logo MerService Sp. z o.o.

MerService Sp. z o.o.

Opinie o MerService Sp. z o.o.

paweł 2015-01-28 19:37
@marina, to dziwne co piszesz, bo jeśli miałes w byłej firmie stała umowę, to powinieneś miec okres wypowiedzenia, nie mozna tak zwolnić z dnia na dzień. Niemniej jednak to nie ma związku z MerService. Nadal tutaj są te śmieciówki, bo ja jednak ze względu na swój wiek chciałbym miec stabilna pracę i emeryturę w przyszłości.
Z 2015-02-13 22:17
W tej firmie zarabia się grosze - nie ważne czy masz umowy czy nie - zawsze będą to grosze. Całą jesien i zimę w budynku jest przenikliwe zimno i trzeba siedzieć w kurtkach. Kierownictwo zawsze trzyma stronę klienta a nie pracownika. Pracownicy są zmuszeni dzwonić co 2-3 dzień do tych samych przedsiębiorców i przez to są przez tych przedsiębiorców obrażani i olewani.
oszukana 2015-03-17 16:58
Witam, nie polecam firmy MER SERWICE,ponieważ poszukują ludzi bezrobotnych za których opłacają składkę ZUS nie podpisując z nimi żadnej umowy i przez to bezrobotny ma problemy w urzędzie pracy. Żenada ta firma
Kuba 2015-03-30 15:22
Witam, do niedawna byłem pracownikiem MerService, nie polecam tej firmy, ludzie pracujący tam są nie kompetentni, pracowałem tam 7 miesięcy, Koordynator zmieniał się w ciągu mojej pracy 4 albo 5 razy, zostałem zwolniony przez niedoinformowanie koordynatora o moim zakresie obowiązków, nie dziwie się jak sami nie wiedzą co mają robić skoro zmieniają się co chwilę, nie zajmowałem się sprawdzaniem dat i serwisowaniem produktów jednej z firm, gdyż w raportach miałem jedynie sprawdzanie cenówek. Wina była po stronie firmy, koordynator pewnie oberwał za to bo po nim zaraz był ktoś inny ale i ja musiałem za to dostać bo przedstawiciel handlowy zapewne zażyczył sobie żeby mnie usunięto z serwisu jego towaru. A tak pseudo "firma" nie dopilnowała bym dowiedział się o pełnym zakresie obowiązków, wszystko dzieję się u nich potajemnie, nie informują o zmianach w firmie, nie mówią o zakresie obowiązków w pracy, do tego dochodzi bardzo małe wynagrodzenie. Jednym słowem NIE POLECAM.
Siejj 2015-04-09 21:49
Polecam. Solidna firma, wypłaty na czas.
Normalna 2015-04-19 22:05
Tak - bezrobocie
KX 2015-05-03 22:52
Ale mimo wszystko to jest dobre, ze placa na czas. Pracowalem w paru firmach i zdazalo sie, ze pieniedzy nie dostawalem przez pare miesicy, albo w ogole.
handlowiec 2015-05-14 21:54
Jak pracujesz w takich firmach to świadczy to tylko o tobie - nie jesteś żadnym handlowcem tylko zwykłym telemarketerem, który w kółko powtarza po 200 razy dziennie te same teksty. Dobrego handlowca firma szanuje, wysyła na szkolenia, urządza konkursy, daje premie. A w MS co ? masz to , że ci płaca na czas ?! hahaha śmieszny jesteś
Maxx 2015-05-21 12:29
dobre jest ze wyplata jest na czas i tego NIKT nie moze zarzucic MS. Pieniadze jak na Siedlce tez nie sa zle. Telemarketing to telemarketing, nie ma co sie podniecac i robic z siebie handlowca, wiedzieliscie gdzie idziecie do pracy i ze bedziecie dzwonic. opanujcie sie. narzekacie, ze to praca na telefonie, sory taka jest ta praca. nie lubicie tego - szukajcie czegos innego. jesli ktos to lubi to bedzie happy bo pieniadze ma na czas i nie idzie z buta 30 minut na brzeska. kto nie lubi zawsze bedzie narzekal. inna rzecza jest atmosfera w pracy, jesli chcesz pracowac mozna przecierpiec koordynatorke i jej kompleksy. jesli nie chcesz zawsze bedziesz narzekac. opanujcie sie.
Reiyj 2015-05-27 11:24
Co ty bredzisz... chcesz powiedzieć, że trzeba cierpieć dla pracy i znosić humorki szefowej żeby nie iść na brzeską?? Nie jestem niewolnikiem panny M. i jej kompleksy mnie nie obchodzą. Ma problemy ze sobą to niech zostawi je w domu a nie męczy wszystkich w pracy. Pożal się Boże szefowa, swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sprzedałaby za kilka mega. Ona nawet nie jest szefową tylko liderką więc powinna robić to co konsultanci czyli siedzieć i dzwonić. Czy ona jest liderem za którym pójdzie zespół? Wątpię i dlatego to się sypie, każdy były i obecny pracownik to potwierdzi. Wyśmiewa konsultantów którzy odwalają za nią pracę, jest nerwowo, pod ciśnieniem i zawsze za mało. Amen, nie trzeba szukać innych minusów MerService.
handlowiec 2015-06-10 17:10
Twoja odpowiedź potwierdza moje zdanie - jesteś jednym z tych przez których władza z końcem grudnia zmieniła ustawę (dowiedz się o co chodzi) a jak dla ciebie te grosze są godziwą pensją to nie mam pytań. Co do opinii Maxx - 100% racja
handlowiec 2015-06-10 17:11
Sorry pomyliłem nicki : Reiyj 100% racja, Maxx dnooooo
prawda 2015-06-11 06:26
Wypłata owszem jest zawsze na czas ale nie zawsze wypłata wynosi tyle i wynosic powinna.
Były pracownik 2015-06-30 19:39
Czytam wasze komentarze (niestety negatywne odzwierciedlają prawdę o tej firmie) i
muszę dodać swoje wnioski związane z pracą w MerService. Otóż pamiętam jak kiedyś było nam mówione, że nie przynosimy żadnego zysku a biedne szefostwo musi jeszcze płacić za wynajem pomieszczeń i ogrzewanie w zimie (!). Co do warunków pracy : w zimie po sali hulają przeciągi i trzeba siedzieć w kurtkach, zero szkoleń, nigdy nie dostaliśmy premii a prowizja od sprzedaży umowy może zmieścić się w kilku złotych - jeśli np. sprzedajemy do średniej wielkości sklepu. Firma lipna nawet jak na siedleckie warunki.
gość 2015-08-20 23:45
Macie jakieś info o pracy w Siedlcach? Cały czas są ogłoszenia do MerService. Taka rotacja czy mają duże wymagania?
gość 2015-11-03 19:24
ktoś moze cos powiedziec o Mer Service w Siedlcach? pojawiaja sie nowe ogloszenia i nie wiem czy warto
AntyWyzysk 2015-12-24 14:47
Witam. Pracowałem jakiś czas w Mer Service i dzięki Bogu rzuciłem tam pracę. Warunki finansowe żałosne nawet jak na Siedlce, atmosfera jeszcze gorsza, warunki lokalowe tragiczne. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że pewnego dnia nam powiedziano, że mamy pracować po 7 h a nie po 8 ... bo firmy nie stać, by nam wypłacić za 8 h (dodam tylko, że przy wykładaniu towaru w markecie jest większa stawka godzinowa). Robotę tam rzuciłem i teraz pracuje na podobnym stanowisku w stolicy gdzie zarabiam 2-3 x wiecej i to na umowę o pracę. Życzę wam tego samego ! na dajcie się wyzyskiwać !!
mikus 2016-01-11 20:31
to nie do końca tak. Siedlce są mierne, biuro tragicznie zimne, w mrozy siedzi się w kurtkach a szefowa to żart. Dwie strony wcześniej było o niej, pracowałam krótko, ale nie polecam, fatalna atmosfera i ciśnienie. Mały oddział, mają duże ciśnienie i ból d... .
alejaja 2016-01-13 20:38
Serio? nikt nie płakał Ci w rękaw i stąd doszłeś do wniosku, że wszyscy jesteśmy happy? no patrz jaki z ciebie bystrzacha. A może byłeś w mrozy ? szepnąłeś aby grzejniki podkręcić bo pi...dzi?
gość 2016-01-19 14:51
Byłem na rozmowie na konsultanta, płacą 11 zł za godzinę, biuro jak biuro, było ciepło.
do gość 2016-01-19 15:20
też tam byłam mają projekt sprzedażowy płacą podstawę za godziny 11zł plus prowizje za sprzedane umowy w pokoju gdzie byłam na rozmowie było gorąco biuro jest blisko centrum Siedlec zastanowię się nad tą ofertą
gosc 2016-01-20 09:36
W biurze jest ciepło, pracuje tu od jakiegoś czasu.
szarobury 2016-01-30 20:47
Osobiście bardziej polecam pracę jako supervisior niż koordynator. Umowa taka sama w obu przypadkach, pieniądze takie same. Różnica w obowiązkach. KR nie ma spokoju, mnóstwo telefonów, obciążeń finansowych za byle co, praca czasem 12h/dziennie. Jeżeli chcecie to startujcie na sv:)
ronan z Łodzi 2016-02-27 12:19
Pracowałem i powiem wam tylko tyle, powodzenia....
