa powinna wynosic 2000 czy praca jest ciezka czy nie i ludzie by byli zadowoleni

!!!!!

Widzę, że nie ważne kto by był tu kierownikiem i tak będzie złym kierownikiem. Ludzie by chcieli nic nie robić i mieć kasy jak lodu, a tak się nie da to nie komuna gdzie ludzie nic nie robili, tu trzeba trochę się wysilić. Tu na prawdę nie jest ciężka praca, tylko trzeba umieć szanować pracę, pracowników a będzie wyglądało to inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.