Opinie o HOCHTIEF Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie HOCHTIEF Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HOCHTIEF Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOCHTIEF Polska S.A. w Warszawa

Iza

@Ja Może kiedyś nie wszystko było idealne ale ważne, że teraz jest dobrze i polecam pracę !!

Zuzanna

Twój powyższy wpis jest trochę ogólnikowy, a chętnie poznalibyśmy więcej szczegółów na temat HOCHTIEF Polska jako pracodawcy. Ale skoro firma jest Ci winna pieniądze za przepracowane godziny, to warto byłoby komuś to zgłosić. Rozważałeś takie rozwiązanie?

Zuzanna

@ola Twój post w żadnym stopniu nie odnosi się do głównego tematu tego wątku, a zatem proszę, byś znalazła inne miejsce na przekazywanie tego typu informacji. Firma HOCHTIEF Polska prowadzi otwartą rekrutację. Możecie sobie zobaczyć na ich oficjalnej stronie: https://www.hochtief.pl/kariera/kandydaci Może ktoś z Was uczestniczył ostatnio w procesie rekrutacyjnym i powie nam, jak on dokładnie przebiega?

Rozumiem , że dobrze się tu pracuje ale może ktoś znajdzie trochę chęci i skreśli kilka zdań dla nowych chętnych do pracy?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Janusz

Dlaczego tak dawno nikt nie pisał?

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje między innymi osoby na stanowisko Inżynier Budowydo pracy w Warszawie. Pracujesz w HOCHTIEF Polska na podobnym stanowisku? Podpowiedz aplikującym jak może wyglądać ich przyszła praca.

20cm

Hej. Ile zarabia kierownik robót (Warszawa)?

kamionka

jak to ciężko? przecież zatrudniają nowych pracowników obecnie, a przynajmniej rekrutacje są na stanowisko specjalisty ds, instalacji elektrycznych i elektryka, a to znaczy że moim zdaniem się firmie powodzi i się rozwijają

Stefan ale nie TW

Agentura

Stanisław
@Stefan ale nie TW

A co masz na myśli?? O co chodzi??

j

kazda oferta jest wazna zawsze 30dni i jesli nie ma ofert na stronie to nie poszukuja pracownikow. W kazdym razie z inwestycjami w ostatnim czasie jest bardzo ciezko jesli np. Poznan

j

oferta jest ważna 30 dni od daty umieszczenia. wiec smialo wysylaj. trochę się ruszyło z rekrutacjami w poznaniu i pytanie czy to nowe inwestycje je pobudziły czy zmiany kadrowe.

xyzn

rozmowa jest naprawde fajnie prowadzona ale ostatecznie wyszlo na to ze nikogo nie przyjeli wtedy jak bylem.Sciagali ludzi z innego oddzialu na ta budowe chodzilo o izbe skarbowa w poznaniu:)

xyzn

naprawdę bardzo wporzadku firma byłem kiedyś na rozmowie ale projekt upadl i nie szukali nikogo nowego

xyzn

w poznaniu konkurencja duza i w sumie ciezko z nowymi projektami moze z Andersia sie uda bo Spalarnia i Vw juz na ukonczeniu sa;)

xyzn

A jak sytuacja wygląda w poznaniu? jak tam z budowami i rekrutacjami ?

tomek

A co stalo sie z oddziałem rzeszów ? jakiś czas temu wchodziłem na stronie i adresu do biura Rzeszów nie ma ktoś coś wie?

jaco

@zolwik, no i jak tam po rozmowie, bo w sumie minął miesiąc, a Ty nie napisałeś nawet, czy dostałeś prace, czy nie. Możesz napisac, jeśli oczywiście jeszcze pamiętasz o co takiego Cie pytali podczas tej rozmowy? W jakis sposób sprawdzali u ciebie poziom języka obcego, czy w ogóle takiego pytania nie było?

zolwik

Nie byłem jeszcze na rozmowie. mam w tym tygodniu. Złożyłem na stanowisko specjalisty ds. logistyki.

tomi

a na jakie stanowisko składałeś i jak odczucia po rozmowie

zolwik

Właśnie dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy w Hochtief-ie w Warszawie ale jak czytam te opinie to się zastanawiam czy jest sens tam pójść. Aż tak źle jest?

Zostaw merytoryczną opinię o HOCHTIEF Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w HOCHTIEF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HOCHTIEF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOCHTIEF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w HOCHTIEF Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOCHTIEF Polska S.A.