Opinie o Euro Providus w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Providus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Providus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Providus w Częstochowa

Anonimowy

Tak są premie, konkursy i dodatkowe wynagrodzenie za zbiórki.

Anonimowy

Polecam jako pracodawcę. Branża nie łatwa kto pracował w podobnych firmach ten doskonale o tym wie, że trzeba mieć twardy tylek i stalowe nerwy. Praca jest ciężka i nie łatwa, ale jak ktoś ma trochę oleju w głowie, chce mu się pracować i nie pyskuje do menago i reszty przełożonych to jego praca zostanie odpowiednio doceniona i przełoży się na dochody, bo zarobić w firmie na prawdę można i to na prawdę godnie, ale trzeba ciężko i pokornie na to pracować , coś za coś , darmozjadów, przekrętasów czy zadymiarzy żadna firma nigdzie nie będzie trzymać - taka prawda.

Xxx

Uwaga na nich na stronie mają napisane pożyczka 2000 całkowity koszt do spłaty 2961 pic na wodę.prawda jest taka pożyczysz 1000 oddajesz 2960 uważajcie na to co podpisujecie .kierownicy z ep to czarodzieje i............

Zasłużony

Chodzą ploty, że na oddziale Częstochowa został jeden kierownik!! Zbórka tygodniowa 40000zł. Brawo panie "boski"( nie bez powodu z małej litery:)).

har
@Zasłużony

to tylko ploty jest okey

Aleksandra
@har

Euro Providus w 2014 roku otrzymała godło Solidny Pracodawca, będący ukoronowaniem działalności ukierunkowanej na pracownika oraz nowoczesne rozwiązania z obszaru HR. Czy firma obecnie również sprawdza się w tej roli? Wnioskuję, że znasz firmę, dlatego liczę, że rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz, jakie stosuje ona rozwiązania w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Igor
@Aleksandra

A mamy 2019 rok - to było 5 lat temu. Nie ma tam innych tytułów? Czy może się psuje w środku powoli...

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Bogna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę dają na początek? Jaką macie atmosferę?

Pomocna
@Bogna

Daj sobie spokój dla własnego dobra poczytaj posty

Miro
@Bogna

Uciekaj pani od prowidusa za 880 zl musi pani zaplacic 2200zl ta firma oszukuje i naciaga na kase uwaajcie

Matt
@Miro

Zgadzam się to jeden wielki dramat lepiej się ich wystrzegać.Mamawjają tylko na refinansowanie np do spłaty zostało 800 starej pożyczki dobierasz1000 i do spłaty 4100.Te pożyczki nie pomagają wpedzaja w jeszcze większe klopoty finansowe.

jkkioc

"Dlugo ma pani zamiar udawac ze nie slyszy telefonu ? Przejade sie do pani i moze obklejone drzwi wplyna ze wkoncu pani przemowi. Mam namiary do wlasciciela mieszkania takze poinformuje go o dluznikach ktorzy mieszkaja w jego mieszkaniu. " raz nie zapłaciłam raty i nie odbieralam bo z dzieckiem w szpitalu byłam . :( po prostu żenada

Dorota
@jkkioc

Mam komornika za nie swoje długi, sprawa wyjaśniana milion razy, ciągnie się od 2011 r, dzisiaj list w skrzynce od komornika. Z daleka od tej firmy!!!!!

Natalka

Witam czy jest tutaj ktoś kto odstępował od umowy w ciągu 14 dni i zwracał kredyt ? Mam pytanie czy zwrócili wam koszty ubezpieczenia i pakietu zdrowotnego

Pomocna
@Natalka

O zwrot kosztów ubezpieczenia oraz pakietu medycznego należy zwrócić się do ubezpieczyciela w dwóch pismach. 1. Zwrot ubezpieczenie 2. Zwrot pakietu medycznego.

Jagoda

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Natalia

@Aaaadik piszesz, że musiałeś dokładać ze swoich pieniędzy jeżeli nie było zrobionego celu. Przyznam, że jest to dość niespotykane zjawisko. Czy mógłbyś to jakoś szerzej wyjaśnić? Na jakim stanowisku pracowałeś w Euro Providus? Za co musiałeś płacić? Twój komentarz na pewno będzie cennym źródłem informacji dla innych użytkowników rozważających współpracę z tym pracodawcą.

Aaaadik

Pracowałem tam rok czasu Był to najgorszy tok w moim życiu Nowy oddział Katowice na gliwickiej Jak nie było celu zrobionego to trzeba było ze swoich pieniędzy dokładać 40/40 zł tygodniowo Brak szacunku dla pracownika i tyle Zdecydowanie nie polecam

ow

karaś a możesz mi przyjacielu powiedzieć na czym miałoy konkretnie według ciebie to indywidualne podejście do klienta polegać w ich przypadku? z góry dzięx za odp

kuku

Malo zytelna firma!przyznaja pozyczke jada ja dac,nie zastaja nikogo w domu za dwie godziny pisza ze umowa nie bedzie zrealizowana!! Zadna z nich zytelna firma tylko fotomontaz pic na wode (usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) j dwa na kupe!!!!! Nie polecam!!

byly pracownik

Wynagrodzenie uzależnione od zbiórki tygodniowej. 10% od nowych klientów, 8% od jakościowych, 5% od reszty. 30,00zl od podpisanej nowej umowy.

Pracowałem jako konsultant w Radomsku. Jedyne, co mogę powiedzieć o tej firmie, to złodziejstwo to potęgi N. Kierownik, niejaka Pani Aleksandra, podpisuje lewe umowy, bo niby do targetu jej brakuje i premii nie dostanie. Klientom nie daje umowy, nikt tak naprawdę nie wie, na jaki koszt się pisze. Poza tym totalny brak kultury, wychowanie odbierała chyba w stodole. Byłem świadkiem jej rozmowy z klientką, starszą kobietą.Rzucała qrwami na prawo i lewo, zrobiła z siebie przedstawienie. Jeśli firma zatrudnia taką kadrę kierowników to oczywistym jest, że bierze pierwszego lepszego babsztyla z niewyparzoną gębą, zapewne po podstawówce, jak dobrze poszło to może po zawodówce. Podsumowując: zdecydowanie nie polecam.

słodka idiotka

Pozdrowienia dla Marka z Piotrkowa Tryb Nie spinaj się tak bo karierę zrobisz taką jak w tych poprzednich firmach ;)

aaaabbb
@słodka idiotka

Ten Pan to specjalista od podrabiania podpisów za klientow na szybie.................

aaaabbb

sa niebawem bedzie glosno....

xyz

Tak, na czas nieokreślony.. umowa zlecenie.

Szukają aktualnie kierownika oddziału. Orientuje się ktoś jak wygląda ta praca? W ogłoszeniu są tylko informacje o działaniach związanych z administracją, brak info o kwestiach sprzedażowych.

Adamus

Jako kierownik latasz i zbierasz pieniądze których nie zebrali Twoi Doradcy lub zbierasz na regionie na którym zwolnił Ci sie Doradca ( co jest standardem bo nikt tu nie chce pracować ) nie ma tu żadnych działań marketingowych lub sprzedazowych ( oprócz kilku ulotek formatu b5 na Oddział )

fffff

ja Ci powiem jak jest bo jestem byłym kierownikiem , dostajesz 8% brutto od zbiórek i 30zł za napisanie umowy , czyli sam policz : na tydzień zrobisz 2 umowy i jak masz dobry region zbierzesz 2000zł : 60zł za umowy + 160zł za zbiórkę = 220zł brutto tj. na ręke 180 zł 180zł x 4 tygodnie = 720 zł 720zł za miesiąc chodzenia na piechotę lub jeżdżenia swoim autem i spalania swojego paliwa i oczywiście użerania się z niepłacącymi klientami

ktos

co wy chrzanicie???? Finansowo warto bardzo??? Co Ty cpasz???? 2000 netto podstawy i 35% premii , praca po 16h dziennie i w wekkendy do tego limit na paliwo w wysokości 700zł - NIE WARTO , LEPIEJ NA KASE NA BIEDRONKE

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Providus - Częstochowa

• Jak się pracuje w Euro Providus?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Providus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Providus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Providus?

Kandydaci do pracy w Euro Providus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Providus