INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

On90

Witam. Ja dostałem umowę na 8,2 i osobne pismo w którym jest napisane że dodatkowo te 0,30 do każdej godziny. To chyba nie jest normalne? Na tym fooruum nikt właściwie sensownego nie pisZe na temat pracy i mieszkania, a właściwie nie wiem nic oprócz afer związanych z panem x. Może znajdzie się osoba która w skrócie napisze co i jak...

gość1

To bez języka ile płacą na rękę.? I jak z zakwaterowaniem (warunki) ?

ol

nie ma nawigacji w samochodach .Trzeba mieć swoją.Praca prawdopodobnie do połowy stycznia.

On90

A jak jest z godzinami pracy i wypłata? A warunki mieszkalne?

monia
@On90

nie słuchaj tutaj ludzi, bo sam widzisz jak sami po sobie jadą i co prezentują sobą. Jedyna firma, która wypłaca na czas pieniadze i się zgadzają!

Bardzo dobry

Bez problemu

On90

Witam! Proszę mi napisać ale tak szczerze, jakie sa warunki mieszkalne i ogólna atmosfera w pracy i na mieszkaniu...dostalemm propozycję wyjazdu z tej firmy i nie wiem czy podpisać umowę bo po tym co tu piszą no to nie jest za ciekawie...

pipi
@On90

To powiem tak. Pisza prawde. Ja jakbym miala swiadomosc jak tu jest to nie zdecydowalabym sie. Bo inaczej mowili w firmie a okazalo sie inaczej.

kaśka

około 26 euro za godzinę pracy tyle przeważnie firma dostaje

gość work
@kaśka

o 10 euro przesadziłaś hehe. Macie wyobraźnię :)

Mirek

Również życzę dobrej nocy. Odezwij się na maila bo nie chcę mieć niedomówień z kimś kogo tak naprawdę nie znam. A co do pomocy. Jestem wdzięczny jeśli ktoś mi pomógł między regałami i staram się odwdzięczyć jak ktoś potrzebuje pomocy. Jeszcze raz życzę spokojnej nocy i kolorowych snów na obczyźnie.

Marlena

Właśnie obrażasz publicznie osobę której nie znasz pisząc że to rodzice skrzywdził . To też podchodzi pod kodeks prawny . Usuń wpis . Jeśli nie to również zostanie zgłoszone na policję :)

Marlena

Przepraszam za błąd . Kokot

ISSP

Witamy, dziękujemy za pozytywny komentarz, zależy nam na zadowoleniu naszych pracowników. Zapraszamy do dalszej współpracy na kolejnych projektach. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

Ragafewe

Czy Firma wymaga swiadectwa o niekaralnisci badz w jakis sposob je sprawdza?

@Ragafewe

Witamy, wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na nasz adres e-mail: kadry@issp.pl Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

ISSP

Witamy, owszem wiadomości do nas dotarły i pracownicy biura zajmują się sprawą. Odpowiedź z pewnością się pojawi, prosimy o cierpliwość. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

tygrys

Część my wiemy jaka jest prawda syn by tego nie wymislił a wszyscy wiedza jaka jest p Edyta cyrkowcem sama podbija oko i teras się tym tłumaczy ze miała uczulenie chyba na dlupie miała dobrze ze juz tu nie przychodzi ludzie dopiero odpoczywają nie wydziera jape ludzie są ludzimi a nie bydłem tak traktowała właśnie p Edyta tylko pani Barbary nie ruszała bo razem pili ale dobrze ze się skończyło mafi juz nie ma :) i teraz jest spokój na klatce

ktos

Witam wyjeżdzam na projekt we wtorek na kartce którą dostałam było napisane zeby zabrać pościel.. czy na prawde nie ma tam poscieli? rozumiem poszewki na posciel sobie wezmę no ale kołdra i poduszka do jednej walizki którą mogę wziąć nie..

gość
@ktos

poszewki trzeba mieć, nie pościel

miro

A jak jest z wynagrodzeniem coś nikt nie napisał...

ktosik

Pojedź gdzieś z inną firmą, ja byłem mieszkałem w barakach nie domkach BARAKACH ! Jak komuś zleży na pracy to zajmuje się pracą a nie wiecznie chodzi i narzeka

ISSP

Witamy, jeśli są zastrzeżenia dotyczące warunków mieszkalnych, prosimy o taką informację na nasz adres e-mail: kadry@issp.pl Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

ogi

na domkach jest internet co ty za farmazony piszesz, zreszta po błędach ortograficznych widać co to za jełop. Domki sa spoko, minus to, że trzeba grzać, ale jak jest zgrana grupa to jest spoko. Gdzie Ty tam masz góry?? to są pagórki, do pracy nie jest daleko- pojedź sobie z innej firmy, do pracy przyjechałeś i przynajmniej masz mniej czasu na chlanie! Jak było ciepło to ludzie się bili, żeby tam mieszkać.

marta

Jestem na projekcie Pearl, mamy teraz dwie zmiany, ten tydzień na 14. Praca mi się bardzo podoba, a te rejony górskie są super. Póki co nie mam nic złego do powiedzenia.

Igi

Na domkach są super warunki. Salon, wyposażenie. Wyjście na taras. Ja się przeniosłem z mieszkań, bo mi się tu lepiej podobało. Jest kominek, w którym grzrejemy. Niestety inni z grup kradną drewno więc potem są takie sytuacje jak są. W zeszłym miesiącu zrobiłem 206 godzin. Praca jest spoko i jest a to ważne i pieniądze zawsze w 100% się zgadzają!!!

nieznajomaa

jedzie ktos jutro na inwataryzacje do czech

nieznajoma

jedzie ktosjutro do czech na inwataryzacje

roksi

jedzie ktos do czech 18.11 do 4.12

gosc

Przecież pani Barbara też została zwolniona wiec chyba nie do konca jesteś kolego poinformowany

diabeł

Część nie ma sprawiedliwości na tym świecie co się dzieje a szczególnie na 1C jedna była tak po bita ze nic nie zrobili z panią barbarą to na to wychodzi ze można każdego bic i nadal pracować bo to przeciesz przyjaciółka pani Edyty i nic nie zrobią a za kradzieże zwalniają i za to ze nie chodzą do pracy i to ma być sprawiedliwość pani Barbara się tłumaczy tym ze ma kredyt do spłaty jak każdy z nas ma jakieś kredyty i są zwalniane nikt się nie pyta czy na inny projekt by pojechali a po tym całym zajściu pani Edyta i pani Barbara nadal się trzymają razem i się śmieją ze nadal będą pracować a tych co starają się i nie zawalaja to są po traktowani jak śmieci masakra nikomu nie polecam tej pracy

@diabeł

Witamy, jeśli są zastrzeżenia dotyczące współpracy z nami oraz pracy naszych koordynatorów, prosimy o taką informację na nasz adres e-mail: kadry@issp.pl Pozdrawiamy ISSP Sp.z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1623.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1442, z czego 1193 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.