Opinie o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MerService Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MerService Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Nikt wielki

Większość opinii mija sie z prawdą:) pracuje w MS na stanowisku agenta handlowego pół roku. Są minusy i plusy. Jak ktos ma pytania z chęcią szczerze odpowiem :)

@Nikt wielki

Każda praca ma swoje pozytywne jak i negatywne strony. Fajnie byłoby gdybyś mogła je opisać. Interesuje mnie wynagrodzenie i możliwość uzyskania dodatkowych bonusów oraz atmosfera w MerService. Twoje doświadczenie będzie bardzo pomocne dla osób zainteresowanych rekrutacją.

@Wojciech

Zdarzają się opóźnienia w wypłatach ale poza tym jest całkiem w porządku.

@Zuza

Często zdarzają się opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Zawsze zastanawiało mnie, co jest powodem tego, że pracodawcy nie wypłacają wynagrodzenia na czas. Może próbowałeś dowiadywać się od firmy MerService, skąd biorą się takie poślizgi w wypłatach? Odpowiedz, proszę.

@Wojciech

Opóźnienia wynagrodzenia nie są winą pracodawcy - każda zatrudniona osoba ma obowiązek wysłać na koniec miesiąca kartę pracy i oświadczenie, jeśli tego nie zrobi nie dostaje wynagrodzenia, jeśli zrobi to po terminie to z automatu wynagrodzenie jest wypłacane na kolejnej liście płac. Nie którzy twierdzą, że wysyłają ale nie przechodzi przez system - ile w tym prawdy nie wie nikt bo większość osób powtarza się co miesiąc.

Wojciech

Dziękuję za wyjaśnienie. Czyli może problem jest właśnie w błędnym wypełnianiu karty pracy. Przez to tworzą się opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń. Wiesz może, czy pracodawca robił jakieś wewnętrzne szkolenie z tego, jak wypełniać karty pracy, aby bez problemów przechodziły przez system? Podejrzewam, że jest to prosta czynność, więc zaskakujące jest to, że automat niektóre karty odrzuca.

@Wojciech

Rolą Koordynatora Regionalnego/Supervisora jest przeszkolenie pracownika aby poprawnie wypełniał i wysyłał dokumenty. Z własnego doświadczenia wiem, że nie którzy są bardzo oporni na wiedzę w tym temacie i pomimo kilkukrotnych szkoleń, przypomnień i upomnien to nie działa. Dokumenty sprawdzają osoby za to odpowiedzialne a nie automat systemowy.

Jojo
@Nikt wielki

Hej, czy mógłbyś napisać jakie dają auta i czy sa jakieś benefity typu prywatna opieka medyczna lub multisport?

Leszek
@Jojo

Niestety nie znam marek samochodów dla przedstawicieli handlowych, ale firma daje sporo benefitów. Między innymi ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę sportową MultiSport, szkolenia e-learningowe, spotkania integracyjne. Daj znać jeśli będziesz składał CV.

@Jojo

@ Nikt wielki, uzupełniając odpowiedź Leszka - marki samochodów zależne są od realizowanego projektu, m.in. mamy w swoich zasobach samochody takich marek jak Skoda, Toyota, Renault

Majster
@Zuza

Zaprzeczam. Pracuje prawie 3 lata i zawsze miałem kasę na czas.

Chrabonszcz

Nie polecam pracy w tej firmie.

Małgorzata
@Chrabonszcz

A może jakieś szczegóły na ten temat? :) Dlaczego nie polecasz pracy w MerService? Podasz jakiś powód lub opiszesz swoje doświadczenia z firmą? Jak długo byłeś ich pracownikiem?

JaRównież
@Małgorzata

Również nie polecam,praca dla desperatów. Dobra dla studenta żeby zarobić podczas wakacji

Teraz Polska
@JaRównież

To jest praca masakra jako mercz mobilny . Masakra

@Teraz Polska

Możesz powiedzieć mi dlaczego tak uważasz? Mam szanse podjąć pracę jako merch mobilny i chciałbym poznać twoją opinię gdyż nie chce pakować się w (usunięte przez administratora)

Odradzam
@Kandydat

Nie polecam pracy na stanowisku Merch mobilny. Roboty fizycznej dużo,nacisk na cele sprzedażowe. Jednym słowem jesteś człowiekiem od wszystkiego,robisz to co PH mimo że w umowie masz napisane merch mobilny. Do tego umowa zlecenia. Lepiej szukaj normalnej pracy

@JaRównież

Dzień dobry, jest nam przykro, że praca u nas nie spełniła Państwa oczekiwań. Pomimo to, zachęcamy do zgłaszania bieżących problemów do bezpośrednich przełożonych abyśmy mogli odpowiednio reagować, tylko w taki sposób będziemy mogli wpłynąć na dalszy komfort pracy. W razie pytań i wątpliwości również pozostajemy w dyspozycji (hr@oex.pl). Pozdrawiam, Dział HR

Leopold
@MerService

Przestańcie pierniczyć bzdury o przykrości . Umowę o pracę byś cię dali ale prezes musi kupić nowego Bentleya za naszą pracę .

Jakie wartości są cenione w MerService Sp. z o.o.?

Ah

Musisz być pracowity jak mrówka albo być dobrym ściemniaczem.

Covid

Merservice nie płaci składek na ubezpieczenie . W razie choroby czy wypadku w pracy nie macie nic . Zero , nikt wam złotówki nie zapłaci za to. Odradzam nawet desperatom.

@Covid

Witam, wszystkie składki odprowadzane są na podstawie comiesięcznego oświadczenia dla celów ZUS, które obowiązek ma przedstawić każdy zleceniobiorca. Na podstawie tego dokumentu, zleceniobiorca może wnieść o objęcie go dobrowolnym ubezpieczeniem chorobowym, co zgodnie z przepisami uprawnia do korzystania ze świadczeń (zasiłku chorobowego) pod warunkiem, że okres podlegania temu ubezpieczeniu wynosi 90 dni. W celu wyjaśnienia wszelkich niejasności zapraszam do kontaktu z działem kadr: kadrymerservice@oex.pl

Covid
@MerService

Ciekawe czy koronawirus poczeka te 90 dni. Ja rozumiem merch na zlecenie umowa zlecenie , ale przedstawiciel handlowy na cały etat i też umowa zlecenie. To jest nadużywanie umów zlecenie . Powinna być umowa o prace na pełny etat , ale my nic dla Was nie jesteśmy warci widocznie. Nie jesteśmy nawet warci dla was składki chorobowej 76 zł. Przykre . Dla Was liczy się tylko zysk netto na fakturze za pracownika. Przykre , ale cóż taki mamy świat. To co inni mają w standardzie my nawet w pakiecie nie będziecie mieć. Przykre.....

Pracownik Merservice
@Covid

Wcale jest to nie prawdą. Wystarczy na oświadczeniu do celów ZUS zaznaczyć dobrowolne ubezpieczenie chorobowe. Nikt za nas takiej decyzji nie podejmie jest to dobrowolne!!!!

JAGODA2434
@Covid

Drogi kolego droga kolezanko!!! Pracodawca sam za Ciebie nie może zadecydować o składkach na ubezpieczenie chorobowe. Na UZ sa to skladki dobrowolne !!! Jezeli na oświadczeniu nie zaznaczysz , że chcesz to Ci nie odprowadzą. Aby mic korzystac z L4 na uz musisz przepracowac 90 dni i miec przez ten czas oplacane chorobowe. Jesli się nie wie głupot się nie pisze !!!

Ulienko
@JAGODA2434

90 dni czyli 3 miesiące trzeba płacić , odtrącają Ci z wypłaty Twoje pieniądze przy umówię o pracę to firma ma obowiązek zapłacić składki i wystarczy 30 dni i już masz uprawnienia do l4 wyrazie czego Głupoty . Ja wiem co piszę i wiem i znam przepisy . To Ty je rozumiesz jest okres epidemii praca w terenie z dużym narażeniem amożna się łatwo i szybko zakazić a Ty nie masz l4 w razie tego. Natomiast Panie z biura mają umowę i Homer office . Jagoda 2434 to są warunki śmieciowe przez agencje . Nawet nie wyobażasz sobie ile za taką pracę i jakie warunki umowy mają pracownicy Grupy Żywiec . Ja wiem . I zapewniM Merservice daje śmieci i ochłapy.

U. Ka
@Covid

Na zleceniu trzeba zgłosić że chce się opłacać składki i pracodawca nie może odmówić. Jest to niecałe 2% pensji.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
AH

Pracuję w terenie jako agent handlowy i nie narzekam. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od tego ile w danym regionie jest pracy, więc to sprawiedliwa opcja. Pieniądze są na czas, więc mogę polecić.

@AH

Chyba pracujemy w dwóch różnych firmach. Jeśli zadowala Cię 7 zł za wizytę w Kauflandzie czy EC gdzie trzeba spędzić ponad godzinę aby doprowadzić hale do ładu to polecam wyjazd na Ukrainę. Tam pracują za miskę ryżu..

@Ah

A ja bardzo polecam , jeżeli ci nie odpowiada to zmień po co zajmujesz etat sa inni co będą bardzo zadowoleni.

@Zuza

Twoje komentarze są co najmniej śmieszne. Raczej nie pracujemy na tym samym stanowisku. Domniemam że zależy Ci na dobrej opinii firmy bo być może rekrutujesz pracowników... Sam rozmawiam z AH w koło i każdy myśli żeby się tylko zawinąć .

@Ah

Dzień dobry, Nawiązując do Pańskich komentarzy zapewniamy, że jako firma nie ingerujemy we wpisy innych osób a tym bardziej nie moderujemy ,,sztucznych” opinii. Jest to portal, w którym każdy swobodnie może się wypowiedzieć a my szanujemy nawet te negatywne komentarze. Jest nam przykro, że nie spełniamy Pańskich oczekiwań co do warunków pracy lecz dokładnie one zostały przedstawione przed nawiązaniem współpracy. Jeżeli występują jakieś rozbieżności, zapraszamy do kontaktu z bezpośrednim przełożonym lub działem HR (hr@oex.pl) Pozdrawiam, Dział HR

@MerService

Warunki pracy zostawały przedstawione x lat temu. W przeciągu tych lat projekty się zmieniały i zresztą od tamtych czasów to tylko stawki stoją w miejscu. Co ciekawe najniższa krajowa z roku na rok idzie w górę a tutaj bez zmian od lat. (Tak, tak. Klient nie jest wstanie nam nic zaoferować.) Wymagania i ciśnienie coraz większe , co nie idzie w parze z wynagrodzeniem za poświęcony czas tej pracy. Ktoś kiedyś dobrze skomentował wpis na FB fanpage'u. W Merservice pracują przysłowiową miskę ryżu - komentarz oczywiście szybko zniknął bo był niewygodny.

Jeszcze
@Ah

Noi co z tego? Spadaj z stąd i daj spokój ludziom

Xty

Pani W na rejon łódzkie i wielkopolskie wracaj szybko! Ten nowy pan na ww. Województwa to kompletna pomyłka .. kto go zatrudniał? Chyba po znajomości.

kr

Pracuje w tej firmie jako Merchandiser od czerwca. Współpraca układa się bardzo dobrze,kontakt z koordynatorem regionalnym bardzo dobry. Wypłaty zawsze na czas,czasami nawet dzień przed czasem. Postawą do wypłaty wynagrodzenia jest wysłanie poprzez system internetowy merservice karty pracy oraz oświadczenia do celów ZUS. System ten jest bardzo prosty a po poprawnym wysłaniu dokumentów otrzymujemy potwierdzenie o wysłaniu skanów oraz indywidualny identyfikator wysyłki, co jest potwierdzeniem tego że nasze dokumenty dotarły do naszego pracodawcy. Jako Merchandiser zajmuje się prawidłową ekspozycją towarów, prawidłową komunikacją cen oraz raportowaniem. Praca dobra na zdobycie doświadczenia w marketingu. Pozdrawiam Panią koordynator regionalną Merservice z województwa łódzkiego.

Pracownik Merservice
@kr

Dziękuję i pozdrawiam :-)

Belg
@kr

No jesteś robolem na śmieciòwce . Pracujesz na pensje dyrektora kierownika i darmozjadòw z biura co mają umowy o pracę i dobre pensje 3-10 razy tyle co Ty.

Agent

Czy ktoś umir wytłumaczyć w czym gorsza jest praca agenta handlowego od pracy mercha mobilnego? Dlaczego robiąc więcej projektów i mając więcej do zrobienia, mamy o wiele gorsze warunki finansowe? Pracujemy z reguły o wiele dłużej niż do 15-17, często w soboty. Robimy praktycznie same duże sklepy (Carrefour, Kaufland, Tesco - rzadko spędza się tam mniej czasu niż przynajmniej godzinę i nie wiem jak bardzo na odwal się trzeba pracować, żeby wyjść po planowych 15 minutach). Odbieramy faktury, robimy audyty, negocjujemy z kierownikami. Tymczasem merch mobilny w większości obsługuje małe sklepiki, często kończy zaplanowaną trasowkę w kilka godzin, a wypłatę dostaje nieporównywalnie większą... Na chwilę obecną bez rb, nasza wypłata to praktycznie najnizsza krajowa... Zero podwyżek, chociaż pracy coraz więcej i coraz więcej wymagań. To sprawia, że odechciewa się pracować z pełnym zaangażowaniem...

@Agent

Ty chyba nie wiesz o czym mówisz . Małe sklepy jedź tam chłopaku , zobacz jaki tam jest bajzel , ułuż to wszystko wg. standardu . Małe wiejskie sklepy byłeś tam kiedyś ? Zapewne nie bo byś wiedział jak tam jest , jak trzeba z właścicielem sklepu negocjować . To nie to samo co w Carrefour, Auchan . Zatrudnij się jako mobilny merch , zobaczysz ile trzeba czadu żeby ułożyć lodówkę , standard . Zajeżdżasz a tam w lodówce Żywca wszystko tylko nie ma żywca . Jest inny towar piwo , alkohol, napoje , cola , Pepsi , soki i teraz wyrzuć to z lodówki ułuż żywca i to co wyłożysz z lodówki żywca gdzieś indziej . Jeszcze pytanie czy Ci ktoś na to pozwoli właściciel wściekły , że mu robisz bajzel , a Ty musisz . Uwierz agencję , że masz bardzo dobrze i nie opowiadaj głupot , że mobilny szybko zrobi i 15.00 wolne . Często na sklepie 2 h , ekspozycję , lodówki uporządkować ten bajzel . Jednym słowem nie wiesz o czym mòwisz .

@Kraków

A no wiem bezposrednio od mercha o ktorej potrafi konczyc pracę :) nie twierdzę, że mamy gorzej niż Wy, twierdzę, że stawki są totalnie niesprawiedliwe.

@Agent

Skończyć można nawet po 5h , tylko pytanie czy on tylko odhacza wizyty czy coś na tych sklepach robi ? No i tu jest całe klub prawdy . Idź na mercha zobaczysz to super i więcej zarobisz . No proszę ofert mają w brud , a na agenta jedna . Czyli coś tu nie gra ?

@Kraków

Idź ma agenta jeździć od rana do nocy łącznie z robotami. Ułóż dziennie 10 hipermarketów wzdłuż i wszerz, niektórych z 4 i więcej lodówkami. Wtedy pogadamy :)

@Agent

Sprawdź ile jest ofert na agenta , a ile na merch mobilnego na stronie Merservice. I zobaczysz co lepsze .

@Kraków

Co to za argument, skoro stanowisko mm jest nowe i logicznym jest, że na początku jest przesiew. Jeżeli uważasz, że mamy łatwiej to nie mamy o czym gadać.

@Agent

Macie łatwiej i nie mamy o czym gadać .

XYZ
@Kraków

Zgadza się,merch mobilny ma bardzo dużo pracy. Nie pracowałem jako agent więc nie wiem. Natomiast my musimy na tych wiejskich sklepach ogarnąć wszystko. W lodówkach jest wszystko oprócz piwa GŻ. Na porządku dziennym jest wkładanie wszystkich piw do lodówek GŻ,napojów a nawet mięsa czy nabiału. To wszystko trzeba ogarnąć,nie wspominając o cenach których po prostu nie ma. Do tego musimy robić zamówienia na takich samych zasadach jak PH GŻ,wlicza nam się w to premie. Ogl roboty dużo, wymagań sporo i praca niestabilna. Dzisiaj jest,jutro jej nie ma. Dla kolegi agenta...merch mobilny posiada również punkty detalu nowoczesnego,niewiele ich jest ale jednak. Zatem mamy jakieś chociaż minimalne porównanie.

Lovek
@XYZ

Dokładnie. Jest bardzo ciężko w tej robocie. Ogólnie dla desperata. Nie polecam.

@XYZ

Chyba macie mylne wyobrażenie o naszej pracy. Myślisz, że w takim Kauflandzie albo Tesco jest wszystko idealnie ułożone? Nic bardziej mylnego.

@Agent

Taki argument , że mówisz idź na agenta . Jak pójdę jak nie ma miejsc . Myśl człowieku logicznie .

@Agent

Potwierdzam, popieram. Jednak wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. MM może pozwolić sobie na teamsa w samochodzie a AH robi to z słuchawkami w uszach ( o ile słucha) bo siedząc w samochodzie nikt nie zapłaci za wizytę...

@Ah

Dodam jeszcze że tereny są tak różne, że nie ma co porównywać. Rzuć okiem na mapę jaki teren obsługuje AH Kołobrzeg , Słupsk czy Zakopane a weź Rybnik czy Gliwice . Tam to można rowerem jeździć ... Szkoda tylko że firma nie wyrównuje wynagrodzeń podstawą jeśli na wizytach nie można zarobić..... Kolejnym plusem w pracy MM jest to że po przekroczeniu 8h może zaznaczyć że nie wyrobił się w dniówce. Więcej chyba plusów w pracy MM ..

Weź pod uwagę to że agentów jest chyba z 5 razy mniej

Smuto mi

Dzień dobry. Wysyłam CV na stanowisko Merchandiser Mobilny i nikt się nie odzywa a szkoda myślę że nadał bym się na te stanowisko w 100 procentach. Jestem młodym energicznym chłopakiem który lubi pracować i po przeczytaniu oferty pracy ucieszyłem się ze taka praca jaka mi się marzy jest. Szkoda za brak odzewu. ????

@Smuto mi

Witaj, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. W związku z szerokim obszarem działalności naszej firmy mamy możliwość kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jeżeli chce Pan poznać status Pana aplikacji/rekrutacji zapraszam do kontaktu: hr@oex.pl Pozdrawiam, Dział HR

Łyskota
@Smuto mi

Co Ty bierzesz ? Widzę , że to działa .

Firmy takie jak ta czyli agencje będą dotąd niszczyć rynek pracy do płuki będą mieć tania zdesperowaną siłę roboczą . Wszelkiego typu agencje powinny być zamknięte na zawsze.

Emel

A ja polecam bardzo :) praca idealna dla osób lubiących odhaczać kolejne zrealizowane zadania na swojej liście. Wolna ręka co do kolejności wykonywania zadań i tempa pracy. Bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które mają dzieci. Ciekawe projekty, na nudę nie można narzekać. Nie skomentuję warunków jakie proponuję MS, bo te są omawiane przed podpisaniem umowy, więc albo pasuje i podpisujesz, albo rezygnujesz. Polecam :)

@Emel

Witaj Emel, Dziękujemy za merytoryczny komentarz. Cieszymy się, że firma spełnia oczekiwania pracowników. Dokładamy wszelkich starań aby wszyscy zatrudnieni mieli podobne odczucia. Życzymy sukcesów zawodowych, Pozdrawiam, Dział HR

@Emel

Jestem ciekaw na jakim stanowisku pracujesz lub w jakim projekcie .Pracując od kilku lat stawki za wizyty są niezmienne a nawet zostały pomniejszone. Gdzie sens w tej pracy? Co chwilę to co raz więcej obowiązków a kasy nie widać . Gdyby nie Covid pewnie by mnie już tutaj nie było. Nie polecam aplikować

@Ah

Gdyby nie Covid ! Zatrzymał cie? a wcześniej odpowiadała ci praca? Trzeba było zmienić pracę wcześniej jak tak ci cięzko myślisz że w innej firmie zapłacą ci za leżenie w domu

@Zuza

Jestem tu tylko aby zdobyć doświadczenie. Obecna sytuacja przybija coraz bardziej. Jeśli pracujesz od kliku lat za niezmienne stawki uważasz że to jest ok? Najbardziej dobija teraz przejęcie MT i info o stawce Merchów mobilnych a naszych stawkach.

Emel
@Ah

Jestem agentem handlowym, nie wiem jak bylo wcześniej, ale odkad pracuję, stawki nie ulegly zmianie.

Czesław

Witam serdecznie. Potrzebuję rzetelnej i bardzo prostej informacji. Czy firma MerService od początku zatrudnienia oferuje w pełni oskładkowaną umowę o pracę? Z góry serdeczne dzięki za pomoc.

Ola
@Czesław

Nie dają umowy o pracę. Nie opłacają pełnej składki . Prosta informacja . Jest umowa zlecenie.

@Czesław

Witaj, Forma zatrudnienia zależna jest od projektu/stanowiska na które się zatrudniasz. W przypadku umów zlecenie składka zależna jest od comiesięcznego oświadczenia dla celów ZUS które przekłada zleceniobiorca – na tej podstawie można wnieść o objęcie ubezpieczeniem chorobowym. W przypadku umowy o pracę wszystkie składki są odprowadzane. Ponadto forma zatrudnienia jest oczywiście podawana w treści ogłoszenia o pracę oraz potwierdzana podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam, Dział HR

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MerService Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

MerService

Dzień dobry, ilość etapów uzależniona jest od projektu do którego szukamy pracowników. Pierwszym zwykle jest wywiad telefoniczny a drugim spotkanie z bezpośrednim przełożonym. Staramy się by proces nie trwał długo a decyzja została podjęta w możliwie najkrótszym czasie. W razie pytań dotyczących konkretnego projektu zapraszam do kontaktu pod adresem hr@oex.pl - chętnie udzielę szczegółowych informacji. Pozdrawiam, Dział HR

Nie mogę polecić tej firmy jako pracodawcy, jedyne na co można liczyć to miliony telefonów i maila. Obiecanki co do wielkości wynagrodzenia, a jak przychodzi przelew to zdziwienie bo jest o połowę mniej niż obiecuje kierownik. Kolejną rzeczą są śmieszne umowy zlecenie dla przedstawicieli handlowych ze śmieszną stawką. Ta firma to jest po prostu jeden wielki (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniądze ,a pracy tylko dokładają. nikomu nie życzę pracy w tej firmie bo to co u innych jest standardem tutaj nie jest nawet dodatkowym benefitem odpłatnym przez pracownika oczywiście

MerService

Dzień dobry, jest nam przykro, że praca w naszej firmie nie spełniła Pana/i oczekiwań. Wszystkie warunki dotyczące zatrudnienia, w tym formy umowy, wysokości wynagrodzenia, kwestii przyznawania ewentualnej premii, omawiane są szczegółowo przed nawiązaniem współpracy. Wszelkie niejasności chętnie wyjaśnimy pod adresem hr@oex.pl Dział HR

Zadowolony pracownik

Pracuję w tej firmie (W biurze) od kilku miesięcy i nigdzie się nie wybieram ???? bardzo przyjazna atmosfera, zarząd dba o pracowników i darzy zaufaniem. Coraz więcej fajnych rzeczy się dzieje. Widać, że firma sie rozwija.

Czym MerService Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

MerService

Zachęcamy przede wszystkim ciekawą i rozwojową pracą :) ponadto, oferujemy benefity pozapłacowe takie jak karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, opieka medyczna. Panuje u nas przyjazna atmosfera, promujemy partnerskie relacje oraz zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w MerService Sp. z o.o.?

MerService

Etapy rekrutacji mogą się różnić w zależności od stanowiska. Pierwszy etap to zwykle rozmowa telefoniczna - wówczas zadajemy krótkie pytania odnośnie dotychczasowego zatrudnienia, powodów zmiany, oczekiwań finansowych. Kolejnym krokiem jest spotkanie bezpośrednie z osobą z działu HR (lub też dodatkowo uczestniczy w nim kierownik zespołu do którego poszukujemy kandydatów). W przypadku pracowników terenowych jest to zwykle spotkanie z kierownikiem regionalnym po którym wybierany jest kandydat.

Agnieszka

Widzę na stronie firmy że oferuje dużo dodatków pozapłacowych czy również imprezy integracyjne się zdążają?

@Agnieszka

Witaj Agnieszka, to prawda, oferujemy szereg benefitów pozapłacowych, imprezy integracyjne również się zdarzają - zarówno w zespołach jak i ramach całej organizacji :)

Pracowałamw tej spółce na stanowisku biurowym i jak najbardziej polecam. Przyjazna atmosfera, brak korporacyjnego spięcia, nie czuje się różnic stanowiskowych. Oprócz tego wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość rozwoju zawodowego. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tym miejscu :)

Polecam pracę z zespołem. Wypłata zawsze na czas. Koordynatorki zawsze służą pomocą.

Zostaw merytoryczną opinię o MerService Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MerService Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MerService Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MerService Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MerService Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MerService Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MerService Sp. z o.o.