Opinie o Gomar w Pińczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gomar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gomar o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gomar w Pińczów

Gorka:)

Już niedlugo nowy rzad!!!! A nieroby dozwolnienia!!!!!!

obecny

jakie premie comiesięczne, no chyba że fikcje piszesz, ipaq przyjmie wszystko, jak na razie więcej terminuje się w sklepach i hurtowniach niż sprzedaje się , jak dalej tak będzie to trzeba zmienić zawód , nie przedstawiciel handlowy a promotor towarów przecenionych lub specjalista ds wymian i przecen , co to za ma być, zero pomysłów co dalej, tylko chwila obecna

obecny

i co ?? kolejni ph uciekają , ciekawe kiedy tam pójdą po rozum do głowy, swoich ludzi już nie mają a teraz pozostali odchodzą , rozwalą do samego końca tą firmę , zero pojęcia o tym co aktualnie dzieje się na rynku a już w ogóle z ich produktami

zadowolony

Ja jestem zadowolony że mnie już tam nie ma. Pracuję u konkurencji w której wiedzą o co chodzi w sprzedaży. A tutaj dwóch baranków pięknie mówi a nic nie robi. Mydlą tylko oczy i ściągają swoich ludzi co też nic nie robią. Panowie - nie macie żadnych wiadomości op tym co się dzieje na rynku i nie wiecie nic o handlu. Szkoda mojej pracy którą włożyłem a z drugiej strony dobra szkoła była bo teraz wprowadzam moje produkty w miejsce waszych. Nie wierzcie w to co piszą. że jest dobrze i nieźle płacą, cały czas ludzie się zmieniają bo ten produkt się już nie sprzedaje, na moim miejscu już pracuje 3 osoba a hurtownie nie chcą tego produktu w dystrybucji. Pozdrawiam wszystkich ze starej ekipy co juz tam nie pracują.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gomar? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
bb

tu ludzie pracują za minimum..bo nie ma pracy w mieście..i w ogóle..to żart nie handel!!!

zasia

@migotka , nie mam pojęcia jakie warsztaty samochodowe, tu piszą wszyscy z innego działu, tam gdzie umiera wszystko a jak padnie to i warsztacie nie będzie co naprawiac bo wszystko stanie

lx

super firma:-)

yy

(usunięte przez administratora) .hmmm..to jest zbyt lekkie określenie...szkoda słów.ale już niedługo i po nich.pozdro

zosia

co za brednie !!!!! , dobre podstawy, premie, super praca i inne gorzej już trafić nie mogłam, chyba te wpisy to sami sobie piszą żeby podnieść się na duchu i uwierzyć w to co robi (usunięte przez administratora) bagno (usunięte przez administratora) br /> przyszłam a już będę uciekać, ten kto pracował to wie o czym pisze

cacanka

Właśnie się dowiedziałam że juz nie ma dwóch nierobów z Podravki, bardzo dobrze Panie Górniak. W końcu ktos przejżał na oczy. Jeden co mój teren zaorał a drugi co niby sieci miał otwierać. Koniec tej grandy!!!!!

y

potwierdzam pensje ok,uważam że jedna z lepszych firm teraz na rynku..pozdro

new.

za chwilę nigdzie nie będzie można kupić tych produktów, będą tylko dla wybranych, jak sobie sami zrobią w firmie, jutro już nie będzie kolejnych ludzi, tak szybko odchodzą ... no chyba że dyrekcja sama będzie teraz sprzedawać , pokażą jak to się robi i już będzie wszystko i wszędzie

klient

czy ta firma jeszcze istnieje , czy działa , ktoś coś wie, nigdzie ich nie widać , nigdzie ich nie ma , nikt nie chce tego kupować , a coś tam mieli co było dobre, czy gdzieś co można kupić czy tylko obok firmy, czy już padli całkowicie

obecna

czy ja czegos nie rozumiem, firmy Wam się pomieszały ?? kołchoz , marne pensje, wymagania i badziewie które ktoś na siłę wciska jako premium mieszkam blisko zwiedzałam kilka razy fabrykę i ktoś kto napisał o parku maszynowym chyba był w innej fabryce, tutaj siedzi na wiadrze Pani Zosia i zawija w sreberka

wiem

firma Gomar to wysoko wyspecjalizowana firma w branży przetwórstwa owoców i warzyw.Firma ciągle inwestuje w park maszynowy, w ludzi podnosząc ich nieustannie kompetencje.uważam że naprawde można z tą firmą związać się na długie lata i czerpać radość z rozwoju firmy i swojego przy jednoczesnej stabilzacji finansowej.Polecam

sok

tak to prawda super warunki i pracy i płacy..mogłoby być zawsze lepiej, ale minimum socjalne też jest ok.

juz

sonia - to nie ta firma, jakie szkła

new.

porażka firma,produkt na wymarciu,zarządzanie mega nie profesjonalne..szukam pracy na gwałt

Km

Wszystko się zgadza. I pieniadze i atmosfera i ogólnie wszystko wszystko. Oprócz firmy.

wer

Witam a co się stało panu gorniakowi

Zostaw merytoryczną opinię o Gomar - Pińczów

• Jak się pracuje w Gomar?

Zobacz opinie na temat firmy Gomar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gomar?

Gomar