Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

racja brachu

Może tez Wisła zacząć zależy gdzie ma blizej. Szkoda odwiedzać to forum i tyle. Zerkam czasem i płakać się chce po niektórych spisach. Dostał 4 żeby dodatkowo śledzić wpisy na forach bata

batvanpoznan

(usunięte przez administratora) Następny pajac chwali się ze 4 kola zarobił jak juz cos to 3.6 bo dostales za nadgodziny i nie licz na strefa bo więcej juz tyle nie zostaniesz.(usunięte przez administratora)

Pall Mall

Jak Wam idzie z Pall Malem? Ile już zarobiliście kasy? Dzisiaj przekroczyłem 300 pakietów - znowu ekstra kasa wpadnie :-)

Cisza

Ale się tu cicho zrobiło na tym forum. (usunięte przez administratora) ja wyrwałem ponad 4 tysia, jak na miesięczną pensję to mogę tu pracować do emerytury :-) pochwalcie się jak to wgląda w innych regionach

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
fuzja

kupujecie ITPL?

kl
@fuzja

tak,jutro w biedronce jest promocja 2 w cenie 1

batvanpoznan

kolego co podpisales sie plusem pod moja wypowiedzia moze skomentujesz moja wypowiedz nie badz anonimowy

batvanpoznan

przestalem robic wpisy i wszyscy zamarli jakos. nie ma komentow do webexa ostatniego posmutnialo cos nie macie nic do powiedzenia. wszyscy zadowoleni po wyplacie dostaliscie za nadgodziny ciecie co nie chcieli wyslac pisma teraz sie ciesza bo za free dostali. gdyby nie inni osoby co zostaly zwolnione i osoby ktore walczyly (usunięte przez administratora) byscie dostali

nowevany

Tak dokupili dla Bułgarów oni nas będą uczyć jak się powinno handlować w dss

xxx
@nowevany

Ciekawa teoria - będziemy jeździć na dwa auta do punktów- haha

XXX

Słyszeliście, że dokupili nowe vany - 100 sztuk. Może teraz będzie lżej.

@XXX

w poznaniu maja dokoptowac 2 batvanow bo podpisali umowy z sieciami zamiast dac lepsza kase to wola zatrudnic nastepnych. szanuj pracodawce swego bo mozesz miec gorszego szkoda ze bat nie mysli w kierunku szanuj ph swego bo mozesz miec gorszego a czesto jest tak ze przychodza osoby ktore nie nadaja sie nawet na liczarza w dhl bo sa tak tepi pozdrowienia dla liczarzy z robakowa. nie mamy z wami zle i mysle ze wy tez

praco

Od 2600 do 3500 brutto większość nowych teraz dostaje 2600

Dawid haven

Witam Chce aplikować na PH , jakie zarobki. Mam doświadczenie i umiejętności oraz duża motywacje. Pozdrawiam p.s. proszę o normalne wypowiedzi nie szukam spamu.

Joe

W takim razie powinni wszystkich zwolnić.

ktos

Tak to dokładnie on niewypelnianie obowiązków i namwianie do bojkotu i zanichiwania obowiązków

??

Czy jeden z ludzi ktorzy zostali zwolnieni z DG to M.G. ?? I jaki był oficjalny powód zwolnienia tych ludzi ?

Joe

Nie to, zebym się czepiał ale moim zdaniem dalej bedzie tak jak jest dopóki asm-owie sie za wami nie wstawia. Oni sie boja jeszcze bardziej o swoje tyłki niż wy. Trzęsą sie jak galaretki jednocześnie czekając aż znowu zaczniecie strajować. Oni tez pracują od rana do nocy.

dg

U nas gdybyśmy nie zastrajkowali 10 stycznia to pewnie też by się nic nie zmieniło a tak odrazu sobie zaczęli uświadamiać ze jeśli cala polska pójdzie w nasze ślady to w niedługim czasie ten projekt mógł by się zwijać zwijać o prawda 2 osoby to przyplacily bezrobociem i kolejnych pewnie też to czeka

A.H.

ci którzy zostali już nie powinni mieć powodów do narzekania dużo sie zmieniło w teorii zobaczymy co pokaże praktyka

BYŁY z OTP

Hej ja mam pytanko odnośnie tego postu z XDKU z Poznania jak ma naimie ten nawiedzony ASE'm co wrócił z waszym PecHowcem-Vanselingowcem po 22 zastanawiam się czy nie jestto pewien Pan co wołalismy na niego Kodźak :) to mnie dziwici wogóle nie będzie. Pozdrawiam wszystkich PH 3 mam za was kciuki i liczę że wam się uda na wywalczenie swoich praw lub na to że znajdziecie pracę gdzieś gdzie PH jest traktowany jak człowiek a nie jak wół do roboty. Jeszcze raz Pozdro !!!

dyzio

Panowie czytam te opinie i tak sobie myślę czy Was kto (usunięte przez administratora) zmuszał do pracy w tej firmie . Jak się Wam nie chce pracować to jest tysiące innych firm , które napewno czekaja na bande nierobów , którzy tylko marudzić potrafią . (usunięte przez administratora)

vanseller
@dyzio

jest multisport ,dla ciebie 49,50

ON

Witam. Jest opcja w Bacie na karte multisport czy lipa ? Pozdro

lgvhj
@ON

Oczywiście ze jest ale ile kosztuje to nie mam pojecia

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco