Opinie o Maxtel w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Maxtel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Maxtel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxtel w Kielce

gosc

Wyprzedają majątek - tragiczna sytuacja. Zgłaszajcie należności do egzekucji, bo może być niedługo za późno.

Refleksja po latach

Stało się to co stać się musiało przy takim zarządzaniu jakie prezentował prezes z jego świtą.

Refleksja po latach

takitam

Czopek, nie wiesz o czym mówisz. Skoro lubisz pracować nie dostając za to wynagrodzenia, to rób tak dalej. Jeżeli jednak ktoś szanuje siebie i swoją pracę, chce się rozwijać i dodatkowo zarobić na utrzymanie swoje i swojej rodziny - niech unika Maxtela jak ognia. Szkoda nerwów i czasu. Chyba, że ktoś lubi być dymany, jego sprawa. Tylko później nawet czopek nie pomoże...

Pracownik Biurowy

Rekrutacja przebiegła bardzo pomyślnie, Pan Prezes odpowiadał na każde pytanie, potem dostałam sie do firmy ale po okresie próbnym zrezygnowałam gdyż nie sa wypłacalni. Dzwoniąc do firmy czy stawiając sie osobiście słyszę że nie maja pieniędzy-jak będa mieli to coś postaraja sie wpłacić?! I to jest poważne i odpowiedzialne podejście do pracownika. Najpierw szacunek a dopiero współpraca.

Dotyczące pracy, stanowiska pracy jak i obowiazków.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wikaop

ale może mają jakieś opóźnienia po prostu kolego? wydaje mi się, że jednak można tutaj dobrze zarobić na pewno jako sprzedawca no i praca jest też zmianowa oczywiście.

madziar

'Hehehe :) moim zdaniem to każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinie, nie ważne czy w pozytywnym czy negatywnym świetle,jeżeli chodzi o umowę to na własnej działaności zawsze wyjdziesz lepiej.

lojkok

Samo doświadczenie nie wystarczy. Musisz mieć odpowiednie uprawnienia. No ale opłaca się zatrudnić. Dostajesz bowiem umowę o pracę na czas określony...

ert

ja wlasnie sam sei zastanwiam czy by tam do nich nie aplikowac jako spawacz światłowodowy- monter sieci wiadomo ze trzeba umiec poslugiwac sie spawarkami i miec doswiadczenie

@ert

Człowieku. Nie warto. Od grudnia czekam na zapłate pełnej faktury

merwik

@syton, umowa na własną działalność ma naprawdę wiele plusów. Koszta niewielkie - wiadomo składki zus, czasem księgowośc i tyle. Ja myslę, czy nie aplikowac jako monter sieci FTTH. Wymagana jest tylko umiejętność posługiwania się spawarkami światłowodowymi, przyrządami pomiarowymi, czy znajomość pojęć i sieci telekomunikacyjnych. Skoro wiem, ze FTTH to fiber to the home, to chyba wymagania spełniam.

Gosc

Miałem przyjemność współpracować z Tą spółką. Potwierdzam, że p. Danuta to "kręciara". :D

guliguli

W firmie maxtel można powiedzieć, że pracują głównie młode osoby, a to dlatego że łatwo można się dostać do tej firmy, co prawda nie przyjmują byle kogo, no ale dużych wymagań nie mają, i może to być dobre miejsce dla osób które dopiero zaczynają swoją ścieżkę kariery. Zarobki nie są jakoś bardzo duże.

Basi jest wstyd dlatego się nie wypowiada, a po za tym nie bardzo może bo jej najlepsza przyjaciółka jej nie pozwala.

pracownica

Jak komuś się nie chce pracować to niech nie narzeka ze kasy nie dostaje, firma miała problemy to prawda ale teraz kasa jest na czas , zresztą która firma teraz nie ma problemów, jak wam lepiej gdzie indziej i macie taki wybór na rynku kieleckim to przecież droga wolna. Pracownicy którzy pracują tu długo i są z firmą na dobre i na złe są doceniani. ja nie narzekam.

podwykonawca
@pracownica

Witam, generalnie z firmą zrobiło się coś strasznego. Podejrzewam , że winni to "manadźerowie". Zrobiłem z nimi 3 budowy,na dwóch było ok- opłaty faktur terminowe, natomiast na 3 ogromne opóźnienia i w końcu jakieś pieniądze dostaliśmy od inwestora. Nie mogę się również doprosić umowy od nich- roboty były robione na 8% VAT-mieszkaniówka.Bardzo bystrym i fachowym człowiekiem był Sławek J.Pozdrawiam. W trakcie tej 3 budowy gro ludzi od nich odeszło, kilku widziałem na portalu dla elektryków-szukali roboty.

Fedal

Nie upadł a to widczonie dlatego, że jednak nie jest tak źle w tej firmie, podobno w pracy między pracownikami panuje całkiem dobra atmosfera, no nie wiem jak to teraz dokładnie wygląda ale tak było jakiś czas temu, W tej chwili podobne jest trochę gorzej, ale ludzie tam pracują więc chyba nie ma większych problemów.

czopek

nikt nie zabroni i to nie jest karane więc nie ma co tego roztrząsać. Każdy prowadzi SWOJĄ firmę w taki sposób w jaki chce i ma na to ochotę. Ja mam nadzieję dostać się do Maxtela na kierownika robót elektrycznych i teletechnicznych w Kielcach i z tego co już kontaktowałem się z firmą to szansa na to jest spora ;)

~prawda

Idź popytaj w hurtowniach, sklepach branżowych (praktycznie wszystkie znają tę firmę), czy dadzą towar na firmę Maxtel. Odpowiedź będzie jedna - tylko za gotówkę, nikt już im nie daje towaru na przelew. Pracownicy mają płacone, ale tylko ci nieliczni z umowami o pracę (głownie biuro i niektóre kluczowe). "Śmieciówki" i umowy z własną działalnością gospodarczą to płatności najmniej priorytetowe, bywa, że płacone grubo po terminie i nie są to jednorazowe wyskoki.

wierzyciel

Dno dna, właściciel udaje pobożnego a okradł dużą liczbę firm z pieniędzy...nikt do końca nie wie ile komu jest winien

Witam forumowiczów Dzisiaj jest 25.10.2013r. Pieniądze za sierpień 2013 nie wypłacone kiedy będą nie wiadomo Pozdrawiam prezesa (usunięte przez administratora) Nasze rodziny też mu dziękują (usunięte przez administratora)

Pola

Ja moge.Wiem bardzo duzo

qwert

dno totalne szkoda gadać lepiej spadać póki się da

pomocnik

Jak iść do PIP po wynagrodzenia jak prawie wszyscy na działalnościach gospodarczych. Trzeba złożyć wniosek o upadłość tej firmy to może wtedy wypłacą pracownikom zaległe wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxtel - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxtel?

Kandydaci do pracy w Maxtel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxtel