GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

sternik

dawac Ludzie do pracy do PEKAES w Sosnowcu,(usunięte przez administratora)

Honorata
@sternik

Niestety, Twój komentarz jest mało zrozumiały. A już szczególny problem będą z nim miały te osoby, które są nowe na forum. Jesteś może pracownikiem w firmie PEKAES? Jeśli tak to zachęcałabym Cię do tego, żebyś opowiedział nam coś o specyfice pracy w tym miejscu. Dowiedziałam się, iż firma ta jest organizatorem programu stażowego "Kurs na rozwój", który przeznaczony jest dla studentów IV-V roku oraz absolwentów. Może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego stażu?

sternik
@Honorata

Bełchatów wszystko napisał na ten temat, więc się domysl .

apsik

co wy tam chcecie od tej firemki? orientalna jest i tyle jak i jej dowódcy.

opinia

mi jak w 2010 zapodziali przesyłke to do tej pory jej szukają.w Sosnowcu potem w Dąbrowie Górniczej i zaś w Sosnowcu, mam nadzieje ze się znajdzie jak ich przeniosą do Gliwic.A może do Cieszyna.

łan
@opinia

opinia prędzej Złoty Pociąg znajsziesz jak paczke zagubioną przez tę firmę.

Bełchatów

Firma dziad. Najpierw gubią przesyłkę na palecie( duża paczka), kierowca i biuro obslugi sie wykłucaa z klientem. Zero szacunku a doświadczenia jeszcze mniej. Takie firmy trzeba likwidować z rynku!!!!!

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
JusTnR

Hey everyone..strange people can work in this company?? I know very little Polish but i can work magazyner and also i want to work with wózek widłowy.

kot w butach

hahahahhaha nikczemność niezna granic! Małe nikt awansowało hahahahhaah.Zagórze się już smieje z trafnej decyzji.

Jakby ktoś miał wątpliwość czy to prawdziwa sytuacja to zapraszam do kontaktu. (usunięte przez administratora)

wielgoszz

Podcinanie gałęzi na, której się siedzi grozi kalectwem lub śmiercią - wszyscy normalni o tym wiedzą:). Jeżeli ludzie na stanowisku kierowniczym zdolni są do knucia takich intryg w swoim otoczeniu biznesowym to oznacza, że zupełnie nie mają pojęcia o roli podwykonawcy dystrybucyjnego - "aż dziw bierze", że nikt z centrali tego nie widzi? Dobrze, że jest to forum bo byłem zainteresowany współpracą a firmę znałem jeszcze z przed lat...Czy prawdą jest, że większość starych (doświadczonych) pracowników już tam nie pracuje?

lis

jesli szefowa oddziału ma "ulubionego " przewoźnika , to sytuacja jednoznaczna :-) , pewnie niedługo zawita do niej druzyna z Błonia

Zorba
@Piotr

Należy mieć nadzieję że Pani dyr. Razem z ulubionym przewoźnikiem będą prześwietleni przez (usunięte przez administratora)i długo nie zabawią

Tyle knucia a przyszło Wam do głów, że wywalony przewoźnik słabym był, zwykły krętacz, który najzwyczajniej w świecie przelicytował i przegrał a jego odstrzelenie uzgodnione było a all? mogło tak być? mogło tak być?

Przewoźnik
@:)

I dopiero to teraz dostrzegli i tyle czasu na to pozwalali to co robią te nie wywożone palety w magazynie a o nie obieranych od klientow juz nie wspomnę ktoś był widział

wielgoszz
@:)

Nie przyszło nam akurat to do głowy ... bo akurat znamy solidność tego przewoźnik...przez całe lata był zatrudniony za"piękne oczy"??? A tak na marginesie tu nie chodzi o samego przewoźnika czy był dobry czy zły...tu chodzi o formę jego odsunięcia od pracy...

