ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH

Ziębice

Opinie o ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH

waga 2010-11-12 10:48:56
Brak zorganizowania i kompetencji pracowników biurowych -nie korzystają z pieniędzy Unii.Załatwienie jakiejkolwiek sprawy wymaga napisania paru pism i odbyciu kilku nic nie wnoszących w danej sprawie rozmów.Szczególnie kierownik nadaje się do wymiany!!!
anonim 2010-11-26 19:00:28
Całkowita prawda .
dj 2011-01-10 11:20:48
Czy zostały już sprawdzone kompetencje kierownika ZUK .Już czas zatrudnić osobę o większych kompetencjach i zdolnościach interpersonalnych i intelektualnych -nie wspominając o podstawie obsługi komputera?
fan 2011-02-22 19:36:26
Zwalnianie kompetentnych pracowników i podpisywanie prac , remontów i innych spekulacji ,które nie miały miejsca,lub mówiąc dosadniej -odbyły się tylko na papierze.
Pytam się -dlaczego nie są pozyskiwane pieniądze z funduszy unijnych na remonty budynków -niewykorzystane fundusze przepadną.

Jeżeli kierownictwo ZUK nie potrafi pozyskiwać pieniędzy i do tej pory nie odbyło chociażby szkoleń w danym zakresie -to może łaskawie opuści już te stołki i da możliwość działania ludziom bardziej kreatywnym.

Kontrola NIK natomiast potrzebna swoją drogą- i sprawdzenie dokładnie wszystkich wykonanych prac:)
motylek105040 2012-11-05 20:55:56
Zakład Usług Komunalnych w Ziębicach i pracujący w tym miejscu ludzie nie potrafią poradzić sobie z najdrobniejszymi problemami . Jest to banda niekompetentnych ludzi i nienadających się na to te stanowiska ! Skoro tłumacza ,że mają za dużo budynków do prowadzenia to może powinni większość z nich przekazać innej władzy ! CI LUDZIE POWINNI SAMI Z WŁASNEJ WOLI ODDAĆ STOŁKI DLA LUDZI KOMPETENTNIEJSZYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gienek 2014-08-12 14:33:02
Teraz w naszym urzędzie jest jak w rodzinie nam się dobrze pracuje tz.nic nie robi kasa spływa systematycznie do kieszeni czego chcieć więcej?
anonimmm 2015-07-07 22:33:18
wszystko się zmienia, nawet ZUK- na lepsze :)
poras 2016-05-18 19:25:25
wielka odpowiedzialność to przy okazji wielkie pieniadze jeśli jeszcze o tym nie wiesz. to jest istotne
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH - Ziębice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH