INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

jezdzaca

jedzie sie do pracy a nie na wakacje. warunki bardzo wporzadku, jak ktos sie ociagal ze sprzatanie to sie zwracalo raz, drugi uwage i jakas dyscyplina byla. wkoncu zauwazyli ze warto i sprzataja po sobie i jest git. ja nie mialam zadnych akcji, z ludzmi da sie dogadac, prace trzeba wykonac i wracac.

magda 15

czyli pracujecie na magazynie o projekcie PEARL >>?? pwoeidzcie cos wiecej na ten temat jak tam jest, jak praca ?

pracownicaaaa
@magda 15

Praca nie jest ciężka, koordynator też spoko, jak były te akcje z zakwaterowaniem odrazu nas przeniósł, tylko niektórzy nie rozumieją że są to tereny górskie/wiejskie i znowu narzekania się zaczeły że właściciel ma konie i krowy ... w (usunięte przez administratora) sie ludziom poprzewracało tyle powiem ... jak słysze narzekania pewnej Pani że ona nie może tam mieszkać bo przez wiejskie zapachy ona choruje to mogłabym wybuchnąć ... ludzie na wsi juz dawno by musieli poumierać

gość

Szkoda słów na to co tu piszecie. Jak to czytają osoby, które chcą pojechać do pracy to nie wiem co sobie myślą o patologii, która tu wypisuje.Wy się dziwice, że Koordynator na takie przedszkole nie reaguje???? Ja mu sie nie dziwie.

Kaplan Lpsu

A ja myśle ,ze wy wszyscy niewiecie ,ze piszecie to w internecie.. i zapewne to wszystko jest dokumentowane,i ze swojej strony, jezeli dobry czy też zly, jesteście po jednej stronie czy tez po drugiej to wiedzcie ,ze wszyscy mogą mieć teraz dowody przeciwko wszystkim , bo poniewaz kochani to jest na forum... i mysle sobie czytajac to wszystko co wy tu piszecie, ze kazdy teraz moze isc to zglosic co pisze jeden na drugiego pujdzie z tym na policje chwila moment znajdzie po adresie Ip, czy tez jezeli bierzecie w sklepie laptopa czy komputer na wszystko sie podaje dane.. najlepiej piszcie z Kafejki.

Bardzo dobry

Bez problemu

gosc 15

hej, wiecie moze cos o projekcie PEARL >> ?? jak mieszkania? prosze o odpowiedź

gość

Hej diable mówicie że Pani E robi błędy ortograficzne a sam je robisz " Naprawdę" może to ty się pod nią podszywasz!!!!! Nie doczytałeś że Pani Monika jest zwolniona bo cały czas symuluje chorobę i nie chodziła do pracy(przyjechała tu na wczasy z pieskiem) a Ty chcesz żeby została koordynatorem.!!!! Alkohol pije i to w dużych ilościach a do lekarza chdziła z wami żeby was namówić na podpisanie petycji na Panią E.Zegar bioologiczny tyka Pani M czas na dziecko a nie pchanie się na wysoki stołek. Zapomnij o tej kobiecie bo czytać już tego nie można.

diabeł

Tu się nie zgadzam ze pani Monika symuluje z chorobą kto tu symuluje to tylko pani Edyta jak tak możecie pisać o pani Monice a co do gotowania obiadów to niech się patrzy na siebie a nie na kogoś i nie chodzi po mieszkaniach i nie pije alkoholu przynajmniej zna język a pani E nie zna masakra

diabeł

Pani Monika dużo pomaga chodzi z ludźmi po lekarzach chociaż to nie jest jej bowiaskiem tylko kordynator pani E nie zna żadnego języka tylko jedno potrafi wydzierac się na ludzi i grozić ze zwolnienieniami nawet nie potrafi skręcić luzek dla ludzi tylko posługuje się ludzkimi żeby za nią to robili ta kobieta jest chora ale na głowę bo kto sobie oko podbija samemu pani E tylko nadaje się leczyć do szpitala psychiatrycznego a nie pracować z ludzimi ludzie tak na prawdę to bym wolał panią M.R bo pomoże dużo kto jest za tym żeby pani M.R była kordynatorem bo pani E nam nie pomoże tylko symuluje z ta noga żeby nie chodzić do pracy zalosna jest ta kobieta

ISSP
@diabeł

Witamy, wszystkie uwagi dotyczące pracy naszych koordynatorów należy przesyłać na adres e-mail: kadry@issp.pl . W wiadomości prosimy podać imię i nazwisko-swoje i koordynatora, nazwę projektu w którym brało się udział oraz swoją opinię. Pozdrawiamy ISSP Sp.z o.o.

wiola17-82

Jestem ze Szczecina i miałam rozmowę telefoniczną. Mój mail wiola17-82@tlen.pl Napiszcie numer tel.na maila to zadzwonię i pogadamy! Super ze jest tutaj wreszcie ktoś kto jedzie :-)

Znalazłem ogłoszenie do pracy na ochronę, gdzieś pod Berlinem. Może ktoś coś więcej o tym powiedzieć ?

wiola17-82

Jedziecie 7.11? Ja jadę 15.11. Jak znajdzie się ktoś to już tam jest lub będzie jechać to miałoby było aby dał znać :-)

gość15
@wiola17-82

tak jedziemy 7 listopada , bylas juz na rozmowie w biurze, ? jak to wszytsko wyglada ?? czy ktos moze powiedziec cos na temat mieszkan ?

gosc 15

powiedzcie cos o projekcie Pearl ??? jak praca wyglada ?? jak mieskzania?

xxx
@gosc 15

hej, my tez jedziemy 7.11 przy skanowaniu produktów elektronicznych.

gosc 2

Widze ze Pani i pani zastepca juz publicznie podajecie nazwiska co ze sformulowaniami "chyba ma cos nie tak z glowa" jest podstawa do wytoczenia postepowania cywilnego. Jesli wpis nie zniknie w dniu dzisiejszym, sprawa zostanie zgloszona na policje.

Dziwię się ludziom, którzy wmanewrowali się w gierki Pani Rodak, która więcej nie chodziła do pracy niż chodziła, ale do powiedzenia zawsze miała najwięcej. Wydaje mi się, że ma coś z głową. Pani Edyta jest jaka jest. Ale przy takiej grupie ludzi i tym co potrafią po pracy obstawiać inaczej się nie da zachowywać.

anonimowy znawca prawdy
@Gość

podbiła sama sobie oko ? Kim kolwiek jesteś nie oszukuj ludzi pani kordynator Edyta była wtedy na zwolnienu lekarskim gdyż od uczulenia opuchło jej całe prawe oko a jej syn to miły lecz ruchliwy dzieciak sam miałem okazje go poznać i pewnie nic takiego nie mówił z tego co wiem to jeszcze z dobrego serca gdy tam byliście dał wam dostęp do internetu z miszkania pami edyty a wy go jeszcze w takie coś wplontujecie ludzie powiniście sie zastanawiać co piszecie a nie takie bzdury i bajki ludziom wciskacie co następne może pani Edyta okradnie jakiś bank alo co ?

ludzie z mieszkania na przeciwko

Ludzie po co ta cala wymiana zbednych komentarzy? Bylysmy tam w Eisenach w okresie letnim i tej calej "pani dyrektor" Edyty jak ja tytułuje jej "zastepca" Basienka nic nie ruszy do momentu az naprawde dojdzie do jakiejs tragedii albo do planowanego pozwu zbiorowego. Dobrze wiecie ze ta kobieta jest zdolna do wszystkiego (sama kiedys podbila sobie oko o czym z ogromna satysfakcja opowiadal jej syn w wakacje) zeby zachowac stanowisko. PS. brakuje mi jej niezapowiedzianych wizyt 10 razy w ciagu dnia.

anonimowy znawca prawdy
@ludzie z mieszkania na przeciwko

Niby sama podbiłą sobie oko ? Pani Edyta owszem miała opuchnięte oko dokładniej prawe lecz od alergi a nie od podbicia go i niby jej syn tak mówił to jest jeszcze większa bzdura sam poznałem tego chłopaka i nawet dowiedziałem sie że z dobroci udostępnił internet z mieszkania Pani Edyty a wy jeszcze go w to mieszacie ludzie jak wam nie wstyd on dał wam internet a wy go jeszcze w to wplontujecie weście sie pierdolnijcie w głowe i pomyślcie co piszecie a z tymi wjazdami to wy sie dziwicie cisza nocna od 22:00 a wy o 23:30 wydzieracie sie na balkonie że na całe osiedle was słychać albo przychodzicie durnymi pytaniami najlepiej sie ogarnijcie i na drugi raz myślcie co piszecie bo Gdyby pani Edyta chciała to nawet może wytoczyć sprawe w sądzie o pomówienia

As

Nic nie wiedziałem że Monika jest zwolniona a tyle nam obiecywała.Zrobiła nas wszystkich w KONIA

Pat

Przyjechał nowy koordynator i dobrze a chcieliście panią Monikę R która zna tylko język niemiecki a gdzie reszta bo nawet gotować nie umie, widać to po jej chłopaku ale psa utuczyła.Udawała że jest chora, chodziła po mieszkaniach, piła alkohol z wami i wciskała wam papiery do podpisania. No i co chyba już wiecie pani R została zwolniona.A jaki będzie nowy koordynator ???????

Zastepca pani dyrektor
@Pat

A jaki będzie nowy koordynator?? Na pewno lepszy niż obecny pseudo koordynator.

aka slaskie i kot

"Uwarzaj" , "Chonorowane" hmm... Widzę Pani koordynator nadal nie nauczyła się pisać bez błędów ortograficznych :) Teraz też Pani wymyśli, że ktoś dopisał? Kolejna 1= !!!

kot

Masz złe informacje lekarzu , uwarzaj żeby Ciebie to nie spotkało ...

bedzie lepiej

Na szczescie przyjechal do Eisenach nowy Pan koordynator. Nie bylo jeszcze dane mi go poznac. Niedlugo pewnie pozna co to gniew bylej Pani "koordynator" ale trzymamy wszyscy za niego kciuki.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1624.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1443, z czego 1194 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.