Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

on

u nas w xdocku nikt nie pracuje 12 godzin. zazwyczaj ci co wyjezdzaja po 6 o godzinie 13 sa juz po xdockem, a godz 14 juz jest kolejka do rozliczenia

batman

jak nie wiecie o co chodzi to sie nie wypowiadajcie. Chciałbym zobaczyć twoją mentalność podczas dwunastej godziny pracy LAMO ;/

AS

i bardzo dobrze powiedzieli, bo jest dużo leserów na obecną chwile i ja jako AS nie dostaje pensji, taki duży projekt jak DSS potrzebuje pracowitych, ambitnych i zaangażowanych osób!! i wtedy ja nic nie będę robił i premie będą same wpadały

batmanek

Kolego gdzie w doku menago pracuje do 14-stej? U nas mam wrażenie ze asm ma stały meldunek w Doku. Przy odprawie go widze,pozniej jezdzi z "VAN-OWCAMI" i WIECZOREM jak wracam tez jest w docku.Ciekawe czy oni maja placone za nadgodziny?

bacik
@batmanek

Maja wysoka pensje to nadgodziny sa niewazne

Przedstawiciel Handlowy

logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
BAT

Masz racje kolegę a jeszcze możesz dołożyć do interesu przy dobrych wiatrach:). Ciągle ciśnienie kontrole na bieżąco jesteś potencjalnym (usunięte przez administratora) stres na bieżąco i monitorowanie płatności u klientów. Jesteś magazynierem ,kierowcą, bankowcem, windykatorem, informatykiem, układaczem, merchandiserem, liczarzem, i na końcu chyba handlowcem . I obawiam się że to już za marną podstawę. ja dziękuje szukam na gwałt coś innego. Zjeżdżasz na bazę i zastanawiasz się czy zaraz ktoś nie będzie miał o coś pretensji do Ciebie. Chory kraj chore obyczaje . Zapieprzamy po 10-12 godzin a menago przed 14 do domku Pa Pa.

fb

Przeczytam kilka ostatnich stron tego forum i zmieniło to moja chec do pracy w tej firmie, jestem po pierwszym etapie rekrutacji,rozmowie telefonicznej i chyba na tym zakończę. mam obecnie stałą posadkę, za trochę mniej niż wasza podstawa, wiec chyba pozostanę przy swoim i nie podejmę ryzyka w takiej firmie. bo ze swojej pracy jestem zadowolony, 8 h, bez większego stresu, szefa widze 2 razy w m-cu, wiec po co to zamieniać na BAT-a za kilka stówek dodatkowo? chyba nie ma sensu. pozdrawiam i dzieki za wasze wpisy, zyczę polepszenia warunków pracy

tx

jak awansujesz to na miejsce kogos kto uciekl i znalazl inną korporacje

on

stanowiska sa zajete i droga do awansu jest dluuuga i kreta, wiec nie licz na to ze za dwa miechy bedziesz wyzej

Antek

Dużo można się dowiedzieć z tego forum.. zastanawiam się czy chce tam pracować.. powiedzcie mi tylko: czy słyszeliście/znacie kogoś kto z vansellingu przeszedł na inne stanowisko wyżej. czyli czy miał awans pionowy. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.

ong digi dong
@Antek

heh stary najpierw pomyśl czy ogarniesz liste sku w hand heldzie ,później sprawdz faktycznie czy masz to na Vanie bo jak nie to z pensji w plecy, później czy kliknąłeś odpowiedni przycisk przed wydrukiem , następnie czy w kluczyku bo jak nie to jesteś namierzony przez monitoring na słuchawce jak przez swoją kobietę , ale jak już cudem ... wyruszysz w podróż (koniec z nudą i pracą przy biurku ;) ) to masz 6godzin na kilkunastu klientów (jak masz daleką trasówkę) albo kilkudziesięciu (jak masz trasę w koło komina) i nie to ze odstoisz w kolejce na punkcie bo są inni ph przed Tobą _ fajne kierowniczki na sklepach ze współczucia będą Cię robiły po za kolejką (bo masz roboty na sklepie jak Syzyf w Mitologii ) ... w firmie jest tylu gości i Pań po wewnętrzym poleceniu że jak idziesz z ogłoszenia ( a zatrudnić Cię zatrudnią - bo przeciez jestes dobry co nie ??? takich ambitnych jak Ty niewielu co nie??) to zapomnij o wew awansie.

areawschod

a tak powaznie to ile osób w Waszych crossdockach wyrobiło w tym miesiącu 100% premii? u nas około 50% zaledwie...

