Agbud

Legnica

Opinie o Agbud

pawel 2013-01-30 15:21:43
Odnośnie AGBUD legnica, polecam, mam doświadczenie z tą firmą w dwóch mieszkaniach (ul łukasińskiego oraz wojska polskiego), mam doświadczenie także z innymi zarządcami... z całą odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z działu TECHNICZNEGO ww firmy, bezproblemowo, kompetentnie i fachowo pomagają, naprawdę jestem zadowolny.
Mieszkaniec 2013-03-04 07:14:27
Niestety nie jest to dobra firma,zamiast naprawy dachu wymyslili klejenie szczelin tasma samoklejaca,sa gorsi jak dawniejsze spoldzielnie mieszkaniowe,mimo roznych funduszy np remontowych,konserwatorskich,kaza placic np.za powieszenie informacji na tablicy ogloszen w klatce.Niedlugo za podniesienie sluchawki tez bedziemy placic.W roku oplaty podniesli o ponad100zl.Sa dobrzy w wyciaganiu kasy.Na szczescie nie sa jedyni na rynku.
NIEZADOWOLONY 2013-06-07 14:13:29
AGBUD LEGNICA to jeszcze gorzej jak w OGM.Nic nie robią należycie,nie polecam.
2013-10-05 21:08:57
a co takiego tobie naprawili w mieszkaniu na wojska polskiego że jesteś zadowolony bo agbud tam nie zarządza
gość 2013-11-16 14:02:23
AGBUD LEGNICA to jeszcze gorzej jak w OGM.Nic nie robią należycie,nie polecam

Zgadzam się z tą opinią.Nic nie robią należycie.Również nie polecam.
kris 2013-11-20 14:47:55
(usunięte przez administratora)Techniczna obsługa nieruchomości istnieje możliwość ryczałtowo uregulować wszystkie naprawy i usługi konserwacyjne związane z nieruchomością.
anonim 2013-12-10 17:39:03
Nie polecam !
Ogólnie firma zawaliła sprawę są lepsi, na szczęście.
Ja 2014-01-07 19:44:55
Dno i wodorosty
A. 2014-02-04 13:46:26
Pracodawca nie wypłaca należności za nadgodziny anie nie daje możliwości odbioru godzin wolnych. Za kazdą błachostke potrąca premie, choby nie wiem jakby sobie człowiek flaki wypruwał cały miesiąc zeby było ok. Ot tyle - niepolecam
Lorkan 2014-06-16 23:53:17
Oj kolejne administratorki odeszły ?! ciekawe dlaczego hmmm.... pewnie mały dosc psychicznego nękania.
gal 2014-06-19 19:58:51
Oj Lorkan jeżeli działały tak jak ty piszesz to dobrze że odeszły ( zapewne chodziło ci o "miały" i "dość" . A dość psychicznego nękania zapewne przez niedowartościowanych klientów którym może jesteś ?!
Radoo 2014-08-20 18:14:15
Hehe i Sylwiunie zwolnili...oj jaka szkoda....
BZYKU 2014-11-04 21:57:55
O AGBUDZIE I PANU (usunięte przez administratora) MOŻNA PISAĆ BARDZO DUŻO.
JAK PRACODAWCA BEZNADZIEJNY - CHAMSKI DLA PRACOWNIKÓW, WYKORZYSTUJĄCY NA MAX.- ŻADNY NORMALNY CZŁOWIEK NIE WYTRZYMA TAM ZA DŁUGO A DO TEGO ROBI Z PRACUJĄCYCH TAM LUDZI IDIOTÓW PRZED WŁAŚCICIELAMI WSPÓLNOT.
A JAKO ZARZĄDCA TEŻ JEST KIEPSKI - BIERZE KASĘ I NIC NIE ROBI.....TYLKO CZEKA.
ZACZYNA COŚ "ROBIĆ" JAK SIĘ CHCE Z JEGO USŁUG ZREZYGNOWAĆ. WTEDY OBIECUJE POPRAWĘ, OBNIŻKĘ CENY ZA ZARZĄDZANIE I NAGLE DZIEJE SIĘ COŚ NA WSPÓLNOCIE ALE NA KRÓTKI OKRES.
JEDNYM SŁOWEM DOROBKIEWICZ - ABY SIĘ SZYBKO DOROBIĆ A NIC NIE ROBIĆ.
JEGO KULTURA OSOBISTA TEŻ DAJE DUŻO DO MYŚLENIA. BEZCZELNIEJSZE SIĘ ŚMIEJE Z LUDZI I ICH PROBLEMÓW. SKŁÓCA CAŁE WSPÓLNOTY NAPUSZCZAJĄC JEDNYCH NA DRUGICH.
UWAGA NA FUNDUSZE REMONTOWE, KORZYSTA NICH CAŁY CZAS I TRAKTUJE JAKO BIEŻĄCE KONTO NA WSZYSTKIE OPŁATY WSPÓLNOTY. NIE ŚCIĄGA DŁUGÓW OD ZALEGAJĄCYCH WŁAŚCICIELI.
KTO SIĘ CHOĆ RAZ SPOTKAŁ Z AGBUDEM I PANEM (usunięte przez administratora) TO WIE O CZYM MOWA.

jabadoooo 2014-11-14 09:59:14
tak słyszałam wiele.
A co do funduszu to daje podstępnie uchwałe do podpisania a ludzie nie wiedzą co podpisują, zę w razie długów mogą z niej przeksięgowywac kase na bieżący rachunek. Złodziejstwo.
hahaha 2014-12-19 17:46:04
marzenie ściętej głowy....Panie G
1 2015-01-13 10:56:31
POTWIERDZAM
tori 2015-01-15 21:50:11
Teraz zebrania. codziennie latam tamtędy na fitnes i nawet o 21 światło sie paliło i dziewczyny tyrały. A Pan G ani dziękuje ani groszem nie sypnie....a jeszcze bedzie węszył za co zabrac
zero 2015-03-28 05:17:39
Poznańska jest teraz w jego władaniu niech tylko zacznie kraść kase za nic robienie to i mu kolega w bloku nie pomorze tylko wyleci na zbity pysk
miecio 2015-03-28 05:45:46
Kogo zeście wybrali bedzie zerowal na was
piotr 2015-12-05 18:32:16
Był taki techniczny pan T. Tragedia. Nikt nie chciał z nim współpracować i z wielu wspólnot szybko wyleciał. Takie szkody narobił pewnie miał dobre chody, a reszta pracowników zmienia się jak pory roku.
paweł 2015-12-06 11:44:57
Z technicznymi to mają problemy, pan T rozkładał wszystko na łopatki i go trzymali. Potrafił zepsuć takie rzeczy które były nie możliwe do zepsucia, żadna firma nie chciała z nim współpracować bo był mało kompetentny. Po znjomości był?
w 2015-12-06 11:52:10
I znowu będziemy musieli pracować z osobą bez doświadczenia i odbierać telefony od niezadowolonych wspólnot. Co chwię ktoś nowy. Trudno nam pracować w takich warunkach i mało płaca
adi 2016-01-13 12:31:33
a jak tak czytam i jestem przerażona jakich sfrustrowanych Polaków mamy, często nieudaczników, którym nic albo prawie nic nie wychodzi i stąd niestety ich komentarze. Od AGBUD powinni się uczyć, szef wymaga dużo zarówno od siebie jak i innych i wiele nie może ścierpieć , że pracując 15 lat dla swojej firmy udało mu się i gratulacje. Firma działa bez zastrzeżeń, wysoki poziom, czasem wpadki się zdarzają, ale to właśnie głównie przez tych marnych pracowników, którym później wstyd przyznać , że nie sprostali . Jestem klientem tej firmy już długo i mam doświadczenie w kwestii zarządców i przyznaje że tak dobrych jest naprawdę na lekarstwo
Fifi 2016-01-13 12:39:48
I tu się zgadzam adi w końcu ktoś tych oszołomom powiedział co myśli i tak delikatnie. ja chciałbym pracować w AGBUD , jak na Legnice to świetne warunki pracy i płacy, górna pólka, atmosfera super,dbałośc o pracowników, moje koleżanki pracują już długo i są bardzo zadowolone. Niestety nie mogę się dostać tam bo wymagania są dość duże
hahahaha 2016-09-13 13:35:22
To co ta firma wyprawia to jest masakra. Nie zajmują się sprawami mieszkańców. Obiecują złote góry a wychodzi z tego kompletne nic.

Piszecie tu, że mało kto pisze konkretnie o co chodzi. Ja od maja (jest wrzesień) bujam się z nimi z prostym tematem i szczerze nie chce mi się go już opisywać tu. Szczerze to ręce opadają.

Mam 4 mieszkania 2 z nich są we wspólnocie zarządzanej przez Agbud i w obu przypadkach na 100% doprowadzę do zmiany zarządcy. To jest kpina to co wyprawiają pracownicy tej firmy.

NIE POLECAM ODRADZAM. Za te pieniądze z pocałowaniem ręki w Legnicy znajdziecie 10 lepszych.
morwa 2016-09-13 15:42:04
kardon no właśnie, "jeśli sikę sprawdzisz", tylko ciekawe co się kryje pod tym sloganem
Zostaw swoją opinię o Agbud - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agbud