logo BEST S.A.

BEST S.A.

Elbląg

Opinie o BEST S.A.

pimpek 2010-01-26 21:23:21
nie polecam, hr na każdym kroku ściemniają, okazuje się, ze zadnych szkoleń, pracownik nie jest wartością, szczerze odradzam
1
Były windykator tej FIRMY :( 2011-02-25 19:37:07
Proszę abyście uważali na zakupy z "Żagla"...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miałem często kredyty które ludzie dawno spłacili, a trafiły do BEST-u. Każdy pracujący tam w terenie mieł obiecany awans na koordynatora regionu. A pan Krzysiu C. (były koordynator) tak kłamał, że ja byłem spłakany ze śmiechu często !!!!! Kiedyś miałem "kontrolę wewnętrzną" z nowym "koordynatorem" który był młodym gówniarzem, i tak im dałem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w terenie, że byli zmęczeni. Po prostu udawałem że pracuję, a oni udawali że mnie kontrolują. No i onie nie znają kodeksu Cywilnego, możecie mi wierzyć !!!! Też namawiają do fotografowania i takich tam różnych cyrków. Tam się teraz pracuje na 1/5 etatu, a za to nie ma się wypracowanych lat do emerytury !!!!!!!!!!!! Firma porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powodzenia...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
anonim 2011-08-23 12:16:35
W tej firmie pracują głównie kobiety, bez szans na inną pracę w Elblągu. W DADA zrobił się totalny[usunięte przez moderatora] z mega kierowniczką na czele, która woli podjadać swoje batoniki w ukryci, byle tylko nie gadać z zespołem. No ale ma do tego cieci koordynatorów. Efektywność!!!Ha, ha nie wiem czemu służy, chyba głównie kombinowaniu i intrygom.
byly pracownik 2013-08-08 00:41:18
wymagania żadne, szkolenia tragiczne, ludzi zwalniają i przyjmują. Praca polega na ściąganiu długów. Każdy jest tam zeschizowany, że go zwolnią, brak stabilizacji, wieczne sprawdzanie. Kordynatorzy srają wyżej ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają, wieśniaki bez wykształcenia, zostali koordynatorami, bo długo tam pracują np. taka jedna mała co nawet 150 cm nie ma. Pracownicy romansują między sobą, a potem się obgadują. Kasa GORZEJ niż zle
1
jest dobrze 2013-09-05 19:10:36
Próbuj, warto, sama się przekonasz- a co do opinii z 2011, wiele się zmieniło..
byla pracownica 2013-09-05 21:22:57
Pracowałam tam przez rok i nie mam żadnych zastrzeżeń, a wręcz same dobre opinię, mogłam liczyć na pomoc i wsparcie koordynatorow w różnych kwestiach, szkoleń bylo również wiele, praca w dobrych warunkach socjalnych, cc dobrze wyposarzone, a co do opinii o koordynatorach to różni ludzie z różnym stażem awansują i liczy sie wiedzą i umiejętności a nie staz, ja szczerze polecam, nie pracuje tam tylko dlatego, że mam małe dziecko i jestem z nim w domku.
Ona 2016-07-14 21:01:35
Pracuje może krótko bo dopiero 6 m-cy ale wydaje się dobrze. Szkolenia są, wsparcie koordynatorów też chyba że się na marnego trafi ale wszędzie źle można trafić albo po prostu się nie polubić. Są środy z owocem czyli pracodawca funduje dla wszystkich owoce raz w tygodniu - ostatnio dla ochłody były lody. Zdążyło się też że prezesi pizze stawiali dla wszystkich i że prezesowa m&m'sy rozdawała. 3 razy dziennie jeżdżą panie z kawiarenką i do biurka wedle życzenia kawę lub herbatkę zrobi. 45 minut przerwy w ciągu dnia, bo co godzinę 5 minut się należy i jeszcze dodatkowe 5 minut na dzień - przerwę wybieramy dowolnie max po 15-20 minut. Oczywiście nie wszyscy na raz ale w systemie widać kiedy ile jeszcze osób może wyjść. Pracownicy co roku mają wyjazdową integrację - szczegółów jeszcze nie znam bo jeszcze nie byłam ale starsi pracownicy dobrze wspominają te wyjazdy. Kasa całkiem niezła - pod warunkiem że się na zwolnienie nie chodzi - bo wtedy trudno target wyrobić. A jak się wyrobi to mało gdzie taką kasę co miesiąc dostajesz. Gorąco polecam. Rzuciłam poprzednia prace i nie żałuję.
6
ciekawski 2016-07-28 19:49:58
Co to znaczy kasa całkiem niezła? Ile można zarobić na coll z premii bo podstawa nie powala
Ja 2016-09-15 22:30:16
Jak na elblaskie zarobki ponad przeciętne wynagrodzenie. Zdziwiłbyś się ile można na call zarobić.
1
Malenka 2016-10-08 14:09:34
A jak z rozliczaniem premii ?słyszałam że oszukuja. ..plus działanie nie zgodne z prawem, ściągają długi które już dawno są przedawnione. ..jakie wynagrodzenie podstawowe i jaka umowa?
Zostaw swoją opinię o BEST S.A. - Elbląg
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEST S.A.