AUTO-MOTO-VALDI Skawina

Skawina

Opinie o AUTO-MOTO-VALDI Skawina

Marcin, Siemiatycze

jako warsztat samochodowy zakupiliśmy w sklepie Auto Części Valdi NOWĄ przekładnię kierowniczą z drążkami do Mercedesa Sprintera serii w906. Zdecydowaliśmy się na to ponieważ sprzedawca zaznaczył, że jest to towar WYSOKIEJ JAKOŚCI. Cena nie była niska ale niższa niż w ASO no bądź co bądź 1900zł to nie jest mało. Drążki rozpadły się dosłownie po niespełna roku i przebiegu 25000km. Sama przekładnia rozwaliła się po roku i 3 miesiącach. Sprzedawca bezczelnie stwierdził, że zakup na fakturę na warsztat obcina gwarancję do jednego roku, mimo że w opisie nic takiego nie miało miejsca. My jako warsztat występowaliśmy jako pośrednik a przekładnia została sprzedana na paragon. Uwaga na tego sprzedającego. Sprzedaje bubel i wprowadza w błąd...

Zostaw opinię o AUTO-MOTO-VALDI Skawina - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO-MOTO-VALDI Skawina