Opinie o Grana w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grana. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grana w Skawina

k

Jedyne co jest na + w tej firmie to dość nie najgorsza atmosfera, cała reszta to (usunięte przez administratora) jakiego nie widziałem nigdzie. Kompletny brak organizacji pracy przez mistrzów i kierownictwo czy nie wiem kto sie tym ostatecznie zajmuje. Masz wykonywać swoją prace a nie masz czym, chodzisz po czasami wszystkich dostępnych obiektach firmy żeby coś znaleźć (albo czegoś brakuje albo i tak jest popsute, nie robi z tym nikt nic). Jesteś zapisany na dane stanowisko, pracujesz gdzie indziej+czasami "skaczesz" w trakcie zmiany po różnych bo sami nie wiedzą co, gdzie i kim chcą obsadzić, więc czekasz 20-40 minut aż coś wymyślą a i tak nie wiadomo czy za chwile nie zmienią zdania. Grafik masz co czwartek (na jakiej będziesz zmianie, nie wiesz, może znowu tej samej a może innej, ani czy w ogóle tam gdzie jesteś przypisany), jedyny jakis stały grafik to w 4 brygadówce, gdzie za to masz mało wolnego Umowy są co 2 tygodnie, maks miesiąc poprzez agencje. Ciuchy robocze nie istnieją, musisz łazić nonstop po rezerwowe które masz w takim nieraz stanie że lepiej by chyba było bez Stawke jak na dzisiejsze czasy masz gościa ze stróżówki, który w przeciwieństwie do ciebie nie musi martwić sie m.in. chorobami płuc, układu oddechowego etc. ( pył i cały (usunięte przez administratora) z kawy jest wszędzie dosłownie, wdychasz tego dziadostwa kilogramami dziennie)bo środków ochrony nie masz żadnych. Masz za to gdzieniegdzie "duszną atmosfere" w pozamykanych pomieszczeniach i brak klimy, jest niby tu i tam ale albo słabo wydala albo wcale często nie działa, co w sumie po przyjęciu wszechobecnego (usunięte przez administratora) w powietrzu nie dziwi. Można jeszcze wiele wymieniać ale szkoda czasu, znikam stąd (podobnie jak dużo innych rotacyjnie osób) szkoda życia na taki tandetny szajs a dużo tych co chcieli zostać i tak nie mieli co na to liczyć

@k

Nie rozumiem w czym problem, żeby zapewnić ludziom właściwie środki ochrony? Nie stała się nikomu tutaj jeszcze jakaś większa krzywda, bo bhp leży, tak?

k
@Natalia

Trzeba by chyba porządnych masek z filtrem, co na dłuższą metę byłoby też mało komfortowe

Były dyro
@k

No, chyba już czas na obecnego dyrektora - może w końcu pojawi się ktoś kto będzie miał więcej charyzmy.

@k

No to bez sensu, że brak środków ochrony został podany jako argument za tym, że leci wszystko do płuc skoro teraz nagle piszesz, że to na dłuższą metę nie wypali. No to w takim razie jakaś inna alternatywa?

Kokol
@k

Ciuchów masz pod dostatkiem, szyte na miare. Wszystko jest dobrze w tej Granie. Nie ma liderów i wymysłów z np valeo czy vezuviusa

Ilona

Jakiś czas temu padło tu info, że kobiety i mężczyźni mają inne stawki. Z czego to wynika - czy to kwestia po prostu innych stanowisk? Ale mam nadzieję, że to przeszłość i teraz to zostało jakoś naprawione. Jak macie jakieś aktualne informacje, to dajcie znać :)

Ona
@Ilona

Kobiety zarabiają o wiele mniej niż mężczyźni. Z tej racji że mężczyźni za stawke kobiet by tam nie pracowali

Ciekawa
@Ona

O ile więcej zarabiają?

@Ona

W sensie poczekaj. Chodzi o to, że kobiety dostają tak śmiesznie niskie stawki, że facet by nawet na to nie spojrzał czy duma męska w tej firmie na to nie pozwala? Czemu dziewczyny tu się na to godzą?

Kokol
@Natalia

Bo dlatego,że mają wiekszą odpowiedzialność..nie ma tam pakowaczy, lecz operatorzy. Poza tym czasem trzeba dzwigać 5okg rolki...to tyle,co niejedna z was waży...

Szuka pracy

Jak jest teraz w Granie ?

Sewreyn

Moim zdaniem nie ma lepszej firmy w Skawinie. Super zarządzana, fajny socjał.

Gabriela
@Sewreyn

A jakie są zarobki? I co wchodzi w skład socialu?

Bryndza
@Sewreyn

Są pewne minusy ale generalnie jest ok. Szef trochę sztywny.

Kakao
@Gabriela

Powiem tak, trudno szukać lepszych warunków w Skawinie na 100%

@Kakao

To było odniesienie do zarobków tak? A co z drugą częścią odnośnie socjalu?

Aplikowałeś do firmy Grana? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Analityk / Analityczka ds. Controllingu
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
Zanna

Ten Kierownik z Ekstrakcji to wolny?

Gosc
@Zanna

Który?

Rozumiem że praca Ustawiacza jest od poniedziałku do piątku. Ile zmian 2 czy 3?

Ustawiacz
@Kandydat

3 zmiany

Magdalena
@Ustawiacz

a w jakich godzinach? Za nocne godziny dostaje się jakąś lepszą stawkę?

Pracuś

Weekendy są wolne

Bandito
@Pracuś

Nie wszystkie, ale płacą

Uważny

To prawda że nadgodziny w łikend są płatne 100%

Pracowałem już w ciasteczkach i lajkoniku, kawa jest najlepsza, dobra moneta i spokój.

Palona

Pracuję 6 lat, super firma dla ludzi.

Glenko

Czy są przyjęcia na operatora? Słyszałem, że dobrze płacą.

Były

Znajomość i (usunięte przez administratora) to podstawa żeby zostać w tym zakładzie nie masz ojca matki dziadka czy babki nie masz szans podczas pracy wszyscy pracują idealnie jak kierownik patrzy a jak nie to o kombinują jak mogą i tylko nie mów majstrowi itd maszyny się psują szczególnie te na pakowni Majstrowie czy kierownictwo nic z tym nie robi w Granie są dwa dni obozy stali pracownicy trzymają się razem a leasing razem niestety czasem atmosfera jest ciężka niektóre osoby z biura czy administracji mają (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Majster
@Były

Głupoty gadasz o atmosferze wszyscy co przychodzą z sąsiednich zakładów mówią że tutaj atmosfera super a przecież to jest najważniejsze w pracy Kierownik bardzo rzadko zagląda więc skąd stwierdzenie że jak patrzy to sie robi A zresztą każdy ma swoją rolę więc każdy robi swoje

Urszula
@Majster

Dzięki za wypowiedź, a mógłbyś się podzielić jakie mniej więcej są widełki finansowe? Ile można tam wyciągnąć pracując fizycznie?

Nula

Jak teraz jest w Granie? Warto aplikować do KJ? Praca tam jest dwuzmianowa? 6-14 i 14-22? Można normalnie się dostać czy nadal trzeba mieć znajomosci? Zarobki w porządku?

Przemek

Witam. Czy firma odpowiada potencjalnym kandydatom, czy zostało się przyjętym czy też nie?Pozdrawiam

Kajko

Witam. Mam pytanie odnośnie stanowiska magazyniera.mam UDT Jak praca wygląda jakie są zarobki godz pracy czy są nad godziny premie dodatki itp Dziękuję za informację

Jest to firma typowo "rodzinna" dlatego nikt tu sie nie wypowiada (tak też mi sie wydaje). Miałem zaszczyt pracować w tejże firmie lat temu kilka. Praca sama w sobie jest różna, jesli chodzi o zwykłego pracownika no to to mężczyźni mają ciężko ponieważ jest to zakład ktory produkuje kawe, wiadomo że trzeba dzwigać worki z miałem, fusami, ważyć, mielić itd. Jest to też praca odpowiedzialna, ponieważ jak wiadomo kawe "parzy sie po ciśnieniem". Jak ktos jest "po rodzinie" to może załapać dobre stanowisko i wtedy będzie lekko i przyjemnie :). Co do atmosfery to zależy, rózni sa ludzie, z prostym myśleniem, jak i tęgie głowy. Człowiek jak sie skupi na pracy, bo z tego jest oceniany, to szybko się wpasuje. Nikt nikomu nie każe pracowac w jednym zakładzie XX lat, ale stabilizacja i nabycie doswiadczenia na danym stanowisku to podstawa. Ważne że praca jest i trzeba ją szanować.

Olga

Napisałaś, że mężczyźni w Grana zarabiają więcej od kobiet.Być może mężczyźni częściej pracują w nadgodzinach, jak myślisz? A powiedz jeszcze, dostajecie jakieś premie?

@Olga

Tak mężczyźni zarabiają więcej niż kobiety. Pracownicy mają premię dodatki. Niestety jeśli jesteś pracownikiem innej firmy {manpower ramstad} nie dostajesz nic ????

Pikuś

Jak się Wam podobała lipcowa urodzinowa imprezka?

Olga

@anonymous, a wiesz może na jaką umowę zatrudniani są nowi pracownicy? Czy masz dla nich jakieś wskazówki zanim zaczną pracę w grana? Interesuje mnie też czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Mam jeszcze jedno pytanie - czy dobrze rozumiem, że można się nastawić na dłuższą współpracę z tą firmą?

Tomasz

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

Proszę o dodanie opinii o tym pracodawcy? Jaka panuję atmosfera w biurach?

Zostaw merytoryczną opinię o Grana - Skawina

• Jak się pracuje w Grana?

Zobacz opinie na temat firmy Grana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grana