Merch 2016-06-09 18:09
Jestem przez nich zatrudniony jako merch (załóżmy że nie mam wyboru), stawki za niskie, kilometrówka -posługuję się własnym autem- 50 gr=kpina. Umowa nie gwarantuje prawie niczego, bo jest sporządzona na zasadzie X zobowiązuje się do świadczenia usług dla firmy Y i za to będzie wyplata do np 20 kolejnego miesiąca. Nie ma podanych stawek za wykonana pracę, są niby jakieś ustalenia ustne- ale weź tu je udowodnij w razie jak Cie wydymają. Nie polecam pracy o ile macie jakiś wybór, a nawet jak nie macie to bądźcie ostrożni na każdym kroku.
asad 2016-08-19 11:43
nie polecam tej agencji pracy strata waszego czasu i pieniędzy najpierw dzwonią do Ciebie zapraszają na rozmowe daja prace a po dniu wywalają Cie z niej OMIJAC JA DALEKIM ŁUKIEM
Klara 2016-08-19 21:56
pracuje prawie 3 lata i jak czytam niektóre komentarze to tylko utwierdzam się w przekonaniu, ze jak ktoś pracowac nie chce to zawsze będzie mu zle! Wypłatę mam na czas wszelki informacje dostepne w urządzeniu(telefonie- abonament opłacany przez firmę) z wolnym żadnych problemów. Zarobki zawsze może byc wiecej ale biorac pod uwage dzisiejsze standardy to da się życ a wy ludzie dupy w garsc bo za patrzenie nikt wam nie płaci skoro na kogoś przedstawiciel sie zjebał to musiał niebyc pierwszy raz ale łatwo jest na kogos wine zwalac:)
Powodzenia w nowej pracy!
dfy 2016-08-19 22:23
@ klara wulagryzmy tutaj były zdecydowanie nie potrzebne. Ale tak czy inaczej amsz racje - jak ktoś nie bedzie chciał pracowac to pracował nie będzie. I zawsze bedzie narzekać że mu źle. I tego sie nie zmieni
bronx 2016-10-26 21:23
ja 20 sklepów "obskakuje" w 4h, chcieć to móc..
GW 2016-12-29 17:40
Oddajcie pieniądze. Nie płacicie. Nie wywiązujecie się. Kłamcy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i firma krzak. Jak pieniądze mają być do dnia x to mają być w dniu x. Nie dzień po. Nie dwa dni po. W dokładnym dniu.
A, i przydałoby się gdyby jaśnie prezesik odbierał telefon.
Henio 2017-01-23 14:12
MerService jest spoko firmą, oczywiście dla ludzi chcących pracować. Atmosfera jest ok i zarobki również.
Melania 2017-01-28 15:49
Czy są jakieś nowe oferty w Szczecinku? Zależy mi na pracy na miejscu, gdyby ktoś wiedział proszę o sygnał?
L.K 2017-02-01 04:26
Tną kilometrówki, najlepiej jakby wcale nie płacili tylko za swoje jeździć.
Henio 2017-02-21 16:41
Spoko firma, bardzo dobrze mi się tu pracuje, i całkiem nieźle zarabia.
Andrzej 2017-02-26 12:27
Mam pytanie jaką umowę dają w tej firmie na stanowisko mercha normalna o prace czy smieciowa?
Iza 2017-03-09 16:50
MerService Sp. z o.o. przedstawił oferty pracy i w zaiazku z tym mam pytanie. Co możecie powiedzieć o koordynatorze regionalnym ds. Merchandisingu?
romi 2017-03-28 14:52
śmieciówka
Kuutrapali 2017-03-28 17:33
Jest nowe ogłoszenie na Siedlce - młodszy specjalista ds. procesowania dokumentów, ktoś pracował? Coś często pojawia się takie ogłoszenie, chyba średnio...
Iza 2017-03-31 12:17
MerService jest moim miejscem pracy i nie narzekam ale ja wychodzę z założenia że w pracy się pracuje.
Kuutrapali 2017-04-09 23:07
I co możesz powiedzieć? Jak zarobki? Wypłata na czas? Jak ludzie?
Feliks 2017-04-12 09:19
MerService to nie jest instytucja charytatywna, żebyśmy mogli zarabiać godziwie muszą sprawdzać wszystko również kilometrówki. Niestety nie wszyscy rozliczają się dobrze.
Kuutrapali 2017-04-17 20:09
Jakie kilometrówki? Przy procesowaniu danych są kilometrówki? Pytam o biuro w Siedlcach :D
Lidia 2017-04-23 19:14
MerService bardzo fajna firma, kiedyś pracowałam ale sentyment pozostał.
Part 2017-04-25 20:25
Haha
Reni 2017-04-28 19:11
Pracuje 3 miesiac i bez wyplaty
Ludwik 2017-05-01 15:16
@Reni Myślę, że nie pracowałabyś tyle czasu bez wynagrodzenia i dlatego pytam po co tak piszesz? Czy ktoś inspiruje Cię do takich działań? Uważam, że gdyby to była prawda to znacznie lepszym wyjściem byłoby zgłoszenie w PIP-ie
olo 2017-06-16 06:16
Ci z kierownictwa którzy robią te wpisy to do was-żal mi was .na kilometr widac ze to wasze wpisy boicie sie żeby ta firma krzak nie upadla bo stracicie ciepla posadkę gdzie nie musicie robic nic i brać jeszcze za to pieniądze
Basia 2017-06-19 08:55
Interesuje mnie praca asystentki ds. weryfikacji danych. Czy to jest aktualne?
NICK 2017-06-19 10:19
TAK
Henio 2017-06-22 10:36
Czy rzeczywiście MerService jest taką złą firmą? Czasami trzeba popatrzeć na innych i pomyśleć co mamy!
Zostaw swoją opinię o MerService Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MerService Sp. z o.o.