Aaa
@wielgoszz

Brawo dla szefa oddziału. Wreszcie ktoś podjął słuszną decyzję. Trochę spadną wyniki ale w perspektywie czasu idealna decyzja

Franciszek
@Aaa

Jakiego rodzaju decyzję podjął szef jednego z oddziałów firmy PEKAES? Mógłbyś osobom, które nie mają doświadczenia zawodowego związanego z tym pracodawcą napisać, co takiego się wydarzyło? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Francuski Łącznik

Całkiem nie tak dawno dobrze było orientować się w "chińszczyźnie", a teraz? Jesteście gotowi na ślimaki i żabie udka pod paskudne Bordeaux? (Najlepsze francuskie wina są niemieckie ;-)

(F)e(M)fata(L)e
@Francuski Łącznik

moze w koncu bendzie pozadek

@Francuski Łącznik

Ślimaki, czy jak kto woli słuchanie radia na najpopularniejszym paśmie, chyba najbardziej logiczne teraz

Pierre Dzący

Jakieś konkrety? FM kupuje PEKAES?

Franciszek
@Pierre Dzący

Skąd takie przypuszczenie? Masz jakieś nieoficjalne informacje o tym, że rzekomo inna firma ma zamiar kupić udziały w firmie PEKAES? Skoro rzekomo planowana jest sprzedaż, to oczywiście rodzi się podstawowe pytanie dlaczego? Mam nadzieję, że rozjaśnisz swój komentarz.

Pierre Dzący
@Franciszek

To chyba pytanie do osób które pisały przede mną. To wynika z ich wpisów, ja tylko dopytuję bo też mnie to ciekawi.

PEKlowany
@Franciszek

Twoja wypowiedź brzmi jak nieudolne, nieoficjalne działanie działu pr/marketingu :)

@Franciszek

" Skąd takie przypuszczenie?" - nie ujawnię źródła na tym etapie "Masz jakieś nieoficjalnie informacje ...?" - a co jak mam? "podstawowe pytanie dlaczego?" - a dlaczego by nie? PEKAES nie jest do sprzedania? ;-) A właściwie stawiając pytanie czyli nie "dlaczego" ale "po co" - to po to żeby mieć sieć dystrybucyjną dla swoich klientów (łatwiej kupić niż zbudować własną) i już jeżzących w niej klientów, oraz po to, żeby pozbyć się sporego gracza z rynku. To tak z grubsza. Może być też atrakcyjna cena zakupu gdy sprzedający już wie, że za chwilę jego firma zacznie lawinowo tracić na wartości. Pytanie czy kupujący też już o tym wie czy jeszcze nie? ;-)

@Francuski Łącznik

łatwiej kupić niż zbudować własną, nawet jeśli się dochodzi do takiego wniosku po więcej niż 3 nieudanych próbach...

@Francuski Łącznik

Czyli co oby do końca roku?

nocny wiatr
@(F)e(M)fata(L)e

ile bierze Kamil BLANCIK żeby jezdzic w waszej firmie?

@Zainteresowany

Myślisz, że warto czekać? Niektórzy zdecydowali inaczej. Zobaczymy jak na tym wyjdą.

@Francuski Łącznik

Podobno już żaby nie aktualne, ale trzeba odświeżyć znajomość z kebabem na mieście

Francuski Łącznik

(Faktycznie, Żaby już chyba nie (za droga zabawka?) Co do kebaba - raczej nie. Ale może by tak spojrzeć w stronę american pie ;-) Mają logistykę, żebrają o dostawy drobnicy w kraju do granic ośmieszania się. Centrala na samej górze sądzi co prawda że zamiast drobnicy można dać radę milkrunami, ale kto wie. Tym bardziej, że zanim stali sie "american pie" i byli jeszcze sami ... "żabami" ;-) mieli chyba apetyt właśnie na pekaes.

Filipek
@Francuski Łącznik

Żaby i american pie dano nie aktualne. Z tego co wiem to już po nowym roku jako posiłki regeneracyjne tylko kebab z baraniny. Mają na dniach testować w Błoniu dostawa prosto z Netlog Logistic.

@Filipek

Nie wygląda więc to dobrze. Turecki kapitał to jest bardzo specyficzny sposób zarządzania i finansowania. Wygląda mi na to, że nikt tego tak naprawdę nie chce z jednej strony z drugiej natomiast obceny własciciel też już ma dość. Efekt może być średnio ciekawy. Może się okazać, że ci co odeszli nie wyjdą na tym źle. Wiem że to inna specyfika, ale czy EKOL coś jeszcze działa w Polsce?

