Opinie o Lucchini Poland Sp. z o .o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lucchini Poland Sp. z o .o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucchini Poland Sp. z o .o. w Warszawa

Przyjęcia są cały czas. Trzeba tylko porozmawiać z kierownikiem produkcji lub kierownikiem kontroli jakości.

h

A są może przyjęcia do pracy, skąd takie wnioski byłeś może ostatnio na jakiej rozmowie kwalifikacyjnej ?

slabosc

tam jest porazka odradzam wiecej rzadzacych niz pracujacych i kazdy madrzejszy od 2 :0

dlugi

Do norman. A co to da ? Komentarz? Po co ? Bez sensu !

Inżynier Sprzedaży

Proces rekrutacji uważam,ża bardzo słaby i nie rzeczowy. Rozmowa z panią z dumnie brzmiącego działu HR, o tzw d...marynii. Jedynie co to pozwala na naukę dla drugiej strony rozmowy, bo nie od kandydatat na handlowca z wieloletnim stażem. Odpowiedz w ciągu dwóch tygodni, bez nzaczenia dla dalszego procesu rekrutacji nie nadchodzi. Jednoznaczne z lekceważącym podejśceim do osoby aplikującej i braku szacunku dla własnego słowa. W zawodzie rekrutera to karygodne zachowanie i zaniedbanie zakresu obowiązków.

głupoty

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
norman

Akurat co do komentarzy wystawionych przez pracowników, to od dluższego czasu jest niepokojąca cisza. Czy nikt nie wie jak pracuje sie w takiej firmie jak Lucchini, czy tez najzwyczajniej w świecie nie macie powodów do narzekań, to i nie piszecie komentarzy? Z góry dziękuję za wszystkie opinie i życzę miłej niedzieli :).

słabość

Cieszcie się, że z takim pojęciem o języku ojczystym macie w ogóle pracę...

patrz w bok

FZHUT czy WSCHÓD???

patrz w dół

Większości osób, które biorą udział w tej chorej dyskusji polecam inwestycję w słownik języka polskiego...

patrz w górę

Widać że firma się rozwija,i osoby które wcześniej popełniały błędy już tego nie robią.Część pracowników na hali się różni ale w każdej firmie trafi się ....(wiadomo kto) i większość wie kto to jest i po co to robi.Przyczepiają się do poszczególnych osób bo widzą że robota idzie i chłopaki z kontroli ze swoim liderem się dogadują i robią to co im powie,że ma być do zrobienia danego dnia na dodatek pomogą jeszcze produkcji jak wymaga tego sytuacja.Tak jak na poszczególnych zmianach na produkcji. Praca jak praca,trzeba robić żeby zarobić bez wiecznego marudzenia jak mi źle jak niedobrze.Jeżeli ktoś chce się rozwijać to Lucchini Poland jest taką firmą która ma możliwości ale nikt przy tym też nie mówił że będzie łatwo. Socjalnie nie może nikt narzekać,bo niektórzy w ogóle nie mają i żyją.

Marek C.

Panowie pisarze, a Wam się nie (usunięte przez administratora) o we łbie? Weźcie skończcie beznadziejne obrażanie kolegów a przy tym samych siebie. Szkoda życia na takie (usunięte przez administratora) a przy okazji nie piszecie na temat tylko wyciągacie brudy które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. A nawet jak mają to powinny zostać w rodzinie, a problemy rozwiązane z Waszym udziałem. Mam nadzieję że zdajecie sobie z tego sprawę, że takim ANONIMOWYM pierdoleniem możecie wyrządzić sobie a przede wszystkim oczernianym kolegom krzywdę!!! Bo tylko czekać aż” góra” si (usunięte przez administratora) i dla przykładu zwolni 10 przypadkowych osób. Nie wiem po co to robicie i w jakim celu cała Polska ma wiedzieć że Mietek nie lubi Kazika i Kazik „pierdnął” pod stołem czym obraził Zdziśka. Mam nadzieję że jesteście mądrzejsi. Z Waszego pierdolenia na Goworku śmieje się pół firmy a może i cała firma. Po co to i dla kogo? Dlatego jeszcze raz apeluję o zaprzestanie oczerniania kolegów a zajęcie się np jazdą na rowerze w wolnym czasie, wszak piękna pogoda. Weźcie sobie do serca maksymę: Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi ciebie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Wszak żaden z Nas nie wie, kto i w jakim celu wsadza kij w szprychy……..

Grab

Pajac z pegota nawet na drzwiach trumnowozu siekną go work. Ciekawe ...

Duzy

Paszalski a ty tak sie nie smiej z chłopaków z logistyki i $$. Biegasz po placu za lisami, karmisz je kiełbasom, rozładowujesz auta za browar … co szwagier powie?

johnny

Drodzy koledzy Kontrolerzy, a co się takiego stało że w piatek Wasz bezzębny kolega, Pan $$ po rozmowie na górze, wrócił cały czerwony? Chyba nie zdenerwował się że tym razem nie udało się złoma pchnąć dalej na czyjeś konto? Tym razem nie przywazelinował Marcinowi pchnięciem złomu dalej. A teraz chodzi po hali i żali się każdemu. Panie $$ nie ładnie tak robić.

płotka

Jak na mińskie warunki to praca ok. Na starcie (przynajmniej ja) dostałem 2200 brutto a po trzech miechach 2500(stawka jest tajemnicą i nie wiem czy inni mówią prawdę)po okresie próbnym dochodzi premia " uznaniowa" co w rezultacie nigdy nie wiadomo ile dostaniesz.Premia w dużej mierze zależy od humoru dyrektora (tak się tłumaczą przełożeni)jest także zależna od urlopu i godzin nadliczbowych (więcej godzin,większe zaangażowanie-mniejsza premia :), masz urlop nie masz premii ) Jest jeszcze problem z socjalnym ! A problem jest taki że z socjalnego są tylko paczki na gwiazdkę i to nie za bogate.

Ge

Jak na minsk to dobre,

ej

a jakie zarobki są w firmie, da się wyrzyć

m

Arturek musiał sie dobrze produkowac zeby karolka nie wywalili a szkoda było (usunięte przez administratora)

w9

Karol łataś dał sie złapać na spaniu w magazynie ha ha ha

as

tam trzeba za pie rda lać

johnny

W ogóle to, na stronie Lucchini nie ma konkretnych ofert pracy, a więc nie ma wymagań, ani co oferują, ale jest formularz, tak aplikowaliście?

Zostaw merytoryczną opinię o Lucchini Poland Sp. z o .o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lucchini Poland Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lucchini Poland Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucchini Poland Sp. z o .o.?

Kandydaci do pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucchini Poland Sp. z o .o.
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Dźwigowa 8
    05-303 Warszawa

Lucchini Poland Sp. z o .o.