Opinie o BRENEN POLSKA w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRENEN POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRENEN POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRENEN POLSKA w Sieradz

Tadeusz

Jakie wyposażenie otrzymuje PH w firmie,może coś jeszcze?

ferdek
@Tadeusz

Wszyscy PH w firmie są na swojej działalności. Dostają samochód, kompa itp. Kasę ładną zarabiają, ale wszystko zależy oczywiście od obrotów.

@ferdek

Ładną kasę to zarabiam po zmianie firmy !

Lexus

Mam pytanie. Czy pracownicy produkcji dalej muszą obowiązkowo jeździc do strzyżenia trawy i innych prac na prywatnym placu przy domu właściciela firmy? Ktoś może odpowiedzieć ? Dzięki

przemo
@Lexus

Muszą podobno robić za ogrodnika.

@Lexus

Tak dalej tak jest !

Sylwek

Opinie są tak zróżnicowane, a więc co tam się robi i jakie są funkcje pracowników? Firma miała dać spore zatrudnienie gminie Warta i co? Jakie zarobki i atmosfera na firmie? Dużo pytań, ale opinie są w Warcie negatywne. Może szczera odpowiedź?

Były Pracownik
@Sylwek

Prawda co mówią i to nie tylko w Warcie, proszę zapytać ilu Handlowców pracuje u nich dłużej niż chociaż 2lata. Tak jak ktoś wcześniej napisał "może i mają perspektywy" moim zdaniem maja bardzo duże perspektywy ale właśnie ale, nie potrafią się w żaden sensowny sposób przebić na rynku, na bardzo niskim poziomie mają marketing. (usunięte przez administratora)Powodzenia

@Sylwek

Szczera odp. Daj sobie chłopie spokój ! Bardziej szczera nie może być!

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w BRENEN POLSKA? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Sylwek

Jest kasa jest robota. Nikt tam dla kariery nie idzie. A firma ta to nie cukiernia. Chyba wiedzą co produkują, więc za to co robią niech płacą jak się należy. Atmosfera zależy zawsze od zadowolenia pracownika z pracy,a więc z warunków i płacy.

Atmosfera między pracownikami jest super. O wiele gorzej z kasą. Odszedłem od nich i dopiero wiem, że żyje - kasa 500+.

Bolesław Chrobry

Atmoswera tragiczna -czyt. sztuczna . Wyzysk handlowców ,olbrzymie wymagania za małe pieniądze . Zwolniłem się sam i dziś nie żałuję ,bo i kasa dwa razy większa , premia kwartalna,umowa na stałe,lużny czas pracy ,a szef ? Szef czasem pyta czy aby kasa się zgadza, bo jaj co ,to możemy rozmawiać . Innymi słowy nigdy Brenen Polska !

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BRENEN POLSKA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
produkcja

Zupełnie rozumiem niektórych wpisów, chyba złośliwości. Pracuję tu od 3 lat - wszystko legal, nic na czarno, płaca ile na liście tyle na koncie, urlopy, nadgodziny płatne, jedna zmiana. Niektórzy chyba nigdy nigdzie nie pracowali

lepszy świat
@produkcja

Pracowali i pracują nadal tylko w innych firmach za znacznie lepszą kasę. Kolego a co na dzisiejszym rynku pracy pracownika za rarytas, że wszystko legal, urlop każdemu się należy, nadgodziny do odbioru. Przez rok zwolniło się z Visto ok. 15 ludzi - czyli połowa. To najlepiej świadczy. Za taką pracę przy lakierach min 2,5 a nie trochę powyżej minimalnej.

były produkcja
@produkcja

To jest ewidentnie wpis właścicieli i to kolejny. Świadczy tylko o atmosferze na firmie i walka o dobry wizerunek. Wystarczy uszanować pracownika i zapłacić godnie za prace i warunki pracy, a lepszej reklamy nie trzeba. Trzeba było zadbać o pracowników kiedy byli i chcieli pracować. Inwestowanie w pracownika to też inwestycja w firmę. Atmosfera na produkcji ok, a poza tym jakieś dziwne sytuacje.

produkcja
@były produkcja

nie właściciel tylko twój były kolega wolę tę pracę niż do końca życia zaglądać krowom pod ogon, chyba już zapomniałeś że pól roku byłeś na lewym zwolnieniu a my za ciebie robilismy

@produkcja

A wiesz ile można zarobić na zagladaniu pod ogon? Żadna praca nie hańbi. Sądzę, że w twojej firmie w warunkach szkodliwych przy chemii i materiałach niebezpiecznych i łatwopalnych to z 3 tyś. wyciągniesz na rękę. Bo jeżeli mniej to (usunięte przez administratora) jesteś.