@Francuski Łącznik

Działa, ale są w gronie niezainteresowwnych. To że specyficzny sposób zarządzania to wszyscy myślę już wiedzą. Skoro tylko Netlog Logistic ma to na widelcu to raczej masz rację co do efektu

lelek
@Zainteresowany

i poszłooooo

Aaa
@lelek

Słaby informator

Dete

To nic nieda .Tam są takie układy że nawet sam pan Bóg nie pomoże.Znam z autopsii,beton straszny gorzej jak ndrandetta.

,lp

uwaga na chudego wrednego wózkowego w sosnowcu czesto pracuje na rano i na noc pyskaty gówniarz z czeladzi

Chudy wredny
@,lp

Ua ale się pożaliłeś strach się bać, jak masz coś to zapraszam wyjasnimy sobie twarzą w twarz a (usunięte przez administratora) na forum jak śmieć

ilona

Kurier (oddział w Bydgoszczy) zabłądził w centrum miasta, po czym stwierdził, że ma za duży samochód i nie da rady dojechać. Kolejnego dnia zero kontaktu. Nie odbiera tel. Kolejnego dnia już interwencja sklepu gdzie zamawiany był towar. Kurier powiedział, że będzie, po czym nie przyjechał. Kolejnego dnia dzwoni, że będzie ok 12 po czym znowu zero kontaktu. Po interwencji sklepu (również kolejnej) stwierdził, że nie dostarczy paczki. Pierwszy raz spotykam się z taką bezczelnością, chamstwem i totalnym ignorowaniem klienta. Z towaru musiałam zrezygnować po prawie tygodniowej walce z kurierem (skoro uznał, ze nie zamierza w ogóle dostarczyć paczki). Firma PEKAES prawdopodobnie również nic z tą sprawą nie zrobi.

Niezadowolona

Przysylka miała być dostarczona w środę po tym jak dostalam wiadomość że będzie to siedziałam cały dzień w domu a bezczelnie kurier zaznaczył sobie ok godziny 18 że nie udana próba dostarczenia. Dzwoniłam dzisiaj do biura obsługi klienta to pani która odebrała telefon tak rozmawiała jakby była tam za karę. Nie polecam w 200%

poczta
@Niezadowolona

pi pierwsze to sa swieta i dlugi weekend a po drugie jak nie pasuje to sobie sama odbierz - wielkie mi co - krolowej paczuszki nie przyniesli pod dziubek no koszmar jakis

Anonimowa

Nie polecam pracy w dziale handlowym. Chyba najwyższe możliwe targety dla handlowców na rynku, oparte wyłącznie o nową sprzedaż. Twoje firmy są po roku przekazywane w całości "farmerom" którzy spijają śmietankę. System premiowy jest wyjątkowo nieprzyjazny, przekombinowany, zawiły i niekorzystny. Można się w nim pogubić tracąc część wynagrodzenia. Nie ma takiego drugiego na rynku. Niskie podstawy wynagrodzenia w stosunku do innych pracodawców na rynku. Premie teoretycznie wysokie ale tak naprawdę iluzoryczne i rzadkie. Na bardzo długim kiju ta marchewka. Bywa nerwowo. Podpisanie lojalki teoretycznie dla formalności ale powoduje że wiele osób zostało bardzo wysokie kary odchodząc z pracy. Odradzam, a jak już tam idziecie to za wszelką cenę nie podpisuj tam żadnej lojalki bo stracicie bardzo dużo. Bez najmniejszej litości. Gdy zatrudniłam się u konkurencji byli w szoku poznając te warunki.

@Anonimowa

No nie mów, "muzykant" dalej twardo propaguje system premiowy jedyny słuszny? nic się nie zmieniło? Zapomniałaś jeszcze dodać ze aby klient był uznany do premii musi mieć brak obrotów 0,00 zł przez 6 miesięcy i nawet jak ci się uda to wszystko przeskoczyć to lalki z centrali i tak mogą ci go nie zaliczyć. Co do zawiłości systemu premiowego próbowałem go wyklarować sędziemu podczas rozprawy niestety nie zrozumiał. Lojalka zawiera mnóstwo klauzul abuzywnych zatem należy do niej podchodzić z dystansem. Tym co się jeszcze wahają proponuję sprawdzić warunki finansowe u konkurencji o atmosferze nie wspominając. Choć w zasadzie porównywać można rzeczy choć trochę porównywalne .

