INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

INVENT

@King of justice Dzień dobry, prosimy o opisanie sprawy na inwent.reklamacja@issp.pl. Nie możemy odnieść się do sytuacji ani jej skontrolować, nie znając szczegółów. Pozdrawiamy, zespół INVENT

Zespół INVENT

Dzien dobry Prosimy o dokładny opis sytuacji, dane swoje oraz przełożonych obecnych na inwentaryzacji na adres mailowy inwent.reklamacja@issp.pl Pozdrawiamy Zespół INVENT

xx

I jak byłeś? Jakie warunki?

wacek placek

no to rzeczywiście jeśli przyjeżdżają do ciebie z umową nawet do domu, nigdy się tym nie spotkałem. a można normalnie umowę podpisac w siedzibie jak się chce?

@wacek placek

@Gross: Opinia jest nieuzasadniona, dlatego nie możemy się odnieść. Prosimy o maila w tej sprawie: inwent.reklamacja@issp.pl Należy podać swoje dane i opis sytuacji, która nie przyniosła zadowolenia. Pozdrawiamy Zespół INVENT

Bardzo dobry

Bez problemu

hmm

to ja nie wiem gdzie Ty pracowałeś, bo nikt tu tyle nie zarabia, w zeszłym miesiącu nawet premia wpadła, jestem krótko więc wyrobiłem tylko 110 euro, ale zawsze to coś w tym miesiącu będzie więcej. Koordynatora nie wiedziałem nigdy pijącego, a tym bardziej pijanego. A ludzie to inna bajka, ale to już nie wina firmy, że Polacy poza domem jak psy spuszczone ze smyczy się zachowują. Ja robię swoje praca, spacer, zakupy, sen, praca i tak w koło. Nikt nie karze Ci chlać z innymi albo Rumunki sobie sprowadzać.

hmmm
@hmm

a w tym miesiącu premii ponad 500 euro. Jak się chce to się da. Jedyny minus takich wyjazdów to inni pracownicy, straszna rywalizacja i jeszcze jak trafisz na takiego lokatora co mu tylko imprezy w głowie no to robi się nieciekawie, ale dlatego szukam własnego mieszkania i będzie git, bo do firmy nie mogę mieć żadnych zarzutów. Wypłata na czas, wszystko się zgadza, jak coś potrzebuję a koordynator jest zajęty, bo tez pracuje tak jak my to dzwonie do firmy i zawsze pomogą. Co do ilości pracy to to zawsze na wszystkich magazynach jakie już przeszedłem po zakończeniu roku oraz przed wakacjami jest z pracą różnie raz siedzisz po 10/11 h na zakładzie a raz 6, bo jest mniej zamówień. Tu tez tak ostatnio mieliśmy, ale już ruszyło z kopyta. I o ilość pracy nie możecie mieć do firmy pretensji, bo tak jest wszędzie. Masz pracę jak ludzie duzo zamawiają rzeczy z danego magazynu, i firma nie ma tu nic do rzeczy . Takiej opieki ze strony biura, z którego się wyjezdża nie miałem nigdy.

krzyś

A w jakim stopni, proszę napisz coś więcej jeśli możesz.

Jam

Odpowiadają, ale tylko na te które są dla nich ,,wygodne" ;)

ZUS

składki to muszą odprowadzać od tego roku i od umowy zlecenie, łaski nie robią ;)

Jola

Dziwne, bo wszystkie zęby sobie wyleczylam i jakoś przyjmują na to ubezpieczenie do lekarza. Co za farmazony wymyślasz? A że jak ktoś przeciaga zwolnienie i go zwalniają to się nie dziwię. Nikt nie będzie trzymał darmozjada. Jakby nie odprowadzali składek to byś nawet nie dostał się do lekarza po to chorobowe

Jam

Ogólnie sprawa umowy i ubezpieczenia jest w tej ,,firmie" do całkowitej poprawy, oczywiście jeżeli chce się utrzymać na rynku

tzutz

zerknij sobie na fiszke - skladka zdrowotna (krankenversischerung)jest odprowadzana

gość

totalna bzdura, jakoś wszystkie zęby sobie wyleczyłem na to ubezpieczenia. Jakby składki nie były odprowadzane to byś w ogóle nie dostał się do lekarza. I jakoś z potwierdzeniem ubezpieczenia tez nie miałem problemu. Napisałem do biura i miałem po godzinie czasu na mailu.

INVENT

Sytuacja zostanie natychmiast sprawdzona i wyjaśniona. Bardzo prosimy o opis sytuacji, podanie daty zlecenia oraz konkretne nazwiska. Proszę podać również swoje dane: inwent.reklamacja@issp.pl Pozdrawiamy Zespół INVENT

karmel

Ostatnio pani z TV węszyła na monopolowym

Ulla

80 złotych dla wielu to bardzo dużo, no i to tyle często co za całą inwentaryzację. Takie ubezpieczenia nie są za bardzo legalne i nie ma na to żadnego dokumentu. Odrazu wiadomo że to może być problem.

Jam

zresztą jakby ktoś chciał zrobi (usunięte przez administratora) to jest wykop i inne portale społecznościowe i całkiem spora społeczność, wystarczy napisać i już ;) media same załapią jak będą zainteresowane ;)

TVN Uwaga

Witam, poszukuję osób, które chciałaby przed kamerą porozmawiać o firmie Invent, proszę o kontakt na e.gasior@tvn.pl

wajcha

Załóż sobie różowe spodnie od dresu i nikt cie nie pozna

@wajcha

Proszę się znami skontaktować za pośrednictwem maila: inwent.reklamacja@issp.pl Należy dokładnie opisać sytuację i podać swoje dane. Pozdrawiamy Zespół INVENT

fbi

Kaufland z tą cieplarnią chciał robić rewizje osobiste. Bo jak kiedyś złapali faceta co kradnie to wszystkich podejrzewali. Tak jakby kobiety nie kradły. Kto to wymyślił że tylko faceci kradną, jakiś zagraniczny liczący.

ona 48

czy faktycznie sciagaja z was kary?czy w ogole jest takie prawo?moze z tym isc do sadu cywilnego?bo inspekcja pracy to dotyczy tylko umow o prace,juz sie dowiedzialam....

Tia
@ona 48

Jak umowa jest podpisana ręcznie przez obie strony to mają prawo żądać zapłaty kary, ale tylko wtedy kiedy udowodnią pani szkodę. Jak nie ma podpisanej to nie mają prawa żądać kar, ale równie dobrze mogą nie zapłacić ;) Ps. Ktoś dostał już karę za luty?

Opałowiec

i pani z osiedlowym stażem na umowie społecznej :)

gik

i do tego szczury

Tia

kupują albo pozałatwiali sobie ileś tam darmowych starterów z orange, wysyłają smsy i kartę wyrzucają bo po paru godzinach numer jest już nieaktywny...nic na tym nie tracą, a jak już to grosze

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1625.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1444, z czego 1195 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.