Opinie o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lajkonik Snacks Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w Skawina

Maja

Czy jakiś mechanik z firmy Lajkonik Snacks mógłby opowiedzieć o swojej pracy w tym zakładzie? Takie informacje przydadzą się użytkownikowi @jajaja, ale też innym. Do tego firma poszukuje również Operatora - Ustawiacza Technicznego (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/skawina;l?oferta_opinie=pracuj.pl5517899). Może o tej pracy też ktoś chce się wypowiedzieć?

nick
@Maja

trzeba mieć bardzo zdrowa wątrobę .

jajaja

Panowie i Panie a jak z praca mechanika? widziałem ogłoszenia...

Maja

@"B" rules mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Twoim dziale firmy? Jak Ty oceniasz Lajkonik Snacks jako pracodawcę? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Maja

@Kasia dalej pracujesz w firmie? Czy coś się zmieniło w Twoim odczuciu? Jakie warunki zatrudnienia i benefity oferuje firma? Co było według Ciebie na plus?

Pracownik Produkcji

Bardzo fajna rekrutacja, miła ale profesjonalna atmosfera. Panie bardzo rzeczowe i konkretne. Firma przedstawiona bardzo realnie, bez kolorowania, którego nie trzeba, bo Lajkonik jest OK

Doświadczenie, motywacja

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Key Account Manager
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
........

W większości masówek, każdy liczy na (FLASKĘ) to pokazuje słabość takich ludzi. Tylko wóda wóda i wóda, bo są zbyt słabi życiowo by na trzeźwo funkcjonować.

Będąc w 1 dzień na linii nikt mi nie wytłumaczył na czym polega moja praca.....koleżanki z linii tylko się denerwowały na mnie i mówiły szybciej pracuj bo cie zwolnią! Presja na mojej sobie była tak duża że prawie płakałam! Jednak przyszłam w kolejny dzień do pracy na inną linie i znowu to samo..... :( Za cały miesiąc pracowałam na różnych liniach, ale dawałam radę. Moja wypłata była tak skromna że ledwo starczała na przejazd komuniakacją miejską jak i jedzenie, nie mówiąc już o wyjściu na przysłowiowy kebab. Jednak nie poddawałam się i zawsze byłam dobrej myśli, jaka była praca taka była, ale ważne że płacili, mimo że mało ale jednak starczało mi na jedzenie i przejazdy komunikacją miejską. Nie mam pojęcia dlaczego atmosfera w tym zakładzie jest taka że jedna drugiej jest wilkiem, ale grunt to być owieczką w takim stadzie wtedy może będę miała wpływ na inne dziewczyny by były takimi owieczkami.

Am

No zarobki to są średnio na poziomie 1900netto, ale są i tacy którzy mają przysłowiowe dwa trzysta, ogólnie rto sobie jeździsz i wozisz rzeczy, nie jest to trudne, a jesli chodzi o ludzi to atmosfera jest w porządku, dość dobra, na pewno się jakoś dogadasz

Xd

Witam, jak wygląda praca operatora wózka widłowego tzn jacy ludzie tam pracują oraz jakie zarobki?

Abc

Nie rozumiem co wy macie do zm.B ?? Moim zdaniem to najlepsza zmiana jest. Po zm.C zawsze jest syf , a damy ze zm A tylko drą mordy.

Abc

Nicknickinick

Jak to jest z tym specjalistą ? Wie ktoś jakie wymagania ?

Kadrowa
@Nicknickinick

Musisz mieć kogoś po rodzinie... i być posłusznym jak dobrze wytresowany pies... dyspozycyjnym 7dni w tygodniu... i to pracodawca ustala ci kiedy masz mieć wolne...

Agata

Jak nie masz znajomości i układów z liderami to rzucą Cię na linie 23/24 , 32 , 33/35, gdzie nie liczy się człowiek tylko kolejne opakowanie/ karton bo zamówień jest dużo tylko ciągłe braki kadrowe są. Jak masz zdrowy kręgosłup to może porobisz tam z rok, potem tylko zostanie Ci robota n środkach przeciwbólowych. Nietykalni siedzą na krakersach w więcej osób niż na innych liniach które idą 2-3 szybciej. Mozesz zapomniec ze sie tam dostaniesz, chyba ze masz wujka kierownika lub lidera danej linii/ dzialu.

Lipka
@Agata

Zgadza się z krakersami, siedzą ustawione, plotkują, obmawiają aż rzygać się chce, wredne zwłaszcza zmiana B.

"B" rules
@Lipka

A co Ty masz do L-21? Absolutnie najlepsza wydajność w zakładzie. A zmiana B? Najlepsze wyniki produkcyjne i CAŁKOWITY BRAK reklamacji. A mieszanki krakersowe, szczególnie tzw. "mała mieszanka" to najszybszy asortyment w zakładzie. Trzeba się tam napracować..

kkk

Robota jak robota... jeżeli nie podpadnie się liderowi a w sumie ciężko to uczynić jeżeli się normalnie robi a nie opiernicza licząc ze ktoś za nas będzie pracowal to spokojnie idzie wytrzymać. Zarobki też do najgorszych nie należą. Wiadomo kierownictwo tutaj fatalne ale sa miejsca gdzie naprawdę jeżeli o to chodzi to jest gorzej...

anx

czy ktos wie jak jest w GRANA? czy płacą OK i czy pracuje się względnie normalnie - czy wyzysk ludzi?

do anx
@anx

W G.r.a.n.a praca obraca się w oparciu o znajomości, no i rodzinne kółka, więc bez znajomości nie ma szans sie tam dostać, a nawet jeśli się uda, to raczej ze wskazaniem na poniewieranie i wyzysk. Praca tam jest ciężka fizycznie.

Rozmawiałem.

Zadzwoniono do mnie, żebym przyszedł na rozmowę o pracę. Niestety przez telefon dowiedziałem się, że nie zarobię nawet 2000 zł netto więc podziękowałem i na rozmowę rekrutacyjną nawet się nie fatygowałem. To było stanowisko operatora maszyn czy linii produkcyjnej-jakoś tak.

2076

No i trzeba też pamiętać o presji która jest tam wywierana, no i o obgadywaniu, które jest tam na porządku dziennym, zwłaszcza wśród dam które tam pracują.......

Praca lidera w lajkoniku polega na indorzeniu jak indor, swojego własnego ego i tyle w zasadzie.

jakaś

jak wygląda praca lidera w lajkoniku ?

ktoś
@jakaś

Świetna, rozwojowa posada i genialni współpracownicy. A na czym praca polega? opisane w ogłoszeniu jest.

doBOLO

Gościu, w każdym zakładzie produkcyjnym znajdziesz takie kobiety, które lubią na boku, wiec nie zachowuj się jak jakiś tam szczeniak, tylko szukaj sobie raczej kobiety na żonę, niż pindy na chwile, bo może się później okazać że ta pinda będzie miała wpadkę, i to własnie Ty będzies musiał bawic jej bachora, i być z nią od końca świata.

maciej

Zbierałem opakowania na puszki co właśnie jest promocja , uzbierałem na trzy puszki sprawdziłem gdzie można wymienić w Swarzędzu wlkp w Polomarkecie . Jedyne miejsce na ok. 18 000 mieszkańców i jedyne w okolicy.Pojechałem a tam się okazuje że nic nie wiedzą o takiej wymianie i puszek nie mieli. Więc Lajkonik sobie zadrwił z kupujących i ich olał byle nie spadła mu tak produkcja jak w VW przez aferę spalinową że musiał zaprzestać produkcji jednego modelu z volkswagenów.

Zostaw merytoryczną opinię o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. - Skawina

• Jak się pracuje w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lajkonik Snacks Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lajkonik Snacks Sp. z o. o.