Opinie o Sieć sklepów SZACHOWNICA w Świdnica Rynek 16

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sieć sklepów SZACHOWNICA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sieć sklepów SZACHOWNICA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sieć sklepów SZACHOWNICA w Świdnica Rynek 16

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Sieć sklepów SZACHOWNICA?

Globusik Nowy wpis

Dzisiaj dokonałam zakupu w Szachownicy w Jeleniej Górze w Galerii Sudeckiej 2 par spodni. Postanowiłam zwrócić 1 parę. Pani po zrobieniu zwrotu na kartę podarunkową (ok), zabrała mi mój paragon, na którym były jeszcze 2-ie spodnie, których nie oddawałam. Na moją wyraźną prośbę, aby oddała mi paragon lub dała jego kopię, odpowiedziała, że nie mają ksero i nie da mi mojego paragonu, robię zwrot to mi zabiera paragon i już... i to nie ważne, że mam na nim 2-ie spodnie. Zostałam bez dowodu zakupu. To jest ewidentne łamanie praw konsumentów.

R. Nowy wpis

To prawda zero poszanowania pracownika i zwolnienie z dnia na dzień. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują stałą pracę a dostajesz umowe zlecenie za 7,35 na godzine i moze z wielką łaską 80godzin do wyrobienia to jest porażka!!! Odradzam,odradzam,odradzam!!!

anonymous Nowy wpis
@R.

W glogowie pani kierownik potrafi zwolnic za to ze pracownik przebywal na l4 opieka nad dzieckiem 2 tyg po powrocie usłyszałam to bylo za długie l4 zwalniasz sie sama czy ja mam to zrobić .... Totalna porażka kierownik powinien byc człowiekiem byc ze swoimi pracownikami a nie obok kobieta bez serca

Akinimod

!Nie polecam nikomu pracy w tej sieciówce. Wykorzystują jak mogą, a na koniec zwalniają bez słowa po trzech miesiącach zabierając premie! Tak się nie postępuje z ludźmi którzy pracują tam po 10-12h codziennie za marne 7zł i poświęcają każdy wolny weekend. ODRADZAM

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sieć sklepów SZACHOWNICA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
pracownica

W Szachownicy nie szanuje się dosłownie nikogo. Nikt z nikim nie rozmawia, kierownictwo robi co im się tylko podoba. Dyscyplinarki, nagany, upomnienia i inne narzędzia, żeby tylko kogoś "zmotywować" do pracy na najwyższych obrotach, to również codzienność ;) Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sieć sklepów SZACHOWNICA - Świdnica

• Jak się pracuje w Sieć sklepów SZACHOWNICA?

Zobacz opinie na temat firmy Sieć sklepów SZACHOWNICA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sieć sklepów SZACHOWNICA?

Sieć sklepów SZACHOWNICA