Opinie o GEOSTANDARD SP. Z.O.O w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOSTANDARD SP. Z.O.O w Wrocław

gość

Brak szacunku... Firma w sumie kiedyś duża więc może znalazł się ktoś kto nie miał szacunku a przekręty to działanie na szkodę trzeba było zgłaszać. Odeszłaś czy Cię zwolnili bo sama byś nie odeszła? Jeśli to najlepsza rzecz jaka Ci się w życiu przytrafiła to szczerze współczuję:D

zadowolona

A ja chce powiedzieć tylko jedno: odchodząc z tej firmy zrobiłam najlepszą rzecz w życiu. najgorsze jak próbują rządzić tobą ludzie bez wykształcenia, po gimnazjum zaocznym, ale najgorszy był w tej firmie brak szacunku dla pracowników(usunięte przez administratora)

byly pracownik

Oj sie obruszyles shamilu... myslisz ze decyzje podejmuje jeden czlowiek w firmie??? Gdybys umial troche pomyslec to bys wymyslil ze tak nie jest natomiast ciezko podejmowac sluszne decyzje w tak trudnej sytuacji jaka jest na rynku od jakiegos czasu bo kazda jest zla, pozniejsze sytuacje weryfikuja ktora byla lepsza a ktora gorsza. Dlugo pracowalem i sporo wiem o branzy. Firma powinna byla dokonac zwolnien duzo wczesniej ale tego nie robila i to rzeczywiscie byla zla decyzja. Natomiast nikogo nie obrazam. Sam zostalem zwolniony. Poki pracowalem wykonywalem swoja prace rzetelnie i lojalnosc nie pozwolilaby mi powiedziec zlego slowa. Tez dostawalem pensje w ratach i nie bylo lekko. Ale gdzie nie patrzec dookola wszedzie jest podobnie. Z ciekawosci wszedlem poczytac bo doszly mnie sluchy o kolejnych zwolnieniach i pomyslalem ze wlasnie zapewne wyleje sie tu wiele pomyj na firme ktora mimo trudnej sytuacji pozwalala Wam na godne zycie bo z pensjami tez nie bylo zle.Na takich portalach wypowiadaja sie wlasnie ci ktorzy potrafia tylko pi....lic, stad moja uwaga. Zamiast pi.....lic wezcie sie do roboty. Milego dnia.

A ja byłem zadowolony z pracy w tej firmie. W zadnej innej w której pracowalem nie bylo tyle przyzwolenia i zrozumienia ze strony wlascicieli jak tu. Dyrekcja wymagajaca ale takie chyba zadanie dyrekcji mowie o AK bo MG to bylo rzeczywiscie nieporozumienie.Wszyscy ktorzy jatrza nie rozumieja tego jak trudno prowadzic firme a zwlaszcza w tej branzy gdzie nie latwo o kontrakty i czeka sie latami na swoja kase. Ludzie ktorzy pisza tu zle prawdopodobnie zaraz po studiach zaczeli prace i widza tylko swoje prawa nie wiedzac jak wyglada robota w podobnych firmach do tej. Zastanawiam sie dlaczego skoro bylo tak zle przez tyle lat ile pracowalem zwolnilo sie tylko kilka osob a cala reszta siedziala na garnuszku firmy i czekala az kontrakty splynaz nieba??? Widocznie az tak zle nie bylo??? Firma nie ma obowiazku Was zatrudniac a Wy marudy mozecie szukac szczescia gdzies indziej. Pozdrawiam ekipe ktora zostala, ze wzgledu na ludzkie oblicze Panow Sz. mam nadzieje ze ich zaloga to ludzie lojalni uczciwi obiektywni i chetni do budowania nowej przyszlosci Geostandardu. Przepraszam za pisownie ale nie mam polskich znakow ;)

bez kompleksów

Tak na wstępie współczuję następnemu pracodawcy, który cię zatrudni. Ja osobiście tak zaciekle nie wyrażałabym opinii, które można łatwo zdementować. Ogólnie opinia jest obraźliwa i dziwię się, że AK z tym nic nie robi. Z opinii wynika, że reprezentujesz sfeminizowany dział geologiczny. Druga sprawa to podział obowiązków w firmie - MG, AK i inni mieli zupełnie inne obowiązki. Firma miała i ma swoją politykę, ale kierunek jednak nakreśla sama Góra, która mimo wielu przeciwności pozostawia miejsca pracy. Z tego co wiem ogromnym problemem dla firmy była i jest wypłacalność kontrahentów, terminowość wypłat na rzecz firmy oraz zupełny brak wypłacalności jak w przypadku firm, które ogłosiły upadłość lub po prostu zeszły z kontraktów. Firma obecnie nie ma takiego zapotrzebowania na tak dużą ilość pracowników. Podejrzewam, że są jeszcze inne problemy, ale przy dużej spółce … Trzecia sprawa to decyzyjność w firmie. I tu mocno się mylisz, bo decyzje podejmowane są po wielu konsultacjach i to nie kadra pracownicza podejmuje strategiczne decyzje. Czwarta sprawa to zwalnianie cennych pracowników. I tu też się mylisz, bo z pewnością w sprawie przyjęć i zwolnień cennych pracowników to nie AK podejmował decyzje. Także nie mów, że jesteś taki obeznany, bo tak naprawdę wylewasz żale, że na ciebie trafiło. Jeżeli jesteś taki dobry jak MG to powinieneś sobie poradzić.

obserwator

Tak, tak nadal promuj MS, dobrze ci idzie, nie ma to jak propaganda – chyba jakiś krewny lub kolega koleżanki lub kolegi lub jakaś następna koleżanka lub kolega. Tamta be, a ta cacy, hahaha - jedna wielka manipulacja.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Marry Jane

Jeżeli chodzi o mnie to pracowałem w geostandardzie na kilku kontraktach, bywało rożnie-aczkolwiek złego słowa nie mogę na tą firmę powiedzieć.W stosunku co do pracownika byli ok (pensja nie zawsze na czas-ale prędzej czy później była)uwierzcie że w innych firmach bywa gorzej . Podczas pracy w geostandardzie wiele się nauczyłem co dało solidny fundament dla rozwoju mojej kariery zawodowej. Według mnie odpowiedzialność za kiepską sytuacje finansową firmy ponoszą według mnie "Śmieszni dyrektorzy" z Wrocławia którzy to wszystko zmarnowali. Ludzie na kontraktach tworzyli naprawdę zgrane zespoły i to oni zarabiali pieniądze dla firmy.

ero

jakie 6 oddziałów?

NOCNY PRACOWNIK

Nie ma się co łamać panie i panowie sezon robót drogowych za chwile ruszy z kopyta i na pewno będą nowe duże i mniejsze kontrakty wiec trzeba zacisnąć poślady i działać a pracy na pewno nam nie zabraknie wszystkie odziały gotowe ??? Pozdrowienia dla tych co pracowali oraz dla tych którzy dzielnie wspierają firmę do tej pory. Osobiście już nie mogę się doczekać jak ruszymy :)

nikt_szegolny
@NOCNY PRACOWNIK

To się uśmiałem kim niby Geostandard te "wielkie" konrakty obsłuży jak tam już nikogo nie ma...może jakieś okruszki zostaną to weźmie..

do erosa

jaka kopalnie?

eros

no niby kopalnie sprzedali ... Boże , ludzie to co Wy tam jeszcze robicie? Chcieli mnie zatrudnić w Krakowie za 1250 zł netto. Ktoś tu kłamie.

eros

już powstaje geo... płaci terminowo, maja karty Orlenu, pensje na czas, duże pensje, nikt się nie czepia. Pracy tyle, że przerobić nie można ... Ponoć 6 oddziałów jest w PL. Najnowszy sprzęt . (usunięte przez administratora)90 % ludzi z geo...

Noriss

Zresztą drugi Sienkiewicz, minister też ma swoją teorie na ten temat.(usunięte przez administratora)

Noriss

Posłuchajcie(usunięte przez administratora),,,to już jest koniec,trzeba już iść,,,,,Już AK zgasił światło

ALTEREGO

oby tak było !! tez jako osoba mająca kredyt i rodzinę fajnie by było dalej walczyć !!! w tej firmie i z osobami których się zna !!! trzymam kciuki za twoja teorie NORISS

gosc
@ALTEREGO

mogles nie brac kredytu a pieniadze przeznaczyc na edukacje

noriss

jesteście nekrofilami.po co w kółko o tym trupie gadać.

Nekrofil
@noriss

Zdziwisz się jeszcze! Ten trup powstanie i trzaśnie cie w banie... Zaciskamy poślady, prężymy mięśnie i jakoś to będzie. Najpierw restrukturyzacja, a później podbój rynku i znowu na szczycie...

noriss
@Nekrofil

jeszcze nigdy się tak dobrze nie ubawiłem

Nekrofil
@noriss

Nie martw się, jeszcze będą paczki na Święta. Może tylko z ziemniakami i cebulą bez krztyny słoninki, ale zawsze ;-)

ALTEREGO

Super tylko pogratulować :) Widocznie nieliczni maja szczeście :) moze dasz namiary na swoja firme:) A co do (usunięte przez administratora)to wiadomo pajac i tyle:) pozdrawiam

piotras

Zostawcie ten Geostandard w spokoju ,jest tyle ciekawszych miejsc.Tam gdzie teraz pracuje brakuje ludzi do pracy, placa prawie dwa razy wiecej niz w Geo, wyplacana najwyzej do 8 dnia miesiaca w calosci, co chwile robia podwyzki dla zachety,sa premie, dobry socjal itp, na swieta daja 800zl,ja od stycznia dostaje awans i jeszcze wyzsza stawke. Bardzo(!) sie ciesze ,ze zostalem zwolniony z Geo 2lata temu dzieki Andrzejowi K. Zaluje tylko ,ze nie wczesniej bo zmarnowalem kilka lat zycia w Geo.... (a moglemjechac na szkolenie do Stanow)

Egzorcysta

Módlmy się za Geostandard! Niechaj diabły i demony zapalczywe w swej złośliwości zostawią tą firmę w spokoju! Módlmy się za pracowników, tyrających w pocie czoła za suchą kromkę chleba! Módlmy się o nawrócenie kierownictwa i oby sam Pan Bóg Wszechmogący zdjął ciężar utrapienia z ramion umęczonych...

@Egzorcysta

HEHEHE dobre dobre ale wątpię ze modlitwa w tak zaawansowanym stadium nawiedzenia coś pomorze ;) ale oczywiście próbować można zawsze :) jak to mówią nadzieja matka głupich, ale każdą matkę trzeba kochać:) pozdro

Będzie co z tego? - czy już kupa na całego?!

@Zainteresowany

Dobre pytanie!!! wszystko teraz zależy od jednej osoby i od podejścia tej osoby do ludzi i sytuacji jaka jest w tej chwili

stary

zatoneli szybciej niż Titanic,Tam jeszcze grała orkieastra,a tu nawet nie zdążyli wyciągnąć instrumentów.Trupim jadem leciało od lat.

ALTEREGO

dzięki SPEC za zrozumienie !!! niestety osoby na stanowiskach kierowniczych nigdy tego nie pojmą!! a wydaje mi się ze one właśnie tak ładnie tu piszą!!! a szarak i osoba fizyczna zarabiająca na ich wysokie wypłaty się nie liczy i (usunięte przez administratora)! było minęło i nie wróci wiec nasze pisanie jest zbędne pozdro dal normalnych a reszcie sami wiecie co w co bo nie będę pisał bo i tak usuną!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GEOSTANDARD SP. Z.O.O - Wrocław

• Jak się pracuje w GEOSTANDARD SP. Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy GEOSTANDARD SP. Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GEOSTANDARD SP. Z.O.O
2.1/5 Na podstawie 89 ocen.
  • Gwiaździsta 62 lok. 12/2
    53-413 Wrocław