Opinie o PWPC Posco w Biskupice Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PWPC Posco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PWPC Posco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PWPC Posco w Biskupice Podgórne

Siemka. W ofercie na stronie dla pracownika produkcji jest napisane, że oferują szkolenia zawodowe takie jak te na suwnice czy też wózek widłowy. A powiedzie mi tylko czy trzeba do tego teraz dopłacić? Albo coś podpisać?

Mc Nowy wpis

@ Czy nie znając j.angielskiego można dostać się do biura ?

Iza Nowy wpis

było pytanie o pracę z doświadczeniem, ktoś podkreślał, że na produkcji sie przyda, jak teraz wisi ogłoszenie dla Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży to doświadczenie pojawiło sie w mile widzianych. Jak więc wpłynie ono na oferowaną stawkę? i na jakie przyuczenie w tym roku mozna ewentualnie się nastawiać?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PWPC Posco?

just5 Nowy wpis

raczej doświadczenie trzeba mieć na produkcji najlepiej jak ma się uprawnienia na wózek wid. lub na suwnice

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PWPC Posco? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy PWPC Posco?

just5

Tak rozmowa odbywa sie na terenie zakładu

Zamyslona

Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej w polowie stycznia. Pani z HRu powiedziala ze da odpowiedz w ciagu 2 tyg (nawet jesli miala byc negatywna). Czekam na nia do dnia dzisiejszego :D W miedzyczasie zobaczylam ze znowu rekrutuja na to samo stanowisko tj. Mlodszy Specjalista ds. Obslugi Klienta i Zamowien. Czyzby nowy pracownik nie wytrzymal tam nawet dwoch pelnych miesiecy?

Kama
@Zamyslona

Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Duża część po angielsku?

@Kama

70%

@Zamyslona

Widocznie nie nadawała się Pani. Pozdrawiam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Patryk

A na jakie stanowisko aplikowałaś?

Tak. Jest umowa o pracę.

Ciekawska

Czy ktoś się orientuje, na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując w biurze?

Czym PWPC Posco zachęcają? Jakie mają dodatki?

gal anonim

dodatek za 100% frekwencję dodatek za znajomość j.angielskiego dofinansowanie do obiadów premie kwartalne (biuro), miesięczne (produkcja)

Czy zdarzają się nadgodziny w PWPC Posco?

tak - w każdym dziale

gość

Witam, na jakie zarobki można liczyć na początek??

Hanna
@gość

Nie wiem, jak zarabia się w PWPC Posco. Czytałam, iż oferują na pewno: możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych i udział w eventach pracowniczych. Teraz akurat szukają tylko Młodszego Specjalistę ds. obsługi klienta i Zamówień. O tę posadę chciałbyś się ubiegać?

A jak praca w utrzymaniu ruchu? Bo nie wiem czy wysyłać CV. Pozdrawiam.

Hanna

@deko, na tą chwilę nie widzę żadnych ofert pracy pwpc posco. Jeżeli jesteś zainteresowany - skontaktuj się bezpośrednio z firmą lub wyślij im swoje CV. Na pewno będą je mieć na uwadze nawet w późniejszym czasie. http://www.posco.com.pl/pages/kontakt-6

deko

Witam, czy są dostępne oferty pracy w firmie?

allnight

Zarobki zależą od tego na jakim się jest stanowisku @szafka ale wiem, że nie ma tu najniższej krajowej, więc o to nie musisz się martwić. Tym bardziej, że masz teraz szansę na zatrudnienie jako pracownik biurowy. Firma oferuje możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, atrakcyjne szkolenia zawodowe, a nawet rozbudowany pakiet socjalny.

kotko

no nie sądzę, zeby oni łamali jakieś prawa czy regulaminy, moim zdaniem albo te negatywne komentarze to pisze konkurencja albo rozżaleni pracownicy, którzy zostali zwolnieni, bo przecież są i dobre opinie o nich i to ze sporym komentarzem, a jakby nie pracowali tam to by nie znalii takich szczegółów jednak.

jorguś
@kotko

PWPC Posco jest częścią całej grupy Posco która w ostatnich latach rozwija się co raz szybciej i naprawdę wydaje się już znaną firmą z którą współpraca nie jest już hazardem ,a pewnym i dobrym interesem Wiele firm które rozpoczynają swoje istnienie zapewne chciałoby w taki sposób się w przyszłosci rozwijać...

limo
@jorguś

zgadzam się z @jorgusiem , że przez ostatnie lata PWPC stało się bardzo dobrą i wiarygodną firmą. Polecam ofertę pracy którą mają na stanie. Mianowicie mówię tutaj o stanowisku specjalisty ds sprzedaży. Wymagają przede wszystkim od pracownika minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży (preferowane doświadczenie w branży samochodowej, stalowej),

daro

Kazdy pracodawca działa i funkcjonuje tak aby utrzymac sie na rynku jak najdluzej, skoro oni nie łamią przepisów to gdzie widzicie problem? Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna i czy ja jako osoba zatrudniona w urzedzie pracy moge liczyc chociaz na staz (zdobede doswiadczenie, a jak bedzie miejsce pracy to moze mnie zostawia?) Jak uważacie??

były

Witamy w firmie gdzie linia to 6 pracowników w tym jest kierownik zmiany młodszy kierownik i brygadzista . Fajna struktura 3 stanowiska kierownicze i 3 fizyczne ja za czasów PRL-u

sopel233

Aspiracje aspiracjami ,sle trzeba być robotem żeby posprzątać tyle hektarów ,robotem tez dlatego żeby robić i nie myśleć o tym że za taką ciężką pracę takie marne grosze i to u koreancow którzy panoszą się w Polsce a Polaki-robaki wlaza im do tylka ,nie wszyscy na szczęście

kasia
@sopel233

Hej a możecie coś więcej napisać?, bo dziś znowu ogłosili sie żę szukaja na sprzątanie.Po prostu szukam pracy i nie chce wdepnąć w przysłowiowe g***o.Pozdrawiam :)

sopel233

obawiam się że jednak wdepniesz

@kasia

obawiam się że jednak wdepniesz:)

kasia

Hej a dlaczego ta firma już któryś raz szuka na sprzątanie? Jest tak zle?.Prosze napiscie....

Zostaw merytoryczną opinię o PWPC Posco - Biskupice Podgórne

PWPC Posco
2.6/5 Na podstawie 67 ocen.

PWPC Posco