Opinie o Lucchini Poland Sp. z o .o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lucchini Poland Sp. z o .o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucchini Poland Sp. z o .o. w Warszawa

Pracuś

Pracuje w tej firmie od pewnego czasu. Podwyżki, tylko i wyłącznie przy przedłużaniu umowy. Nie dostaniesz podwyżki co roku, ani przy podnoszeniu kwalifikacji. Nawet po zdanym kursie UD I i II lub MT I i II nie dostajesz podwyżki. Mało tego ucinają premie za czas kiedy jesteś na kursie, gdyż jak to dyrektor mówi nie pracujesz wtedy. Ciągłe podnoszenie norm, niezależnie od lini produkcyjnej. Rok temu malarze mieli malować 18-22 zestawów na zmianę, teraz 32-38. Kontrola jakości to dział produkcji. Ostatnie słowo i tak należy do produkcji. W produkcji na stanowiskach liderskich brak odpowiednich ludzi. Znajdują się tam osoby z rodziny zastępcy dyrektora (ogólnie 1/3 produkcji to jedna rodzina), albo ich znajomych. Większość nie ma pojęcia o robocie, a są tam bo lubią ganiać ludzi i donosić na innych. Najważniejszy plus to taki, że praca na miejscu i kierownictwo (przynajmniej moje) nie robi problemów jak musisz nagle zerwać się z pracy (okoliczność losowa). Musisz tylko odrobić "urwane" godziny. PS. Osoby z mocnym i nieustępliwym charakterem nie mają tam łatwo.

Syzyf
@Pracuś

Ach ten Dział Jakości, nigdy nie byli mocni z matematyki. 3 osoby z 63 = 1/3 produkcji - brawo! Teraz jest jasne dlaczego nie dostajesz podwyżki po ukończeniu kursów.

Ktosik
@Syzyf

Jakie 3 osoby. Zastępcą dyrektora + lider produkcji osi + operator prasy o tych Tobie chodzi? Z tego co mi wiadomo to jeszcze co najmniej 8 osób ma powiązania rodzinne, dzięki czemu siebie chronią nawzajem. Jak uważasz że tylko oni to rodzina, to chyba tam nie pracujesz. Nazwiskami nie będę tu pisać. A i nie pracuje na Kontroli.

Kisztof

Mam pytanie znajomy pracował w tej firmie i jego najczęstrzym zajęciem było operowanie wózkiem widłowym i suwnica na jakim mógł robić dziale na Produkcji? Logistyce? Niestety nie mam już z nim kontaktu wiec nie mogę się tego od niego dowiedzieć. A swoją drogą czy firma Lucchini posiada coś takiego jak magazyn? jeśli tak to na jakie stanowisko należało by aplikować żeby mieć szanse się tam dostać?

pan

może i jest taka możliwość, ale chyba oni nie wysyłają za granicę zespołów, możesz ewentualnie zatrudnić się w PL i starać o przeniesienie

KKKK

A co konkretnie robi się na produkcji? Czy ktoś kto nie ma pojęcia o CNC i tokarkach ma szanse na prace na produkcji?

Inżynier Sprzedaży

Proces rekrutacji uważam,ża bardzo słaby i nie rzeczowy. Rozmowa z panią z dumnie brzmiącego działu HR, o tzw d...marynii. Jedynie co to pozwala na naukę dla drugiej strony rozmowy, bo nie od kandydatat na handlowca z wieloletnim stażem. Odpowiedz w ciągu dwóch tygodni, bez nzaczenia dla dalszego procesu rekrutacji nie nadchodzi. Jednoznaczne z lekceważącym podejśceim do osoby aplikującej i braku szacunku dla własnego słowa. W zawodzie rekrutera to karygodne zachowanie i zaniedbanie zakresu obowiązków.

głupoty

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Marcus

Odp na pytanie czy firma sie rozwija,tak wlasnie powstala nowa hala i produkcja sie zwiekasza mamy bardzo duzo zamowien i z tego co mi wiadomo sa przyjecia na produkcje wiec zachecam bo w Minsku na miejscu znalezc prace godna i platna na czas to graniczy z cudem,a tu zawsze przed kazdym 10tym pieniadze sa!

Marcus

Witam pracuje w LUCCHINI POLAND od 4lat i bardzo sobie chwale, jestem operatorem CNC i jak na realia minskie 3tys to chyba tak zle nie jest,bynajmniej mi sie tak wydaje,moze sie myle. Praca na 3 zmiany po 8h normalna przerwa nikt nikogo nie gania,mozna zlapac dodatkowo weekend i to jest ekstra platne w sobote 50% a w niedziele 100%. Umowa o prace,wyjazdy integracyjne itp.

hh

szkoda gadać na temat tej firmy, pracowników traktója jako zło konieczne

?

Znasz takie powiedzenie, nadziejea matka głupich jest.

?

daj sobie siana

aaaa

firma oczywiście cały czas sie rozwija, hala pewnie bedzie powiększana, ale co zwykłemu pracownikowi po tym rozwoju? nic. tylko wiecej obowiązków, na zagranice nie zacznie sprzedawać, gdyż już sprzedaje od wielu lat, ogólnie jednak na realia mińska jest to dobra!!! firma, z tym że.... ktoś kto chce tam pracować musi mieć na uwadze to, że bedzie tam wykorzystywany jak sie tylko mozna. ..

fff

witam autor poprzedniego wpisu pracuje w tej wspaniałej firmie , może cos wiecej powie ?

olo

daj se siana, jak nie masz gdzie iść to idz, tam zarobisz ale niewiele, jak sie upomnisz o wiecej to out

as

Witam mam okazje przyjac się do pracy jako kontroler jakości, czy mogł by ktoś wypowiedzieć się na ten temat, jak wyglada raca w Lucchibi Poland ??????

aaa

Daruję sobie pikantne szczegóły, których nie brakuje, trzeba być powściągliwym nawet w sieci, co innego prywatnie

a

he he dobre wpisy , widze ze opinie się rozkrecają , dawajcie dalej, może jakies pikantne szczegóły ? hi hi hi

as

a kolega może pracuje w kontroli jakosci w firmie lucchini poland, może cos wiecej kolega powie na ten temat, a co do zarobków jakie pieniądze można zarobić

aaaa

debilów tak, jak wszędzie dużo, nie wiem również na jakim to stanowisku takie podwyzki można dostać, do działu jakości polecam jak najbardziej, w tym dziale nie jest zle z zarobkami.

q

kolega który wpisał poprzedni wpis mogł by cos wiecej wypowiedzieć sie na ten temat, na jakim stanowisku kolega pracuje ze az dostał trzy podwyżki w ciągu 2 lat ? jak poprostu się pracuje w tej firmie i na jakie stanowisko warto się ubiegać, widziałem ogłoszenia do kontroli jakosci co kolega o tym sądzi

lp

Bzdury totalne piszecie !!! zarobki jak na Mińskie realia są naprawdę niezłe pracuje w Lucchini od dwóch lat i 3 podwyżki miałem , naj mniejsza 300 zł. Ale szczerze to tylu debilów co tu się przewinęło to szok jacy ludzie są niektórzy tępi .

aaaa

nie polecam tej firmy, jestes dla nich nikim

Zostaw merytoryczną opinię o Lucchini Poland Sp. z o .o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lucchini Poland Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lucchini Poland Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucchini Poland Sp. z o .o.?

Kandydaci do pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucchini Poland Sp. z o .o.
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Dźwigowa 8
    05-303 Warszawa

Lucchini Poland Sp. z o .o.