INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Czarny

Witam. Czy jedzie ktoś do Czech z Katowic 17 listopada.2016r ? Czy da sie tam wyżyć bez własnych pieniedzy? Na tym jedzeniu co oni oferują?

paganini
@Czarny

jade pierwszy raz, podpinam sie pod pytanie

Niebieska
@paganini

Nie wiem dlaczego szukacie podwójnego dna. Z firmą współpracuje od paru lat. Za granicę jeżdżę często. Jeśli nastawienie będzie na pracę to większych problemów nie będzie. Zawsze są komentarze tam,gdzie pojawiają się ludzie. Nie ma co nastawiać się na NIE. Głowa do góry. Pozdrawiam.

Lutekck
@Niebieska

czy wiecie ile mniej wiecej sie pracuje. Interesuje mnie stosunek czasu pracy do czasu wolnego. Dzieki z gory za odp.

natalia
@Lutekck

własnie wróciłam w inwentaryzacji w niemczech. MASAKRA praca po 10-12 h (czasem dluzej) plus dolicz sobie dojazd do pracy czasem okolo 2 i to samo spowrotem. pobudki o 2:30 na porzadku dziennym. powrot do 'hotelu' kolo 17 najwczesniej. MASAKRA NIGDY WIECEJ.

Baśka 12
@natalia

Nie zgadzam się. Ja też własnie wróciłam i owszem praca ciężka, ale po to się jedzie, żeby pracować i zarobić, a nie spać po 15 godzin.

xxxx

Jestem tu nowy ale jak czytam te głupoty i obelgi w stronę ludzi to twierdzę że "macie najebane w głowie " Do pracy jedzie się pracować a nie gwiazdorzyć !!!

Noname

witam. kto z was jedzie do Niemiec na inwentaryzacje sklepy obi, wyjazd 17.11.2016 z wroclawia lub legnicy.

invent
@Noname

ja :)

daw90

Witam, wybiera się ktoś może na inwentaryzacje do Niemiec w dniach 6-26.11.16r. z Katowic. Osobiście zastanawiam sie nad takim wyjazdem, byłby to mój pierwszy wyjazd, mógłby ktos doświadczony powiedzieć coś na temat pracy czy samej firmy?

jooo
@daw90

Jo jada 17 z kato

Bardzo dobry

Bez problemu

Witam, jedzie ktoś z okolic Trójmiasta albo z Pomorskiego?

xttx

Witam, jeździ ktoś na te inwentaryzacje z okolic Trójmiasta albo z Pomorskiego? Drugie pytanie. Na jakie zakwaterowanie można liczyć? Ilu osobowe pokoje, itd? Pozdr

xttx

Witam, jeździ ktoś na te inwentaryzacje z okolic Trójmiasta albo z Pomorskiego? Drugie pytanie. Możecie coś napisać o zakwaterowaniu, ilu osobowe pokoje itd?

paulinajarka
@xttx

ja jade z kujawsko pomorskiego 27.11 do 8.12, jade pierwszy raz i bede wyjezdzala z Wroclawia. Dojade sobie polskim busem, to tylko 11 dni, pojechalabym na wiecej, ale najpierw zobacze jak tam jest :)

xxx

Witam, pozdrawiam moich wiernych fanów Mariusz W.

Lop
@xxx

Fanów. Ciekawe czego? Takiego gówna jak Ty?! Idź sie lecz człowieku.

Daria

Hej. Jedzie ktoś 2 listopada do Włoch z Katowic?

Natasza2200
@Daria

Hej ja jade ale z wroclawia. Bylas juz moze na takim wyjezdzie jak to wyglada?

Daria
@Natasza2200

Nie bylam i tez jestem ciekawa jak to wyglada.

merida

hej. mam zamiar jechać na inventaryzacje do obi do niemiec jako tłumacz/ osoba licząca od 06.11. byliście moze już tam? bo nie wiem czy się decydować czy jest to pic na wodę?

Pablo
@merida

Hej ja mam zamiar jechać pierwszy raz 6.11 do Niemiec na markety Obi !!! Ktoś coś więcej powie ? jak to wygląda na Marketach ? zostawiam e-mail plachman@onet.com.pl

rojjo

Ktoś wybiera się na turnusy w w Litsopadzie ? Jaki kierunek ?

94kamil

Witam. był ktoś na wyjeździe za granicą w Austrii ? liczył towar w obi ? mam zamiar jechać ale się troszkę boje :D

kamil!

jedzie ktoś z wroclawia do austri 11/10/2016 ?

SvennyPROMOPRS

Zarobki są największe we UK, Francji, Niemiec, i Irlandii. Ostatnio byłam w Belgii pracować, ale nie zarobiłam na tyle dużo aby móc kupić sobie dom, i założyć własny biznes, bo studia już dawno ukończyłam. Polecam pracę w Anglii, oraz Francji, najlepsze zarobki są właśnie nigdzie indziej, jak nie tam.

Zuzia

Czy ktoś wie gdzie jedzie Jacek autobusem--? W ubiegłym roku był w Austrii i w Niemczech a teraz?

Gośka

Alma zanórkowała - będzie dalej tam robota?

tomek

Ile Euro trzeba ze sobą zabrać do pracy na trzy tygodnie?

niemcy

Jakie są stawki netto za dzień pracy, czy 120 złoty jest już na rękę? inwentaryzacja

niemcy

Jakie są stawki netto za dzień pracy, czy 120 złoty jest już na rękę?

Christof

Siemka, wybiera się ktoś może na wyjazd teraz do Niemiec 18-09-2016? Pisać na Christof87@interia.eu wyjazd z Katowic :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1616.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1438, z czego 1189 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.