Opinie o Invenio QD w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Invenio QD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Invenio QD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invenio QD w Bielsko-Biała

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Invenio QD? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Aaa Nowy wpis

Cześć, jak na tą chwilę wyglądają zarobki na wózkach widłowych?

Xxl Nowy wpis
@Aaa

Chłopie , w brodę sobie pluje że tu przyszedłem pół.roku temu .. Zapinkala się jak wszyscy inni wózkowi , a zarabiam o tysiąc mniej , niż ci z Marelli . Paranoja .! A formy nie polecam

Jakie są warunki zatrudnienia w Invenio QD?

Nie Polecam. Szczególnie szefowa i brak umiejętności kierowniczych

@Maniek

Rozumiem cię. Jak nie ma dobrego zarządzania to faktycznie można się pogubić. A jak z wypłatami? Można tyle zarobić co w konkurencyjnych firmach z tej branży, czy płacą mniej?

@Karol

Minimalna krajowa, jak dłużej robisz to jest dodatek godzinowy.

Seba
@Karol

Mniej wiecej tyle samo co u konkurencji

@Maniek

I ile ten dodatek wynosi? :)

3 zł ale zostaniesz go po 3 latach stażu

@Maniek

Ha, ha. Rozśmieszyłeś mnie. 3 zł to niewiele, ale czekać trzy lata to bardzo słabo. A teraz na święta dają jakieś benefity z socjala? Paczki dla pracowników, albo premie świąteczną?

@Seba

To, że tu tak mało płacą nie oznacza, że u konkurencji nie zarobi się więcej. Chociaż umowy są w firmie w miarę stabilne? Można dostać kontrakt na stałe?

Aro
@Karol

Nie słyszałem żeby coś dawali

zibi

Na czas określony.

Kontroler jakości

Witam, Rozmowa przebiegła bardzo płynnie i bez problemów . niestety to co zostało na niej powiedziane , nie sprawdziło się w praktyce jeśli chodzi o godziny pracy i warunki dla pracowników . całkiem inne było przedstawione to co będziemy robić z tym z czym się spotkałam na miejscu >

Czy będzie pani zadowolona z podpisania dziszejszej umowy, czy będzie chciała dostać pani kolejną jeśli się pani sprawdzi na wyznaczonych stanowiskach?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Xaxa

Nadaje się do zgłoszenia do pupy ,(usunięte przez administratora) nie przyjemna atmosfera, obrażanie pracowników

@Xaxa

Chyba masz na myśli PIP. To jest aż tak źle, że trzeba to zgłaszać? Nie można się dogadać, żeby relacje się poprawiły? Próbowałeś coś zrobić w tym kierunku?

kolega

W prawdzie pracowałem w Invenio już zeszłym roku ale nie zaszkodzi zostawić komentarz dla przestrogi. Zarobki - okolice minimalnej krajowej, może trochę więcej. Na rozmowie rekrutacyjnej szkolenie BHP wygląda tak, że miła Pani pokazuje prezentację na komputerze i wspomina, że poleca do roboty rękawiczki i to tyle jeżeli chodzi o szkolenie :) Nie ważne, że na zakładzie pracy w Mazańcowicach jeżdżą wózki widłowe i ogólnie można zostać uszkodzonym jeżeli jest się nie poinformowanym w sposób odpowiedni. Koordynator główny zmusza do nadgodzin a gdy mu się powie, że nie można tego robić to rzuca tekst o jakiejś ustawie prawnej, że może to robić a sam skończył najwyżej marchewkologię. Współpracownicy to generalnie ludzie bez większych ambicji i ręcznie kontrolować amortyzatory aż wykopią ich z tej pracy roboty a sami pójdą na bezrobocie. Gdy wysłali mnie do najgorszej brudnej roboty nie związanej ze stanowiskiem na umowie i zacząłem się stawiać to obskoczyli mnie jak stado małp, że mam zapier*** i się nie pytać głupio a kierownik powiedział, że podadzą mnie do sądu za błędy w pracy XD. Nie polecam, młody człowieku, jak masz ambicje to lepiej się dokształcić lub szukać dobrego zakładu a nie w tej dziurze Aspekty problemów z otrzymaniem świadectwa pracy, mokrym i brudnym stanowiskiem pracy, z zimnem na magazynie i myszami goniącymi po hali są tutaj już pomijalne bo szkoda klawiatury. Pozdrawiam

Blue

Czy biura Invenio w Bielsku i Tychach pracują teraz normalnie czy zdalnie??

M

Pracujesz tam możesz coś więcej powiedzieć?

M

Czy zatrudniają kobiety?

RR

Jak wyglada praca na metrologi w tej firmie ? Jak z zarobkami mniej więcej , czy to jest praca na zmiany? Ogólnie atmosfera ludzie praca jak wyglada ? Z góry dzięki za odp.