BolesławChrobry
@produkcja

Firma miała bardzo duży potencjał ,jednak pazerność właściciela ,a także brak zaufania do ludzi robi swoje . Firmę też dobijają dwie osoby ,które żerują na właścicielu ,a ten jeszcze im wierzy . Innymi słowy sztuczna i nie miła atmoswera . Każdy ,kto odszedł dziś sobie chwali pracę w nowej firmie i jest doceniany za to ,co robi !

Zenon

My ... cała produkcja robi (na) ciebie , mycie firmowych samochodów,koszenie trawy , rąbanie drzewa i wiele innych robót , dwóch z produkcji. A zdrowie w chemi , ty złom wywiezierz to twoja robota.BYKU ????

Zaciekawiony

Jaka atomsfera w firmie proszę o opinie ;)

pracownik123
@Zaciekawiony

Super. Firma w ciągłym rozwoju.

@pracownik123

Z pracownikami krucho, szybko uciekają, albo z dziwnych powodów są zwalniani. Jaki rozwój i czego jak ludzi brak? Chyba proste okoliczne chłopki poszły po rozum do głowy i za marną kasę w chemii truć się nie chcą.

chemik
@Sylwek

Szkoda zdrowia na produkcji.

Edi

Cały czas wisi ogłoszenie o pracę na przedstawiciela, ciekawe czemu nikogo nie znaleźli ?! Z tego co wiadomo każdy handlowiec pracuje parę miesiecy złapie kontakty i co? ucieka do konkurencji gdzie ceny i warunki są bardziej atrakcyjniejsze dla klienta.

@Edi

Znaleźli już 150 tylko ich dawno tam nie ma taka taktyka????

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka atmosfera?

yu gi oh
@Zainteresowany

Niby potrzebuje ale albo sami odchodzą albo sie ich zwalnia. Atmosfera fatalna. Daj sobie spokój. Pozdrawiam.

Brenen.biuro
@Zainteresowany

Potrzebujemy pracowników produkcji. Jak masz chęć do pracy to zapraszamy. Atmosfera super.

darek

Nikt u nich nie chce już pracować....

Zenon

Koszenie grabienie liści cała produkcja cały czas

tadek2

praca dla handlowca to lipa nie chce mi się rozpisywać jak ktoś chce to niech jedzie do Warty jeśli czuje że "warto". zbiorą kontakty i heja.

Może ta firma nie jest odpowiednim miejscem pracy dla niektórych osób? Pracuję tu i znam różne sytuacje , wiem że niektórzy sądzili iż dobre udawanie pracy zawsze przejdzie. Niestety nikt za nikogo nie pracuje!

stan

Jaka płaca taka praca podobno tak mówią....

Remik

BRENEN POLSKA to spoko, nowoczesna firma, polecam.

uciekinier

Praca i płaca bardzo słaba. Sporo ludzi już uciekło z Brenena.

Brak konkretów Opinie podzielone ale nie warto

Pan M.

Brak jakiegokolwiek i szczerej rozmowy, informacje uzyskuje się tylko i wyłącznie takie jakie oni chcą, niestety na trudniejsze pytania odpowiedź jest omijająca. Z szefem brak jakiejkolwiek rozmowy, wiecznie zajety, może i mają perspektywy ale brak konkretów. (usunięte przez administratora)

Rysiek

Niektórzy przesadzają z tym narzekaniem. Jak firma chce zatrudnić pracownika to normalnie podaje wszystkie informacje, nie robi z tego tajemnicy. Podpisujemy umowę jak mamy jasne i czytelne zapisy, to cała filozofia. Nie zwalajmy na innych naszych błędów.

Benedykt

Rotacja w firmach to nic szczególnego. Ludzie zmieniają firmy szukając dobrych zarobków i to cała filozofia. Taki brak przywiązania prezentuje również pracodawca.

Zuzanna

@pracownik a co w takim razie Tobie osobiście podoba się w pracy w BRENEN POLSKA? To bardzo ciekawa opinia - przeciwstawna do wielu, które pojawiły się ostatnio na forum. Tym bardziej warto, abyś rozwinął myśl. Wiele potencjalnych pracowników firmy czeka na właśnie takie konkretne i merytoryczne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

• Jak się pracuje w BRENEN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BRENEN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRENEN POLSKA?

BRENEN POLSKA
3.4/5 Na podstawie 208 ocen.

BRENEN POLSKA