Opinie o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sekretariat szkoły policealnej COSINUS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS w Chorzów

Oliwia

Bardzo fajna szkoła jak i pracownicy , jestem bardzo zadowolona :)

Olga

Najmilsza obsługa dla ucznia i dodatkowo zawsze można było doradzić się w kwestii wyboru kierunku, więc dodatkowo doradztwo zawsze mile widziane ze strony sekretariatu w tej szkole.

Riza

Sekretariat bede zawsze dobrze wspominać. Z racji iż wszystko co chciałam to Panie mi pomogły. Jestem zadowolona z organizacji szkoły jako słuchacz.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Hooper

Pracuję już miesiąc. Umowy nadal nie mam. Na szczęście mam ewidencję uczniów. Kieruję sprawę do PIP.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sekretariat szkoły policealnej COSINUS? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku praca?
Marysia

Mega szkoła, a Panie w sekretariacie miłe i pomocne. Bez problemu mogłam w późniejszym czasie donieść zdjęcia do legitymacji. Wszystko jest darmowe i pełno praktyki co właśnie wyróżnią tę szkołę.

Patka

Polecam, szkoła na poziomie.

Żaneta Żak

Sekretariat bardzo pomocny, a sama szkoła też ok.

Aśka Pika

Generalnie spoko szkoła, ja kończę kosmetykę, różne są te zajęcia czasem nudzi ta teoria, ale praktyczne są fajne.

Patryk Koman

Ja polecam, wszystko da się załatwić i dogadać. Jestem na kierunku masaż i ten kierunek mogę z czystym sumieniem polecić.

Aleksandra Kostrzewa

Mi się bardzo podoba w Cosinusie, szkoła godna polecenia. I co warte zauważenia, to jest całkowicie bezpłatna - bez jakiś dziwnych haczyków.

Lili74

Polecam w 100%. Pomocni nauczyciele, życzliwa Dyrekcja i do tego zajęcia się odbywają regularnie. Można zdobyć zawód w miłej atmosferze.

Aniczkaaa

Cosinus Chorzów super szkoła!!! Właśnie kończę jeden kierunek, a od września zaczynam nowy - masażysta! Pomocni nauczyciele oraz przemiła (usunięte przez administratora) Szkoda czasu na myślenie, zapisujcie sie od razu!!!

Paulina

Jak wygląda praca na stanowisku sekretarki szkoły? I w ile osób w ogóle się pracuje w sekretariacie?

nauczyciel

Dzień dobry. na jakie wynagrodzenie mogę liczyć u Was w szkole za godzinę lekcyjną? Umowa o pracę czy zlecenie? Uczę informatyki i rachunkowości i jestem nauczycielem mianowanym.

Lidia
@nauczyciel

Dobre pytanie. Jest to co prawda forum dotyczące pracy w Sekretariacie szkoły policealnej COSINUS, no ale dobrze, że tu trafiłeś. Ja także zastanawiałam się, na jakie wynagrodzenie można liczyć w COSINUS za godzinę lekcyjną. Może ktoś będzie znał odpowiedź. Szukasz tam stałej pracy czy chcesz dodatkowo sobie dorobić?

Dominika
@nauczyciel

Proszę omijać szerokim łukiem! Nie wypłacają wynagrodzeń ! Po zgłaszaniu problemu jestem zbywana przez każdą osobę, z którą się kontaktuję

Hababa

Wydaje mi sie, że opinia wyrażona na temat dyrektorów osób wyżej jest przydatna ponieważ pracownik będzie mieć z tymi osobami do czynienia . Ogólnie szkoła niższych lotów . Osoby pracujące w tej szkole uważają się za wykładowców uczelni Yale a nie oszukujmy się jest to szkoła policealna zwykła w Chorzowie. Nie polecam pracy w tej placowce. Jeśli ktoś lubi jak osoby wprowadzają nerwowa atmosfere i się wywyzszaja jakby pracowali na uczelni Yale to pewnie :)

Gizmoooo

Jak dla mnie Szkoła godna polecenia zwłaszcza, że całkowicie bezpłatna - chyba jako jedyna. Pracuję, więc dużym plusem jest to, że plan i terminarz zjazdów jest udostępniany z dużym wyprzedzeniem. Uczę się na opiekunie medycznym i jestem naprawdę zadowolona. W wyposażeniu sal niczego nie brakuje, a nauczyciele prowadzący przekazują nam ciekawie cały materiał (są wymagający bo wiadomo, że nikt za nas egzaminu nie zda). Pozdrawiam

Nauczyciel

Jakie są największe grupy ,które wykładowca musi prowadzić?

Ktos

Pracuje w sekretariacie tyle że w innym mieście. Praca jak dla mnie super w sympatycznym gronie dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z "poważniejszą" pracą w sam raz :). Po mimo, że wynagrodzenie nie jest zbyt wygorowane to nie mogę tej firmie nic zarzucić. Umowa o pracę, pieniądze na czas, idzie się dogadać w razie nagłego wolnego, dużo zależy też od dyrektora szkoły oraz koordynatora. Premia jak i podwyżka możliwa, ale trzeba o nią zabiegać, czyli jak wszędzie walczyć o swoje!

Anonimowa

Nie wypłacają pensji w terminie. Pracodawca nie odbiera telefonów. Ostrzegam przed firmą działająca na zlecenie cosinus: Sanszi Sp. Zoo Sp.K. z siedzibą na Wólczańskiej w Łodzi. Oszukują pracowników. Sprawa zgłoszona do PIP.

@Anonimowa

Czy udało Ci się odzyskać od COSINUSa zaległe wynagrodzenie? Jak interwencja PIPu?

Zuza

Podpowiedzcie czy placówka prowadzi może rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS - Chorzów

• Jak się pracuje w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS?

Zobacz opinie na temat firmy Sekretariat szkoły policealnej COSINUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sekretariat szkoły policealnej COSINUS