Opinie o WELDON Sp. Z o .o w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WELDON Sp. Z o .o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WELDON Sp. Z o .o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WELDON Sp. Z o .o w Dębica

ciekawe

Jest 28 grudnia 2023. Na ten moment po dodaniu mojego komentarza na tej stronie będzie oficjalnie 275 komentarzy. Zróbcie sobie zdjęcie nagłówka tego profilu i obserwujcie w kolejnych dniach czy ta liczba rośnie czy spada. Jak rośnie to kliknijcie w kafelek najnowsze opinie i zobaczycie co nowego dodano, ale jak znikają komentarze to tego już nie zobaczycie co admini usunęli no chyba że macie zrobioną kopię wszystkich tu komentarzy. Intrygujące jest to, że tu tak często są komentarze kasowane przez gowork, chociaż żaden nie jest hejtem ani ordynarnym obrażaniem kokokolwiek czy też firmy. Dziwna sytuacja tu panuje i ciekawe z czego to wynika?

Cześć, ktoś miał okazje być na rozmowie u nich? Interesuje mnie stanowisko Specjalista ds. handlowych z jęz. niemieckim, ale nie wiem, czy sobie poradzę pod kątem językowym. Jakiś test językowy dają, ciężko to ogółem przejść? Najlepiej to mi się w sumie porozumiewa na piśmie.

Znajomy

Nie polecam tego przeczkola , ani tak zwanej tej szkoły dla dzieci z tego względu iż nauczycielki chodzą jak roboty nic nie robią z dziećmi

Młody

Czy to prawda że firma wzięła robotę i się nie wyrabia, dlatego szukają pracowników? A co później? To chyba nie jest wzorowy model prowadzenia biznesu.

Kandydatka
@Młody

A skąd masz taką informację? Można znaleźć gdzieś aktualną ofertę pracy? Bo w internecie nic nie widzę... Macie jakiś namiar, aby z nią się zapoznać? I o jakie stanowisko w ogóle chodzi? I w takim razie na jak długo poszukują pracownika?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WELDON Sp. Z o .o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Magdalena

Usuwanie komentarzy źle świadczy o firmie. GoWork pozwala założyć oficjalny profil firmy żeby odpowiadać na zarzuty. Usuwanie komentarzy świadczy, że firma ma coś do ukrycia. To strzał w stopę. Widać, że firmie nie zależy na własnej reputacji jak się posuwa do tego.

O jakich preferencjach mowa? nie wiem do czego się za bardzo odnosicie ale może jesteście na bieżąco? Mnie praca przy planowaniu produkcji by interesowała, na stronie wisi oferta dla takiego specjalisty. Czy możecie opisać aktualna sytuacje na dziale, o ile ją znacie? Zastanawiam się także czy zarobki ustala się indywidualnie?

Ale to jakoś ma wpływ na sprawy firmowe? Nawet jeśli te przekręty to serio prawda? Jak już o pieniądzach gadamy, czy firma jest tu skora do podwyżek? Szukam czegoś od nowego roku, wiadomo czy zwiększą pensje wtedy?

2023

Pytam się publicznie co to za firm, która ma tak fatalne komentarze pracowników? Jakośc produkcji? - czytaliście te wszystkie komentarze o jakości i kto za nią odpowiada? Dbanie o pracownika? - czytaliście komentarze obecnych i byłych pracowników co tu wypisują jak są traktowani? Dobra praca i płaca? - czytaliście komentarze o bhp i premiach? Co się tu do jasnej (usunięte przez administratora) dzieje?

Lukasz

Nie polecam pracy na ocynkowni, wynagrodzenie 3000 netto a roboty bardzo dużo, nie ma mowy o podwyżce

MARCIN
@Lukasz

Nie wiem po co tam robisz wogóle, przychodź na gastrading, masz ten sam adres, a 3500 na rękę dostaniesz na start.

Adas
@Lukasz

Stawka aktualnie znacznie większa od tego co piszesz. Podwyżki były. Nie polecasz pracując tu już kilkanaście lat...

Jedni chwalą, drudzy przeciwnie, aż nie wiadomo co o tym myśleć. W każdym razie na ich stronie jest oferta dla operatora CNC. Piszecie, że na ocynkowni 3000 netto jest, na tym stanowisku podobnie czy jednak coś więcej? Umowa o pracę na jaki okres jest zawierana? Zależy mi na stałej posadzie. Podobno też praca pon-pt, czyli weekendów wcale nie ma pracujących?

Ocynkownia
@123

Ok.3500 zł netto na początek plus 'setki' za soboty

Szkoda, że pracodawca w przypadku oferty pracy technologa w miejscu przeznaczonym na benefity napisał szerzej o narzędziach pracy. O benefitach zaś tyle: benefity pracownicze. Dlatego mam prośbę do ewentualnie przyszłych kolegów z pracy żeby napisali, co prócz multisporta przysługuje tutaj?

omegówka

Firma z ogromnym potencjałem ale niestety rotacja ludzi rzadzących jest ogromna. Mnostwo zmian oczywiscie na minus.(usunięte przez administratora)Kierownik produkcji: duzo mowi, nic nie robi. Szkoda tylko mistrzow bo przechodza codziennie przez ten teatrzyk. Zero poszanowania ludzi. Szybko, wiecej. Efekt ? Reklamacja. Pozwalaja odchodzic ludziom z doswiadczeniem. Mistrz z bardzo dlugim stażem odszedl, pracownik robota spawalniczego, programisci oraz operator lasera. Na ich miejsce przyjda zoltodzioby ktorzy nie beda mieli pojecia o robocie. Ale jak to mowia, nie ma ludzi niezastąpionych. Rok i firma jest zrownana z ziemia jak bedzie tak dalej prowadzona. Szkoda, naprawde wielka szkoda.(usunięte przez administratora)

Haha
@omegówka

Ktoś to czyta bo 1:0

Hahaha
@Haha

Nawet nie wiesz ile ludzi to czyta. Pracownicy, kandydaci, właściciel etc.

@Hahaha

i robią coś z tą wiedzą co piszą ich pracownicy lub byli pracownicy? Ogólnie opinia o tej firmie jest słaba w tym miejscu, ale ciągle firma działa i płaci pensje. Gdzie jest zatem rozbieżność?

Marcel

Doszły mnie słuchy że ostatni najlepsi spawacze odeszli, brawo dla nich teraz poczują że żyją .Weldon i tak nie zubożeje bo według pewnych osób tłumy za bramą czekają jakże wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy ????????????( do przyuczenia) Już 10 było to się narobili ????????????

Zofia
@Marcel

Wiesz może z jakiego powodu Ci spawacze odeszli?

@Zofia

Za mało pieniędzy jak na taką harówe, i tak ciągle mało i mało. Ale to są tylko moje przypuszczenia. Tam tylko zadowoleni z pracy są Ci co nic nie robią a kasę biorą:) palców by brakło żeby policzyć tych karierowiczów

Justyna
@Marcel

Ale firmie się opłaca trzymać takich ludzi, co nic nie robią? Czy może przesadzasz trochę, robota chyba nie stoi w miejscu?

@Justyna

Robota nie stoi w miejscu bo pracownicy fizyczni ogarniają wszystko bo lata pracują i wiedzą co i jak ,to ich zasługa ale nie ma kto ich docenić , a karierowicze potrafią tylko zameldować przełożonym ,, TO JA ZROBIŁEM ,, Czy firmie się opłaca?- niewiem, ale jak np. pewna osoba z doświadczeniem drobiarskim (kurki ,kokoszki itp.) pracowała w kontroli jakości gdzie produkuje się konstrukcje stalowe i kontenery to cyrk i kabaret ,a takich podobnych przykładów jest o wiele więcej .

Maria
@Marcel

Dywersyfikacja umiejętności widzę, że występuje. ;p Tyle, że oni chyba są jakoś przeszkoleni wcześniej? I też zastanawiam się skąd wiesz, że ten człowiek nie interesował się także tymi konstrukcjami gdzieś na boku wcześniej?

Marcel 1
@Maria

Większość ludzi co pracują tam już dobrych parę lat wiedzą kto i jak został przyjęty , wystarczy przejść po hali i porozmawiać :)

@Marcel

Sugerujesz, że coś nie tak jest z kontrolą jakości? Jak mam to rozumieć jako potencjalny klient? A może pasja do zawodu jest, bo wykształcenie to nie wszystko, więc to może jest gwarantem jakości. Nie każdy urodził się hutnikiem.

joker

Dlaczego w ostatnim czasie od około 1,5 roku zasluzeni pracownicy firmy się zwalniają ?

JJ
@joker

Przyjdą inni w to miejsce przecież. To dobrze, że jest rotacja i nowi mogą zdobyć doświadczenie bo starzy odchodzą.

nitek

juz niedługo pipo załatwi ten zakład i ich nadgodziny i traktowanie ludzi z gory ,układy i układziki wyjda na swiat i wtedy kazdy zobaczy kto macza w tym bagnie paluszki

@nitek

Czy PIP dobrał się im do skóry i coś zmienił? @plazmowy w dniu 21.12.2022 napisał cytat: "Na weldonie nie istnieje bhp kilku łamało nogi palce obcinali a po czasie ich zwalniali i po problemie" - to jak to jest z tym przestrzeganiem przepisów? O jakich układzikach piszesz i układach? Kto ma te układy? Nadal te układy są utrzymywane? Masz jakieś "papiery", "nagrania", "świadków" na te kombinacje?

klient

dyrektor produkcji,czlowiek ktory niema pojecia o produkcji.zastrasza ludzi i wymusza nadgodziny.ogolnie zaklad w ktorym zarzadzajacy produkcja niebardza wiedza co maja robic.tylko patrzec jak pip dobierze sie im do skory.

@klient

Powiem tak firma ledwo dycha. Absurd goni absurd. Dobrzy pracownicy zwiali. Poza tym, kiedyś ulubiina gra pewnego Pana się skończy zarówno król jak i pionek trafią do tego samego pudełka, więc szanujcie ludzi .

Frania

Szukają kogoś na ich miejsce, czy obowiązki zostały oddelegowane pomiędzy pracowników, którzy zostali? Czemu ludzie się zwolnili? Chodzi o zarobki, brak rozwoju i perspektyw czy o co?

do @Anonim

Panie anonimie - skąd taka informacja o tym, że ta firma ledwo dycha? Skąd wy macie takie informacje? Jest pan byłym pracownikiem w podpisie, więc może się poprawiło po pana odejściu? Gdzie znaleść rzetelną wiedzę?

Golo

Podobno firma jest na skraju upadlosci a ogloszenia o prace na swojej stronie aktualne to jak to jest ? O co chodzi, ktos sie wypowie ? Czy to prawda ze bedzie 4 dniowy tydzien pracy ?

kolo
@Golo

plac cały w kontenerach wiec raczej wszystko ok.

Tt
@Golo

Na serio upada? Skąd wiesz? Nie znalazłem wniosku o upadłość? To fake news?

do @Golo
@Golo

Panie @Golo na ile jest pewne, że firma jest na skraju upadłości? To pewna informacja? Na stronach nic nie ma. Dalej działają normalnie, czy jednak wygaszają produkcję? Od kogo można się dowiedzieć? Pan podpisał się jako pracownik, czy inny pracownik to potwierdzi?

Nie wiem skąd macie info o upadłości, nic takiego nie znalazłem ... na stronie firmy jest nawet dostępna oferta, szukają pracownika ocynkowni ogniowej, więc jaka upadłość? Widzę, że na tej ocynkowni praca jest w systemie 3-zmianowym, wie ktoś w jakich dokładnie godzinach? Nocki też są? Jakiej kasy spodziewać się na start?

Nocka

3 zmiany tzn, 24 godziny na dobę ,Trudne !!! Szukaj pracy gdzie nie trzeba przeprowadzać głębokiej analizy myślowej.

Mark

Czytam tu komentarze i widzę trzy problemy - niskie płace, problemy z kadrą kierowniczą i z bhp. Nie jest to zatem według mnie dobre miejsce do pracy

Przyszły pracownik

Witam. Pytanie o pracę w ocynkowni? Stawka, wymagane doświadczenie, ludzie? Co powiecie?

Mały
@Przyszły pracownik

Na start pewnie 22.80 ci co tu pracują po 20 lat mają 19.80.Doświadczenie nie wymagane, bo pracują nawet Ukraińcy, bez doświadczenia a i sprzątaczki wieszają wsady

Krzysztof
@Przyszły pracownik

Znajomi odeszli na darco i bardzo sobie chwalą, tam dwie zmiany, soboty wolne i zarobki 4tysiące na rękę, tutaj 3 zmiany zarobki 3 tysiące na rękę. W weldonie będą dopiero może podwyżki, jak się więcej ludzi zwolni, oby nie było za późno.

Czester
@Przyszły pracownik

Przychodź jak najbardziej, ja mam (usunięte przez administratora) nic nie musisz umieć, 19 Lat na ocynkowni, ale stawkę dostaniesz, i tak większą niż ja

Miecio
@Przyszły pracownik

Przychodź, pracownicy beż uprawnień obsługują suwnice i jezdrzą wózkami widłowymi, nikt tego nie nadzoruje.

@Czester

Czekaj, czyli nowy pracownik może liczyć na więcej niż ten, co pracuje od dłuższego czasu? To 22,80 to netto, tak? A dotychczasowi pracownicy nie mogą liczyć na nic więcej? Ciekawe z czego to wynika ... A są chociaż jakieś dodatki?

@Miecio

Nie można takim sprzętem pracować bez uprawnień. Jeżeli jest tak jak piszesz to macie tam poważne problemy

Zostaw merytoryczną opinię o WELDON Sp. Z o .o - Dębica

• Jak się pracuje w WELDON Sp. Z o .o?

Zobacz opinie na temat firmy WELDON Sp. Z o .o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WELDON Sp. Z o .o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WELDON Sp. Z o .o
2.8/5 Na podstawie 103 ocen.
  • 90 A
    39-102 Dębica