Opinie o Grana w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grana. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grana w Skawina

Stefan Siara Siarzewski

Niestety firma zeszła do poziomu pomiędzy marnym a dramatycznym. Poza nielicznymi przypadkami, poziom chamstwa, wyzysku, poniewierania pracownikami, zwłaszcza tymi co potrafią cokolwiek jest ogromny.Krzyki,obrażanie(Pakownia), brak organizacji pracy,przezucanie ze stanowiska na stanowisko bo wiecznie brakuje ludzi,chaos wprowadzany przez kadrę kierowniczą ,brak jakiekolwiek zainteresowania pracownikiem to niestety codzienność. Liczą się tylko tony wyprodukowane,a kto to zrobi i jak nie ma znaczenia. Olewanie roboty przez mistrzów produkcji, tworzenie fikcyjnych etatow, zwłaszcza modne stało się posiadanie asystentów, Brak jakiekolwiek zainteresowania przez pracowników biura tym co się dzieje na produkcji,calkowite odizolowanie sie od reszty firmy.Niektórym, zwłaszcza Panu M.Ż,wykształcenie pomyliło się z wychowaniem i wiele wiele innych kształtuje codzienność w Granie.

@Siara powrócił

No to tak realnie ile się zarobi? Nie podajesz w sumie liczb, a każdy ma swoje standardy i oczekiwania przecież. Minimalna jest czy więcej? Chciałbym to wiedzieć, jeśli to żaden kłopot.

Pantera

Pracuje tutaj już ponad 11 lat i jeszcze nie było czegoś takiego jak teraz. Leasing jest rzucany na każdą linie, a stali pracownicy nie? Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tyle że i stali pracownicy są rzucani na różne stanowiska nie tylko pakownia ale także urządzenia. 10 lat temu nie było problemu z leasingiem takiego jak teraz, teraz leasing co przychodzi jest bardziej leniwy niż stały pracownik. Kilka lat temu wypłaty w leasingu były 3 razy mniejsze nie to co teraz a ciągle tylko leasing narzeka ze mało zarabia, a stały pracownik tylko się cieszy ze ma pracę a nie ze mało mu płacą. Narzekasz jako osoba leasingowa ze jesteś rzucany na kilka stanowisk przez zmiane lecz nie masz takich obowiązków jak operator lini, który nie dość że pilnuje by maszyna sprawnie jechała to jeszcze musi pilnować osoby na danym stanowisku takim jak pakowanie na paletę bądź sypanie. Mówisz ze leasing robi wszystko to niby jakim cudem ta firma funkcjonuje juz tyle lat gdzie stali pracownicy bardziej zaangażowani w swoją pracę.

Bąk

Racja i do tego nalezy dodac ze pracownicy biurowi nie mają pojęcia o produkcji . Wogole wydaje się że to są osoby jakby z innej firmy niż Grana

Tosia

Zastanawiam się nad złożeniem CV czy może mi ktoś napisać jak naprawdę jest w zakładzie czy faktycznie jest tak źle jaki piszą na forum. Jeśli faktycznie jest najnizsza krajowa to słabo skoro na 3 zmiany jest praca. Czy zaklad posiada własne autobusy czy pracownik musi dojechać na własną rękę . Dziękuję za odpowiedź.

@Pracownica

Słabo trochę bo taki pracownik czując się niepewnie na swojej umowie wiadomo że będzie szukał czegoś lepszego. Nawet jak się pracuje kilka lat to też trudno się zaczepić po zakład? Jak tłumaczą odmowę?

1111111 Nowy wpis

Jak wygląda praca w logistyce w kwestii obowiązków, pensji i atmosfery? Czy będą wakaty?

Stefan Siara Siarzewski

@Stefan Siara Siarzewski

Hej, to czemu firma nie przyjmie pracowników, skoro są wieczne braki w ludziach? Czy to tempo pracy wynagradzają wam, chociaż? Płacą coś więcej, gdy miesiąc jest ciężki pod względem natłoku roboty na produkcji? Teraz ponoć jakieś bony na święta dostaniecie? Na jaką kwotę?

Siara powrócił Nowy wpis

Bo tutaj jest lepiej mieć dwóch mniej jak jednego więcej. Tempo pracy.....choć nie wiadomo jakbyś się starala/starał (usunięte przez administratora) z tego bedzie i jeszcze większe dostaniesz. Chyba że więcej obowiązków jak pokażesz że cokolwiek umiesz i potrafisz. O bonach nic nie wiadomo, choć jak się słyszy jak firma sąsiadującą zamierza wynagrodzić swoich pracowników- premia na Święta oraz 13 pensja to nasuwa się pytanie....komu zależy na (usunięte przez administratora) pracowników i kto jest sabotażystą? Bo i taka informacja krąży wśród pracowników

@Siara powrócił

Pantera

Ona
@Pantera

Tak to prawda. Niestety pracownicy lisingowi myślą że pracodawca płaci za siedzenie i bawienie się telefonami. Owszem Grana różni się od np sąsiednich zakładów tym iż nigdy nie ma się stałego stanowiska pracy i niestety trzeba umieć pracować wszędzie. Boli ten fakt że z najlepszego zakłady pracy w Skawinie Grana staje się najgorszym. Ale to tylko i wyłącznie wina zarządu i mistrzów zmianowych dla których liczy się tylko tonaż wykonany, a nie to że na lini brakuje np 3 pracowników i jeden musi robić więcej. Operatorzy hmm. Mają faktycznie ciężka prace. Siedzą przy maszynach na kawy latają na papieroskach siedzą nie wiadomo ile a tymczasem pracownicy z końca lini nie mają czasu na wyjście do toalety. Brakuje pracownika? Są panie w magazynku które siedzą bo pracy nie mają to na pakowanie z nimi albo mistrzowie zmianowi. Zamiast dyrygować to się wziąć do roboty ???? Pozdrawiam mam nadzieję że z czasem w zakładzie zrobi się lepiej .

A-EM
@Pantera

Tak jest w całej firmie.....Non stop brakuje ludzi. Brak...to wyłączymy 4 urządzenia bo Pakownia musi iść. Brak na urządzeniach....a niech jedna osoba 4 prace wykona, oczywiście w międzyczasie bo przecież lisingu tam nie wyślą bo by na następny dzień do pracy nie przyszła. Rok-dwa i po firmie

Frania
@A-EM

Tak z ciekawości, to czemu nie przyjmą nowych osób, skoro jest zapotrzebowanie na te stanowiska? Ja akurat zamierzam aplikować na stanowisko Młodszej Księgowej, ale nie widzę ofert pracy innych. Jak to jest w ogóle z wdrożeniem, rzucają na głęboką wodę pracownika, przy zmianie obowiązków?

Bąk

Niestety ale nowe komentarze które pojawiły się są szczerą prawdą. Do tego można dodać,że są jedne i te same osoby (pracownicy z normalnymi umowami) które ciągle przesiadują na palarni zamiast pracować na pakowni. Jest wiele minusów przez co osoby z leasingu odchodzą bo są wykorzystywane. Wciągu jednej zmiany rzucane są po kilku liniach bo lepiej sobie radzą i muszą za robić za osoby które nie umieją

Aplikowałeś do firmy Grana? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska

A jest ktoś wyżej poza mistrzami, komu moznaby było zgłosić, że ktoś się źle zachowuje itp? A z tym 3200, to czemu dopisałaś "chyba", wynagrodzenie jest płynne jakoś? W sensie, czy dochodzą jakieś premie za pracę albo dodatki?

Nie jest pewna bo zapewne przerasta ją ukladanie prosto paczek na palecie. Ogólnie to nowI pracownicy to oczekują, że każdy będzie im się kłaniał za to, że w ogóle zdecydowali się łaskawie przyjść do pracy. Nieobecnosci(oczywscie nie urlop tylko po prostu nie przyjscie do pracy) i chorobowe to wsrod nich codziennosc. Każde zwrócenie uwagi jest traktowane jako (usunięte przez administratora) itp. Oczywiście wszyscy są do wymiany tylko nie Ci którzy pracują 1.5 miesiąca i tak twierdzą. To chyba jednoznacznie daje do zastanowienia. Po za tym w tej firmie nie jest tak źle jak tu piszą. Oczywiście jak masz jakiekolwiek chęci do pracy.

