Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

batpoprostu

A co jesli w ciagu tygodnia nie mam okazji spotkac sie ze swoim, ASM-em, poszly juz jakies pieniadze za nadgodziny i wszyscy ucichli, ale to jednorazowe bylo, teraz muiszz prowadzic zeszyt i za uzasadnione nadgodziny zostan wyplacon pienoadze. Czyatj bez Ad-hoc Dostalic Cie info odnosne platnosci , 3 x zla wplata brak premi?.. czy to tylko wymysl mojego cross doku!,,,,,,

batvanpoznan
@batpoprostu

kolego poszly pieniadze tylko szkoda ze dali tym frajerskim totova co siedzieli cicho bo bali sie podjac tematu. wszyscy wiemy ze sa osoby co dostaly kase za free bo nie zrobili nadgodzin tylko szkoda ludzi co co pracowali wiecej niz dostali. koledzy co milczycie i nie chcieliscie sie dolaczyc chwwdk. teraz kazdy xdock walczy o swoje osoby zainteresowane i z pomyslami zeby cos zmienic zaprosze na rozmowe tel

Mądrala

Jak chcecie się dowiedzieć coś o nadgodzinach to zapytajcie poprostu swoich ASMów, widzicie się przecież 2 razy dziennie w xdoku, jak nie dostaniecie odpowiedzi to zawsze możecie zadzwonić do regionalnego lub do HR biznes partnera. Chyba, że się czegoś obawiacie - to napiszcie czego?

ciekaw

sam chciałbym się dowiedzieć co z kasą za nadgodziny

mister

dobre pytanie co z nadgodzinami za luty ???????

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
BAT m

Witam drogich forowiczów z bat-a mam pytanko czy wiadamo coś na temat skrócenia naszego czasu pracy oraz czy wiadomo cos o wynagrodzeniu za nadgodziny za luty i marzec.

giewont

a ja mam takie pytanko: czy w tej firmie (koncernie) mogą pracować osoby spokrewnione rodzinnie? czy to jest zakazane?

dziewczyna
@giewont

Dzięki kl :)

jaaa

nie tylko mężczyzn, bo widziałam fajną dziewczyną z Bata na sklepie, chyba w Płocku:)

@jaaa

Super dzięki za info :) czyli atakuję ich moim CV dalej -może w końcu się skuszą:) powodzenia dla PH w BAT

kl
@mp@.pl

To prawda,w Bat pracują bardzo ładne dziewczyny.......jedyny plus tej pracy,znam taką hmmhmmhmm

dziewczyna
@mp@.pl

Kobiety też pracują w BAT, jestem tego przykładem :)

@dziewczyna

Super - powodzenia i pozdrawiam!

mp@.pl

Po wpisach stwierdzam, że tylko mężczyzn zatrudniają do PH. a szkoda . A i takie pytanie co wy macie takiego wpisane w tych CV, że dzwonią do was ?

LM

Wiem że poszedł email do jednego z programów interwencyjnych i wiem też że odpisali że podejmą się tematu info 100% potwierdzone . W firmie panuje realne zagrożenie życia i zdrowia już o prawach pracy nie ma się co wypowiadać . Myślę że po dobrym materiale w TV bat skończy jak biedronka praca po 8 godzin albo wypłata kasy za nadgodziny . Materiał jest nagrywany na Śląsku i Mazowieckie ! Będzie lepiej zobaczycie !

Rekrutacja

Savickas wysłałem swoje CV i aplikowałem na stanowisko PH (Rekrutacja ukryta)obszar woj.łodzkie, zadzwoniła do mnie Pani ( tak jak do ciebie )pogadałem z nią o mojej karierze zawodowej itp , ogólnie jakies dziwne pytana zadawała ale pod koniec rozmowy od razu zaprosiła mnie na drugi etap do wa-wy ale nie pojechałem bo w miedzy czasie dostałem prace ph w innej firmie, było to jakies 3.5 miesiąca temu.

bat men

savickas jesli chodzi o tel moze i zadzwonią do Ciebie i poproszą Cie na drugi etap rozmowy.

@bat men

:)hm ja również do waszej firmy wysłałam CV.Nikt nie dzwonił do mnie:)ale jestem cierpliwa. pozdrawiam

koko

Ale cisza w Batelmani

savickas

Witam,składałem aplikację do waszej firmy.Jestem po telefonicznej rozmowie z jakąś lalą,pytała o przebieg mojej dotychczasowej pracy.Na koniec powiedziała że w ciągu tygodnia zadzwoni jak jest na tak , a jak nie zadzwoni to że lipa.Podpowiedzcie czekać na ten telefon czy wyszła kicha w czasie rozmowy i szukać czegoś innego.Chociaż jak tu czytam opinie to sam nie wiem co lepsze.

smigło

Przeczytałem kilkanaście ostatnich wpisów dotyczących tej firmy i aż mnie zamurowało. Pracowałem kilka lat temu w BAT jako PH, wtedy zaczynała się akcja z wyciskaniem maksymalnie ile się da z ludzi. Widzę, że dzisiaj jest jeszcze gorzej niż lata temu. Panowie i Panie. Pracodawca może Wam nałożyć zadaniowy plan pracy, ale 8h jest święte. Nie przejmujcie się absurdalnymi zadaniami, tylko pracujcie 8godzin i róbcie swoje. Każdy sąd pracy przyzna Wam rację, a firma jak stanie pod murem, to wymięknie i zaśpiewa cienkim głosem lepiej niż Poznańskie Słowiki ;-) Rynek jest spory i jeżeli jesteście dobrymi handlowcami, to zawsze znajdziecie pracę. Pozdrawiam

beznałogowiec

(usunięte przez administratora)Do uczciwej roboty nieroby..........

on

białymi :)

Pi

jakimi vanami latacie bat-owcy?

witam wszystkich jutro mam rozmowę napiszcie jakich pytań mogę sie spodziewać? Proszę o pomoc

Stary
@Nowy

1) czy lubisz pracować po 12h na dzień 2) czy planujesz dzieci 3) wymień 20 powód dla których pall mall jest lepszy od LM 4) czy nie przeszkadza ci, jak ktoś ci coś obiecuje, a potem nie dotrzymuje słowa 5) dlaczego hurtownie to zło

kandydat

Chciałbym się dostać do Was i w związku z tym mam pytanko.Czy aplikacje są kierowane bezpośrednio do oddziałów,czy weryfikuje je najpierw Warszawa? Czy wszyscy mieliście 1 rok doświadczenia jako PH w FMCG?

Poziom_ forum

Już wiadomo dlaczego to forum tak zacichło. Nikt się nie chce zniżać do żenującego poziomu jaki reprezentuje swoimi wypowiedziami batvanpoznan.(usunięte przez administratora)Po cholerę siedzisz w tej firmie jak Ci się tak bardzo tu nie podoba? Bądź mężczyną - zwolnij się i idź pracować do biedronki,(usunięte przez administratora) Napisz po jakim terytorium jeździsz to zobaczymy w daszbordzie jakie masz wyniki, niech zgadnę najgorsze w area i regionie... Czemu mnie to nie dziwi?

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco