Opinie o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sekretariat szkoły policealnej COSINUS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS w Chorzów

Diego

Czysto jest CZYSTO! Wreszcie

Olka

Wszystko super : ) nie będę się rozwodzić na temat sekretariatu bo widać ze w tym temacie to płeć męska się już wypowiedziała aż za bardzo,sie pośmiałam co na tej stronie się dzieje hihi

D.K.O.i

no spoko nie znam tego wcześniejszego (usunięte przez administratora) ale teraz to cud mód malina:D POLECAM! bo co?super babki i pierwszy raz zapis do szkoły SZKOŁY byl tak fajny i przyjemny.Byłem w ŻAKU i nie polecam!!!! tu to zupełnie inna bajka od sekretariatu boskiego po zajęcia które się odbywają i pani dyrektor której zależy bo widać. Zapisywać się jełopy!!!!!!!!!!

koneserpieknychkobiet94

Sekretariat w porządku,dobra lokalizacja i miła atmosfera. Panie które tam pracują to spoko babeczki a Pani siedzaca pod oknem miodzio :-) zapisujcie sie śmiało bo warto.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sekretariat szkoły policealnej COSINUS? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku praca?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Zadowolony uczeń

Teraz to świetny sekretariat i super obsługa. Panie pomocne i miłe. Zmiany na lepsze. Szkoła coraz bardziej sie rozwija i warta polecenia.

Asiulka

są już nowe panie w sekretariacie i zupełnie inaczej się tam przychodzi. miłe,grzeczne i mimo że widać,że się uczą to wychodzi im to świetnie biorąc pod uwagę że pewnie muszą się teraz nie lada namęczyć żeby poukładać bajzel po tamtych bo taki pewnie tamte zostawiły jak tam z dnia na dzien odeszly z tego co się słyszy.powodzonka życzę i oby opinie o wczesniejszych paniach nie wpłyneły na opinie o sekretariacie teraz. pozdrawiam

DOBRARADA

Sekretarka jest arogancka, ważniejsza od nauczycieli .Prowadzi zajęcia ,które pozostawiają dużo do życzenia.Ma a właściwie nie ma wiadomości i czyta z podręcznika prowadzac zajęcia .Po jej wykładach nikt nie zdaje egzaminu.

uczeń

witam , niestety musze przyznać rację poprzednikom . panie z sekretariatu w Chorzowie to jedno , a włąściciel firmy Pan Konrad to drugie...zastanawiam się dlaczego tak wysoko postawiony człowiek nie dba o swój biznes?? przecież to jemu powinno zależeć na miłej atmosferze .. a jest taki jak panie z sekretariatu.. miestety miałam przyjemność go spotkać. jest wulgarnuy i niemiły.. za nieidealne zaparkowanie pojazdu, gdy sie chciałam zapisac do szkoły omal nie wyrzucił mnie z sekretariatu....i powiediał ze jak mi się cos nie podoba to moge zapisać się do ZAKA..i tak tez zrobiłam, a szkoda bo moja siostra była zadowolona z Cosinusa.i sama mi go poleciła, pozdrawiam.

uczeń

Witam , niestety musze sie zgodzić z opiniami... panie z sekretariatu to jedno w Chorzowie .. a Prezes firmy pan Konrad to drugie. zastanawiam sie , dlaczego tak wysoko postawiony człowiek nie dba o klientów swojego biznesu... przeciez to jemu powinno zależec na miłej atmosferze.... jest taki jak panie obsługujące sekretariat...wulgarny i niemiły. pomijam fakt iż omal nie wyrzucił mnie z sekretariatu gdy pytałam o szczegóły .. odparł.. ze... jak mi sie cos nie podoba to mogę zapisać się do ZAKA. i tak też uczyniłam. a szkoda bo moja siostra chwaliła sobie te szkołę.

Słuchacz

Prawda pani z sekretariatu czystością nie grzeszy ,jak i kulturą również.Brudne ręce , stale coś je i mówi z buzią pełną jedzenia,jest również zarozumiała i niegrzeczna.Może szefowie wymienią ją na kogoś kompetentnego lub dają jej przydział na mydło i ręcznik.

?

Osoby, które tam zasiadają to odstraszają! Sa niemiłe i niepomocne! Pewnie mają kompleksy - ale to ich nie zwalnia od bycia powiedzmy profesjonalnym na stanowisku pracy. Generalnie dno.

A
@

Witam.Parę dni temu dzwoniłam do sekretariatu w Chorzowie,ponieważ chciałam spytać,czy nadal są zapisy na interesujący mnie kierunek.Pani,która ze mną rozmawiała była niemiła,wredna i za wszelką cenę starała się przekonać mnie do tego,że kierunek na który chcę się zapisać już nie istnieje,gdyż został wycofany przez Ministerstwo Edukacji dwa lata temu...Co oczywiście nie było prawdą-pytałam w innych szkołach i tam bez problemu można było zapisać się na ten kierunek.Pozdrawiam więc Panią,która zniechęciła mnie do nauki w szkole COSINUS i odebrała nadzieję na możliwość nauki w moim wymarzonym zawodzie.Nikomu nie polecam tej szkoły,Panią powinni zmienić,bo nie nadaje się do promocji tej szkoły.

Były słuchacz
@A

Zgadzam się ,brak profesjonalizmu sekretarkom z chorzowskiego COSINUSA . Nie mówiąc już o brudnych rękach i stale mówiącej z buzią pełna chleba.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS - Chorzów

• Jak się pracuje w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS?

Zobacz opinie na temat firmy Sekretariat szkoły policealnej COSINUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sekretariat szkoły policealnej COSINUS