@KZ

Szczerze z tego co słyszałam od osób tam długo pracujących i w porządku do nowych osób to raczej nic nie zrobi się z tym problem ja jedynie zgłosiłam mojej agencji pracy czemu się zwalniam i co kierowało tak szybkim skończeniem pracy.Czasem są nadgodziny,czasem możesz przyjść w sobotę albo mogą dać Cię na nocki,w każdym wymienionym masz więcej płatne temu nie zawsze jest to 3200,ale tyle wychodzi za przepracowanie całego miesiąca.Mega słabe jest,że możesz mieć cały miesiąc na rano albo na po południe,jak coś potrzebujesz np.egzaminy może Ci tam zmienić abyś był tyg na np.rano ale ogólnie nie masz wpływu jak będziesz pracował i zamiast stałej ekipy jest cały czas misz masz

Pracownica

Oo no faktycznie układanie palet 11 piętrowych przez 8 h jest takie ciężkie? Doprawdy? Chyba pani ciężkiej pracy w tym zakładzie jeszcze nie widziała. Paluszki nie bolą od pisana na telefonie? Uu szkoda. Tu to raczej tego problemu nie rozwiąża. Zachęcam spotkania face to face ???? walka MMA ????

Tosia

@Tosia

Cóż czasy się zmieniły i ludzie w zakładzie. Każda agencja pracy tymczasowej ma swoją stawkę dla pracownika. Ogółem jako pracownik Grany ciężko się dostać, to jest zakład rodzinny i tutaj ręką rękę myje. Zakład posiada Autobusy aczkolwiek nie z każdej miejscowości i oczywiście trzeba za autobus zapłacić ???? jednym się nie chce robić jakiejś pracy to drugi musi wykonać swoją i jeszcze za kogoś. Spokojnie zanosi się na to że będzie jeszcze gorzej ????

Kubi
@Pracownica

Czyli łatwiej się dostać tu do pracy przez agencje a nie bezpośrednio pod firmę? A wtedy jaka jest umowa? Tylko zlecenie? Jakie są koszty transportu jak już jest autobus firmowy? Firma to dofinansowuje?

Darooi
@Tosia

Jako pakowacz zarobisz na rękę 3100. Oczywiście jest dodatek nocny około 4.5zł na godzinę. Atmosfera? No cóż,starsze pracownice nieraz za bardzo rzadzą. Ale do przeżycia jest

qwerty
@Darooi

A są premie uznaniowe albo frekwencyjne? No i jeśli są, to podasz kwoty? Kurczę, 3100 to nie jest jakoś sporo....nie ma szans brać jak najwięcej nocek lub dorabiać sobie nadgodzinami? Może przynajmniej dają podwyżki inflacyjne?

@qwerty

Serio 3100 na rękę to jest mało ? Starsze pracownice rządzą bo chcą czegoś nauczyć. Praca tymczasowa jest na półtora roku. Podwyżka inflacyjna ???????? niektórzy niby pracują a po półtora roku dalej nic nie umieją. Idąc w pracę systemowa można więcej zarobić. Pozdro

Danka
@Pracownica

A czy jest szansa po tej pracy tymczasowej zatrudnić się na umowę o pracę? :) Ile wtedy by można było wyciągnąć pieniędzy?

@Danka

Hahaha żeby dostać umowę od zakładu trzeba jako pracownik tymczasowy się wykazać i zapieprzac w pracy. A ile się dostanie najniższą stawkę według skali ???? chyba że się zostanie operatorem . Powodzenia

@Pracownica

Czy to wykazywanie się wiąże się z jakimiś nadgodzinami? Czy pracując rzetelnie ale w podstawowym wymiarze godzin też można sobie umowę o pracę wypracować? Dużo osób tak średnio przechodzi na taką umowę?

Pracownica

Szczerze mówiąc to zakład nie chętnie przyjmuje osoby jako swojego pracownika. Dużo osób przez zakład się przewija i dużo osób żegna się z zakładem kończąc pracę tymczasową. Bez względu na to czy dobrze pracują czy są zwykłymi leniami którzy pracują dobre kilka miesięcy a dalej nic nie umieją.

@Pracownica

Co jaki czas w Grana można ubiegać się o podwyżkę?

O jaką podwyżkę chodzi?

Witam, Jak wygląda praca na stanowisku Młodszego Laboranta? Na jakie zarobki można liczyć? Zmiany są 8 czy 12 h?

@Kandydat

Niskie, młodszy laborant jest bardzo słabo płatnym stanowiskiem. Generalnie Grana jest firmą w której raczej ciężko się dorobić, raczej zdobyć jakieś doświadczenie i uciec dalej

Atmosfera tragedia. Wyzysk pierwsza klasa. Ludzie płaczą po kontach i gadają jeden na drugiego. Nie pracuje już tam ponad 2 lata i zobaczyłem jak można pracować w normlanej firmie i z normalnymi ludźmi a na start dostałem większą podstawę.

Czarny

Na czym polegał ten wyzysk? Za dużo roboty jak na zarobki które płacą? Po ile godzin dziennie tu pracowałeś? Robiło się nadgodziny czy obowiązkiem było zostawać dłużej niż osiem?

Olcia

Cześć, mój mąż chciałby do nich aplikować na stanowisko Operatora urządzeń produkcyjnych. Wszystko jest jasno opisane w ogłoszeniu jaka stawka itd. ale mam pytanie tylko do tego dodatku do podstawy, o której wspomnieli, ktoś napisze ile on wynosi?

@Olcia

Wszystko zależy od zaangażowania w pracę. Nie każdy operator otrzyma dodatek.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Grana?

Mala

Ogółem to mam wrażenie że niektórzy w tym zakładzie nie mają co robić.. Dajmy przykład na pakowni brakuje ludzi niekiedy na liniach no nie i ludzie (usunięte przez administratora) a taka (usunięte przez administratora) dama z magazynku siedzi cały czas na palarni. Brakło vinet na linii a tej nie ma na stanowisku pracy bo se siedzi i szlugi jara.. do roboty na pakowanie taka dać. Paną robić się nie chce bo kto by robił za takie pieniądze lepiej usiąść i odpocząć ???? a jak się maszyny psują to mają do wszystkich pretensje. Nowy dyrektor powinien wrowqdzif równouprawnienie taka sama wypłata dla kobiet i mężczyzn i faceci powinni tak samo pracować a nie słoiki tylko wykładać. A i zalecam kontrolę alkomatowe bo od niektórych tak śmierdzi że szok ????

@Mala

To nikt nie pilnuje pracy na zakładzie? Bo jeśli faktycznie praca stoi czasami przez jedną osobę to ktoś powinien coś z tym zrobić. Zgłaszałaś to do lidera? Wszyscy piszą o tych różnicach płac, ale nikt nie podał żadnych konkretów, więc sama nie wiem czy faktycznie kobiety dostają znacząco mniej :/ To jak to w końcu z tym jest?

@Marta

Kobiety mają o wiele niższa stawkę niż mężczyźni. Z tego co wiem to tak zadecydował zakład. Bo przecież za stawkę która mają kobiety żaden mężczyzna by nie pracował. Kobiety mają najniższą krajową za godzine np w lisigu. A mężczyźni z dobre 7 zł więcej. A przyjdzie taki pan i cały lising 1.5roku słoiki wykłada na taśmę a kobieta niech zasowa na dwóch liniach

@Lisingowa

To w ogóle legalne żeby paniom płacić mniej niż facetom? Rozumiem że wykonują inną pracę ale według mnie to słabe. Nie żebym był wielkim feministą ale z ludzkiego punktu to lekko niesprawiedliwe, nie? Nikt nic z tym nie robi?

@Damian

Nic z tym nie zrobią. Tak zakład decyduje. To jest bardzo niesprawiedliwe ale coz poradzić. Ludzie boją się odzywać bo boją się o stratę pracy

ANNA
@Lisingowa

Nie prawda i ciekawe skąd taki pomysł. Jeśli jesteś praconikiem leasingu to dobrze wiesz, że mężczyźni mają taką samą stawkę. Więc po co wypisywać niepotwierdzone informacje?

@ANNA

Jest pani w ogromnym błędzie. W danym zakładzie pracownicy lisingu mają inne stawki w sensie mężczyzna ma wieksza stawkę godzinowa.

@Lisingowa

Kiedyś tak było ale teraz na pakownii wszyscy mają równe stawki. Zostało to wyrównane jakiś czas temu.

Lizingowa
@Mala

Ty chyba jestes nie poważna pisząc takie posty a wszyscy wiemy Kim ta osoba akurat jest miła i zawsze wszystko da się z nią zalatwic grzeczna miła i nie ma problemu nigdy z nią

Burak czerwony
@Mala

Równouprawnienie? Może i wtedy ,jak facet podnoszący 30 kg w pracy ciągłej będzie miał ciężar 15 kg jak kobiety. Poza tym są różne stanowiska. Może kierownik lub mistrz też ma zarabiać tyle co Ty??Jeden bardziej odpowiada np za stan maszyny i procedury niż osoba pakująca w kartony. Co do badania alkomatami...ja od nikogo nic nie wyczuwam. Ale w sumie badać mogą

Ktos kto napisał taka opinie jes niezrownazony ta pani jest bardzo miła jedyne co mogę potwierdzić to że mężczyźni więcej zarabiają a wykladaja sloiki

Pracownik!

Proszę napisz jaka jest różnica w zarobkach ? Masz sprawdzone informacje? Polecam zasięgnąć informacji jak ja wtedy będziesz wiedział jaka jest prawda. Mała zamiast krytykować może warto popatrzeć na siebie czy jest się takim super pracownikiem.

Czy w Grana wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Kokol

Tak. Masz miesięczne premie plus kwartalne. Małe nie są. I wczasy pod grusza plus refundacje koloni i obozów dla dzieciaków

@Kokol

A benefity typu prywatna opieka lekarska albo dodatkowe ubezpieczenie? Obowiązuje taki socjal?

Xddd
@Damian

Tak jest możliwość zapisania się do lux med parę groszy miesięcznie resztę dopłaca zakład oraz dodatkowe ubezpieczenie również jest Ogólnie zarobki w porządku ale social rewelacja bardzo duzo dodatków

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Grana?

Lisingowa

Praca tymczasowa umowa o pracę co miesiąc podpisywana nowa. No chyba że uda się dostac jako pracownik zakladu

Chciałem zgłosić, że w kupionej przeze mnie kawie, były jakieś drobinki śmieci. Ale nikt nie chciał mnie na infolinii, wysłuchać. Kazali oddać produkt w sklepie gdzie kupowałem. Ale nie mam paragonu. Cóż, moje gapiostwo. Ale pomocy tez żadnej.

zaścianek

Nie wiem jak w innych działach, jednak w handlowym to atmosfera jest wisielcza. Kiedyś było super, teraz to mordęga.

@zaścianek

Wiesz dlaczego atmosfera sie tam zmieniła? Jakie zmiany zaszły?

Julia

i co, wg ciebie tez atmosfera wisielcza? to winna pracownikow czy warunkow, czy czegos innego, nie da sie tego zmienic na lepsza?

Zeph

Praca jest ciężka ale jest za to dobrze zapłacone, więc to można przeżyć. Niestety przy tym jakie podejście mają pracownicy granny do nowych zatrudnionych jest karygodne. Mam zastrzeżenia do dwóch pracowników są to : Operator wieży numer (sz.) 1 i prażacz(k.) od pieca bart. Ten prażacz to dramat, chciałem się go coś zapytać związanego z pracą a on odpowiada że ch.. go to obchodzi, to tylko jedna rzecz jaką wymieniłem z setki innych. Dodatkowo gość cały czas mnie nęka przez 8 godzin przebywania z tym osobnikiem. Robiłem w 5 zakładach i z takim chamstwem się nie spotkałem, inny pracownicy też na nich narzekali nawet niektórzy leadzingowi pozwalniali się przez nich. A ten operator wieży to istny dramat raz przychodzę o on takim tonem to mnie jak do psa. Tych dwóch panów psuje renome firmy. Raz słyszłem jak mówili że dostają pracowników leadzgowych do pomiatania.

Marzena
@Zeph

Czyli kiepska atmosfera jest tutaj? Zgłaszałeś problem z tymi dwoma osobami gdzieś wyżej?