Zenon
@Anonimowa

Karola, ty taka anonimowa nie bądź, pisz o sobie jak było i przestań bredzić, bo za to co ty robiłaś to ci nikt żadnej premii nigdzie nie da. Najpierw na własną pensję zarób. Poczekaj chwilę jak ta litościwa "konkurencja" cię podliczy za kwartał albo dwa max ;-) tylko wtedy już chętnych do wpisów nie ma, bo za robotą latają... ;-)

@Zenon

Zenon a Ty przeczytałeś to co napisałeś? Oceniaj system premiowy, lojalkę warunki pracy a nie koleżankę. Chętnie z Tobą podyskutuje o faktach, zacznijmy może od odpowiedzi na pytanie. Czy system premiowy jest korzystny dla firmy?

@Miras Z Szczecin

Miruś, jak kali ukraść krowa to dobrze, ale kalemu to już nie, co? Zajmij ty się tą swoją budowlanką, bo już tylko to ci zostało po tym mąceniu wszędzie...

@Krystek

Tak tak możesz sie skumać z tym kalim podobny level. Nie ma to jak merytoryczne wypowiedzi. I skąd pomysł na budowlankę? W przeciwieństwie do Ciebie ja już sie niczym nie muszę zajmować.

@Miras Z Szczecin

Po wylocie ze wszystkich miejsc za mącenie faktycznie już nie musisz...

tez poseł
@Krystek

przytulił kasę co tobie obiecali na podwyżkę wiec nic nie musi a ty trzymaj sie dalej pazurami do emerytury której i tak nie zobaczysz.

Krzychu J.
@Krystek

Ty nie gadaj głupot pod różnymi nickami tylko odpowiedz na pytanie o premii albo zajmij się grą na trąbce zgodnie z wykształceniem.

@Krzychu J.

Miruś, oszuściku mały, ja pod jednym nickiem ci piszę, ale widzę, że ty tu ruch robisz pod różnymi i sam sobie dogadujesz, bo nikt twojej dennej dyskusji nie podgrzewa. Luzuj już, leją na ciebie i zapomnieli, że taki krętacz kiedyś był ;-)

ona
@Anonimowa

@anonimowa gdyby się pracowało jak należy, bez ściemniania ,to praca byłaby zadowalająco. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma- takie przysłowie zawsze się sprawdza ;)

Rocher
@Anonimowa

hej, czy faktycznie aż tak źle w dziale handlowym? O jakim oddziale mowa?

anonimowa
@Rocher

W żadnej sprzedaży kolorowo nie jest a kwestia lokalizacji nie ma znaczenia. Wszędzie trzeba sumiennie i rzetelnie za..ć aby mieć wyniki :)

stefan

0,0000001 tyle jest warta ta firma

alfons matki stefana
@stefan

i tak wiecej niz twoja matka

nick

w sosnowcu w magazynie rzadzi (usunięte przez administratora) gówniarzy pracujacych jeszcze w poprzedniej lokalizacji szczególnie wredny jest taki nietykalny chudy przemadrzałek leser wredny typek który potrafi tak załadowac naczepe ze jest ciezko jechac to głównie przez tych typków zwalniaja sie dobrzy wózkowi omijac z daleka

Dete
@nick

Kolego masz racje,i jeszcze w łape biorą.

Edzia

Widzę, że pojawiło się znowu ogłoszenie o pracę dla Specjalisty BHP, Mógłby ktoś napisać dlaczego cały czas od kilku lat trwa tam rekrutacja na to stanowisko? Powstają nowe miejsca pracy czy wszyscy behapowcy odchodzą? Trochę dziwne bo w normalnej firmie takie stanowiska się nie zwalniają. Ile może tam zarabiać behapowiec? ma chociaż 6 z przodu? Prośba o informację.

@Edzia

Odchodzą. Ma się zgadzać wszytko. A jak się nie zgadza to i tak ma się zgadzać....

Firma nędza, zarobki tak samo (usunięte przez administratora)

marana

ić to ci wezwanie wyśla

Ciekawy

Na jakie zarobki morze liczyć przedstawiciel handlowy?

Mruczuś

Jak nie będą płacić 3000zl netto to wszyscy się zwina. Bo już pomału każda firma płaci te pieniądze a firm powstaje coraz więcej ludzi potrzeba dlatego ostrzegam tylko.

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.