Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Zuzanna

@Jasiek, a długo już pracujesz w Jar-Pol? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? @Marek, rozumiem, że także jesteś obecnym lub byłym pracownikiem firmy. Może jednak jesteś w stanie podać jakieś plusy pracy w tym miejscu?

@Zuzanna

Niestety nie jestem w stanie znaleźć żadnego plusa na temat pracy w tej firmie.

Franek

Jestem masarzem w Jar-Pol. Mam super szefostwo i fajnie zarabiam.

@Franek

Nie żartuj, przecież każdy zna tą szemraną firmę , gdzie część wynagrodzenia wypłacają na czarno wbrew woli pracowników.

Pracuję jako masarz. Praca w Jar-Pol jest ok. Dobrze zarabiam i super atmosfera.

Tadek
@Tomek

Tomuś nie żartuj.Połowę pieniędzy tzn premię uznaniową dostajesz w kopercie?

Diablo

no niestety z grąbkowa wszyscy uciekają z jar-polu bo tu wyzysk totalny podkrecac tempo które jest juz o wiele za szybkie i dac ludziom jak najmniej zarobic nie polecam tego szamba a brak ludzi jest ogromny nawet ukraincy nie chcą tu pracowac i uciekaja gdzie indziej narazie szajs

jarek
@Diablo

Pewnie, połóż się i czekaj jak ci z nieba spadnie, leniu

Dobry i zły
@jarek

To płacie uczciwe

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Jasiek

Wykonuję zawód jeliciarza w Jar-Pol. Firma jest dobrze zarządzana i świetne zarobki.

Zuzanna

@Patryk, długo już jesteś związany z Jar-Pol? Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w tej firmie? @Zofia, możesz napisać coś więcej? Tak ogólne opinie niewiele mówią osobom zainteresowanym podjęciem pracy w firmie. @Emil, jakie? Możesz nam je przybliżyć? Chętnie poznamy jakieś konkrety.

Patryk

Pracuję na stanowisku masarza w Jar-Pol i zadowolony jestem z warunków pracy oraz wynagrodzenia.

Zofia

NIEE. POLECAM. Unikać tego s.......

Zofia

NiEE POLECAM!!!! UNIKAĆ

Gienek

Jar-Pol to nie tylko uczciwa firma ale i porządny pracodawca. Pracuję w firmie od roku i pozytywnie oceniam swojego pracodawcę.

Seba
@Gienek

Cz uczciwy to PIP i odpowiednie służby ocenią.

Franek 25

Praca w Jar-Pol daje mi satysfakcję finansową. Pracodawca jest ok.

Mikesz
@Franek 25

Jaruś chyba sobie sam piszesz te pozytywne opinie. Żenada.

Karol 35

Praca w Jar-Pol zapewnia mi dobre zarobki.

Bożenka
@Karol 35

A ty wciąż to samo.

Gucio
@Karol 35

Zwłaszcza te wypłacane w kopercie od których nie odprowadzają składek.

Irek 32

Pracuję od roku w Jar-Pol i bardzo dobrze oceniam pracodawcę.

Obserwator
@Irek 32

... i specjalnie wstałeś o trzeciej nad ranem, żeby podzielić się z nami tym bełkotem.

Emil
@Irek 32

Ludzie z Sosnowca mają wręcz odmienne zdanie na temat tej szemranej firmy.

Gnom

ten tydzien w Grąbkowie minął w miare normalnie nie licząc zabójczego tempa które wykancza ludzi i zniecheca do tej firmy to ten tydzien był w miare ok a to tylko za sprawą ze było mniej swin do rozbioru pierwszy taki w miare normalny tydzien od kilku miesiecy a co do zarobków to niskie w porównaniu do wykonywanej tam roboty no i ludzie cały czas ubywają nara

Co
@Gnom

Omijać ten zakład szerokim łukiem

Zuzanna

@job_seeker, i jak, zdecydowałeś się aplikować do pracy w Jar-Pol? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Hr-owiec, rozumiem, że pracujesz w Jar-Pol. Jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią!

job_seeker

Szukają do pracy w kadrach - warto aplikować?

Hr-owiec
@job_seeker

Nie.

Kazik 45

Praca w Jar-Pol daje mi dużo satysfakcji i pozwala rozwijać się zawodowo.

Czesiek 23
@Kazik 45

Padłem ze śmiechu. Jarek teraz dołożyłeś do pieca. Pisz więcej, taki talent nie może się zmarnować.

Zuzanna

@Panek25, dlaczego? Możesz powiedzieć coś więcej? Tak ogólne opinie niewiele mówią osobom zainteresowanym pracą w Jar-Pol. Zachęcam Cię do podania jakichś konkretów. @Franek 25, a długo już pracujesz w Jar-Pol? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? Czy jest jakiś socjal w firmie?

Panek25

Unikać!

Franek 25

Jar-Pol jest porządną firmą i dobrze mi się tu pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol