Opinie o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sekretariat szkoły policealnej COSINUS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS w Chorzów

Anetka Nowy wpis

Chciałabym się przyjąć w to miejsce na stanowisko nauczyciela. Mam kilka pytań. Faktycznie jest tak, że pomimo podania widełek, to i tak dostaje się dolną ich granicę? Są jakieś opóźnienia, jeśli chodzi o umowy, czy raczej są one już terminowe? Umowę dostaje się od razu? Z góry dzięki

Diana Nowy wpis

W internecie znalazłam ogłoszenie na posadę nauczyciela programowania. Nie ma tutaj zbyt wielu informacji... Orientujecie się, ile godzin tygodniowo pracuje się na tym stanowisku? Poza tym, od czego zależy wysokość pensji? Podano widełki wynagrodzenia (3200-4800 zł), ale nie napisano, co kandydat może zrobić, aby otrzymał górną granicę.

Y Nowy wpis
@Diana

Dostaniesz najniższa stawkę z widelek, oszczedzaja na wszystkim. Dodatkowo problem z wypłacaniem pensji były spóźnienia praca bez umowy po kilka msc. Jak nie masz cierpliwości to nie polecam

Administrator Nowy wpis

Sekretariat szkoły policealnej COSINUS poszukuje osoby na stanowisko Nauczyciel w miejscowości Słupsk. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Kamil

Cześć. Nic nie piszecie na temat tej szkoły policealnej, więc skorzystam z okazji i pozwolę sobie dowiedzieć się, ile można ogólnie zarobić za pracę tam? To może nieco rozległe pytanie i pewnie uzależnione od tego jakie stanowisko zajmujemy ale tak czy inaczej chcę dowiedzieć się czego można się spodziewać. Może pensja jest ściśle adekwatna do tego, jak duże pracownik ma doświadczenie. Czekam na odpowiedź.

@Kamil

minimalną lub niewiele powyżej

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sekretariat szkoły policealnej COSINUS? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku praca?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Pracownik szkoły

Jestem pracownikiem szkoły od niedawna ale już na ten moment mogę wiele powiedzieć o pracy w Cosinus Chorzów. Atmosfera w sekretariacie cudowna, wszyscy są dla siebie życzliwi i pomocni. Świetna lokalizacja w samym centrum Chorzowa. Nie ma problemu z rozwiązywaniem bieżących spraw i trudności, co dla mnie jako stosunkowo nowego pracownika jest dużym plusem.

Sekretarz

Pracuję na stanowisku od ponad roku. Jestem zadowolona z współpracy z tą firmą. Panuje świetna atmosfera, przełożeni są bardzo pomocni. Obecny skład sekretariatu bez zarzutu. Pani Rezydent na wielki Plus - zawsze uśmiechnięta i miła :)

Paweł_0112

Elastycznie konkretnie i miło. Współpraca bez problemów wszystko na czas. Bez stresu i presji.

Krzysztof

Jestem pracownikiem szkoły cosinus od wielu lat. Szkoła jest bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia nauki na kierunkach policealnych. bardzo dobre warunki pracy, szybki i bezproblemowy kontakt z sekretariatem szkoły. Rezyent zawsze chętny do pomocy. Wyposażenie pracowni na bieżąco uzupełniane

Jestem pracownikiem tej szkoły od jakiegoś czasu i nie mogę powiedzieć złego słowa o miejscu pracy. Panuje wspaniała atmosfera, a przełożeni są bezkonfliktowi i zawsze chętni do pomocy. Bardzo polecam pracę w tym miejscu.

Kamila

Polecam gorąco naukę w Cosinus Chorzów. Bardzo dobra atmosfera, Panie w sekretariacie pomocne.

Natalia
@Kamila

A o jakim kierunku/profilu mówisz konkretnie? :)

@Natalia

Asystentka stomatologiczna - roczny kierunek szybko zleciało :)

@Kamila

I co po takim roku tutaj się ma?

Grażyna
@Kamila

ciężko było ukończyć rok? w sensie czy są jakieś egzaminy państwowe? tego się najbardziej boję

@Danuta

Po zakończeniu nauki przystępuję do egzaminu zawodowego, gdzie otrzymuję dyplom oraz certyfikat umożliwiający pracę na stanowisku asystentka stomatologiczna :)

Kornelia

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się do jakiej szkoły się zapisać i wybrałam Cosinus w Chorzowie. Co do szkoły za dużo powiedzieć nie mogę bo naukę zaczynam od września, ale jeśli chodzi o sam zapis rewelacja. Pani w sekretariacie wszystko mi opowiedziała, na każde zadane pytanie otrzymałam odpowiedź i co najważniejsze ta szkoła jest całkowicie bezpłatna.

@Kornelia

To na czym oni zarabiają?

Korenlia
@Danuta

Niestety nie dopytywałam o takie sprawy, po prostu zależy mi na bezpłatnej nauce. Więc jeśli mam taką możliwość to korzystam :)

Kamil

Polecam liceum zaoczne Cosinus.

Lena
@Kamil

Ja również polecam Liceum :) jest bezpłatne, a nauczyciele super i bardzo wyrozumiali :) Aktualnie uczę się na V semestrze więc jeszcze trochę do matury, ale jestem zadowolona :)

@Lena

tak właściwie to nie wiedziałam, że to jest bezpłatne. Ale za coś chyba jednak czasami trzeba zapłacić, co nie?

Lena
@Danuta

Nie trzeba, nauka jest całkowicie bezpłatna :)

Lenaaa

Jeśli chodzi o naukę w Cosinus Chorzów polecam z czystym sumieniem. Jestem w trakcie technika masażysty i jestem mega zadowolona :) Sala wyposażona w pełni i nie trzeba za nic płacić. Moim zdaniem warto przemyśleć naukę w Cosinus.

Kamila

Szkoła super! Uczyłam się na kierunku Technik masażysta w Cosinus Chorzów. Super wyposażona sala. Nauczyciele wspaniale potrafią przekazać wiedzę.

Magda

Polecam naukę na kierunku terapeuta zajęciowy w Cosinus Chorzów. Bardzo ciekawe zajęcia -> można się wyżyć artystycznie, a dodatkowo dla Pań prowadzących zajęcia aż chce się przychodzić na zajęcia. Polecam!

Renata

Polecacie samą naukę w tej szkole, jednak nie znalazłam opinii jakim szkoła jest pracodawcą - np. dla nauczycieli ? jakie zatrudnienie B2B czy etat?

Kamila

Właśnie zapisałam się do Cosinus Chorzów na nowy kierunek higienistka stomatologiczna. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do szkoły jak i pracowników sekretariatu.

nataliaka

Ja chodziłam do cosinusa, w sekretariacie zawsze uzyskałam odpowiedź na moje pytania, kontakt łatwy i szybki, telefon odbierany praktycznie zawsze za pierwszym razem także ja polecam, zarówno szkołę jak i pracowników :D

Lidia
@nataliaka

To świetnie, że pozytywnie oceniasz pracę sekretariatu szkoły Cosinus. A mogłabyś napisać, w jakich godzinach mniej więcej działa? W weekendy też można się z nimi skontaktować?

Amelia
@Lidia

ja też tam chodziłam do szkoły, mają bardzo fajne kierunki. polecam zadzwonic do sekretariatu, Panie bardzo miłe i udzielają wszystkich potrzebnych informacji. z tego co się orientuję to czynne jest w poniedziałki 8-16 a wtorek-piątek 7-19 :)

Barbara

Liczyłam, że na forum dla pracowników znajdę jakieś wskazówki przed aplikacją.

Iza

Dobrze wspominam szkołę, mili nauczyciele i czułam się dobrze przygotowana do egzaminu państwowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS - Chorzów

• Jak się pracuje w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS?

Zobacz opinie na temat firmy Sekretariat szkoły policealnej COSINUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sekretariat szkoły policealnej COSINUS