Opinie o Marat w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Marat. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Marat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marat w Chełm

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem u Artura jako dekarz były ciągle problemy z kasą do dziś nie dopłacił reszty. Wielu inwestorów (usunięte przez administratora) stosując inne tanie materiały . TRZEBA NA NIEGO UWAZAC

Bogdan Nowy wpis

Od wielu miesięcy nie udzielacie się w tym wątku, czy w Marat pracuje Wam się tak dobrze że postanowiliście milczeć? Jaka obecnie panuje atmosfera w firmie i czy warto wysyłać tu swoje CV? Mam nadzieję że mi pomożecie.

456 Nowy wpis

@jacek tez kontrolera jakosci widze ze szukaja caly czas

kierownik Nowy wpis

We wrześniu 2015 firma MARAT zakupiła u mnie materiał za ok. 450.00 PLN . Do dzisiaj należność jest nieuregulowana mimo kilku telefonów z przypomnieniem . Ostrzegam hurtownie i innych dostawców . TA FIRMA NIE PŁACI !!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Marat spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Pbyly pracownik

Pracowalem u Artura kilka lat temu. wiecznie byly problemy z platnosciami nigdy w terminie . Nie polecam

człowiek roboczy

firma dziad jesli chcesz pracowac tylko za umowe to polecam bardo .pracowałem u nie jednego niemca i oni lepiej traktowali pracowników ... brak słow banda nie robów i pijaków a naj gorszym krentaczem jest tam główny majster. nie zna się na robocie a udaje grom wie kogo

roboczy człowiek

Tak jest wszystkie opinie to szczera prawda 230h wyplata 8zl na godzinę

veni vidi vici
@roboczy człowiek

No i po co chrzanisz duby smalone? Nie pracowało się uczciwie i rzetelnie to i się nie zarabiało. Masz szczęście, że kierownik i tak długo przymykał oko na wasze pijackie burdy i niby pracę na kacu, za co byście chcieli kasę otrzymać? Za, czy się stoi czy leży dwa kafle się należy? Burki do roboty. Nikt za wasze nieróbstwo utrzymywać was nie będzie. Spadać na drzewo i niech inni się z wami męczą. Firma jest dobra i na dobrych warunkach zatrudnia. Niebieskim ptakom to nie pasi.

doświadczony z maratu

czytałeś opinie o firmie wszystko to prawda Marat sp.zoo to firma krzak chcesz robic za psie pieniądze to smiało wal jak w dym biorą wszystkich

Gospodarka odpadami

Moja firma zajmuje się wywozem śmieci Firma Marat już od 6 miesięcy nie może mi wypłacić pieniędzy za świadczone usługi. Radze nikomu nie współpracować z tą firmą ponieważ ta Firma to zwykli oszuści.....

podwykonawca

Święta prawda podwykonawcy mają jeszcze gorzej pa(usunięte przez administratora) obiecuje złote góry natomiast po kilku miesiącach zaczynają się problemy z zapłatą za pracę przelew nie doszedł bo masz konto w złym banku i pieniądze idą tydzień... nie zapłacę ci bo zostawiłeś bałagan na budowie chociaż posprzątałeś całą budowę... nie zapłacę ci bo inwestor mi nie zapłacił... bo źle to zrobiłeś a zrobione było zgodnie z poleceniem pana prezesa(usunięte przez administratora) nie koniecznie zgodnie ze sztuką. jedź do Warszawy na budowę x panie (usunięte przez administratora) nie mam materiału żeby coś tam zrobić(usunięte przez administratora) to nic jedz pokaż ze tam jesteś niech inwestor widzi ze coś się dzieje a kto zapłaci mi za ściemnianie panie prezesie? porównujesz się do takich firm jak Bu...ex czy St...ag otóż nigdy im nie dorównasz. Nie polecam lepiej iść pod kościół niż wejść w to (usunięte przez administratora),za żebranie pod kościołem nie zapłacę podatku a może coś zarobie

PREMIA

W TEJ FIRMIE NIKT NIGDY NIKOMU PREMII NIE ZABRAŁ BO TAM NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO!!!!

randy

Fakt, jako pracodawca - miernota. Stawki lichwiarskie, ale nawet na nich chcą przyciąć. Mam wrażenie, że ludzie tam pracują bo muszą w myśl zasady "trudno, co robić..." Stanowczo odradzam!

buncyk

firma ta szczyci sie w [usunięte przez moderatora] ludzi i w kombinowaniu jak to tylko uciac pieniadze z wyplaty. wlasciciel firmy [usnunięte przez moderatora] to kombinator po calej lini, myslac ze jest inteligentny bo ludzie mu przytakuja a za plecami sie smieja. ta opinia jest prawdziwa, bo sam tam pracowalem i kto czyta ta opinie niech uważa na na marat s.p. z o.o

Zostaw merytoryczną opinię o Marat - Chełm

• Jak się pracuje w Marat?

Zobacz opinie na temat firmy Marat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marat