Iza

@anonymous a jak duże są tu różnice w zarobkach między kobietami, a mężczyznami?

@Iza

Przez firmę pośredniczacą jest to 1 zł różnicy. Lata temu może było więcej nie wiem.

Olga

Skoro wiesz coś na ten temat to może odpowiesz mi na nurtujące mnie pytanie. Dlaczego kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni w firmie? Nie rozumiem z czego może to wynikać.

Ona
@Iza

Duże

@Ona

Serio duże? Przecież to jawna dyskryminacja ze względu na płeć. I kobiety nic z tym nie robią? Powiesz ile setek jest tej różnicy?

@Damian

Stanowiska inne. Nie ma tam pakowaczy lecz operatorzy. I panie operatorki mają te same stawki ci panowie.

@Kokol

Jednak ostatecznie mają tyle samo? Bo z poprzedniego wątku wynikało co innego i już się pogubiłam

k

Jedyne co jest na + w tej firmie to dość nie najgorsza atmosfera, cała reszta to (usunięte przez administratora) jakiego nie widziałem nigdzie. Kompletny brak organizacji pracy przez mistrzów i kierownictwo czy nie wiem kto sie tym ostatecznie zajmuje. Masz wykonywać swoją prace a nie masz czym, chodzisz po czasami wszystkich dostępnych obiektach firmy żeby coś znaleźć (albo czegoś brakuje albo i tak jest popsute, nie robi z tym nikt nic). Jesteś zapisany na dane stanowisko, pracujesz gdzie indziej+czasami "skaczesz" w trakcie zmiany po różnych bo sami nie wiedzą co, gdzie i kim chcą obsadzić, więc czekasz 20-40 minut aż coś wymyślą a i tak nie wiadomo czy za chwile nie zmienią zdania. Grafik masz co czwartek (na jakiej będziesz zmianie, nie wiesz, może znowu tej samej a może innej, ani czy w ogóle tam gdzie jesteś przypisany), jedyny jakis stały grafik to w 4 brygadówce, gdzie za to masz mało wolnego Umowy są co 2 tygodnie, maks miesiąc poprzez agencje. Ciuchy robocze nie istnieją, musisz łazić nonstop po rezerwowe które masz w takim nieraz stanie że lepiej by chyba było bez Stawke jak na dzisiejsze czasy masz gościa ze stróżówki, który w przeciwieństwie do ciebie nie musi martwić sie m.in. chorobami płuc, układu oddechowego etc. ( pył i cały (usunięte przez administratora) z kawy jest wszędzie dosłownie, wdychasz tego dziadostwa kilogramami dziennie)bo środków ochrony nie masz żadnych. Masz za to gdzieniegdzie "duszną atmosfere" w pozamykanych pomieszczeniach i brak klimy, jest niby tu i tam ale albo słabo wydala albo wcale często nie działa, co w sumie po przyjęciu wszechobecnego (usunięte przez administratora) w powietrzu nie dziwi. Można jeszcze wiele wymieniać ale szkoda czasu, znikam stąd (podobnie jak dużo innych rotacyjnie osób) szkoda życia na taki tandetny szajs a dużo tych co chcieli zostać i tak nie mieli co na to liczyć

@k

Nie rozumiem w czym problem, żeby zapewnić ludziom właściwie środki ochrony? Nie stała się nikomu tutaj jeszcze jakaś większa krzywda, bo bhp leży, tak?

k
@Natalia

Trzeba by chyba porządnych masek z filtrem, co na dłuższą metę byłoby też mało komfortowe

Były dyro
@k

No, chyba już czas na obecnego dyrektora - może w końcu pojawi się ktoś kto będzie miał więcej charyzmy.

@k

No to bez sensu, że brak środków ochrony został podany jako argument za tym, że leci wszystko do płuc skoro teraz nagle piszesz, że to na dłuższą metę nie wypali. No to w takim razie jakaś inna alternatywa?

@k

Ciuchów masz pod dostatkiem, szyte na miare. Wszystko jest dobrze w tej Granie. Nie ma liderów i wymysłów z np valeo czy vezuviusa

Zostaw merytoryczną opinię o Grana - Skawina

• Jak się pracuje w Grana?

Zobacz opinie na temat firmy Grana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grana