@RR

Miesiąc temu interesowałeś się pracą w firmie. Zdecydowałeś się złożyć CV i podjęłaś zatrudnienie? Na forum jest niewiele informacji na ten temat, więc dobrze byłoby gdybyś dodał jakie warunki pracy są oferowane w Invenio QD.

Madzia

A ja mam najniższą

Eryk

@Madzia Tyle zarobi ile sobie wypracuje. Firma dobra i stabilna więc warto się tu dostać.

Madzia

Ile zarobi zwykły pracownik

Józek

Mogę podpisać się pod tymi opiniami, dobremu pracownikowi z całą pewnością będzie dobrze w firmie.

Juras

Zatrudniłem się i nie żałuje, samemu trzeba sobie zdanie wyrobić

Karlos

dużo się tu pisze o rotacji, ja pracuję od lat i wydaje mi się że jak ktoś chce pracować, robi swoje to może się tu zatrzymać na dłużej. Proszę nie krytykować

LLLL
@Karlos

ja tutaj pracuje i nie planuje tego zmieniac

Mikac
@Karlos

No dokladnie, leniom sie nie chce i tylko by marudzili a robota jest jak sie chce

Kor
@Mikac

Ale o czym ty mówisz. Nikogo nie zmusisz ani nie uszczęśliwisz na siłe dlatego wychodzę z założenia, że mi ma być ok a reszta niech robi co chce mi się pracuje dobrze, nie stresuje się nie przynoszę pracy do domu mam wolną głowe, stać mnie na życie co mi więcej potrzeba. Tylko spokój

Rafał

Czy możecie mi coś powiedzieć o warunkach u was? konkretnie interesuje mnie kwestia premii, na ile zmian pracujecie, jakiej umowy mogę się spodziewać, wiecie takie podstawowe informacje bo zastanawiam się nad zmianą swojej, a słyszałem kilka pozytywnych opinii o Invenio

bryndal
@Rafał

jest umowa o pracę a nie śmieciówka,pakiet socjalny,normy są do wyrobienia,ja nie mam jakiś zastrzeżeń do atmosferą,wszystkie potrzebne rzeczy do pracy są zapewnione, nie trzeba się prosić to tak w skrócie

MC
@Rafał

A na jakie stanowisko? łatwiej byłoby ci odpowiedzieć

@MC

Produkcja

Karp
@Rafał

Już chwile mineło nadal jesteś zainteresowany?

@Rafał

Sprawa wyglada tak ze masz 3miesieczny okres probny pozniej z automatu podwyzka i umowa o prace na 2 lata premie: są, zmiany: 2

Mikun

Witam wszystkich. Planuje wrócić do kraju po 15tu latach pracy po za krajem i rozglądam się jak tu zacząć życie od nowa w Polsce a widzę .......... czytam i włos się na głowi jeży . Same złe opinie i to sporo nicków tych samy i to rózne strony polski. Czyzby tu tez panowały trolle bo rozumiem ze można oczekiwać więcej kasy za prace, to nic nowego ale jak moze być tak ze pracownika się nie szanuje a jednoczesne daje się dodaje rożne dodatki i prawie ze błaga o pracownika ? Cos jest nie tak

Józek
@Mikun

Wrócić polecam,ale nie do tego pracodawcy.(usunięte przez administratora)tej firmy wyzywa pracowników na hali,(usunięte przez administratora),zatrudniają pracowników z Ukrainy-ale swoich warunków dla Polaków nie chcą zmienić,bo mieli by ludzi jakby dobrze ich traktowali i dobrze im płacili.

Karp
@Józek

mnie nigdy nikt nie obraził bo sobie nie pozwalam nawet kumplom przy butelce a i nie ma za co sie mnie czepiac, a co do Polaków to jak umieją zapieprzać że wiór leci tak też w kule ładnie umią walić więc jak tak stawiac sprawe to starzy cwaniacy a młode lesery

Wiki

Jak ktoś ma problem z chęcią do pracy to nigdy nie napisze pozytywnej opinii. Fakt , że trzeba coś robić jest "straszny"

ralf
@Wiki

no dokładnie Wiki ale wiesz jak jest wszyscy wszystko by chcieć tylko nie pracować

Cesar
@Wiki

Tutaj i tak nie ma wyśrubowanych norm w kosmos, wszystko do zrobienia bez zarzynania się

Mam pytanie

Orientuje się ktoś może czy szukają u was kogoś do pracy ?

dj ej
@Mam pytanie

jest kilka ofert ale wiem czego konkretnie szukasz więc sprawdzaj na ich stronie http://www.invenio.pl/oferty-pracy/

gargamen
@Mam pytanie

i jak się sprawy mają?

Zostaw merytoryczną opinię o Invenio QD - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Invenio QD?

Zobacz opinie na temat firmy Invenio QD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invenio QD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invenio QD?

Kandydaci do pracy w Invenio QD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invenio QD