Bat
@areawschod

U nas w crossdocku nikt nie wyrobił 100 . A do tej pory robiło 90 % ludzi

ZASADA
@areawschod

U mnie plan zamknęło 5 osób a mamy 3 ASM. Jak oni nie będą dostawać premi to jak myślicie, że kogo będą winić ? Na pewno nie swoich przełożonych. Oj bedzie jatka.

DD

Jak bedzie tak dalej to nikt ich nie bedzie musiał zwalniac bo sami to zrobia...-;)

bat owiec

U nas w regionie za nie wyrobienie cyklu zaczynają ludzi zwalniać. u mnie w regionie już 2 osoby straciły prace za niezrealizowanie cyklu.

koll
@bat owiec

człowieku CO ZA BZDURA!!!! po co siejesz zamęt-kup sobie młot i porządnie się nim (usunięte przez administratora)

Bat
@bat owiec

Z jakiego magazynu jestes ?

ZASADA
@koll

Kolego Ty nie zaprzeczaj wypowiedzi bat-owca bo u nas na brifie w PN oficjalnie powiedziano, że z najsłabszymi się pożegnamy.

AS
@ZASADA

i bardzo dobrze powiedzieli, bo jest dużo leserów i ja jako AS nie mam pensji przez takich ludzi, taki potężny projekt jak DSS potrzebuje ambitnych i zaangażowanych osób!! to wtedy ja nic nie będe robił a premia będzie wpadała:)

BAT

(usunięte przez administratora) zrobiona . Proponuje żeby znowu plany podnieśli i jeszcze bardziej trzymali sie procedur i blokowania klientów.

rys

I jak chłopaki plany zrobione kasa zarobiona -:)

co do skuteczności to u mnie w regionie jest kaszana raczej nikt nie zrobi i pewno gołe pensje się posypią. skoro już nie płacą za nadgodziny to moim zdaniem ad hoci powinni wliczać do skuteczności, sami decydujemy czy tam pojedziemy czy nie. druga sprawa nie wiem ja u Was, ale przed nowym tcp kazano nam zmienić klasyfikacje wolumenową, większość zrobiła to na 7 klasę, ale się po fakcie okazało, że 7 klasa jest już wliczana do dss, oczywiście słynny text że nikt o tym nie wiedział i dalej po tych śmietnikach musimy jeździć i tracimy skuteczność, a jak dojdzie sytuacja, że detalista który bierze co wizytę i raz się coś wydarzy i nie weźmie to przy takiej wysokiej skuteczności trzeba żebrać o zamówienie czy o to w tym chodzi?! czy wizyty skuteczne mają być spowodowane korzystniejszą ofertą niż hurtownie czy dzięki relacji ph z detalistą czyt. wybłaganie 1 pakietu?

areawchod

mam pytanie, jak jest u Was z wyrabianiem "skuteczności" jako warunku brzegowego? tez zapowiada się że wielu zacznie pracować za gołe podstawy?

Borys

Czy w tym miesiącu wszyscy z BAT nie dostali za nadgodziny? Czyżby każdy się wyrabiał w 8 godzin?... xD ...bo coś temat ucichł...

marus

Wszystkim BAT - manom Wesołych Świąt!!!!!

siema

Stres w pracy przyspiesza wypalenie zawodowe i może prowadzić do przewlekłych schorzeń, np. nadciśnienia. Problem jest tak duży, że za jego rozwiązanie bierze się Unia Europejska

andrzej

chciałem zapytać czy ktoś ma jakieś doświadczenia o systemie pracy sprzedawców z Poznania? staram się o pracę w tym oddziale.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco